homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 3-6


#96 2008-01-08 20:33:18

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 3

sper sa adorm si eu la o ora mai rezonabila in noaptea asta ca ieri tot la 4 am adormit sad imi fac niste nervi cand adorm asa de inebunesc

 



#97 2008-01-08 20:36:22

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 3

am reusit sa ma conectez

 

#98 2008-01-08 20:37:04

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 3

credeam ca are messu meu ceva...bine ca am vazut ca nu-s singura...
n-am nici un chef sa fac referatu asta ptr maine grater

Offline

 

#99 2008-01-08 20:38:17

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 3

nici la mine nu merge messu


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#100 2008-01-08 20:41:52

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: ce gandesti acum 3

Andra123 a scris:

nici la mine nu merge messu

subscriu...


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2008-01-08 20:42:15

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum 3

nici la mn nu merge sad

Offline

 

#102 2008-01-08 20:43:37

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 3

ce complicat e totul in viatza asta,,,,ce greu..cat de greu!
oare de nebagata'n seama fac asha?ma simt neglijata?
desi mi'e rusine sa va mai impoi a nush cata seara la rand capu cu tampeniile mele...
dar iar simt ca ne despartim:( ca n'o sa mearga:(  numai din cauza ca sunt eu putin cam nebagata'n seama..e clar ca cu licentza asta n'are timp ca inainte...dar de ce fac asha o drama din asta? m'am ridicat..am ras azi cu colegele..a fost ok...cum ma gandesc putin la el ma ia plansu:( mi'e ca o sa se termine totul...ca lalaiala asta inseamna...si de la mine si de la el.De ce se termina tot ce e frumos? Nu s'a terminat inca..suntem la fel de dulci impreuna....dar sunt eu vesnic nemultumita..nu mai face nimic asha de bine ca inainte....si cand raman singura plang:( cum mi'a zis ieri la tel cand ne certam: daca nu esti fericita..te'ai gandit ca n'oi fiu eu potrivit? vad ca nimic nu te mai multumeste de la o vreme...daca nu esti fericita de ce nu ne despartim? exact asha mi'a zis:( cuvinte spuse la nervi sau nu....are o parte de adevar....
dar sa zicem ca'mi trec bazdacii astia prin care trec....oare ne vom reveni?ca inainte?sad


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#103 2008-01-08 20:48:13

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 3

janis pai dc nut e desparti vorba lui? ia vezi cum ti-e fara el? sa stii ca nu-l mai ai deloc?

 

#104 2008-01-08 20:50:52

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 3

janis.. ce semanam mama...

Offline

 

#105 2008-01-08 20:52:24

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: ce gandesti acum 3

janisjoplin, sigur va veti revenii, si eu am trecut prin momente dinastea cu fostul, dar, important este sa va rezolvati problemele fara sa va certati, pentru ca eu am facut gresala sa ma cert cu el din orice nu imi comvenea mie, sa il jignesc, si dupa un timp a inceput si el, si a prins curaj, a vazut ca tine, si a continuat asa pana nu s-a mai putut...ideea este ca nu trebuie sa creezi precedent, pentru ca odata ce va veti obisnui sa va certati din orice asa va fi intotdeauna, eu zic sa nu il mai cauti nici tu, prea mult, sa vada si el cum este sa te simti dat la o parte, probabil el este prea sigur pe el, nu il mai lasa sa se simta chiar asa de sigur pe el, zdruncina-i putin lumea in care traieste si probabil  ca isi va revenii....sper sa se rezolve toate problemele voastre...smile


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#106 2008-01-08 20:54:51

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: ce gandesti acum 3

offf acum nu-mi merge xeeberu..nici nu-mi deschide pagina
Janis cred ca suferim de aceiasi boala-frica de schimbare...
vorba lui ia vezi cum e si fara el,nu cumva te-ai obisnuit cu el??sau ia o pauza sa vezi cum e,cum te simti...

Offline

 

#107 2008-01-08 20:55:40

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 3

ane_mona.. te rog si eu ceva big_smile Sa nu-ti schimbi niciodata avatarul.. k? big_smile
Si zici bine... nu trebuie sa ne certam.. Azi am rezistat toata ziua cu prostiile mele in cap fara sa i le zic si lui pt ca undeva intr-un coltzisor stiam ca e totul numai in capul meu si  nu vroiam sa-i impui lui capul cu prostiiile mele... si bine am facut ...

Offline

 

#108 2008-01-08 20:56:46

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 3

asha ceva n'as face:( il iubesc prea mult...eu vreau doar sa se rezolve...sa nu mai fiu trista...sa nu ma mai supar pe el din orice prostie:( ma simt neglijata cu licenta si cred ca de aia
s;a dus la cineva sa invetze de la 6...si i'am dat beep acum 15 min...ca vroiam sa ma sune..vezi nu pot sta fara sa vb...m'a sunat acum cand am vazut postul tau si m'a sunat mi'a zis ce a invatzat...ce si cum etc ..de abia pleca de acolo...vorbea cu mine si imi dadeau lacrimile ma gandeam cum doamne sa ma despart:( si el se ducea acasa ..e cu maxi taxi n'a mai luat masina deci nu trece pe la mine...asha as fi vrut sa'l poop:( si la sf foarte frumos si normal a zis: ca te iubesc mult de tot shmupilica:D mie deja'mi dadeau lacrimile(usor emotionabila ce sunt:)) ) pt ca de ieri ma incearca ganduri nashpa ca mi'a pus gand de desp sau in orice caz e dezamagit de mine..dar de ce sa ma gandesc aiurea la asta cand el ma iubeste mult si incearca si el cat poate sa'mi faca pe plac...in limitele posibilului....are de facut atatea ..cum sa se imparta:(


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#109 2008-01-08 20:58:36

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 3

nici nu stiu cuma trecut ziua d azi..important e ca a trecut...am fost cu iubi prin orash si apoi la biblioteca sa`mi scot carti pt lucrari...am venit acasa si m`a enervat k nu a vrut sa ma ajute sa`jmi scriu pe calc...pff cicz eu cand il ajut ? bine...si i`am zis atunci sa nu stea aici sa mearga acasa` sa`si vada d treaba lui... si cand sa plece il intoarce tati k sa stea sa manance cu noi...si are tupeu sa`i zica la tati k nu...si sa merg eu sa`i zic la tati k trb sa plece...bine...asa ti l`am scos pe usa afara big_smile
adevarat ii ca dupa o perioada relatiile incep sa scartaie...si sa avem tot mai multe nemultumiri...off offf`

 

#110 2008-01-08 21:01:34

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 3

skumpi, iubitu tau nu se supara cand il tot dai afara din casa? big_smile ca nu e prima oara cand vad

Offline

 

#111 2008-01-08 21:03:21

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 3

si eu l-am dat pe Victor afara din casa de vreo 5-6 ori, saracul ce mai plangea sad

 

#112 2008-01-08 21:04:39

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 3

da anemona ca bine zici...eu incerc sa nu ne certam...si el incearca pe cat posibil...zice " eu nu'mi bat capul" si asha face.eu ma inmoi imediat..si il poop...si el numai daca e ffff nervos nu sta la poopat..in rest certuri uriase n'au fost..
decat aia de ieri cand s'a zis de despartire....
daca ziceti ca m'am obisnuit...asha face omul la obisnuintza? plange ca nu face sex cat s'a vrut? ca el e cu mintea'n cartzi si nu la sex?plange ca de ce mi'a zis ca cu una de 4 ori(si'a zis'o in context...inceput de mine:)) ) si cu mine n;a putut bine nici a doua oara?
nu de obisnuintza fac asha....fac pt ca s'a schimbat ceva in obisnuintza aia:( nu mai e ca inainte..si el ma avertizase dinainte! ca n'o sa aiba timp de mine! deja maica'sa e in capul lui de nush cand ca ea plateste taxe si el nu mai termina facultatea aia odata
o sa'mi revin...ca toti trecem prin situatii rele...cel mai important  e sa'mi spun ca o sa fie bine si sa scap de gandurile astea de despartire...tre sa fiu optimista!!!!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#113 2008-01-08 21:07:43

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 3

mi'a dat beep ca'i 9..adik sa iau pastila..sa'i trimit mesaj: pt ce s'o iau may...ca oricum sex nu facem?rotfl2)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hai gata...radeam si eu:P


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#114 2008-01-08 21:10:18

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: ce gandesti acum 3

cred ca ma duc sa imi fac baie si dupa ma culc...me tired..


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.