homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vopsea de par-17


#305 2011-07-09 23:07:22

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Vopsea de par

carmen_21 a scris:

Eu m-am facut cu Syoss acum 2 luni si inca se mai am culoarea big_smile
Spun asta pentru ca  am vazut tot felul de pareri negative, insa eu sunt super multumita, si cu urmatoarea ocazie, tot din asta imi iau. Plus ca au niste nuante superbe.

divina vopsea hjarta ce imi mai place la ea e ca iese ff usor de pe piele, cine se vopseste in negru stie ce probleme implica asta... cu syoss raman cu piele aperfect curata, nici nu se stie ca m-am vopsit big_smile si rezista si mult.. chiar incepe sa imi placa gama asta


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 



#306 2011-07-10 12:47:57

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Vopsea de par

Da, se curata usor de pe piele, acum imi dau seama ca n-a trebuit sa ma mai frec cu toate chestiile pe gat si urechi lol


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.