homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Creatii home made-103


#1939 2009-10-28 20:21:43

December
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-09
Mesaje: 2439
Site

Re: Creatii home made

deealexx a scris:

eu abia am imbatranit grater de cateva saptamani rotfl 20 sad

auzi, dar preturile? nu sunt afisate pe site? sau da si nu le vad eu?

Pai daca tu la 20 "ai imbatranit" eu dansator senior ce sa mai zic  rodnar  lol

Preturi nu sunt pe site. Dar iti spun si eu ce mi-a zis prietena care m-a trimis acolo: du-te si vezi cu ochii tai. Sunt ametitor de multe, nu stii la ce sa te uiti mai intai (indiferent la ce raion te-ai duce: nasturi, panglica etc)

PS Cu ocazia asta am aflat ca aceste aplicatii pe care le cautam eu se numesc "embleme". Eu stiam ca acest termen se foloseste pentru... embleme  big_smile  adica pentru ceva care reprezinta un logo, o marca etc.. totusi pe pungile/cutiile cu ce cautam eu scria "embleme flori". Asa o fi!  nustiu


Dacă tu crezi că poți, sau dacă crezi că nu poți, oricum ai dreptate. (Henry Ford)

Offline

 



#1940 2009-10-28 20:26:29

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

chiar ma uitam pe site si ma gandeam ca eu daca ma duc acolo as sta pe putin o ora rotfl imi place sa ma uit la toate porcarioarele hjarta

cand eram in generala 5-8, vroiam sa fac si eu dansuri sad dar era 20 lei sedinta parca si era scump pe atunci :-<

Offline

 

#1941 2009-10-28 20:33:49

December
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-09
Mesaje: 2439
Site

Re: Creatii home made

deealexx a scris:

ma gandeam ca eu daca ma duc acolo as sta pe putin o ora

cand eram in generala 5-8, vroiam sa fac si eu dansuri sad dar era 20 lei sedinta parca si era scump pe atunci :-<

Intr-adevar magazinul ala e "addictive"  big_smile si eu am stat destul de mult desi m-am uitat NUMAI la departamentul care m-a interesat

...iar pentru dans nu e niciodata prea tirziu... uita-te la mine  tongue Iar tu chiar ai toata viata inainte ca sa dansezi, daca vrei. Succes!  tummenupp


Dacă tu crezi că poți, sau dacă crezi că nu poți, oricum ai dreptate. (Henry Ford)

Offline

 

#1942 2009-10-28 20:40:53

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

da... dar nu prea vad oportunitati financiare... adica un viitor din asta. nu sunt atat de pusa in tema si poate de aceea.

Offline

 

#1943 2009-10-29 06:26:36

December
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-09
Mesaje: 2439
Site

Re: Creatii home made

deealexx a scris:

da... dar nu prea vad oportunitati financiare... adica un viitor din asta. nu sunt atat de pusa in tema si poate de aceea.

Nu toate lucrurile in viata sunt si oportunitati financiare, unele le facem doar de placere (hobby sau cum vrei sa-i spui). Dar tu esti foarte tanara, ai toata viata inainte sa o faci si ca "viitor". Eu nu mai am timp. Anumite conjuncturi nefavorabile (dintre care cea mai importanta ar fi ca pe vremea cand eram tanara, adica inainte de '89 nu era la noi dans sportiv) m-au impiedicat sa fi inceput mai devreme.

Pentru a dansa nu e niciodata prea tarziu, dar pentru a-ti face o cariera din dans, poate fi. Si pentru ca eu am depasit varsta favorabila pentru asta, imi urmez doar pasiunea. Pana cand va da Dumnezeu sanatate si pana unde se va putea  smile

Deci... danseaza!  dance


Dacă tu crezi că poți, sau dacă crezi că nu poți, oricum ai dreptate. (Henry Ford)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1944 2009-10-29 18:52:14

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

wink) multumesc de sustinere tongue
mi`a zis azi o colega ca la piata gemeni ar fi undeva pe un colt un magazin cu tot felul de margele si margelute..tot ce trb pt handmade stuff. ma gandesc ca or avea si ce aplicatii vrei tu?! smile eu inca nu am fost...

Offline

 

#1945 2009-10-29 19:39:02

December
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-09
Mesaje: 2439
Site

Re: Creatii home made

deealexx a scris:

mi`a zis azi o colega ca la piata gemeni ar fi undeva pe un colt un magazin cu tot felul de margele si margelute..tot ce trb pt handmade stuff. ma gandesc ca or avea si ce aplicatii vrei tu?! smile eu inca nu am fost...

Pana acum am colindat (in afara de magazinul depozit despre care ti-am zis) la celelalte variante pe care mi le-ai sugerat: Steluta nu are asa ceva, am mai gasit pe Lipscani la Sharbek un raion cu de-astea dar nu aveau culoarea care imi trebuia mie iar la merceria din pasaj de la gara am gasit ceva dar erau la bucata si prea scumpe (pret dublu fata de depozit)

Maine mai am program de colindat prin Obor si poate ajung si pe la Gemeni.  wink  Daca nu gasesc ce-mi trebuie ma intorc la magazinul depozit sa iau de acolo, ca si pretul e convenabil si in plus sa ma asigur ca nu se termina  yikes ca vreau ca la concursul de saptamana viitoare sa port deja rochia noua  applause


Dacă tu crezi că poți, sau dacă crezi că nu poți, oricum ai dreptate. (Henry Ford)

Offline

 

#1946 2009-10-29 20:46:58

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

uuu sa pui poze wink)

Uitasem de Sharbek. Imi luasem si eu iarna trecuta niste materiale pt a face o ciubotica de craciun big_smile

Imi pare rau totusi ca nu ai gasit nicaieri unde ti`am sugerat, ceva care sa`ti satisfaca nevoile sad

Sa ne pui poze big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#1947 2009-10-30 06:25:14

December
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-09
Mesaje: 2439
Site

Re: Creatii home made

deealexx a scris:

uuu sa pui poze wink)

Sa ne pui poze big_smile big_smile big_smile

Poze cu ce???  yikes  cu florile pe care le cumpar lol  sau cu mine?  rotfl2


Dacă tu crezi că poți, sau dacă crezi că nu poți, oricum ai dreptate. (Henry Ford)

Offline

 

#1948 2009-10-30 15:38:16

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

cu tine in rochia finala smile

Offline

 

#1949 2009-10-30 17:51:16

December
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-09
Mesaje: 2439
Site

Re: Creatii home made

deealexx a scris:

cu tine in rochia finala smile

aaaa.... ok  smile  Si unde sa le pun? ca banuiesc ca topicul "creatii home made" nu e tocmai locul potrivit  wink  Nu de alta dar rochia va fi "atelier made"  rotfl2

PS am cumparat florile astazi... pe cele de la magazinul depozit... ca la Obor n-am gasit nimic de culoarea care imi trenioa  nustiu  si la Gemeni nu m-am mai dus ca ploua prea rau  supa


Dacă tu crezi că poți, sau dacă crezi că nu poți, oricum ai dreptate. (Henry Ford)

Offline

 

#1950 2009-10-30 18:51:26

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

le pui la topicul pe care l`ai facut cu persoanele peste 30 de ani sunt invitate la dans. nu cred ca se va lua nimeni de noi tongue...

Offline

 

#1951 2009-10-30 19:44:02

December
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-09
Mesaje: 2439
Site

Re: Creatii home made

deealexx a scris:

le pui la topicul pe care l`ai facut cu persoanele peste 30 de ani sunt invitate la dans. nu cred ca se va lua nimeni de noi tongue...

Cred ca s-ar crea confuzie  cesafac  In primul rind rochia pt care sunt florile (si care nici n-a fost inceputa inca  big_smile  ) e pentru concursurile de clasa... alea unde nu purtam "shiny"  wink

La concursul de miine am voie (si am rochii) shiny ca e neoficial  tummenupp Si banuiesc ca rochiile alea (shiny adica) nu te intereseaza  tongue

In plus, ma gindesc sa sterg acel topic (cu invitatia la dans pentru persoanele >30) fiindca nu va mai fi de actualitate si nu vreau sa fie inca un topic parasit cu informatii care nu numai ca nu mai sunt "hot" dar sunt si depasite... De aceea sterg si posturile din topicul "concursuri de dans" imediat ce competitia respectiva a trecut. Altfel s-ar crea zeci de pagini de topic cu posturi nevalabile care presupun ca ocupa si ele un anumit loc pe server... oricat ar fi de mic dar putin cu putin se aduna  wink

So... alte idei despre unde as putea pune poza? ca dupa ce te-am batut atita la cap cu florile alea  dumbom chiar as vrea sa-ti arat ce o sa iasa in final  smile


Dacă tu crezi că poți, sau dacă crezi că nu poți, oricum ai dreptate. (Henry Ford)

Offline

 

#1952 2009-10-30 20:07:04

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Offline

 

#1953 2009-11-20 23:38:57

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

voi participa la un mic targ in decembrie hjarta hjarta hjarta organizat de ASE... nu am multe produse ca nu am mai facut, insa e un pas enorm pt mine hjarta hjarta hjarta pana va fi targul, voi incerca sa mai fac una alta smile

aaa daca sunteti creatoare si nu aveti unde va vinde produsele, va ajut eu sa le pazesc la targ smile comision 30% big_smile produsele poarta eticheta voastra bineinteles.

la targ pot participa doar studentii ASE, de aceea e propunerea de mai sus..

daca vreti, mail me smile daca nu, va astept la standulet smile

va fi pe 7-18 dec. alte detalii inca nu am.

Offline

 

#1954 2009-11-21 02:38:18

alexutza12345
Sr. member
Inregistrat: 2008-02-11
Mesaje: 1921

Re: Creatii home made

ce tare big_smile esti din Bucuresti nu? Pe mine ma tenteaza sa mai scap din cate am, daca vrei - numai ca ar trebui sa iti trimit prin posta cred.  Mai vorbim saptamana viitoare ca sunt in concediu


Para hacer bien el amor hay que venir al sur....

Offline

 

#1955 2009-11-21 08:25:38

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: Creatii home made

super deea

Offline

 

#1956 2009-11-21 13:20:53

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

hjarta multumesc fetelor. sunt asa entuziasmata hjarta mereu mi`am dorit sa particip si eu la un asa eveniment, dar la cele organizate in spatiu mai public, se cere autorizatie ca se fac controale si eu nu am.. insa aici e eveniment intern si totul e ok hjarta

alexutza12345, iti dau mail imediat puss

Offline

 

#1957 2009-11-21 13:27:41

deealexx
Hero member
De la: Hu
Inregistrat: 2009-07-30
Mesaje: 2966
Site

Re: Creatii home made

gata, sent. sper ca l`ai primit cesafac

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.