homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un topic unde poti fii offtopic 3-66


#1236 2008-03-24 21:26:52

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

mersi fata...........


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 



#1237 2008-03-24 21:34:31

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

LadyInRed a scris:

micaaa ce e aia lissisima k imi e lene sa ma uit in spate big_smile ce e si cat costa si dak e scumpa pt mini knd vin sa ma faci si pe mn la par? big_smile t`ubec

e feohn cu perie incorporata si cu placi ceramice incorporate...am dat 1 mil


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1238 2008-03-24 21:36:18

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

carcotesc
bagati un ochi
rotfl

Offline

 

#1239 2008-03-24 21:36:22

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

LadyInRed a scris:

si dak e scumpa pt mini knd vin sa ma faci si pe mn la par? big_smile t`ubec

aicia nu mi`ai raspuns boxboxboxboxboxboxkokokokokodiablodiablo

Offline

 

#1240 2008-03-24 21:36:58

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

gagici, io v-am mai zis ca imi sunteti toate tare dragi;si o sa-mi fie greu sa nu mai intru aici;k m-am atasat de voi;si chiar aici ma relaxam;dar m-am saturat deja sa fiu luata peste picior;o sa intrebati ca cine ma ia peste picior;ei bine, din respect pt cineva nu o sa zic;asta e;daca eu vreau sa ajut, sunt cu intentii bune, si poate se intampla sa gresesc si pt asta sunt deja luata peste picior, prefer sa ma retrag smile e mai frumos asa; io va iubesc mult pe toate kram dar am si eu un suflet, si din pacate uneori pun la suflet, k nu pot asa sa trec tot cu vederea ;
p.s. - nu e vb de morrow, asta va zic sigur;
o sa va citesc in continuare, dar nu mai postez ca sa nu deranjez pe nimeni hjarta gagicile mele

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1241 2008-03-24 21:37:08

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

JanisJoplin a scris:

l'am suparat..cam de tot lol ma rog..tot nu raspundea..zicea ca'l lasa pe dani la calc..si eu ziceam acolo..chestii..pa-pa..nush ce..el nimic nimic zic auzi may,vrei scandal?haide pa!el nimic nimic zic shtii ce te'ai pupat pe portofel..pa-pa!..sa ma lase..m'a si sunat..mi'a zis ca nu intelege....ce am.ca el vorbea cu mine...ca un minut a lipsit..zic...nu! 10minute! dupa care netu meu pica si inteleg tot...nu imi mergea netu bine!si nu'mi aparuse ce scrisese
si el a zis.ok..nu'ti aparuse..da'i motiv sa faci asha? cum ma trimiti la plimbare in halul asta...a fost frumos ce'ai facut? k stai tu singura acasa si fa'ti de cap...ca atatea basini ai...si impresii...haide...noapte buna
zic biiine..stau 10min netu nu vine.ii sun pe astia de la erdeesh..si era in curs de venire...suna iar...zice ca mi'a trimis de 5 minute arhiva lui sa ma uit ce si cum..in timpu asta vine netu....ma uit la mail in timp ce vb cu el....nu mintitse....zice ca ce'a fost cu faza aia?ca sunt basini urate...ca ce'am patit...ca acum e dani la calc..si ca noapte buna,vorbim maine...
sad
nu plang deloc...dar urechile'mi ard de zici ca.....sunt asha..senina..calma..chipurile...si'o vena'mi bate!
i'am trimis si eu mail si i'am zis ce v'am zis voua: ca mereu e vorba de el si ma deranjeaza sa fiu acuzata ca ma gandesc doar la tine in conditiile'astea...si i'am dat mesaj: citeste'l si mediteaza
neutral neutral

esti shiny janis....

Offline

 

#1242 2008-03-24 21:38:09

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

micanarcisa a scris:

LadyInRed a scris:

micaaa ce e aia lissisima k imi e lene sa ma uit in spate big_smile ce e si cat costa si dak e scumpa pt mini knd vin sa ma faci si pe mn la par? big_smile t`ubec

e feohn cu perie incorporata si cu placi ceramice incorporate...am dat 1 mil

ba da...in capat rotfl
uite ceva de ajutor http://www.estilissima.ro/


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1243 2008-03-24 21:50:10

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

mi-a picat forumul..
am revenit

Offline

 

#1244 2008-03-24 21:54:04

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

mai am de lucru juma de ora si gata... la culcare... tot nu mi-i gata patul, ca deatunci il ciopleam si il sculptam de 3 ori. si acuma trebuie sa ma duc sa imi comand si saltea neutral ca de dimensiunile alea nu a auzit nimeni


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#1245 2008-03-24 21:59:38

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

eu acush m0-am trezit...rotfl

Offline

 

#1246 2008-03-24 22:00:06

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

frateee ce tupeu au unele de nu-ti vine a crede...m-am infuriat maxim


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1247 2008-03-24 22:01:10

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

pai d c tu micaaaaaaaaaaaa

Offline

 

#1248 2008-03-24 22:03:52

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

pai de chocolate aia...dupa ce se ia de mine din senin fara sa ii fi adresat vreun cuvant vreodata se mai comporta si necuviinios bagand semnul ca si cum vomita pe cuvintele mele?...de ce nu ia warn ca s-a bagat din senin pe mine? si se poarta urat?


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1249 2008-03-24 22:12:54

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

micanarcisa a scris:

pai de chocolate aia...dupa ce se ia de mine din senin fara sa ii fi adresat vreun cuvant vreodata se mai comporta si necuviinios bagand semnul ca si cum vomita pe cuvintele mele?...de ce nu ia warn ca s-a bagat din senin pe mine? si se poarta urat?

mey nu mai scrieti chocolate ca eu nu m-am luat de nimeni tongue scrieti nik-ul ei real. va rogggg eu


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#1250 2008-03-24 22:14:05

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

rotfl

Offline

 

#1251 2008-03-24 22:14:58

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

va roggggggggggggg buga cine stie cine ce mai intelege. eu chiar nu m-am luat de niciuna smile


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#1252 2008-03-24 22:16:29

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

45 minute la telefon rotfl mi s'a incalzit urecheeeea si telefonu lol
discutia a fost uratzica....mi'a zis ca am dreptate..i'amfost alaturi cand a dat licenta..cand i'a fost greu..mereu..dar acum de ce nu'i sunt alaturi? si ca sa nu mai zic ca'i vorba de el,e vorba de amandoi...el a plecat sa ne fie bine pe viitor la amandoi....nu sa stea la ctza sa ne uitam unu la altu,el vroia un shmupilic cu mine,casa cu mine..si aici n'avea shanse;
dar acum foarte crede ca nu ne vom descurca..pt ca el nu mai rezista in teroarea asta..are si el o limita.....m'a intrebat unde ma vad peste un si'am zis impreuna si el a zis ca el nu prea ne vede impreuna...
mi'a zis ca si el abia apuca sa ma vada vineri cand vine,la asta ma gandesc tot timpul zice.cum sa nu'mi fie dor??pai eu zic ca mi'e bine la buc in sensu ca m'am acomodat,in niciun caz ca mi'e bine fara tine,sunt doua lucruri diferite..si abia astept sa vii la vara!
mi'a zis ca as putea sa fac ceva sa inteleg ca totu'i in capu' meu....si daca aveam un baiat rau mai intelegea,dar el se duce la munca,acasa sta cu baietii la vorba sau se joaca la calculator...daca aveam vreun curvar cum ma descurcam? a zis: nu's perfect da' zi si mie ce vrei sa fac mai mult...si tu constant imi cauti nod in papura...asta faci tot timpul de cand am plecat
la sfarsit..dupa atatea minute lol mi'a dorit succes sa reusesc sa imi revin din ce'am ajuns....dar el nu crede ca voi reusi! el a zis....nu te'am mintit niciodata si nu voi incepe acum:  nu cred ca vei reusi sa te schimbi...tot asha vei face..si succes daca vrei sa'mi demonstrez contrariul...te iubesc din suflet nu vreau sa ne despartim..dar...depinde de tine..


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#1253 2008-03-24 22:21:58

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

Chocolate22 a scris:

micanarcisa a scris:

pai de chocolate aia...dupa ce se ia de mine din senin fara sa ii fi adresat vreun cuvant vreodata se mai comporta si necuviinios bagand semnul ca si cum vomita pe cuvintele mele?...de ce nu ia warn ca s-a bagat din senin pe mine? si se poarta urat?

mey nu mai scrieti chocolate ca eu nu m-am luat de nimeni tongue scrieti nik-ul ei real. va rogggg eu

tu esti cu 22 in coada..iar eu nu pot sa tin minte toate id-urile scrise ciudat...tu stii ca nu esti in cauza ca noi doua vorbim mult spre deosebire de aia cu care nu am schimbat vreo vorba vreodata si are si tupeul fantastic sa-mi zica pe nume
OMG nici voi prietenele mele nu-mi ziceti asa si se trezesc altii...nu-mi vine sa cred....
oricum aici cu voi tre sa ma calmez sa nu ma culc nervoasa...deci calmati-ma va rog lol


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1254 2008-03-24 22:24:02

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: un topic unde poti fii offtopic 3

deci m-am saturat de HOLU ALA!!! punishm-am apucat saimi zugravesc holu, ieri nu am lucrat ca a fost pastele catolic, nu sunt catolica , da no am zis ca e sarbatoare si bla bla, azi m-am apucat din nou, maine e iara sarbatoare, si eu imi termin de zugravit holu nu stiu...


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.