homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Discutii intre mamici-60


#1122 2009-03-10 10:46:04

samy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-30
Mesaje: 2562

Re: discutii intre mamici

eu zic ca nu s-a reglat menstra, mai mult ca sigur.....


Mami de fetite:pisoi si pisoias! hjarta

Offline

 



#1123 2009-03-10 11:10:36

ttenzika
Sr. member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-05-21
Mesaje: 1084

Re: discutii intre mamici

signof10 doamne ajuta Alexa ca ne-ai speriat signof10  :k?ra:


mamica de bebe Alecsandra  al9leacer

poze:bebe alecsandra
http://picasaweb.google.com/ttenzika/Po … 33rsae2QE#

Offline

 

#1124 2009-03-10 16:33:56

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: discutii intre mamici

eu inca sunt speriata! peste inca 3 zile mai repet testul, si daca nici pana atunci nu-mi vine menstra si tot negativ iese ma duc la doctor.
tenzi ce-ti face fetita? big_smile al meu urla lol de doua zile urla toata ziua, e nehotara: ba vrea papa, ba adoarme mancand, daca-l las sa doarma urla in 15-20 de min de foame si tot asa! m-a exasperat!


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#1125 2009-03-10 19:58:49

cocoleta
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 3208

Re: discutii intre mamici

applause ma bucur ptr testul negativ alexa si.............welcome in clubul mamicilor cu bebei urlaciosi
a mea nu a urlat azi deloc deci nu vreau sa ma gandesc ce ma asteapta in seara asta dar deja suntem la a 4 noapte nedormita si parca ne=am invatzat

Offline

 

#1126 2009-03-10 20:27:36

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: discutii intre mamici

ma bucur alexa pt u


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1127 2009-03-10 23:10:26

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: discutii intre mamici

ms myku! puss
e prima oara cand face asa!!! cand il pun la dozator lol il ia imediat somnu si nu ma mai inteleg cu el, ca adoarme lemn! nici macar nu mai tocaie din tetina. Cum il las in pace incepe si urla. Asa ca fiecare masa la noi dureaza cam 2h!! si eu altceva nu fac decat sa ma lupt cu el sa-l tin treaz macar cat sa suga din biberon. Cand e laptele pe sfarsite si eu happy ca mai are putin ii trece somnu si pana la masa urmatoare urla. Ciudat.... sad dar ceva nasol am patit cu el de fiecare data cand l-au vazut soacrele mele..... de fiecare data dupa ce el are contact cu alea doua (mama si bunica taticului) devine foarte agitata si nervos si nu ma mai inteleg cu el. probabil imi ia mie starea lol ca duminica m-am trezit cu ele la usa in vizita neanuntate nenimic si m-au mai si scos din sarite cu indicatiile lor la adresa lu` bebe (ceva gen sa nu mai las copilu` sa doarma atata! ca sunt o nenorocita ca las copilu` sa doarma si nu-l trezesc sa-i dau de mancare O_o). Imediat dupa vizita asta a inceput cosmarul....


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#1128 2009-03-10 23:27:53

SoareleMeu
Hero member
Inregistrat: 2007-11-16
Mesaje: 2284

Re: discutii intre mamici

vai, alexa, cum le permiti sa vorbeasca asa ? In locul tau nici nu le-as deschide usa. Te descurci mai mult decat bine cu bebelusul tau.. ar trebui sa te felicite nu sa te invete de "bine". Si la mine se trezea, ba adomea.. stateam cum biberonul dupa el...

Offline

 

#1129 2009-03-11 00:14:43

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: discutii intre mamici

nu au folosit chiar cuvantul asta "nenorocita" dar au parut oripilate cand le=am zis ca nu cumva sa-mi trezeasca baiatul ca sa-l vada ele ca eu il las sa doarma cat vrea el si nu-l trezesc niciodata. exact, ma descurc si singura.... dar cel mai rau m-a deranjat tupeul cu care au venit la mine in casa si-au inceput cu indicatii.... oricum la cum m-am purtat lol n-o sa le mai vad p-aici o vreme big_smile


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#1130 2009-03-11 09:30:07

daliana
Hero member
Inregistrat: 2007-07-02
Mesaje: 2186

Re: discutii intre mamici

cum adica alexa soacrele??????????? ai mai multe???????????? Te-ai impacat cu iubitul?


There are two things in life: you have to die and you have to live until you die.
mamica de doua fete cucuiete

Offline

 

#1131 2009-03-11 12:51:30

ttenzika
Sr. member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-05-21
Mesaje: 1084

Re: discutii intre mamici

_alexa_ a scris:

eu inca sunt speriata! peste inca 3 zile mai repet testul, si daca nici pana atunci nu-mi vine menstra si tot negativ iese ma duc la doctor.
tenzi ce-ti face fetita? big_smile al meu urla lol de doua zile urla toata ziua, e nehotara: ba vrea papa, ba adoarme mancand, daca-l las sa doarma urla in 15-20 de min de foame si tot asa! m-a exasperat!

suntem bine.multumim,crestem,dormim,papam si urlammmmmm bang

pun un link de distractie smile ,cu cine seamana bebe big_smile
http://www.myheritage.com/FP/Company/lo … -meter.php


mamica de bebe Alecsandra  al9leacer

poze:bebe alecsandra
http://picasaweb.google.com/ttenzika/Po … 33rsae2QE#

Offline

 

#1132 2009-03-11 13:07:10

samy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-30
Mesaje: 2562

Re: discutii intre mamici

super tare linkul ttenezika, m-am distrat, coool rotfl  rotfl  rotfl


Mami de fetite:pisoi si pisoias! hjarta

Offline

 

#1133 2009-03-11 13:57:50

lauraura
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-11-10
Mesaje: 823

Re: discutii intre mamici

ttenzika  ce link e ala arata ca toti copii seamana cu mama si cu tata nu spune ca seamana cu mama sau tata, eu vroiam sa-mi spuna ca seamana 100% cu mine si cand colo grater , oricum e super tare lol
iti dai seam,a ce mandra eram ca seamana numai cu mine,daca spunea asta dar sad


nu ma ami joc am incercat alte poze si spune ca seamana mai mult in proportie de 4% cu tati bang

Ultima oara a fost editat de lauraura (2009-03-11 14:20:11)

Offline

 

#1134 2009-03-11 14:08:15

ttenzika
Sr. member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-05-21
Mesaje: 1084

Re: discutii intre mamici

si la mine iesise ca seamana doar 5% cu mine bang


mamica de bebe Alecsandra  al9leacer

poze:bebe alecsandra
http://picasaweb.google.com/ttenzika/Po … 33rsae2QE#

Offline

 

#1135 2009-03-11 14:14:23

lauraura
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-11-10
Mesaje: 823

Re: discutii intre mamici

e bine ca ti-a dat prcent mie imi spune ca semana cu mama si tata, si pt fratele meu la cere nepoata e leita tati la fel .Asa ca nu stiu ce sa zic poate nu fac eu bine testul?



deci am pus alte poze si spune 4 % maimult cu tati  bang
apoi altel si acum alte poze  si 15%mai mult cu mami dance  dance  dance  punk  punk  punk
incepe sa-mi placa dance  chicot

Ultima oara a fost editat de lauraura (2009-03-11 14:25:45)

Offline

 

#1136 2009-03-11 15:05:43

ttenzika
Sr. member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-05-21
Mesaje: 1084

Re: discutii intre mamici

lauraura a scris:

e bine ca ti-a dat prcent mie imi spune ca semana cu mama si tata, si pt fratele meu la cere nepoata e leita tati la fel .Asa ca nu stiu ce sa zic poate nu fac eu bine testul?



deci am pus alte poze si spune 4 % maimult cu tati  bang
apoi altel si acum alte poze  si 15%mai mult cu mami dance  dance  dance  punk  punk  punk
incepe sa-mi placa dance  chicot

rotfl  rotfl

Am uitat sa va spun,am fost ieri la controlul de 6 sapt.si ce credeti bang  ca mi-a gasi tun chist de 4cm pe 5cm pe ovarul drept, grater dr.zice ca s-a facut pe baza hormonala,in sarcinba nu il aveam,si mi-a dat tratament 2 luni anticonceptionale,apoi vedem daca s-a retras sau a crescut,in cel mai rau caz laparoscopie bang


mamica de bebe Alecsandra  al9leacer

poze:bebe alecsandra
http://picasaweb.google.com/ttenzika/Po … 33rsae2QE#

Offline

 

#1137 2009-03-11 15:14:49

cocoleta
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 3208

Re: discutii intre mamici

offf sa speram ca va trece

Offline

 

#1138 2009-03-11 15:15:48

lauraura
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-11-10
Mesaje: 823

Re: discutii intre mamici

ttenzika a scris:

lauraura a scris:

e bine ca ti-a dat prcent mie imi spune ca semana cu mama si tata, si pt fratele meu la cere nepoata e leita tati la fel .Asa ca nu stiu ce sa zic poate nu fac eu bine testul?



deci am pus alte poze si spune 4 % maimult cu tati  bang
apoi altel si acum alte poze  si 15%mai mult cu mami dance  dance  dance  punk  punk  punk
incepe sa-mi placa dance  chicot

rotfl  rotfl

Am uitat sa va spun,am fost ieri la controlul de 6 sapt.si ce credeti bang  ca mi-a gasi tun chist de 4cm pe 5cm pe ovarul drept, grater dr.zice ca s-a facut pe baza hormonala,in sarcinba nu il aveam,si mi-a dat tratament 2 luni anticonceptionale,apoi vedem daca s-a retras sau a crescut,in cel mai rau caz laparoscopie bang

offf, ce naspa .sa speram ca va trece, deci mult patfierbinte  patfierbinte  si anticonceptionale goodluck

Ultima oara a fost editat de lauraura (2009-03-11 15:16:59)

Offline

 

#1139 2009-03-11 21:11:20

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: discutii intre mamici

daliana a scris:

cum adica alexa soacrele??????????? ai mai multe???????????? Te-ai impacat cu iubitul?

da ne-am impacat. pai eu n-am socrii, eu am soacre - mama si bunica lui, ca tatic el nu are.
astazi am avut o secretie maronie, si cand am facut dush am eliminat ceva mucos si maroniu cam cat un bob de fasole. Doamne.... asta ce-o mai fi?!?! sper sa nu mor pana la salar....


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#1140 2009-03-11 21:16:09

ttenzika
Sr. member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-05-21
Mesaje: 1084

Re: discutii intre mamici

lauraura a scris:

ttenzika a scris:

lauraura a scris:

e bine ca ti-a dat prcent mie imi spune ca semana cu mama si tata, si pt fratele meu la cere nepoata e leita tati la fel .Asa ca nu stiu ce sa zic poate nu fac eu bine testul?



deci am pus alte poze si spune 4 % maimult cu tati  bang
apoi altel si acum alte poze  si 15%mai mult cu mami dance  dance  dance  punk  punk  punk
incepe sa-mi placa dance  chicot

rotfl  rotfl

Am uitat sa va spun,am fost ieri la controlul de 6 sapt.si ce credeti bang  ca mi-a gasi tun chist de 4cm pe 5cm pe ovarul drept, grater dr.zice ca s-a facut pe baza hormonala,in sarcinba nu il aveam,si mi-a dat tratament 2 luni anticonceptionale,apoi vedem daca s-a retras sau a crescut,in cel mai rau caz laparoscopie bang

offf, ce naspa .sa speram ca va trece, deci mult patfierbinte  patfierbinte  si anticonceptionale goodluck

ajuta si sexinpat  big_smile ???eu care voiam sa o las mai moale rodnar


mamica de bebe Alecsandra  al9leacer

poze:bebe alecsandra
http://picasaweb.google.com/ttenzika/Po … 33rsae2QE#

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.