homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 4-6


#96 2008-02-18 16:09:11

fl@werp@wer
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-01-31
Mesaje: 417

Re: ce gandesti acum 4

senorita a scris:

Doamneeeeee, acum am citit schimbul de replici cu alexia in 1 plan:

nicolle_rox a scris:
bai, mi-a venit o idee geniala, inspirata si de ralluka...inainte sa treci la fapte, arunci in vas multa hartie igienica...asa...nu mai ai cu ce sa te stropesti, caderea e "amortizata" ...mai ci distiapta-s, am sa incerc si eu!!! 

P.S. ce discutii delicate avem...

Alexia: Clar! 
Sa stii ca eu am incercat-o si pe asta!! Si faza e ca se scufunda si ea dupa prima ghilotina  deci deja am intrecut masura!!!


rotfl rotfl rotfl rotfl

mai e varianta sa nu faci direct in apa.. sa te dai mai in spate sa cada "pe uscat" si sa speli dupa aia toaleta albert

fetelor sper ca ati mancat de pranz rotfl

pai si daca n-ati mancat, go ahead!!! pofta maaaaaaaare rotfl
chiar... mai bine ii dati drumul sa cada "pe uscat" intai rotfl  asa nu te stropesti pe fundulet rotfl2)))) btw, tot alezzone p aic k flo nu v-ar scrie din astea rotfl2 le gandeste pt ea si atat rotfl


best things come from nowhere...

Offline

 



#97 2008-02-18 16:13:05

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 4

bine aleeeeee!!! rotfl
multumim ca nu esti egoista ca flo!!! (daaa, asa o sa-i zic, de acum nu ma mai chinuiesc neam sa-i scriu nickul diablo) lol


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#98 2008-02-18 16:15:23

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 4

avem printre noi personae care nu fac treburi de astea? rotfl


mami de minuni hjarta

Offline

 

#99 2008-02-18 16:19:21

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: ce gandesti acum 4

Micanarcisa ... vreau si eu cursul ala ... grater


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#100 2008-02-18 16:19:47

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 4

persi iti recomand sa te urci intr-o masina cu scaune incalzite si sa dai incalzirea la maxim...efect garantat rotfl
aaa si in lipsa de scaune incalzite potisa folosesti si o husa din aia cu incalzire cu alimentare la bricheta...iti spun eu opresti masina in loc unde te-ai afla si ...fugiiitiiiiiii...numai sa ai ceva servetele cu tine rotfl


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2008-02-18 16:20:16

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 4

am plecat hooooomeeee.... hmmm.. ce zi draguta de o plimbarica.....
vbm later puss


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#102 2008-02-18 16:21:07

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 4

andreea_andy2 a scris:

Micanarcisa ... vreau si eu cursul ala ... grater

pai maine de acum ca tre sa plec de la munca in 10 minute iar de acasa nu am cum ca vine adriana azi la mine sa ii rezolv computerul si va fi ocupat monitorul meu toata seara...maine oki?


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#103 2008-02-18 16:22:17

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: ce gandesti acum 4

Ok. Nici o urgenta. Ms mult.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#104 2008-02-18 16:23:16

fl@werp@wer
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-01-31
Mesaje: 417

Re: ce gandesti acum 4

senorita a scris:

bine aleeeeee!!! rotfl
multumim ca nu esti egoista ca flo!!! (daaa, asa o sa-i zic, de acum nu ma mai chinuiesc neam sa-i scriu nickul diablo) lol

rotfl
nici ea nu e egoista... stai sa va cunoasca mai bine si o sa va cruciti de ce o sa scoata din ea rotfl  nu degeaba she's mine n i'm hers rotfl
pfoai,  ce ne plictisim la parents home lol  vrem la tiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiii prin cluburi


chiar... v-a zis flo ca joia trecuta s-a tzucat de mama focului cu prietenu' lu aditza??? rotfl   pfoaiiiiii, zici ca erau lipiti rotfl


best things come from nowhere...

Offline

 

#105 2008-02-18 16:24:15

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 4

micanarcisa a scris:

andreea_andy2 a scris:

Micanarcisa ... vreau si eu cursul ala ... grater

pai maine de acum ca tre sa plec de la munca in 10 minute iar de acasa nu am cum ca vine adriana azi la mine sa ii rezolv computerul si va fi ocupat monitorul meu toata seara...maine oki?

si eu vreau maine puss
si inca ceva... scumpa, cum a ramas cu filmuletzul alacu manichiura? hjarta


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#106 2008-02-18 16:27:37

fl@werp@wer
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-01-31
Mesaje: 417

Re: ce gandesti acum 4

eu_vreau a scris:

avem printre noi personae care nu fac treburi de astea? rotfl

euuuuuu rotfl  trec zile si nu le fac rotfl2  doare burtica tare la mine, dar ata ete rotfl nu-s cacacioasa ca voi  big_smile rotfl  mi scuzi, azi sunt distrata
buuuuuuuuuueyyyyy, lume, mi-am gasit nadragi finally big_smile party
tot ale pe aici big_smile


best things come from nowhere...

Offline

 

#107 2008-02-18 16:27:42

gulia80
Hero member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 2518

Re: ce gandesti acum 4

oare a nascut prietena ,nu sun inca nu vreau sa deranjez:bebe:bebebebebebebebebebebebea iesit REBECA


http://www.tamagochi.ro/pet-Tony  un votulet zilnic daca se poate !

Offline

 

#108 2008-02-18 16:28:08

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum 4

daca vrei sa ma crezi ca de o luna nu mi-am facut manichiura...am promis ca filmez cu prima ocazie..dar nu am avut timp sa le fac...poate fac sapt asta...oki?


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#109 2008-02-18 16:36:30

fl@werp@wer
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2008-01-31
Mesaje: 417

Re: ce gandesti acum 4

fetili miele, eu merg acasa sa o ajut pe mami la curatenie smile  va las cu flo a mea big_smile tzuuuuuuuuuuuuuc si vbim maine si mai multe puss


best things come from nowhere...

Offline

 

#110 2008-02-18 16:40:57

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 4

fl@werp@wer a scris:

eu_vreau a scris:

avem printre noi personae care nu fac treburi de astea? rotfl

euuuuuu rotfl  trec zile si nu le fac rotfl2  doare burtica tare la mine, dar ata ete rotfl nu-s cacacioasa ca voi  big_smile rotfl  mi scuzi, azi sunt distrata
buuuuuuuuuueyyyyy, lume, mi-am gasit nadragi finally big_smile party
tot ale pe aici big_smile

la mine ii mai grav ...am cateodata si o sapt ... am mai zis eu mai demult deasta big_smile acuma mi-am mai revenit ...ca am mancat un pic regim ...si lichide multe big_smile  si fac cam de 3 ori in 2 sapt lol big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#111 2008-02-18 16:43:15

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 4

senorita a scris:

Doamneeeeee, acum am citit schimbul de replici cu alexia in 1 plan:

nicolle_rox a scris:
bai, mi-a venit o idee geniala, inspirata si de ralluka...inainte sa treci la fapte, arunci in vas multa hartie igienica...asa...nu mai ai cu ce sa te stropesti, caderea e "amortizata" ...mai ci distiapta-s, am sa incerc si eu!!! 

P.S. ce discutii delicate avem...

Alexia: Clar! 
Sa stii ca eu am incercat-o si pe asta!! Si faza e ca se scufunda si ea dupa prima ghilotina  deci deja am intrecut masura!!!


rotfl rotfl rotfl rotfl

mai e varianta sa nu faci direct in apa.. sa te dai mai in spate sa cada "pe uscat" si sa speli dupa aia toaleta albert

fetelor sper ca ati mancat de pranz rotfl

pai da, da' la mine, de exemplu, vasul ala e drept...adica cu peretii drepti...asa ca...nu are unde mai in spate rotfl rotfl rotfl hai fetele, mai veniti cu propuneri11!! rotfl rotfl rotfl


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#112 2008-02-18 16:43:39

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: ce gandesti acum 4

phwaa.. d-abia m-am trezit si vroiam sa incerc finally sa mananc dupa 2 zile de rau.. si am citit discutia de la inceputul paginii... ma simt ca si cum as fi baut inca o bere acklad


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#113 2008-02-18 16:44:19

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: ce gandesti acum 4

lol nie scuzati big_smile


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#114 2008-02-18 16:44:39

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: ce gandesti acum 4

oare e posibil sa simt de acum ca El e the one? ciudat, dar asta gandesc cam de cand l-am cunoscut..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.