homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cea mai nereusita partida-4


#58 2010-10-29 13:24:40

mio25
Full member
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 131

Re: Cea mai nereusita partida

te cred .bine ai facut


regrete? eu nu am regrete,dar ce urasc cel mai mult la tine ,e faptul k inca te mai iubesc

Offline

 

#59 2010-10-29 22:16:26

nascut_la_cerereafemeilor
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-10-22
Mesaje: 31

Re: Cea mai nereusita partida

Parca ma doare pe mine...esti sigura ca nu a fost nici o problema legata de sex in noaptea precedenta?

Offline

 

#60 2010-10-29 22:29:19

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Cea mai nereusita partida

popa

Ultima oara a fost editat de coraline (2010-10-30 11:18:16)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#61 2010-10-31 22:39:28

kokomal
Full member
De la: Coltul Blocului
Inregistrat: 2010-10-30
Mesaje: 109

Re: Cea mai nereusita partida

cea mai nereusita , cred ca intr-o seara cu o fosta ... a spus ea o grozavie nu mai retin ce ( s-a intamplat mai demult ) si "mi-a luat tot cheful" rotfl2


Toate femeile din viata mea mi-au zis ca m-au iubit, de asta am plecat inainte de a fi parasit wow

Offline

 

#62 2010-11-13 14:52:10

alexandra18
Full member
Inregistrat: 2009-05-30
Mesaje: 127

Re: Cea mai nereusita partida

aseara !! oribil , desi totul era pregatit de mine(:lumanari parfumate , eu imbracata intr-o lenjerie super sexy , cu dres cu banda corset etc.) am reusit sa il enerv fff rau cu rusinea mea si nu a mai iesit decat o mica cearta si o sit. super penibila neutral .... poate data viit nu o sa mai fiu atat de pudica si o sa iasa cv frum big_smile


hjarta sometimes you have to forget what you want to remember what you deserve hjarta


Sometimes you have to be apart from people you love, but that doesn't make you love them any less. Sometimes you love them more hjarta miss  mami & papi sad

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2010-11-14 14:51:31

iuli_ana
Full member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 187

Re: Cea mai nereusita partida

panchinika a scris:

s-a intamplat la mare intr-o dimineata .am pregatit luminari ,imbracaminte ... si el a intrat si a zis"mi-e foame nu mancam si noi ceva?

rotfl2  te cred ca ai fost dezamagita dar mie mi s-a parut foarte funny cand am citit. nu stiu ce ai facut tu dar eu m-as fi pus pe plans

si ca sa zic si eu, a fost el plecat o luna si ceva si cand a venit aveam chef la nebunii si unul si altul patfierbinte  si dupa vreo saptamna intensa sexinpat  in care o faceam si de 2 ori pe zi cel mai bun prieten a cazut la datorie supa  am mai incercat noi punish  rugaciune  dar degeaba, nu a mai vrut sa ne asculte, a fost mort pt popor. a fost stanjenitor dar acum radem de ne prapadim rotfl  rotfl  rotfl  rotfl2

Ultima oara a fost editat de iuli_ana (2010-11-14 15:05:32)


Cu totii suntem in acelasi sant, dar unii dintre noi privesc spre stele.                       
Cel ce se gandeste mult inainte de a face un pas isi va petrece viata intr-un singur picior.

Offline

 

#64 2010-11-14 15:46:39

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Cea mai nereusita partida

banc, sa facem haz de necaz

orangina123 a scris:

O femeie se plange alteia ca barba-su nu mai vrea sex si cum vine acasa o intreaba doar: "ce avem de mancare?"...
Cealalta ii zice: "Draga, am avut si eu problema asta. Nu e grav... imbraca niste chiloti negri, cu dantela, o palarie neagra, ciorapi ... si il astepti in usa , sexy asa... si se rezolva...
A doua zi se intalnesc din nou... "E, cum a fost?"... "Am facut exact cum mi-ai spus, chiloti negri, dantela, palarie sexi... ce sa mai... bomba"...
"Si???"... "Si cand a deschis usa mi-a zis:
"Zorro, faci si tu ceva de mancare azi???"

Offline

 

#65 2010-11-14 15:56:31

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Cea mai nereusita partida

rotfl2 rotfl2 rotfl2 rotfl2


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#66 2010-11-14 17:03:36

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Cea mai nereusita partida

smile)))))))))))) omg, zorro rotfl

Offline

 

#67 2010-11-14 19:55:21

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Cea mai nereusita partida

orangina123 a scris:

banc, sa facem haz de necaz

orangina123 a scris:

O femeie se plange alteia ca barba-su nu mai vrea sex si cum vine acasa o intreaba doar: "ce avem de mancare?"...
Cealalta ii zice: "Draga, am avut si eu problema asta. Nu e grav... imbraca niste chiloti negri, cu dantela, o palarie neagra, ciorapi ... si il astepti in usa , sexy asa... si se rezolva...
A doua zi se intalnesc din nou... "E, cum a fost?"... "Am facut exact cum mi-ai spus, chiloti negri, dantela, palarie sexi... ce sa mai... bomba"...
"Si???"... "Si cand a deschis usa mi-a zis:
"Zorro, faci si tu ceva de mancare azi???"

rotfl

Offline

 

#68 2010-11-15 00:29:26

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Cea mai nereusita partida

Zorro....!!!!
rotfl rotfl
si cand te gandesti ca ador lenjeria intima neagra ..hjarta hjarta hjarta


fucking perfect...

Offline

 

#69 2010-11-15 01:11:46

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Cea mai nereusita partida

Poate iti vine vreo idee "geniala" sa-i zici asa la iubi a ta cand se prezinta cu lenjeria neagra, sa vezi cum nu mai pupi nimic o vreme  rotfl


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#70 2010-11-16 01:23:41

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Cea mai nereusita partida

BabyBlueDoll a scris:

orangina123 a scris:

banc, sa facem haz de necaz

orangina123 a scris:

O femeie se plange alteia ca barba-su nu mai vrea sex si cum vine acasa o intreaba doar: "ce avem de mancare?"...
Cealalta ii zice: "Draga, am avut si eu problema asta. Nu e grav... imbraca niste chiloti negri, cu dantela, o palarie neagra, ciorapi ... si il astepti in usa , sexy asa... si se rezolva...
A doua zi se intalnesc din nou... "E, cum a fost?"... "Am facut exact cum mi-ai spus, chiloti negri, dantela, palarie sexi... ce sa mai... bomba"...
"Si???"... "Si cand a deschis usa mi-a zis:
"Zorro, faci si tu ceva de mancare azi???"

rotfl

Ohhhhhhhhhhhhh, asta a fost buna  ! rotfl2))))


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#71 2010-11-16 15:59:24

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Cea mai nereusita partida

kathrynn a scris:

Poate iti vine vreo idee "geniala" sa-i zici asa la iubi a ta cand se prezinta cu lenjeria neagra, sa vezi cum nu mai pupi nimic o vreme  rotfl

rotfl
ma taie de pe lista...multa vreme
rotfl


fucking perfect...

Offline

 

#72 2010-11-17 00:52:54

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Cea mai nereusita partida

luisjota a scris:

Zorro....!!!!
rotfl rotfl
si cand te gandesti ca ador lenjeria intima neagra ..hjarta hjarta hjarta

Si eu big_smile big_smile da` faza cu ZorrO asta a fost destul de tare ca sa ma faca sa renunt pt o vreme la lengeria neagra big_smile


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#73 2010-11-17 18:51:55

iris2
Full member
Inregistrat: 2009-05-08
Mesaje: 742

Re: Cea mai nereusita partida

Orange a scris:

BabyBlueDoll a scris:

orangina123 a scris:

banc, sa facem haz de necaz

rotfl

Ohhhhhhhhhhhhh, asta a fost buna  ! rotfl2))))

orangina123, foarte tare bancul rotfl

Offline

 

#74 2010-12-19 03:34:05

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Cea mai nereusita partida

Intre timp mi-ar amintit yo o partida nereusita(cu "experienta" redusa ce-o avem in domeniu - cu siguranta e CEA MAI NEREUSITA big_smile ), eram a munte , vre-o 3-4 ore ne tot aruncam priviri provocatoare dar nu puteam trece la etapa urmatoare k se strinse-ra toti prietenii la noi in camera si na`, cum sa ii dai afara ?big_smile Initiez eu un intreg plan..fac a casca in gura mare..fac a motai de zor...Nici un efect! big_smile Nici nu se gandeau sa plece big_smile  De la atita prefacatura ma apuca si un somnnnnnnnn )))) deacu` motaiam pe bune(zicea apoi Iubi k chiar se gandea k is o actrita ft buna de reusesc asa sa ma prefac big_smile).. dupa ce au plecat, yo practic adormita, mi se taiase tot cheful.Am incercat sa facem noi ceva acolo si dupa toare astea mai bate si un prieten la fereastra de la balcon, batea tare si nu avea rost sa ne facem  k dormim... pina s-a lamurit iubi cu el, eu am adormit bustean big_smile big_smile Dimineata a incercat el sa ma scoale , nici o sansa big_smile big_smile Si dupa 2 ani de "asteptare" a mai asteptat Iubi o zi big_smile seara viitoare a fost mai bine smile ........... de ce zic asteptare ?? big_smile PT CA ASTA AR FI TREBUIT SA FIE PRIMA NOASTRA NOAPTE DE DRAGOSTE big_smile Amandoi virginei....yo pe linga toate inca si nesimtitta big_smile


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#75 2010-12-19 12:10:32

Toriana
Sr. member
Inregistrat: 2010-10-18
Mesaje: 1804

Re: Cea mai nereusita partida

Doamne, Izzaa!  rotfl2 "pui de vrabie"?? rotfl Ati mai ramas impreuna?


Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu. lol

Mi-ai spus ca ma iubesti, iar prin fapte mi-ai dovedit cat de putin.

Offline

 

#76 2010-12-19 12:22:52

Izza_bella
Full member
Inregistrat: 2010-12-07
Mesaje: 310

Re: Cea mai nereusita partida

Nu,am hotarat ca eo am nevoie de o relatie serioasa si ca el trebuie s isi continuie viata ca un "golan care nu e niciodata multumit cu o singura fata" (citez din spusele lui ) rotfl2


cold

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.