homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Marimea conteaza?!-8


#134 2008-09-24 00:42:34

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: marimea conteaza?!

Hugsy a scris:

Aia ar fi buna de jonglerii deja big_smile Pentru probleme de gat a se insera in vagin !

rotfl mi am amintit un banc...cica un tip mg la doctor sa i taie din ea ca era prea lunga si il deranja cand umbla...doctorul e de acord si il si baga in operatie...il adoarme si abia apoi isi da seama ca nu l a intrebat pe om cat vrea sa i taie si ca sa nu l trezeasca cheama 3 asistente sa le ceara parerea...vin ele si raman foarte impresionate de marimea membrului si de intrebare...cugeta ele ce cugeta si intr un final raspunde una dintre ele: "dar domnul doctor...nu putem sa i lungim picioarele?" tongue


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#135 2008-09-24 01:00:55

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: marimea conteaza?!

Conteaza. Punct lol

Offline

 

#136 2008-09-24 03:10:34

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: marimea conteaza?!

Stiu si eu un banc rotfl   Abdul vruia sa se marite cu fiica celui mai puternic om de la el din tara insa tipa nu il suporta si i-a pus trei conditii pe care se gandea k nu o sa le poate indeplini k sa scape : 1 sa ii gaseasca cel mai pretios diamant si sa il aduca . Abdul iubeste , Abdul gaseste , Abdul aduce . Uimita ii pune a 2-a conditie sa ii aduca un animal pe cale de disparitie care mai era doar in 3 exemplare in laboratoarl nasa...... Dupa 2 saptamani vine Abdul : Abdul iubeste , Abdul gaseste , Abdul aduce.  Nemaistiind ce sa mai faca ii pune si ultima conditie fiind sigura k nu maireuseste :3 sa aibe marimea penisului de 30 cm, la care Abdul :  Abdul iubeste , Abdul doreste , Abdul mai taie rotfl


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#137 2008-09-24 09:58:02

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: marimea conteaza?!

rotfl2 rotfl2 rotfl ce tareeee rotfl


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#138 2008-09-24 10:52:55

mylv4u
Full member
Inregistrat: 2008-08-15
Mesaje: 129

Re: marimea conteaza?!

super tare rotfl rotfl rotfl


Imi e indiferent ce e obligatoriu, imi permit tot ce e interzis.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2008-09-24 12:04:38

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: marimea conteaza?!

rotfl rotfl rotfl rotfl lol )rotfl rotfl rotfl

Ultima oara a fost editat de anka9mai (2008-09-24 12:05:00)


pc  pc

Offline

 

#140 2008-09-24 13:03:08

MARIA R
New member
Inregistrat: 2008-09-16
Mesaje: 19

Re: marimea conteaza?!

Da conteaza marimea...dar si grosimea...big_smilebig_smile
Nu stiu care e marimea ideala,dar iubi meu o are ideala pt mine...big_smile..pt ca ma sint in al al9leacer cand sunt cu el.patfierbinte (e chiar fierbinte cand suntem impreuna) rotflrotflbig_smile


:Xmyutza-puss-:*myutza:-*:-*hjarta hjarta

Offline

 

#141 2008-09-24 13:14:09

MARIA R
New member
Inregistrat: 2008-09-16
Mesaje: 19

Re: marimea conteaza?!

Aaa..si vroiam sa va zic si un banc....daca tot sa inceput....rotfl
  Doi sotii vor sa divorteze,instanta de judecata intreaba care e motivul, raspunsul , sotia nu mai e sadisfacuta de catre sot,deoarece e prea mic "instrumentul"si nu o mai sadisface.Judecatoarea intreaba sotul care e dimensiunea penisului,..acesta spunandu-i ca e de 25 cm. 25 cm?se mira judecatoarea......
Adresandu-se sotiei o intreaba de ce nu e multumita....Aceasta i raspunde...:  "da doamna judecatoare,dar calculati,10 cm burta el,10 cm burta eu....pai cu 5 cm sa te f..i mata".rotflrotflrotfl


:Xmyutza-puss-:*myutza:-*:-*hjarta hjarta

Offline

 

#142 2008-09-24 14:32:24

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: marimea conteaza?!

Leo a scris:

Bineinteles ca marimea conteaza. Mult. Si faza e ca nici nu mai stii cum s-o ai ca s-o pici...
Mai nou, ma gandeam (nu serios) s-o raschetez putin prin parti, pentru ca pe fata o doare dupa cateva minute. Si nu, nu e singura care zice ca doare. Cu alta, vreo cateva luni buni nu puteam fara lubrifiant. Daca era mai subtire, pariu ca nu le-ar fi convenit ca n-ar fi simtiti nimic.

Lungimea conteaza si aia... daca e prea scurta, nu stiu ce poti face cu ea... Unii pot.
Daca insa e prea lunga, in anumite pozitii ("umeri-craci" are si o denumire stiintifica? lol ) doare. Pentru ca atinge fundul de sac vaginal. Asa ca daca ai blestem de 22, n-o s-o poti face umeri-craci fara s-o doara.

Pentru mine, aici conteaza marimea. Nu atat pentru placere, cat pentru durere.

Bey deci mancam un bounty....si mi-a stat in gat cand am citit postul lui leo rotfl2)) S-o raschetezi? Parca te si vedeam la bodega aia unde am fost cum ai fi descris, gesticuland rotfl puss la tine, you made my day


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#143 2008-09-24 14:32:59

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: marimea conteaza?!

Si hai sa zic si eu k nah, da, marimea conteaza... Dar sa pastram o masura in toate aspectele din viata noastra rotfl2


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#144 2008-09-24 14:45:58

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: marimea conteaza?!

Lelaina a scris:

Si hai sa zic si eu k nah, da, marimea conteaza... Dar sa pastram o masura in toate aspectele din viata noastra rotfl2

masura in toate, nu ? (nu mai stiu cum era in latina tongue)
cand spuneti "marimea conteaza" se intelege de fapt "sa fie mare !!" ?
conteaza sa fie compatibil cu mine. nici prea mare nici prea mic. tongue

Offline

 

#145 2008-09-24 15:29:10

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: marimea conteaza?!

compatibil adica lejer? sau compatibil adica sa forteze putin? big_smile


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#146 2008-09-24 16:00:34

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: marimea conteaza?!

compatibil... ca atunci cand bagi capacul la pix big_smile sa intre bine si sa nu iasa cu usurinta lol

(de fortat oricum forteaza un pic daca au trecut cateva zile...tongue)

Ultima oara a fost editat de adina84 (2008-09-24 16:01:46)

Offline

 

#147 2008-09-24 16:09:53

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: marimea conteaza?!

adina84 a scris:

compatibil... ca atunci cand bagi capacul la pix big_smile sa intre bine si sa nu iasa cu usurinta lol

(de fortat oricum forteaza un pic daca au trecut cateva zile...tongue)

rotfl2 Buna asta cu capacul de la pix


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#148 2008-09-24 16:53:57

mylv4u
Full member
Inregistrat: 2008-08-15
Mesaje: 129

Re: marimea conteaza?!

sigur ca marimea conteaza, cel mai bine e sa fie potrivita nici prea mica nici prea mare,dupa parerea mea cred ca 20 e bine big_smile
App de marime, o prietena de-a mea a cunoscut un tip, au iesit o perioada impreuna, toate bune si frumoase, cand au ajuns la sex  SURPRIZA!!! Relatarea ei a fost urmatorea: " -Cand am vazut-o m-am speriat, nu credeam ca o sa vad vreodata asa ceva, era enorma,statea la o distanta apreciabila de mine, dezbracati amandoi ,in picioare si ma atingea cu ea, m-am ibracat imediat si l-am rugat sa ma conduca acasa, i-am spus ca e prea mult pentru mine."
Nu s-a mai intalnit cu tipul respectiv de frica ca poate cedeaza si poate ajunge la spital cu vreo hemoragie interna  rotfl


Imi e indiferent ce e obligatoriu, imi permit tot ce e interzis.

Offline

 

#149 2008-09-24 17:03:02

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: marimea conteaza?!

s-a imbracat si a plecat acasa ???? rotfl
cred ca si eu faceam la fel  rodnar lol

Offline

 

#150 2008-09-24 17:28:28

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: marimea conteaza?!

Primul meu iubit o avea de 17 cm... Si nu am simtit nici un fel de placere, cand o folosea pe toata era chiar dureros. Iubitul meu actual o are mica (cam 10 cm in momentele de glorie). Dar nu ma plang, cred ca e marimea ideala pentru mine, avand in vedere ca eu am si o problema ginecologica mai ciudata deci... In plus, compenseaza din plin cu preludiu prelungit, sex oral, lumanarele, muzica, masaj, tot felul de surpize. Si am orgasm aproape de fiecare data. La inceput era foarte complexat dar dupa ce si-a dat seama ca ma poate satisface, acum chiar nu-l mai deranjeaza. Si e foarte receptiv la dantela neagra si corsete... Deci eu subscriu la "mica si jucausa" cu conditia sa fie dispus sa iti faca pe plac.


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

#151 2008-09-24 20:56:30

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: marimea conteaza?!

adina84 a scris:

cand spuneti "marimea conteaza" se intelege de fapt "sa fie mare !!" ?
conteaza sa fie compatibil cu mine.

Nu.
Sunt de acord cu tine. Nici sa n-o simti, dar nici sa ai senzatia ca te rupe la fiecare miscare.

Offline

 

#152 2008-09-25 00:47:59

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: marimea conteaza?!

Neverbe a scris:

Primul meu iubit o avea de 17 cm... Si nu am simtit nici un fel de placere, cand o folosea pe toata era chiar dureros. Iubitul meu actual o are mica (cam 10 cm in momentele de glorie). Dar nu ma plang, cred ca e marimea ideala pentru mine, avand in vedere ca eu am si o problema ginecologica mai ciudata deci... In plus, compenseaza din plin cu preludiu prelungit, sex oral, lumanarele, muzica, masaj, tot felul de surpize. Si am orgasm aproape de fiecare data. La inceput era foarte complexat dar dupa ce si-a dat seama ca ma poate satisface, acum chiar nu-l mai deranjeaza. Si e foarte receptiv la dantela neagra si corsete... Deci eu subscriu la "mica si jucausa" cu conditia sa fie dispus sa iti faca pe plac.

rotfl  in momntele de glorie rotfl nu mai pot de ras jur...eu nu i-am masurat=o dar cred k e cazul big_smile lol


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.