homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sangee???-2


#20 2008-03-19 22:21:09

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Sangee???

hai chocolate k iti dau un pupi`

Offline

 



#21 2008-03-19 22:23:34

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Sangee???

asa am patit si eu intr-o zi..de la constipatie....si cred ca era putin umflat intr-o parte la anus.dar m-am dat cu unguent hermozon (parca) 2-3 seri la rand inainte de somnic si mi-a trecut.acum incerc sa mananc mai bine si sa beau multe lichide, sa pap si fructe/legume ca sa nu mai am probleme cu constipatia.stai linistita ca nu e nimic grav.te dai cu putina crema acolo iti pui o lenjerie normala ca sa nu se atinga prea mult de anus , dimineata te speli si gata.


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#22 2008-03-19 22:26:07

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Sangee???

rotfl si gajiu`miu spera k in curand sa incercam si sex anal rotfl acum ii zic "Tzaca fraiereeeee sunt bolnava rotfl2 rotfl rotfl rotfl rotfl " sigur n`o sa ma creada hmm ...la cat l`am dus cu zaharelu` iiiiiiiiiiiihaaa eu sa fiu sanatoasa rotfl

Offline

 

#23 2008-03-19 22:37:45

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Sangee???

daca iti zic ce tre sa faci Lady faci pe tine de ras rotfl

iei o gasca de parte masculina, ii tai tartizta (asa ii zice nu-s eu de vina rotfl ) si faci supozitoare. tai bucatele de aproximativ 1 cm grosime si 3 cm lungime. le bagi la congelator. inainte de a folosi  ala il scoti din congelator si il lasi 2-3 ore sa fie la temparatura camerei

asa mi-a explicat tipa la telefon smile


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#24 2008-03-20 17:21:09

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Sangee???

rotfl2 bine k nu`i tai cucu rotfl k era mai grav rotfl2)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-03-20 17:24:31

mihaela2289
Hero member
Inregistrat: 2006-09-18
Mesaje: 2945

Re: Sangee???

linisteste-te! am avut si eu problema asta si m-am speriat ca si tine, mai ales ca eu am probleme si la stomac si am crezut ca e altceva
daca nu e repera nu te apuca sa bagi medicamente, supozitoare & stuff, stai linistita ca poate doar te-ai zgariat sau te-ai constipat si s-a intamplat sa se sparga un mic vas...calm puss


www.specialitaticulinare.blogspot.com - Super chec marmorat, neinecacios si simplu de facut!!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.