homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Creatii home made-61


#1141 2008-09-06 14:49:05

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: Creatii home made

nu mica rodnar
eu nu prea intru la topicul asta k mi se incarca ff greu,din cauza pozelor. choco imi mai arata pe mess pozele...dar evit sa intru aici ca se blocheaza sad
zi-mi despre inventie big_smile


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 



#1142 2008-09-06 14:49:55

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Creatii home made

uite asta

rotfl

si daca vrei poti intra pe blogul meu sa vezi tot


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1143 2008-09-06 15:30:58

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Creatii home made

micanarcisa a scris:

choco ai pierdut amintirile cu adriana de la offtopic rotfl
tocmai ce faceam caterinca, hai ca nu ai mult de citit rotfl

le-am pierdut de tot. abia acum am vazut mesajul. daca mai stii pe unde e poate imi poti da un link. rodnar


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#1144 2008-09-06 15:48:09

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Creatii home made

era pe la offtopicul inchis...am ras pe burta


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1145 2008-09-06 16:03:43

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Creatii home made

ce am mai facut eu. sper sa nu fie problema ca postez la topicul cu biju.
http://i37.servimg.com/u/f37/11/87/42/47/fotogr40.jpg
http://i37.servimg.com/u/f37/11/87/42/47/fotogr42.jpg

is din sticla si is acoperite cu hartie de orez.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1146 2008-09-06 16:04:51

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: Creatii home made

f fain choco. da' cum e hartia asta? cum le faci?


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#1147 2008-09-06 16:05:22

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Creatii home made

ce meserie sunt...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1148 2008-09-06 16:12:39

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: Creatii home made

iau vasul de sticla, lemn, plastic etc ... dau un strat de lipici special, pun hartia de orez (al doilea vas e facut c servetel si cu hartie de orez) si dupa ce lipesc, mai dau un strat de lipici.
is usor de facut si am de gand sa fac mai multe. nici preturile nu-s piperate. wink


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#1149 2008-09-06 20:49:21

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: Creatii home made

mica,spinneru ala e super tare big_smile chiar super fain!!
tu l-ai inventat ? tongue


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#1150 2008-09-06 23:34:24

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Creatii home made

choco ai citit offline-urile mele? nu stiu de unde ti-a venit tie ideea ca te-am copiat la bijuterii, cand am citit si ce a zis micanarcisa ca si ea a simtit ca tine la faza cu poza mi-am dat seama ca la mine te refereai.
  ma intelegeam super bine cu tine si stii bine asta, dar acuzarea pe forum ca te-am copiat a stricat tot.m-am uitat ieri la ce poze ai pus tu si din ce aveam eu facut o bratara era model ca al tau DAR nu am copiat dupa tine pt ca nu am avut net si daca faceam asta iti dai seama ca nu puneam poza pe forum dupa ce ai pus tu inainte.
   iti pun acum link de unde m-am inspirat eu la bijuteriile facute..astea ultime...si cum m-ai acuzat tu pe mine ca te-am copiat..pot sa te acuz si eu ( la misto, bineinteles) ca ai copiat modelul ala de bratara de pe net. e acelasi model ca al meu si al tau doar ca difera perlele.

http://www.ebiju.ro/bratara.html     -uite site-ul sper sa nu fie reclama  l-am pus sa te convingi ca daca dai o cautare pe net sunt zeci de modele la fel, asta nu se poate numi copiat.

Tu poti sa ramai la parerea ta daca vrei. am scris postul asta ca sa demonstrez ca nu sunt vinovata si daca am gresit cu poza micainarcisei ( din neatentie si nebagare de seama la ce se ajungea), asta nu inseamna ca tre sa ma acuzi de copiat. O seara buna va doresc, eu una nu imi voi mai posta ce lucrez pe forum. ne "citim" la alte discutii cand o sa am acces la net.


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#1151 2008-09-06 23:35:58

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: Creatii home made

din cate am inteles eu animalutza,faza e ca ea nu te-a acuzat,nu a acuzat p nimeni in special....ea a zis k a fost copiata si NU a dat nume...acum dak tu te-ai simtit,asta e altceva...


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#1152 2008-09-06 23:51:25

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Creatii home made

nu a acuzat pe nimeni in special dar doar eu si mica mai pusesem poze...si scrisese faza cu poza micai si am facut legatura. daca s-a referit la mine (vazusem ieri acelasi model de bratara cum am eu unul pe blog) i-am dat link sa vada zeci de modele la fel...nu am copiat-o pe ea, nu am copiat-o pe mica atunci. pur si simplu am luat o poza cu ce facuse ea si am pus pe blog cu titlul " MODELE DE BIJU"---asta nu inseamna ca am facut sau faceam exact ca acolo, nu voi face asta niciodata...doar sa fie coincidenta de margele.
   aseara cand am putut intra putin pe net si am vazut ce a scris si cu poza micai, m-a mahnit tare parerea ei...dar asta e.sper totusi sa nu fi facut referire la mine, insa daca a facut asta i-am demonstrat ca nu e cum crede ea si isi poate pune linistita bijuteriile pe forum


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#1153 2008-09-06 23:52:43

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: Creatii home made

...poate trebuia totusi sa o intrebi p mica inainte...eu zic numa...


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#1154 2008-09-07 09:45:55

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Creatii home made

GreenBubbles a scris:

mica,spinneru ala e super tare big_smile chiar super fain!!
tu l-ai inventat ? tongue

nu l-am inventat eu ci doar l-am copiat dupa unul profesionist dar de pe un site american nu de pe la cineva de aici

animalutza nu nu m-ai copiat la faza cu poza aceea a mea pusa pe siteul tau...atunci s-a numit furt pur si simplu pt ca nu m-ai intrebat...in sensul ca ai luat efectiv fotografia mea facuta de mine...nu modelul...ala puteai sa-l iei de oriunde de pe net sa-l folosesti si era ok sau sa ma intrebi unde l-am gasit...asta asa ca ai adus aminte....iar eu ca si toate fetele mereu am pus site-uri cu explicatii si modele....si da si mie mi s-au parut copiate unele dar acum nu mai conteaza

si ca sa nu se inchida topicul acesta te-as sfatui sa vezi de cearta prin alta parte...noua chiar ne place aici si am vrea si in continuare sa impartasim lucrurile ce le-am facut...caci pe langa noi mai sunt si alte fete care lucreaza si ne arata si nu e frumos sa vii sa te balacaresti pe aici...caci pana acum aici nu a iesit cu cearta ci a fost un coltisor frumos cu lucruri frumoase...daca tu vei continua cu cearta eu cu siguranta te raportez...AICI se intampla lucruri frumoase pt cearta mergi la topicul de ofuri...ok?

Ultima oara a fost editat de micanarcisa (2008-09-07 09:57:13)


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1155 2008-09-07 09:55:16

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: Creatii home made

nu inchideti topicul; ca eu il urmaresc; nu am eu bani de margeloace acum, dar voi avea; si apoi imi clatesc ochii pe aici; am vazut unealta de crimpat; in Cora; scumpa; 20-30 ron; nu stiu ce face dar o sa imi iau si eu intr-o zi; nu-i graba; spor la treaba!!! sper sa gasesc si eu sa ma asociez cu cineva la colet;

Offline

 

#1156 2008-09-07 09:58:25

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Creatii home made

si eu sper sa ramana aici totul si sa nu mai continue nimeni decat ONTOPIC

ela eu am gasit cu 16 roni la cluj...caut acum site-ul


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1157 2008-09-07 09:59:15

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Creatii home made

uite http://www.hobbyfix.hu/shop/index.php?tm=502504
mi l-a dat cineva de pe alt forum numai de biju


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#1158 2008-09-07 10:15:35

theSame_ElaElis
Hero member
De la: Winnie the Pooh
Inregistrat: 2007-10-12
Mesaje: 3707

Re: Creatii home made

vaaaai; ce site beleaaaa; imi trebuie mie pt scoala; multumesc; cu crimpociu ce se face? e intrebare retorica....acum nu am bani nici de margele; ahhh! lasa ca iau eu salariile in octombrieeee!!!! si imi comand sa ma satur....

Offline

 

#1159 2008-09-07 10:21:52

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Creatii home made

aici ai filmulete cum se fac lucrurile alea
http://www.auntiesbeads.com/Category.as … 558e3751dc
aici sunt proiecte free descrise
http://www.auntiesbeads.com/Category.as … ccd8176d2e


aia cu crimpatul in in categoria cu filmulete...dar uite si aici link
http://www.auntiesbeads.com/Category.as … f1fe8335cb


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.