homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum va alinta iubitul ?


#1 2006-08-23 18:17:51

ancaaa
Full member
Inregistrat: 2006-07-29
Mesaje: 215

Cum va alinta iubitul ?

Mi`a venit in minte sa va intreb asta smile Acum sa auzim dulcegarii sau alinturi ciudate big_smile
Mie imi spune in cate un fel ...depinde de situatie:
1.Cand ne pupacim si ne giugiulim imi spune : PUIU MEU(o sa radeti .. dar niciodata nu am suport sa mi se spuna pui big_smile....doar de la el accept.. si chiar imi place smile )
2.Cand sunt increzuta imi spune : FITZOASA big_smile
3.Cand pun botic si ma supar imi spune : MOXINELA big_smile habar n`am de ce big_smile


Niciodata sa nu renunti la ceea ce`ti doresti cu adevarat !

Offline

 



#2 2006-08-23 19:12:21

feel
Full member
Inregistrat: 2006-07-18
Mesaje: 111

Re: Cum va alinta iubitul ?

feluri de a alinta sunt f multe si daca m-as gandi acum nush daca as putea sa le zic pe toate, insa cand se refera la mine imi spune puiu meu, ingerash, putza mik sau putza rea si agresiva( cand am fost rea cu el), tzushk, pisica si bineinteles alintatura. Astea ar fi cele mai frecvente .. oricum pe nume nu imi spune decat cand e suparat pe mine:)


schimbarea nu inseamna abandonare ci atacarea unei noi realitati!

Offline

 

#3 2006-08-23 19:17:58

Deeyutza
Full member
De la: Baia Mare
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 616

Re: Cum va alinta iubitul ?

pe min  iuby meu ma alinta tot  timpul.... chiar shi knd e  supy p min....sunt  cu el de  6 luni  impreuna  im facem 7 dar nu imi amintesc k sa  imi fi zis  pe nume  deknd ne-am luat impreuna....poate k chiar la inceput.....imi mai zicea  asa...dar in rest...numai  din alinturi ma  tine....la inceput mi-a zis  deeyutza....dupa  ce a  trecut  un timp cu  el...imi  zicea puiutz.....apoi cine  shtie  ce  mai scotea....shoshou,,,dedutza,,,,,puhsycat,,,,,,acuma  ne mai alintam cu cuchi muchy.....wink.... cine  shtie  ce ne mai vine  prin  cap.....big_smile

Offline

 

#4 2006-08-23 19:20:54

Diana
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-23
Mesaje: 1049

Re: Cum va alinta iubitul ?

Hm....cam multe de scris. Sa va zic ca mi-a zis o perioada "popandau"??? smile nici acum nu inteleg de ce. Alaltaieri mi-a zis "gandac"...iar nu inteleg de ce. Dar imi zice si: "pui", "tuculina", "tuca", "printesa", "sufletel", "ingeras", "Alba-ca-Zapada lui", "raza lui de soare" (asta cand e intuneric pe strada lui...la figurat, normal!), nici eu nu mai stiu cum....mi le scrisesem pe o hartiuta pentru ca intr-o perioada ma alinta intr-o groaza de moduri, dar nu o gasesc..sad
Insa cum ii zic eu e o adevarata poveste: am plecat de la bebe. Din bebe a ajuns bebita. Apoi bebituc. Dupa asta am trecut la pui, acum suntem la puiut...unde o sa ajungem, nu stiu. Din puiut ce mai deriva? Poate imi dati idei...smile


Razboiul sexelor este singura conflagratie mondiala in care combatantii celor doua tabere dorm noapte de noapte in acelasi pat - Quentin Crisp

Offline

 

#5 2006-08-23 19:29:01

Soricica
Full member
Inregistrat: 2006-08-05
Mesaje: 428

Re: Cum va alinta iubitul ?

hm...yubytzelul meu...eu sunt Soricica, iar el Soricel:D. si de aici "chitzu meu", "chitzuleana", "soricioaica lui",...si mamik, guritza...cum ii vine pe gura imi zice


In dragoste si in razboi totul e permis!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2006-08-23 19:53:47

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: Cum va alinta iubitul ?

Fetelor, nu o sa va vina sa credeti insa trebuie sa va zic ca, pe mine, iubitul meu(care mi-e si sot) ma alinta....doctoressa. De altfel de aici mi-a venit ideea cind mi-am facut nick-ul pentru forum


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#7 2006-08-23 20:09:56

moon
New member
De la: on the dark side of the moon
Inregistrat: 2006-08-23
Mesaje: 37

Re: Cum va alinta iubitul ?

eu sunt alintata moon'itza:) monitzyka, monitzelu, monitzoi:)...si toate d'astea..
matza *din cauza ca-mi plac ft mult motanii, pisicele:)*, romanitza *cand imi zice romanitza parca ma face sa zbor*..o data mi-a si zis: "tu te asemeni cu o romanitza.[...] sunt frumoase chiar"..
tin minte mi se facuse ft rau o data si el a inceput sa ma dezmierde cu ft ft alintaturi:)..acuma eu nu le tin minte, pentru ca ma simteam chiar ft prost.


pur si simplu iubeste si fa ce vrei!

Offline

 

#8 2006-08-23 20:23:12

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: Cum va alinta iubitul ?

el zice k sunt pasarica lui .... deci da ... va dati seama smile


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#9 2006-08-23 21:05:37

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: Cum va alinta iubitul ?

p al meu il alint in toate felurile cel mai des e babi(asa cum cred k stiti si voik am tot scris despre el tongue)eu tot babi ii zik,bubs,bebitza mai nou ii zik lui bubusnitel big_smile.ne alintam in fel si chip, s le enumar??? ok doar cateva,lasand la o parte cele d my sus:iubire,iuby,buby,babicozaur,baby,mitzi,pasarica/pasaroi,bibi,ginus,bubusik,ginusik(gina imi zice cnd e suparat sau geanina)..si o groaaazaaaa de alintaturi tongue

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2006-08-23 21:07:47)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#10 2006-08-23 23:14:53

eakarina
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-12
Mesaje: 789

Re: Cum va alinta iubitul ?

eu am fost pe rand:baby,tarancutza mea(nu stiu de ce),gogosel,pasarica mea,urato,reao,fata mea, si acum sunt zuza sau pisico.o salta asortata! smile


A gandi e cea mai dificila munca, probabil de aceea o fac atat de putini.

Offline

 

#11 2006-08-23 23:16:29

kissgirl
New member
Inregistrat: 2006-07-31
Mesaje: 61

Re: Cum va alinta iubitul ?

ooo
mi se zice..pisi... pui.. iubita...
eu ii zic doar pe nume big_smile .. nu stiu de ce..

Offline

 

#12 2006-08-23 23:35:17

ancaaa
Full member
Inregistrat: 2006-07-29
Mesaje: 215

Re: Cum va alinta iubitul ?

Si eu ii zic doar pe nume ...nici eu nu stiu de ce big_smile


Niciodata sa nu renunti la ceea ce`ti doresti cu adevarat !

Offline

 

#13 2006-08-23 23:42:52

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Cum va alinta iubitul ?

eu cu ubi meu ne zicem <putza> big_smile ,<pui>, <uratule/ urito> si il mai fac eu nebun , handicapat( dar in sensurile bune big_smile) el ma mai face turbata cand fac scandal,ii mai zic maimutza( da f rar) sau monkey:D si cam atat parka.numa k mie nu-mi place sa-i zic lui <pui>, nu stiu dc..


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#14 2006-08-24 08:25:27

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: Cum va alinta iubitul ?

mie imi mai zice marmota alpina, shoarec crizat, suricata (este pe animal planet un documentar despre niste animale) rotfl si listya poate continua, iar eu ii zic sobolimbozaur rotfl2 uneori

Offline

 

#15 2006-08-24 09:43:15

feel
Full member
Inregistrat: 2006-07-18
Mesaje: 111

Re: Cum va alinta iubitul ?

citind posturile mi-am amintit de 2 faze:
1) cand mama lui l-a auzit spunandu-mi mami - nu i-a zis nimic , a tacut si nu a vrut sa mai vb cu el vreo cateva zile pana a luat-o si i-a explikt care e dif de pozitie intre noi doua
2) cand i-am zis eu pt prima oara maimutza - e de nedescris faza , pe scurt s-a suparat fff tare  iar eu radeam intr-una de el


schimbarea nu inseamna abandonare ci atacarea unei noi realitati!

Offline

 

#16 2006-08-24 10:17:50

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Cum va alinta iubitul ?

mie mi-a zis de-a lungul timpului doar pui. acum sunt mishu (ca ma cheama si mihaela). si cateodata "mami". tongue si cand fac vre-o boacana imi zice ca sunt varza (iar eu ii spun ca e salalta creatza, ca e cretz). de alintat nu-l prea alint. rar ii zic pui, pe la inceput ii ziceam 'iubita' si acum e du-du (cand nu e salata creatza)


Nobody home

Offline

 

#17 2006-08-24 10:52:52

ancaaa
Full member
Inregistrat: 2006-07-29
Mesaje: 215

Re: Cum va alinta iubitul ?

Pe al meu cand il apuca dandanalele imi zice putzica mea big_smile ahahha Si eu ii zic ca nu`i a lui,ca`i a mea big_smile


Niciodata sa nu renunti la ceea ce`ti doresti cu adevarat !

Offline

 

#18 2006-08-24 14:02:24

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Cum va alinta iubitul ?

mie imi zicea papusel, si acum sunt pisicel, si el e tot pisicel, si inainte era puiut


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#19 2006-08-24 16:35:54

babymik
Full member
De la: Constanta
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 163

Re: Cum va alinta iubitul ?

Eu sunt "putza" toata ziua lol din cand in cand "shoricel" shi cand nu ma vede prin casa tzipa dupa mine "graso" (pt k sunt o chestie mik de vreo 45 de kg) lol


Dream as if u`ll live forever...Live as if u`ll die today...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.