homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un pic de ajutor va rog


#1 2008-03-28 23:34:11

LachrymoseLeech
New member
Inregistrat: 2008-02-16
Mesaje: 57

un pic de ajutor va rog

fetelor
nu stiu ce sa mai fac
vreau sa il fac pe iubi sa se simta super in pat
doar ca eu am probleme cu miscarea
el spune ca nu ma zbat deloc si ma doare asta
pt ca fac tot ce pot...


Zâmbeşte! Mâine, poate vei fi ştirb!

Offline

 

#2 2008-03-28 23:37:30

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: un pic de ajutor va rog

eu zic sa incercati un preludiu mai bun si sa incerci sa elimini inhibitiile...
si mai baga un ochi la topicurile de la totul despre sex...sunt multe fete cu sfaturi bune

Offline

 

#3 2008-03-28 23:40:22

IceBody
Full member
Inregistrat: 2007-03-22
Mesaje: 360

Re: un pic de ajutor va rog

la mine faza e ca imi spune ca nu fac nimic si macar e adevarat....
la tine inteleg ca e mai aiurea .nu stiu ce sa zic unele din noi nu ne putem misca,pur si simplu ...eu una nu pot,ma inmoi toata lol . eu zic mai bine sa incercati chestii noi,cum ar fii sa va legati la ochi,lumanarele...si sa incercati pozitii in cre sa va miscati amandoi


Dear Cupid,next time hit both !

Offline

 

#4 2008-03-29 00:19:44

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: un pic de ajutor va rog

cu timpull vei mai scapa de inhibitii...inceraca sa-l surprinzi cu ceva nou..barbatii vor uneori ca noi sa luam initiativa
demonstreaza-i ca-ti place ceea ce faceti in pat, arata-i ca-l doresti
incearca sa bei un pahar de vin rosu inainte macar o data si ai sa vezi ca vei fii mult mai indrazneata tongue

asa eram si eu la inceput..acum el zice ca nu ma mai recunoaste(si in sensul bun al cuvantului) lol

Offline

 

#5 2008-03-29 10:01:22

greenella
New member
Inregistrat: 2008-03-25
Mesaje: 56

Re: un pic de ajutor va rog

hey:D daca tu chiar nu te misti in pat asa cum zice prietenul tau,ceea ce nu cred:P(trebuie sa te stimuleze mai mult ,s te faca sa vrei!!!),eu iti sugerez sa mergi la aerobic,nu la sala!-la aerobic- si crede-ma ca va da rezultate. Si daca nu,nu cred ca tu ai putea fi problema,ci felul cum  te stimuleaza inainte de... ah ,da rotfl de acord cu lady in black,un pahar de vin rosu inainte ar fi perfect;) puss

Ultima oara a fost editat de greenella (2008-03-29 10:01:43)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-03-29 13:52:08

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: un pic de ajutor va rog

io am reusit sa ma misc k lumea deasupra dupa ce bausem destul de mult tongue nush daca e valabil la toata lumea, da la mine a mers


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#7 2008-03-29 22:17:23

LachrymoseLeech
New member
Inregistrat: 2008-02-16
Mesaje: 57

Re: un pic de ajutor va rog

problema este ca noi suntem cam certati
la el nu pot sa ma mai duc
ca nu ma suporta nimeni de p'acolo
si...grater
ma simt ciudat adica
pur si simplu il vreau grater


Zâmbeşte! Mâine, poate vei fi ştirb!

Offline

 

#8 2008-03-30 12:52:58

anda23
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-09-12
Mesaje: 556

Re: un pic de ajutor va rog

Katalyna2311 a scris:

care este motivul pentru care tu nu te misti?? Din cauza inhibitiilor?

eu cred ca estiincepatoare...daca da, te inteleg smile si mie mi-a zis prietenul (abia imi incepusem viata sexuala) ca ce-ar fi sa ma misc si eu putin ca el face totul si parca as fi o maimutica care doare se tine de el visslar
am capatat exeprienta si totul e ok...keep trying!!18

Ultima oara a fost editat de anda23 (2008-03-30 12:53:17)

Offline

 

#9 2008-03-30 21:34:04

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: un pic de ajutor va rog

daca ti-ai inceput viata sexuala recent, mi se pare destul de normal sa ai probleme cu "miscarea"
daca nu, atunci incerca sa iti cunosti corpul mai bine, uita-te la niste filme erotice si observa miscarile tipelor de acolo....poate suna cam sick insa asta e sfatul meu. barbatii doresc multa lascivitate in miscari, incearca sa te porti precum o pisica. fii languroasa, joaca-te cu el la inceput. Dezmiarda-l, saruta-l pe buze, gat, piept....barbatii nu vor doar 3 miscari sus-jos si gata spectacolul. Nu... cu cat te joci mai mult cu ei, cu atat e mai bine pt amandoi...try it ,it's fun! big_smile

Offline

 

#10 2010-01-04 18:37:40

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: un pic de ajutor va rog

rabdare,rabdare tongue  cu timpul o sa scapi de inhibitii,si totul va veni de la sine.


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.