homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

You about me-13


#229 2008-09-18 10:07:02

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: you about me

Woaaaa, repede mia dat baby_pink mail sa scriu aici si acum am vz ca ai cerut tu big_smile
Green nu am nici un cuvant de rau depsre tine, am fost extraordinat de placut uimita de felul tau de a fi si de frumusetea ta si de ochii tai si de corpul tau etc etc , ca ar trebui sa insir fiecare particica din tine big_smile
esti o tipa foarte comunicativa si foarte inteligenta si cu cap pe umeri si funny si tot ce vrei tu.
Asa cum zicea si baby, sunteti foarte tari cu vorbele voastre si cu expresiile si daca as mai fi stat cred ca v-as fi pus sa ma scoateti din casa in fiacre zi, pt ca sunteti o companie f placuta cu care sigur nu m-as plictisii .
Si sa stii ca nu sunt aproape cat tine la inaltime(am vz ca ai zis pe undeva asta big_smile ) esti cu vreo 5 cm mai inalta ca mine big_smile

Nu ma pricep sa scriu cat a scris tuta de vara-mea ( big_smile ) mai sus dar esentialul e acelasi, mi-a  placut mult de tine si de cate ori o sa avem ocazia sa ne intalnim, sigur voi profita de ea puss


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 



#230 2008-09-18 15:35:40

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: you about me

Hhmm..Pai vreau si eu pararea a cui vrea despre mine cat a putut sa'si dea seama din ce am scris pe aici tongue


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#231 2008-09-19 10:28:06

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: you about me

vai da mult ati scris rotfl
pink,cred k ziceam de Pianista hjarta super carte.
d alta nu-mi amintesc acum...ma rog,eu citesc numa horror-shaguri rotfl
si mie mi-a placut muuult d voi hjarta
da,aveti putin accent,dar e chiar fainutz big_smile am auzit alti bcuuresteni cu un accent si mai pronuntat
dar mie-mi place accentu d bucuresti oricum big_smile

baby pink mi s-a parut mai timida,asa...mai mult a vb anka kre e o dulce mai! e o bomboana de fata...asa blondutza cu ochii ala albastri si cu 2 codite...si dupa cum vorbea d prietenu ei,e clar k e indragostita pana peste urechi si mi-a placut asta,nu se rusina sa spuna asta hjarta
e asa ca un copil...unu frumos big_smile

pink,nu cred k la 25 de ani esti batran lol nici la 30 nue sti sau la 35...
dar mi s-a parut ff ciudat sa arat cu 5 ani mai mare decat sunt neutral
hai k 22-23 e inca ok
poate o sa mai renunt la machiaj k vad k ma imbatraneste rotfl
la freza nu hjarta

oricum,una peste alta,sunteti 2 fete (de fapt 3,k mai aveati inca o prietena cu voi) super simpatice si d treaba,dragutze si interesante!
nimic rau nu am de zis de fetele astea,is niste scumpe !
dak am drum prin bucale o sa dau un buzz p mess big_smile
(anka eu tot te vad aproape la fel d inalta k mine:)) )


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#232 2008-09-19 10:28:37

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: you about me

Chocolate22 a scris:

green ... puss
mai departe stii tu wink

:k?ra:


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#233 2008-09-19 10:33:28

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: you about me

GreenBubbles a scris:

vai da mult ati scris rotfl
pink,cred k ziceam de Pianista hjarta super carte.
d alta nu-mi amintesc acum...ma rog,eu citesc numa horror-shaguri rotfl
si mie mi-a placut muuult d voi hjarta
da,aveti putin accent,dar e chiar fainutz big_smile am auzit alti bcuuresteni cu un accent si mai pronuntat
dar mie-mi place accentu d bucuresti oricum big_smile

baby pink mi s-a parut mai timida,asa...mai mult a vb anka kre e o dulce mai! e o bomboana de fata...asa blondutza cu ochii ala albastri si cu 2 codite...si dupa cum vorbea d prietenu ei,e clar k e indragostita pana peste urechi si mi-a placut asta,nu se rusina sa spuna asta hjarta
e asa ca un copil...unu frumos big_smile

pink,nu cred k la 25 de ani esti batran lol nici la 30 nue sti sau la 35...
dar mi s-a parut ff ciudat sa arat cu 5 ani mai mare decat sunt neutral
hai k 22-23 e inca ok
poate o sa mai renunt la machiaj k vad k ma imbatraneste rotfl
la freza nu hjarta

oricum,una peste alta,sunteti 2 fete (de fapt 3,k mai aveati inca o prietena cu voi) super simpatice si d treaba,dragutze si interesante!
nimic rau nu am de zis de fetele astea,is niste scumpe !
dak am drum prin bucale o sa dau un buzz p mess big_smile
(anka eu tot te vad aproape la fel d inalta k mine:)) )

kram pusspusspuss


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

 Publicitate


loading...

#234 2008-12-12 17:51:25

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: you about me

asaaaa... vreau parerea lu andru, lu poke, lu skumpi roll , si cui se mai ofera lol despre mine
da asa, o caracterizare in cateva cuvinte, cum ma vedeti voi pe mine, din posturile mele, din ce mai vreti voi.. big_smile
merci tongue


hjarta

Offline

 

#235 2008-12-12 17:54:19

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: you about me

wow si eu cautam topicul asta numai nu-l gaseam.
si eu vreau parerea lui Andru, skumpi,camysh about me

Offline

 

#236 2008-12-12 17:58:12

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: you about me

Eu am o parere buna despre tine love...nu te cunosc fff bine ca sa-mi fi dat seama de defecte, probabil ca ai si tu anumite chestii ca orice om...dar din cate am vb cu tine si pe forum si pe mess pari o pers inteligenta, ai simtul umorului, esti comunicativa, deschisa, mi se pare ca esti putin mai visatoare asa...acum nu stiu daca esti intr-adevar asa sau doar mi s-a parut mie.
Esti prietenoasa, sufletista mai ales in dragoste smile si sensibila.

Offline

 

#237 2008-12-12 18:02:13

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: you about me

merci andru rodnar
da acu nu ma cereti in casatorie, ziceti si lucruri rele tongue

uitati, ioana de exemplu, a zis:
ea:..cu nebuniile tale
eu: ce nebunii?
ea: pai tu te crezi prea intreaga?
eu: eu nu, dar credeam ca ceilalti ma cred rotfl

Ultima oara a fost editat de Loveable (2008-12-12 18:03:53)


hjarta

Offline

 

#238 2008-12-12 18:05:18

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: you about me

Despre Claudia smile imi esti draga si chiar cand am avut noi discutiile alea "aprinse" mi-a parut rau in sinea mea...
Mi se pare ca ai o gandire moderna, dai sfaturi bune, mi se pare ca esti o fire calma si sufletista, ai o cariera de succes. Si la tine am observat asa un mic defect, acum nu stiu daca am dreptate sau doar asa mi-a lasat impresia forumul smile pt ca asa cum si tu ai zis pe internet se pot interpreta multe...si tocmai asta mi s-a parut ca unele lucruri le iei personal si mi se pare mie ca nu ai suficienta incredere in tine...acum nu stiu daca am putut sa-mi dau seama f bine sau nu. Ma poti contrazice daca nu am dreptate bineinteles.
probabil daca ai fi scris mai multe as fi putut sa-mi dau seama mai bine...dar asa scrii doar la anumite topicuri, e si normal pt ca tu ai o familie, o cariera esti ocupata...n-ai timp f mult pt forum. Dar per ansamblu esti o femeie de treaba si mi-e drag de tine

Offline

 

#239 2008-12-12 18:07:40

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: you about me

Love eu te cred f intreaga la minte smile doar ca..chiar azi ma gandeam la tine si ma gandeam prin ce ai trecut si cat ai suferit...ma gandeam asa pe de-o parte cu parere de rau, dar pe de-o parte cu admiratie...si am incercat sa fiu cat mai realista si sa zic...oricine poate suferi asa cum a facut ea...si e bine ca inca mai speri, dar te rog eu sa fi realista si sa nu-ti pierzi capul.

Offline

 

#240 2008-12-12 18:07:48

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: you about me

Booon...mi-am auzit numele asa ca ma prezint la apel!

Love, din cate am apucat eu sa te cunosc si parerea pe care mi-am facut-o despre tine (caut acum toate epitetele pe care mi se pare ca ti s-ar potrivi)

Sa vedem:
o persoana sufletista si saritoare- nu o sa uit never ajutorul pe care mi l-ai oferit in momentele alea-desi nu ma cunosteai, ai stat "nnn" zile sa ma sfatuiesti, sa imi dai putere, si chiar doar faptul ca m-ai ascultat a insemnat enorm.
o persoana matura si echilibrata- nu se arunca sa vorbeasca si sa critice sau sa sfatuiasca pana nu stie exact despre ce e vorba
realista, curajoasa - nu renunta desi stie ca e greu si nu se imbata cu apa rece

posesoare de bun simt, simt al umorului, capacitate de a analiza, inteligenta...

si sunt sigura ca mai am ce sa spun, dar astept sa descopar in timp big_smile

sa zic si de rau....pai inca n-am descoperit...un singur lucru as putea scrie aici, dar poate fi si calitate si defect...luptatoare pana in ultima secunda wink

Ultima oara a fost editat de pokemon (2008-12-12 18:09:25)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#241 2008-12-12 18:12:03

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: you about me

ah, stai linistita ca sunt foarte realista.. smile
nu cred chiar toata bucuria pe care o am, si, chiar daca nu las sa ma incurce in fiecare propozitie gandu asta, stiu ca oricand se poate termina..
pur si simplu ca daca se termina, oricum se termina.. de ce sa ma gandesc de pe acum? smile


hjarta

Offline

 

#242 2008-12-12 18:42:29

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: you about me

si mai vreau si parerea lui simy tongue a lui hemidall, a deliei, si a lui camysh big_smile daca se poate

Ultima oara a fost editat de Loveable (2008-12-12 18:45:01)


hjarta

Offline

 

#243 2008-12-12 18:51:24

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: you about me

sper sa nu va suparati ca ma bag si eu aici...as vrea si eu parerea voastra despre mine, in lumina ultimelor zile in urma carora am fost deceptionata de felul in care sunt vazuta... as vrea sa aflu mai multe pareri...


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#244 2008-12-12 18:51:43

claudia78
Insomniac member
Inregistrat: 2008-01-05
Mesaje: 6876

Re: you about me

andru mersi tare mulkt...m-am linistit ,inseamna ca "sunt iertata".Ai dreptate cu luatul personal...mai ales cand am si eu zile proaste...si am impresia ca toata lumea are ceva cu mine in clipa aceea.......da,in ultimul timp sunt cam ocupata si scriu doar la unele topicuri...dar forumul imi este f drag si in zilele in care nu reusesc sa intru am tot gandesc ce fac unele fete (printre care si tu !!! skumpy,cmysh,Rh. green...wildhoney,simy...mai multe)
am cerut parrerea pt ca la un moment dat am crezut ca am lasat impresia ca sunt certareatza si caut scandal..ceea ce departe de mine !!!!!!
va iubesc !

Offline

 

#245 2008-12-12 18:53:15

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: you about me

claudia78 imi esti draga pt ca esti foarte sociabila, pt ca dai sfaturi medicale oricui are nevoie smile si imi place ca vb foarte frumos despre robert al tau hjarta

loveable si tu esti f sociabila, imi pari o fire optimista acum, desi imi venea sa te bat inainte sa te desparti de F., ca plangeai atata pt el si el nu merita (no offence). si nu inteleg un lucru la tine. am observat ca dormi ffff putin. cum rezisti, iubita mea?????? ca as vrea si eu secretul lol si te simt f buna la suflet smile

nicolle_rox, tu imi pari o persoana foarte sensibila... si imi place foarte mult felul in care vorbesti despre caminul tau, cum iti pregatesti decoratiunile pt sarbatori 

acu astept si eu rodnar

Offline

 

#246 2008-12-12 18:55:27

Cassiopeia
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-03-09
Mesaje: 9529

Re: you about me

@love :
Pt mine ai fost muuult timp necunoscuta care imediat s-a integrat pe forum,cu care stateam la barfa noaptea(fantomici) si care m-a ascultat  si sfatuit cand eram down,desi nici nu ma cunoasteai.

O persoana matura,desteapta cu capul pe umeri ,realista .Cu bun-simt si suflet bun care iubeste si vrea sa fie iubita.

Acu urmeaza partea a 2-a : naiva si inconstienta (stii tu de ce)

Ultima oara a fost editat de simy_alexandra (2008-12-12 18:56:41)


Sim y 

Offline

 

#247 2008-12-12 18:56:06

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: you about me

despre nicolle: inteligenta, ambitioasa, comunicativa, calma, prietenoasa, simt al esteticului....nu ai incredere in tine, ai o obsesie cu slabitul smile cand chiar nu ai nevoie, dar degeaba mai spun ca e in zadar smile, luptatoare, puternica.

vreau si eu niste pareri: skumpi, love, heimdall, clau si cine mai vrea sa scrie smile si bune si rele smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.