homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Virgin la 28 de ani-78


#1464 2009-06-09 10:45:11

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Virgin la 28 de ani

citystar a scris:

pai o fata de pe forum singur.ro scria ca prefera doar barbatii fara par.   
[...]
pai pe forum 121 sau tot aici, zicea cineva ca fetele vor fugi daca aud ca sunt virgin. Si o solutie era sa le pacalesc sa nu le zic ca sunt virgin.

dupa cum vezi, exemplele astea sunt singulare. nu zic ca nu exista fete care prefera barbatii fara par sau pe cei virgini. exista si din astea. eu personal cred ca sunt putine. sunt convinsa ca majoritatea stie sa aprecieze tot ce masculin la un barbat (deci inclusiv parul). iar legat de virginitate, ti-am spus ce parere am si mi-o mentin: daca o fata fuge de un virgin, inseamna ca e interesata doar de sex, sau ca pune sexul pe primul loc intr-o relatie. si nu ced ca ti-ai dori o astfel de fata. o fata cuminte va aprecia faptul ca esti virgin. sfatul meu e sa nu "le pacalesti" ca nu ai fi virgin.
pe forumuri vei intalni fel si fel de pareri. ideea e sa faci o medie, sa vezi unde bate majoritatea. daca e sa faci un sondaj, eu zic ca vei gasi mai multe fete care prefera barbati cu par si virgini smile .

faptul ca nu te epilezi ma face sa cred ca la tine nu e vb ca nu suporti parul, ca tie sila de el, ci ca nu vrei sa accepti maturitatea. iar cu asta am mai zis: va tb sa lucrezi tu de unul singur (desi un psiholog ar fi fost indicat... dar daca nu fac fata, ce sa mai zic? neutral) am mai spus: nu mai tanji atat dupa copilaria sau adolescenta pierduta. tb sa fii mai nepasator in lumea asta. daca lasi sa te afecteze toate rautatile din jur, ajungi sa suferi tot tu, sa nu mai vrei sa iesi in lume. si la ce bun?

te sfatuiesc inca o data sa renunti la a-ti mai recupera copilaria si adolescenta. nu e obligatoriu sa treci prin perioadele astea ca sa ai o viata completa sau normala. dimpotriva, daca insisti sa iti traiesti copilaria si adolescenta acum, la 29 ani, ai multe sanse sa duci o viata anormala. daca ruesesti sa iti accepti maturitatea, sa iti traiesti viata de acum incolo, ai sa vezi ca dua un timp n-o sa mai regreti momentele pierdute, o sa ai alte bucurii si satisfactii care vor compensa ce ai pierdut candva.

uite, incerc sa fac o paralelea nu stiu cat de reusita. imagineaza-ti un baietel, plimbandu-se pe marginea unui lac, cu masinuta preferata in mana. la un moment dat se impiedica si cade, ii scapa masinuta in apa, dar el nu pateste nimic. masinuta insa e pierduta pt totdeauna. baietelul plange si nu mai vrea sa plece de langa lac, in speranta ca poate va mai iesi la suprafata masinuta lui si o va putea recupera. oamenii care trec pe laga el ii spun toti ca masinuta aia n-o sa mai iasa la suprafata, tb sa renunte la ea si daca se intoarce acasa, ii vor cumpara parintii alta. dar baietelul nu vrea sa asculte, insista sa astepte pana cand masinuta va iesi la suprafata, pt ca el crede ca e posibil. bineinteles ca daca nu va renunta la aceasta incapatanare, baietelul va muri acolo, pe marginea lacului. si timpul pe care-l va petrece asteptand, va fi timp pierdut. timp in care nu se va bucura de joaca cu alti copii, timp pe care si-l va petrece singur pe marginea lacului.

cam asta incercam noi sa te convingem: copilaria si adolescenta nu se mai incotrc. dar nu pierde si ceea ce ai, renunta la incapatanarea asta pana nu e prea tarziu. nu esti batran, esti inca tanar. si tinerii agata, nu doar tzacanii de 14 ani. nu mai fii complexat ca rad pustii de tine. pustii nu au mintea ta. deci nu ai de ce sa iti pui mintea cu niste copii. tu nu mai esti copil.

si nu mai fi asa convins ca fetele nu agata, ca de ele e mult mai simplu. nu stii de unde sare iepurele. fete singure sunt, crede-ma. tb doar sa iesi in lume ca sa dai de ele.

Ultima oara a fost editat de anca9 (2009-06-29 11:50:18)

Offline

 

#1465 2009-06-11 20:17:29

adina15
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-01-09
Mesaje: 2274

Re: Virgin la 28 de ani

"tineti minte de la mine lucrul acesta: un timid nu ii plac aventurile"
dar nici nu  ar zice nu unor aventuri am cunoscut "timizi" si cu cat mai multe fete au avut s.au schimbat.......poate k timidul asteapta k ffata sa vina dar nici el nu se straduieste o femeie nu o sa vina pur si simplu sa zica "stii ceva?...eu te plac hai sa fim impreuna"(never)...............daca tu stai si iti pui eticheta d timid ce rezolvi??


Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba,
Curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere
Si intelepciunea de a face diferenta dintre ele......

Offline

 

#1466 2009-06-11 23:27:42

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Virgin la 28 de ani

extra a scris:

e imposibil ca niciuna dintre voi sa nu aiba prietene, rude sau mai stiu eu ce alte parti feminine care sunt singure si care sunt  apropiate varstei lui citystar! a-ti fi putut astfel sa faceti o frumoasa legatura... dar nu am mai avut puterea sa dau pagina mai departe cand am vazut felul de gandire la femeilor...

tineti minte de la mine lucrul acesta: un timid nu ii plac aventurile. doar o singura fata doreste sa iubeasca; si atunci cand o va gasi, o va iubii mult...

daca ai fi avut curiozitatea sa trec de prima pagina (ceea ce nu ai facut, pt ca "femeile" - cate posturi incap intr-o pag? 10 max... dar nah, pt tine e de ajuns incat sa fie "femeile"... la fel ca si city, GENERALIZEZI prea mult), ai fi vazut ca raspunsurile care i s-au dat (si nu ma refer la cele in batjocura) s-au dat pt a incerca sa CORECTEZE UN ANUMIT DE MOD DE GANDIRE. eu una l-am intalnit pe city si e un baiat f dragut... dar cand ii citesc anumite pareri pe forum, nu imi vine sa imi asum RESPONSABILITATEA de a-i face cunostinta cu vreo prietena de-a mea (apropo, eu chiar stiu o tipa singura, programator, de o varsta apropiata cu city). mi-e frica... pt amandoi.

cat despre ultima fraza... de acord... dar stii care e pb? de multe ori, un om (femeie sau barbat) care nu a avut prea multe relatii, se agata de primul venit/prima venita, chiar daca nu e "the one". fara sa-si dea seama. se trezeste muuuult mai tarziu... si e trist pt ambii.



city, tie n-am apucat sa-ti raspund... crede-ma ca sotul meu se referea la ce am zis eu, nu tu. si ce daca nu incepeai tu o discutie? nici sotul roxanei nu o facea... si asta nu il face nici ratat, nici timid... pur si simplu, erau discutii prea... "femeiesti". poate pur si simplu nu il interesau. pe tine, poate la fel (apropo, pana nu ai zis tu ca nu ai inceput nicio discutie... EU NU AM REMARCAT. ca de obicei, te analizezi prea mult... cei din jur nu te urmaresc sa-ti taxeze fiecare lucru pe care il spui/nu il spui, sa stii.....).

cat despre oameni divortati... a gresi e omeneste.. a persista in greseala e tampenie deja... un om care are curajul sa recunoasca "pana aici a mers, de aici ar fi o greseala sa continui" e DOAR DE APRECIAT smile mai de apreciat decat mamele si bunicile noastre, cu mentalitatea lui "vaaai, bea si ma bate, da' cum sa-l las, ca e barbatul meu si vorbeste lumea? smile )

in rest... anca9 iar ti-a zis de bine... asa ca nu mai insist si eu. cand vrei, mai mergem la o bere prin tudor smile


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1467 2009-06-12 00:28:57

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: Virgin la 28 de ani

In sfarsit imi fac curaj sa citesc topicul asta.. rotfl ne auzim aici peste 5 luni cand il termin ca tare luuung s-a facut  wow

Offline

 

#1468 2009-06-12 02:09:27

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: Virgin la 28 de ani

hai ca mi-am pierdut rabdarea repede rotfl
daca esti asa de religios de nu vrei sa te sinucizi, ce tot visezi la pipaielile si sexul ratat la 14-15 ani? macar incearca sa faci povestea asta mai credibila daca tot vrei sa ne aburesti

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1469 2009-06-12 02:25:28

Ashteroff
New member
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 24

Re: Virgin la 28 de ani

"Extra" te apreciez pentru sentimentele tale, meriti tot respectul, dar cred tu nu intelegi ca nu sunt de vina femeile, ci acest sistem marsav, care-i face pe oameni, indiferent de sex, sa fie decazuti la statutul satisfacerii apetiturilor materiale, simple bovine umane, doritoare de bani, sex, shit...sper sincer ca dupa aceasta criza economica sa urmeze un razboi mondial pustiitor, o magnifica ploaie de vara, care va curata acest gunoi iluminist de pe fata pamantului...si nu te inseli, o vei iubi pe ACEEA, chiar si cea mai afurisita femeie are un suflet.
Viitorul apartine celor care cred in SPIRIT.

Offline

 

#1470 2009-06-12 10:26:57

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Virgin la 28 de ani

katami a scris:

la fel ca si city, GENERALIZEZI prea mult

asta e si parerea mea despre extra. nu stiu cum, dar voi nu vedeti decat latura asta a lumii. voi vedeti doar barbati cu tupeu, agresivi, interesati doar de sex, bere si fotbal si femei materialiste, care storc banii barbatilor. lumea nu e compusa numai din "oameni" din astia. nici nu as putea spune daca astfel de specimene formeaza sau nu o majoritate. probabil ca da, din moment ce voi numai pe astia ii vedeti.

tare ciudat modul in care a reactionat extra. periculos as spune. bine ca si-a revenit smile . extra, tie ti-ar conveni sa dai peste o mahalagioaica pe strada, la alimentara, oriunde, care sa se ia de tine din senin? te-ai gandit ca poate cu atitidinea ta ai "pedepsit" si femei care nu meritau?

sunte multe femei timide, sensibile, singure, care tanjesc si ele dupa marea dragoste, nu dupa barbati cu bani. probabil voi nu le-ati intalnit, pt ca ele, la fel ca baietii timizi, nu ies cu nimic in evidenta. timiditatea tb invinsa. putin cate putin, treptat.


si un pont pt citystar: in general, tocilarele, fetele cuminti si sterse din scoala, isi gasesc mai greu si mai tarziu prieten. dar daca si voi veniti cu pretentii ca "aia nu, ca-i naspa", daca vreti experte in sex, fotomodele, atunci da, alea in cea mai mare parte sunt materialiste si n-o sa gasiti prea multe sentimente la ele. o tipa care de prin liceu iesea in evidenta prin fitze, machiaj, imbracaminte, aia clar a fost agatata pana acum de zeci de baieti, clar e versata si stie ce vrea de la viata (bani, bunastare). una timida, modesta, isi gaseste mai greu pe cineva, nu are pretentii la bani, se multumeste doar cu un baiat care sa fie langa ea, sa o iubeasca. eu asa vad lucrurile. si valabil si la baieti.

citystar, nu mai ai nr de tel ale fostelor colege? (din facultate, liceu, generala chiar). prin tel e mult mai usor, poti sa trimiti doar un mesaj daca nu ai curaj sa vb. si nu tb sa le zici mult. le intrebi doar daca le-ar placea sa va revedeti. nu zic ca sigur o sa-ti gasesti perechea, dar poate reinvii (sau creezi) prietenii.

Ultima oara a fost editat de anca9 (2009-06-29 11:51:21)

Offline

 

#1471 2009-06-12 19:50:08

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: Virgin la 28 de ani

Barbat sau mascul alfa dominant este pleonasm. E nevoie sa explic de ce, citystar? Poate pe viitor cand citesti articole de pe site-uri de "seductie" si gasesti "teorii" intregi bazate pe pleonasme meditezi putin inainte de a fi convins ca ce scrie acolo e litera de lege.

Offline

 

#1472 2009-06-13 23:54:28

Lililala
New member
Inregistrat: 2009-01-28
Mesaje: 95

Re: Virgin la 28 de ani

Trebuie sa spun, ca programatorii sunt tipi supeeeeerrr OK. Prietenul meu este software developer. Nu meseria conteaza ci felul in care gandesti!!!! Daca nu incepi sa te schimbi si sa scapi de inhibitii poti sa scrii romane de forumuri si sa te plangi de mila ca "fetele sunt materialiste" si "vreau o iubire adevarata" bla bla bla. ALOOO!!!! Iubirea nu se naste de pe o zi pe alta (doar in telenovele siropase si in povesti de adormit copii de gradinita). Trebuie sa iesi printre oameni, sa te distrezi, sa experimentezi si intr-o zi vei gasi persoana potrivita (Normal ca nu in 3 zile o vei gasi, dar ai de 10000000000000 de ori mai multe sanse sa o gasesti in lumea reala decat in cea virtuala ).


The !! will be whatever we make it wink

Offline

 

#1473 2009-06-14 20:45:21

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: Virgin la 28 de ani

extra a scris:

v-am scris aceste lucruri deoarece, citind raspunsurile voastre fetelor catre citystar, am ramas pur si simplu perplex -si chiar m-am enervat- de felul cum ganditi si cum dati raspunsuri! pur si simplu nu am putut sa trec mai departe de prima pagina cand am vazut mentalitatile voastre! nu vreau sa mi-o luati in nume de rau, dar pe citystar nu l-ati ajutat deloc. stiti cum a-ti facut voi acum? la fel cum a-ti vedea un om flamand pe strada si i-ati ura ca sa aiba o masa imbelsugata, in loc sa ii dati o paine! stiu ca radeti, dar e strigator la cer! uitati cum puteati sa rezolvati problema: peste 90% dintre voi sunteti fete, corect? e imposibil ca niciuna dintre voi sa nu aiba prietene, rude sau mai stiu eu ce alte parti feminine care sunt singure si care sunt  apropiate varstei lui citystar! a-ti fi putut astfel sa faceti o frumoasa legatura... dar nu am mai avut puterea sa dau pagina mai departe cand am vazut felul de gandire la femeilor...

Asta este o comunitate virtuala, loc unde este recomandat sa ascunzi datele care ar putea duce la identificarea ta in viata reala. De ce? simplu, pentru ca poate sa fie periculos!  Nu e un site de cuplari.
Ne garantezi tu ca ce spune citystar e real? ca el e inofensiv? Inainte sa mai indemni pe cineva sa faca ce ai spus mai sus, gandeste-te ca au fost oameni omorati sau molestati de persoane intalnite online.

Offline

 

#1474 2009-06-14 21:03:09

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Virgin la 28 de ani

mai extra,si eu sunt de acord cu un_gandacel... in plus,daca te asteptai sa-i propunem noi blind-date-uri,trebuia sa te gandesti la numele site-ului....doar numele sugereaza faptul ca mai toate suntem in relatii stabile,ca altfel nu am avea nevoie de pilule... si in general,oamenii (ca te-ai luat si de cunostinte) experimenteaza. nu stau sa se implice in relatii platonice pt ca asa a zis prietena x,sau matusa y,pentru ca e mult mai usor sa se duca afara si sa gaseasca ceva..de ce crezi ca noi va spunem sa iesiti in lume?

Offline

 

#1475 2009-06-14 21:21:04

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: Virgin la 28 de ani

oare prin extra citystar incearca sa ne raspunda in sf la intrebarea ce vrea de la noi? chicot
ca tot iti place tie, extra religia, un principiu de acolo referitor la ajutorarea aproapelui spune clar ca nu trebuie sa-i dai flamandului un peste ci sa-l inveti sa pescuiasca.. asta au incercat fetele astea aici.. si nici macar un multumesc n-au primit.

Ultima oara a fost editat de un_gandacel (2009-06-14 21:21:31)

Offline

 

#1476 2009-06-14 22:34:37

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Virgin la 28 de ani

pai e mai usor sa primeasca flamandul direct pestele,decat sa mai piarda timp si rabdare incercand sa-l prinda smile

Offline

 

#1477 2009-06-14 23:37:40

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Virgin la 28 de ani

mai,te-as ruga sa scrii corect... cratimele alea puse aiurea imi dau dureri de cap... totusi,ai 30 de ani,si se presupune ca stii limba romana.  alea singure... cum ziceam,daca alea singure vor pe cineva,se duc afara si isi gasesc un tip,nu fac opere de caritate cand aud cum se plange citystar de tot,toti si toate. te asigur ca nicio femeie nu vrea un emoid depresiv de 28 de ani...  nu sunt rea,ci spun clar si direct impresia pe care mi-a lasat-o mie citystar. femeilor le plac tipii romantici si sensibili,dar nu cei care se lamenteaza despre tot,care gasesc cusur la orice si care au niste idei fixe pe care nicio fiinta umana nu le va reuni in intregime vreodata. crede-ma,in felul asta,nimeni nu o sa-i dea nicio sansa lui citystar. si niciuna din noi nu o sa riste sa-si puna la ghilotina o prietena/ruda,asteptand sa vada daca ii va fi retezat capul sau nu... daca s-ar intampla asta,si ar merge relatia,foarte bine. da' daca nu ar merge,noi ne-am pune la bataie o prietenie,si o relatie speciala,ca sa ajutam un strain,si niciun om in toate facultatile lui mintale nu ar face asa ceva. deci city ar face mai bine sa urmeze sfaturile noastre,si sa se ajute singur... la varsta asta ar trebui sa stie ca nu e nimeni acolo in momentele grele,si ca trebuie sa te descurci singur. asta l-am tot indemnat noi,de 50 de pagini incoace,sa faca. daca el vrea sau nu,treaba lui. noi i-am pus solutiile pe masa,el trebuie doar sa aleaga.
si nu te lega de parinti,ca si ai mei mi-au dat tot ce as fi putut dori,mai putin 'educatie' emotionala... ghici ce... eu n-am devenit sociopata,ci am invatat sa dau coate ca sa obtin ceea ce vreau. deci se poate si asa. cand nu te educa altcineva,inveti sa te educi singur. asta cand nu preferi sa te plangi de cat de nedreapta e lumea,bineinteles...

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2009-06-14 23:57:03)

Offline

 

#1478 2009-06-14 23:57:56

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: Virgin la 28 de ani

Extra, de ce nu te faci tu dadaca lui citystar? oricat de timid esti, o cunostiinta sau pana la urma o sora, o verisoara, ceva tot ai si pt city. Eu nu stiu cum e steaua orasului in realitate, dar daca exista un om care sa fie cum s-a descris el(asa cum i-am inteles eu descrierea), din punctul meu de vedere acel om nu merita langa el un partener pentru ca nu ar avea ce sa-i ofere. De ce ar sta cineva intr-o relatie plina doar de dezavantaje? Ce e asta?? opera de binefacere?? penitenta?? Sa se inteleaga, eu nu vb acum despre citystar, ci despre o persoana inexistenta.

Offline

 

#1479 2009-06-15 00:05:28

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Virgin la 28 de ani

eu chiar vorbeam despre citystar...  sincer,nu vreau sa fiu rea si acida,desi imi sta in fire,dar efectiv imi mananca nervii... daca ar fi vrut o solutie,ar fi gasit o mie. i-am dedicat 52 de pagini deja,si el in continuare prefera sa stea si sa se planga de cat de nedrept e totul,si ce cruda e lumea... incep ca cred ca ii place pozitia lui. guess what... viata nu e corecta pentru nimeni,toti avem problemele noastre. incearca sa fii copilul bun la toate pe care sa si-l doreasca toti parintii colegilor tai,dar proprii tai parinti sa-si petreaca ani buni din viata spunandu-ti ca nu esti indeajuns de x ca altii si ca ar prefera sa il aiba pe xulescu. incearca sa iti petreci timpul printre oameni care iti reproseaza fiecare si cel mai mic lucru pe care il faci/spui,dorindu-si sa fii altcineva. de mine inca isi bate joc lumea pe strada. eu cum naiba ar trebui sa fac? sa ma inchid in camera mea,si sa traiesc ca un pustnic,sau ce?  crede-ma,nu problemele ne afecteaza viata,ci modul in care ne ocupam de probleme. eu deja ar fi trebuit sa fiu labila emotional,si nu sunt. de ce? pentru ca sunt constienta ca pe mine m-ar afecta,nu pe altii.  city ar trebui sa ia totul intr-un mod mai putin tragic. de ce? pentru ca pe el il macina,nu pe altii. ce naiba nu intelegeti? sunteti victimele propriei atitudini.

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2009-06-15 00:07:00)

Offline

 

#1480 2009-06-15 00:23:30

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: Virgin la 28 de ani

ShineOfBlood a scris:

eu chiar vorbeam despre citystar...  sincer,nu vreau sa fiu rea si acida,desi imi sta in fire,dar efectiv imi mananca nervii... daca ar fi vrut o solutie,ar fi gasit o mie. i-am dedicat 52 de pagini deja,si el in continuare prefera sa stea si sa se planga de cat de nedrept e totul,si ce cruda e lumea... incep ca cred ca ii place pozitia lui. guess what... viata nu e corecta pentru nimeni,toti avem problemele noastre. incearca sa fii copilul bun la toate pe care sa si-l doreasca toti parintii colegilor tai,dar proprii tai parinti sa-si petreaca ani buni din viata spunandu-ti ca nu esti indeajuns de x ca altii si ca ar prefera sa il aiba pe xulescu. incearca sa iti petreci timpul printre oameni care iti reproseaza fiecare si cel mai mic lucru pe care il faci/spui,dorindu-si sa fii altcineva. de mine inca isi bate joc lumea pe strada. eu cum naiba ar trebui sa fac? sa ma inchid in camera mea,si sa traiesc ca un pustnic,sau ce?  crede-ma,nu problemele ne afecteaza viata,ci modul in care ne ocupam de probleme. eu deja ar fi trebuit sa fiu labila emotional,si nu sunt. de ce? pentru ca sunt constienta ca pe mine m-ar afecta,nu pe altii.  city ar trebui sa ia totul intr-un mod mai putin tragic. de ce? pentru ca pe el il macina,nu pe altii. ce naiba nu intelegeti? sunteti victimele propriei atitudini.

de acord cu tine ....asa e ...de noi tine totul


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#1481 2009-06-15 00:42:37

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: Virgin la 28 de ani

E clar ca citystar nu vrea o relatie sau sa fie fercit asa cum sunt oamenii normali. nu, el jubileaza cand oamenii au cu adv motive sa-i planga de mila, cu cat pare mai batut de soarta cu atat incepe el sa se simta mai bine. Chiar inventeaza motive pentru care oricine in locul lui s-ar simti mizerabil.. cum e cu imaginea pe care o tot prezinta referitoare la copilaria la tara. City, draga, copilaria la tara reprezinta normalitatea. Tu intelegi ca mii de ani majoritatea populatiei de pe Pamant a trait la tara, sau ai chiulit la lectia de istorie? Chiar si la ora actuala peste 50% traiesc in mediul rural. Cu toate astea au existat barbati, ba mai mult, o gramada din ei erau in mediul rural, erau chiar si masculi alfa la tara, da city, d-aia de care iti place tie, aia care nu stau virgini decat pana la 14 ani..ii puneau parintii la munca toata ziua si noaptea fugeau prin sat dupa ***** daca ii prindea cineva erau batuti, strangeau din dinti si urmatoarea noapte fugeau iar dupa **** extra, sa stii ca nu e vina noastra ca city n=a stiut sa stranga din dinti, exista ceva ce se numeste "survival of the fittest" poate timiditatea e modul prin care mama natura se asigura ca unii indivizi n=au urmasi.. pana la urma nu toti avem gene ce merita transmise mai departe.

Ultima oara a fost editat de un_gandacel (2009-06-15 00:43:36)

Offline

 

#1482 2009-06-15 02:03:30

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Virgin la 28 de ani

fetelor voi chiar va bateti capu cu ei??
ei au o problema a lor pe care noi muritoarele nu o putem intelege...predera sa stea pe net si sa-si planga de mila in loc sa socializeze....
si oricum orice sfaturi am da noi ei fac tot ce ii taie capul

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.