homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 5-221


#4181 2008-03-22 16:07:01

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

nu te mai gandi, daca o sa continui asa o sa puna stapanire gandurile pe tine si nu rezolvi nimic, bucura-te de viata si lasa-le incolo de ganduri negre.

 



#4182 2008-03-22 16:09:39

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: ce gandesti acum 5

da janis, nu e bine ce faci....
o sa se sature si el la un moment dat, pana la urma nu e plecat in vacanta, ci la munca...
nu mai sta in casa sa plangi si sa-ti faci scenarii tampite, plimba-te, intalneste-te cu prietenii....storstark

Offline

 

#4183 2008-03-22 16:11:23

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 5

pfuai... Ana, tu ai vazut vreodata emisiunea aia de pe prima: "prima zi"? cu bebeii aia abia veniti pe lume? pfuai...am tras un bocet big_smile e impresionant 8->  ce fericita o sa mai fiu peste cativa ani cand o sa iu mamica hjarta ce fericita trebuie sa fii 8-> puss


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#4184 2008-03-22 16:11:45

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

pai eu vreau despartirea...ca vad ca ma chinui atat....in van sad
acum mi'au trecut gandurile...da'...mai devreme a intrat putin pe mess..l'am vaz la web era si frasu la el,a zis ca pleaca in parc se intalneste cu aia de la birou..cum la birou la el sunt si fete lol mi'a sarit tzandara ca ce iese atata cu aia...i'am dat beep sa'i zic,ca plecase,se grabea....era'n drum...a sunat si el vb asha frumos...si zic: unde naibii te tot duci?? pai la stefan cel mare ma int cu aia de la birou..sa mergem in nush ce parc la nush ce teren sa jucam ceva sa ne destindem picioarele.....zic si's ce? fete? baieti? cred ca e prietenu uneia de la munca..in rest astia de la munca,baieti..nah! ca jucam fotbal! lol m'am simtit super de kkt ca am sarit fiind vorba de fotbal,dar nah..si zice: ce..acum gata ai intrat in panica ca merg la gagici? te sunt de 5 ori pe zi,si stam si pe messenger..si tu vezi numai gagici..zic da' may dar am vazut ca tot pleci,si nu shtiam unde tot pleci..haide lasa'ma zice....ca imi consum minutele aiurea.
si'asa a ramas tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4185 2008-03-22 16:13:38

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: ce gandesti acum 5

am vazut ca aveti planuri, ca vreti sa va mutati impreuna la vara...
nu-i pacat sa strici tot pt cateva luni? iesi si tu din casa si poate te mai linistesti...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#4186 2008-03-22 16:15:18

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

eu am de invatzat.....eu n'am timp de iesit toaaaaata ziua cu colegii ca el.urasc ca are o viatza fara mine,imi vine sa'i impusc pe toti..urasc ca se destinde si nu se gandeste ca eu mor ca nu l'am vazut weekendul asta
diseara voi iesi si eu...dar pana atunci? mi'am intrerupt cititul de3 ori din cauza plansului


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4187 2008-03-22 16:15:26

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

ee vrei sa te desparti...si crezi ca ti-ar fi mai bine daca v-ati desparti? iti zic eu ca nu...asa acum va mai intalniti cand poate si el, vb des...hai ma janis ce naiba? trezeste-te ca baiatul munceste acolo, ca se mai duce si el pe undeva e normal....ce u nu iesi cat e el plecat? el te dispera pe tine asa? are si el nevoie ca tot omul de iesiri sa se mai relaxeze, doar n-o sta numai in ap si atat...si u daca ai fi plecat acolo, ai mai fi iesit iti garantez. tre sa ai incredere in el si sa nu-l mai suspectezi atat.
nu are janis o viata fara tine, ar avea o viata fara tine daca n-ar mai fi deloc cu tine, insa el e cu tine, doar ca are serviciul in alt oras, sunt atatea cazuri, nu esti singura care trece prin asta, cat mai ai de suportat? un pic si o sa vezi ce bine o sa fie si os a te bufneasca rasul cand o sa te gandesti ce baliverne spuneai si c aplangeai aiurea....te inteleg ca ti-e greu si ti-e dor de el, dar gandeste-te si la alte lucruri, e bine totusi ca va mai vedeti in weekend, o sa va mutati impreuna, va faceti un viitor ....asta nu suna bine? dc nu te gandesti u la lucrurile frumoase? pui atat raul inainte...si pana diseara mai e un pic, trece timpul rpd, hai nu mai plange atat puss

Ultima oara a fost editat de andrutza (2008-03-22 16:18:20)

 

#4188 2008-03-22 16:16:39

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

fataaaaaaaaaaaa diablo u ti`o cauti cu lumanarea punish calmeaza`te diablo

 

#4189 2008-03-22 16:16:46

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

da as iesi,dar nu shtiu eu pe el il suspectez.....pt ca nah sunt varza si n'am incredere'n mine
v'am zis..urasc ca are o viatza acolo din care eu nu fac parte


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4190 2008-03-22 16:17:15

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

mi`a venit o idee...dc nu mergi la psiholog ? rotfl k mai nou ii la moda big_smile

 

#4191 2008-03-22 16:17:51

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

JanisJoplin a scris:

da as iesi,dar nu shtiu eu pe el il suspectez.....pt ca nah sunt varza si n'am incredere'n mine
v'am zis..urasc ca are o viatza acolo din care eu nu fac parte

vezi sa nu faci din dragoste obsesie roll

 

#4192 2008-03-22 16:18:59

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: ce gandesti acum 5

JanisJoplin a scris:

eu am de invatzat.....eu n'am timp de iesit toaaaaata ziua cu colegii ca el.urasc ca are o viatza fara mine,imi vine sa'i impusc pe toti..urasc ca se destinde si nu se gandeste ca eu mor ca nu l'am vazut weekendul asta
diseara voi iesi si eu...dar pana atunci? mi'am intrerupt cititul de3 ori din cauza plansului

pai vezi? tot nu inveti, plangi si-ti faci ganduri aiurea.
nici el nu iese toata ziua, probabil si munceste. tongue
ok...diseara iesi si tu...iesi ca sa-l inseli? iesi fara sa te gandesti la el? nuu! pai nici el nu te insala atunci cand iese fara tine si mai mult ca sigur ca ar prefera sa fii si tu acolo. dar asta e, cateva luni tre' sa suporti si sa termini cu bocitul.
capisci? tongue

Offline

 

#4193 2008-03-22 16:22:14

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

dap din cauza lui nici nu invatz nici nu stau cu el..
nu putea sa nu plece din prima? grater
shtiu ca nu ma inseala..sau cel putin nu deocamdata....daca isi vede mandrele de la servici mai mult.....s'ar putea...

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-03-22 16:22:45)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4194 2008-03-22 16:24:35

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: ce gandesti acum 5

tu meriti bataie punish
decat sa-i tot faci capul mare, mai bine faci niste sex la telefon. lol

Offline

 

#4195 2008-03-22 16:25:17

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 5

janiiiiiiiiiiiiiissss.... ti s-a urat de atata bine? sincer iti zic... al meu daca ii faceam chestii de-astea 2 sapt... isi lua campii! si pe buna dreptate... ce a facut de nu ai incredere in el?? suntem oameni in toata firea, sau nu? mai e atat de putin... pana o sa fiti amandoi,  si tu iti mananci sufletul cu toate nebuniile sad trezeste-te puss
hai... da pantalonii jos, sa-ti tragem o bataitza comuna la curishorul gol diablodiablo box... haaaaaaaai.... ca n-am timp punishpunish

Ultima oara a fost editat de annna (2008-03-22 16:26:17)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#4196 2008-03-22 16:29:10

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

annnaaaa nu daaa ca'mi place rotfl
daaaaa bliss sex la tel lol o sa incerc desi...n'avem cum si unde ca mama aude tot ce vorbesc eu ca'i mica casa:P si pe strada aude lumea..si el sta cu inca un baiat acum lol
toate bataile de cap de azi au inceput de dimi,cand am auzit ca nu mai are nevoie de pat pliant-so nu mai merg cu'ai lui la buc maine...que suerte tan triste la miaaaaa grater
cum trec eu si de saptamana asta?(si asta daca se sinchiseste sa vina sapt cealalta) numai un suflet aproape de mine ar putea sa ma faca sa trec...si te mai intrebi de ce inseala femeile!!!! ca's lasate singureee sad au nevoie de apropiere...si,nah...se intampla!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#4197 2008-03-22 16:33:18

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum 5

JanisJoplin a scris:

toate bataile de cap de azi au inceput de dimi,cand am auzit ca nu mai are nevoie de pat pliant-so nu mai merg cu'ai lui la buc maine...que suerte tan triste la miaaaaa grater

tre sa mergi neaparat cu ei?
suie-te in tren si du-te tu la el. nici pt el nu-i usor. tu macar esti cu mama ta cu bunica cu prietenii ... dar el ... ii singur.pe tine te mai consoleaza fetele pe forum, dar pe el cine?


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#4198 2008-03-22 16:34:21

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 5

exact asa eram si eu la inceput: cand a iesit prima data in oras cu colegii de apartament( un prieten de-al lui si sora aluia, de care imi zisese ca e buna neutral ) am zis ca mor... am plans, ca vai... eu sufar aici dupa el si el se distreaza, bloul... egoistul... etc lol acum sunt ok, e bine ca ne-am dezlipit un pic... nici la wc nu ne duceam fara sa stie celalat unde e... si sincer, nu era ok; acum ne-am maturizat mult, abia astept sa pelc si eu la bucuresti sa fim amandoi acolo, desi nu o sa stam din primul an impreuna, e altceva! ne iubim si avem extreem de multa incredere unul in altul; vb mult la telefon, pe mess... mai e putin... si o sa fim amandoi hjarta
asa e si la voi... gandeste-te bine ca iti faci rau tie in primul rand cu atitudinea asta.... si voua ca relatie... e pacat, sincer puss suntem langa tine... deseara te tin de vb daca nu ai ocupatie ca iesim acum sa ne plimbacim si deseara sunt acasa puss


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#4199 2008-03-22 16:38:31

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

diseara ma intalnesc cu fetele de pe forum puss
merci mult ca sunteti langa mine..
dar faza e ca aici in ctza niciodata n'am fost lipiti...am avut asha...relatie moderna..ieseam si unu fara altu cu prietenii fiecaruia..si era super ok....ne iubeam mult!
dar acum ma deranjeaza ca nu'l mai vad deloc...si nu neaparat ca iese cu aia tongue dar asta e si'un pretext
nu pot sa ma sui in tren si sa ma duc,ca nici n'am unde sta ca stau 2 sau 3 chiar in unele seri intr'o camera.si sa ma duc singura pt o zi....bani aruncati aiurea....doar pt cateva ore!
cand se vor muta la 2 camere...ma duc big_smile
am atatia nervi pe el,ca l'a lasat inima sa ma lase aici...mor!!!

Ultima oara a fost editat de JanisJoplin (2008-03-22 16:41:20)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.