homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 5-174


#3288 2008-03-19 17:26:00

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: ce gandesti acum 5

Am 7 sezoane din "The Grim adventures of Billy & Mandy" diablo.Mi le-a dat un prieten bun ca sa ma inveseleasca macar un pic.

Offline

 



#3289 2008-03-19 17:26:44

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

da nu mai mananc...juma d kiwi am mancat k e moale...k numa ce e moale pot sa mananc , ca si beblusii sad
da tie iti sunt cariate trb sat`i faca doar extractie sau operatie ? mie mi`a facut ope k nu`mi cresteau bine...nici n`au apucats a iasa saracele...erau ink in os.. cesafac
dak e numa extractie relax...da dak e ope cesafac brrrrr

 

#3290 2008-03-19 17:30:18

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

Mandy, ma tot tineam sa te intreb.. ca am ochit ceva p-aci cu camin, pauza, etc.. Ce s-a intamplat? sad

 

#3291 2008-03-19 17:30:51

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: ce gandesti acum 5

nu au iesit grater
nu au unde sa iasa mai exact...au aparut niste umflaturi pe acolo si ma doare uneori... :-S

Offline

 

#3292 2008-03-19 17:37:49

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: ce gandesti acum 5

persifona a scris:

Mandy, ma tot tineam sa te intreb.. ca am ochit ceva p-aci cu camin, pauza, etc.. Ce s-a intamplat? sad

Lipsa de comunicare...a simtit ca e mai bine sa tina in el senzatia ca ceva nu mai merge bine,ca nu-si mai gaseste locul...s-a abtinut sa-mi spuna in speranta ca o sa treaca si o sa ne fie bine :-<...ziceam sa luam o pauza si ne bazam pe faptul ca isi luase loc in camin pt cineva si era in teorie liber(ca sa stea aia 3 in camera de 4)...dar acum nu mai e liber...si noi facem "pauza" in aceeasi casa :-<

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3293 2008-03-19 17:44:15

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

bliss a scris:

nu au iesit grater
nu au unde sa iasa mai exact...au aparut niste umflaturi pe acolo si ma doare uneori... :-S

asa am patit si eu...din cauza k am maxilaru mic n`au unde sa iasa si imping restu dintilor...una mi`a iesit bine 2 am operat si una da tarcoale acum... roll
mama lor d masele k ink asa ceva n`am auzit pana am patit eu... yikes
sa nu mai aud d ele k am oroare acklad

 

#3294 2008-03-19 17:46:20

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

si eu am una de vreun an jumate care se chinuie sa iasa, a dat un colt am fost la stomatolog a zis ca are loc, dar nu inteleg dc nu iese mai rpd? cica tb sa-mi faca o mica incizie, dar de atunci nu m-am mai dus.

 

#3295 2008-03-19 17:50:36

Paws
Sr. member
De la: everywhere and nowhere
Inregistrat: 2008-02-28
Mesaje: 1075

Re: ce gandesti acum 5

c bn, mi-am gasit si eu niste adidasi k lumea tongue


Go confidently in the direction of your dreams ! Live the life you've imagined !

Offline

 

#3296 2008-03-19 17:52:17

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: ce gandesti acum 5

de kre, si cat au fost?

Ultima oara a fost editat de @adriana (2008-03-19 17:52:28)

Offline

 

#3297 2008-03-19 17:53:45

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

a plecat iuby meu la lucru,ce rau e singurica grater


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3298 2008-03-19 17:54:55

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

andrutza a scris:

si eu am una de vreun an jumate care se chinuie sa iasa, a dat un colt am fost la stomatolog a zis ca are loc, dar nu inteleg dc nu iese mai rpd? cica tb sa-mi faca o mica incizie, dar de atunci nu m-am mai dus.

dak mergi te taie putzin acolo ca sa aiba pe unde iesi...
astea ies cand cum...poate sa dureze 3 zile sau 3 ani... atata tp cat inka nu doare e bine smile

 

#3299 2008-03-19 17:58:06

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

skumpi maseaua asta ce te chinuie pe tine este cea de minte?ca si mie mi-a iesit una si ma doare din cand in cand.....mi-a si taiat gingia ca nu putea sa iasa si m-a ranit si la obraz sad

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2008-03-19 17:58:19)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3300 2008-03-19 17:58:27

b_oana
Hero member
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 2737

Re: ce gandesti acum 5

skumpi...incearca pt afte si ceai de musetel cu bicarbonat.sau cere la farmacie solutie pt afte..e dulce tongue ...dak zici k te doare cu otet puss 
mie asa mi s-au umflat buzele de la raceala..park am si afte..dar sunt mici sad am niste buzee..zici k m-am siliconat lol si asa mi-s de uscate..parca am o pielita pe ele sad tot dau cu balsam si tot asa mi-s...


Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!!
..."ai nevoie de cineva ca sa suferi si mai apoi sa te vindeci"...

Offline

 

#3301 2008-03-19 18:03:57

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

Andra123 a scris:

skumpi maseaua asta ce te chinuie pe tine este cea de minte?ca si mie mi-a iesit una si ma doare din cand in cand.....mi-a si taiat gingia ca nu putea sa iasa si m-a ranit si la obraz sad

andra nu mai doare maseaua...k la operatie aia a facut...a taiat osu si a scos`o INTREAGAAAA
ma doare locu...cums e inchide rana...iti dai seama ca se reface greu osu ala...
mie nu mi`a iesit k nu avea pe unde...u ai fost norocoasa...k numa cat te`a taiat putzins a`i faca loc...mie mi`a "scobit" acolo`n os sa o prinda cumva sa o scoata...ba mai mult k tampita crestea si pe orizontala :f?rbannad:

una mi`a iesit si mie bine...cea de sus...acu cateva luni...2 le`am ope si mai e una ... care mai mult k sigur trb ope si la aia...dar presupun k va fi mai usoara..k astea d sus nu dor asa tare

 

#3302 2008-03-19 18:05:48

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

b_oana a scris:

skumpi...incearca pt afte si ceai de musetel cu bicarbonat.sau cere la farmacie solutie pt afte..e dulce tongue ...dak zici k te doare cu otet puss 
mie asa mi s-au umflat buzele de la raceala..park am si afte..dar sunt mici sad am niste buzee..zici k m-am siliconat lol si asa mi-s de uscate..parca am o pielita pe ele sad tot dau cu balsam si tot asa mi-s...

am inceput d dimi cu musetel si bicarbonta..cred k chiaru ai zis undeva pe forum despre asta..si mi`a facut mami dimi...ma dau ci cu solutie aia dulce tongue glicerina boraxata...da cand o pun pe afte ma iau paliptatiile asa ma ustura...cu otetu sa nu mai zic

asa`s si eu cu buzele lol chiar vroiam sa zic...is asa roz...si umflata ca a lu Angellina Jolie rotfl si eu tot pun balsam... tummenupp

 

#3303 2008-03-19 18:11:26

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: ce gandesti acum 5

da,stiu ca ti-a scos-o si te doare locul.Nici a mea nu a iesit de tot si de cateva luni a inceput sa iasa,dar mai are.Ai fost azi la doctor?


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#3304 2008-03-19 18:11:37

b_oana
Hero member
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 2737

Re: ce gandesti acum 5

mie asa imi place solutia aia..e dulce tongue ce-i drept ustura un pic knd o pui..dar dupa aia amorteste big_smile 
rade sora-mea de mine..si imi zice buzuka rotfl mai ales k eu am si buzele un pic mai mari..si cum sunt si umflate rotfl


Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!!
..."ai nevoie de cineva ca sa suferi si mai apoi sa te vindeci"...

Offline

 

#3305 2008-03-19 18:21:01

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

Andra123 a scris:

da,stiu ca ti-a scos-o si te doare locul.Nici a mea nu a iesit de tot si de cateva luni a inceput sa iasa,dar mai are.Ai fost azi la doctor?

roll sa nu ma bati da n`am fost big_smile
eu credeam k am puroi cum aveam umflatura aia...dar nici vorba d puroi k aproape k nu se mai simte...e imflamata gingia inka...da incet incet dispare...si azi nu m`a mai durut asa tare...si am reusit pana la ora asta sa nu iau nici un calmant...si is ok... mai doare putzin da e suportabila durerea...so..decat sa mai merg sa`mi bazaie acolo sa zica k n`am nik roll mai bine...mai suport ink... angel

Ultima oara a fost editat de skumpi (2008-03-19 18:22:18)

 

#3306 2008-03-19 18:22:43

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

b_oana a scris:

mie asa imi place solutia aia..e dulce tongue ce-i drept ustura un pic knd o pui..dar dupa aia amorteste big_smile 
rade sora-mea de mine..si imi zice buzuka rotfl mai ales k eu am si buzele un pic mai mari..si cum sunt si umflate rotfl

hai mai bine sa ne bucuram d ce avem acum k oricum se desumfla in cateva zile lol

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.