homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 7 / offtopic-5


#77 2008-04-11 15:47:58

criss2302
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 93

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

girlish a scris:

myhaela87, cati ani ai? de ce nu le zici ca fumezi si tu din cand in cand si gata?

pe bune acum..cum ar fi ..daca incepe el sub..sa asculti ce zice..si..apoi ..tu sa zici..da tata, am mai tras si eu cate una..din curiozitate..recunosc..
iti dai seama..k il lasi masca..si ar fi zic eu si o dovada de maturitate, k iti asumi consecintele faptelor..
sa vedem..ce zice atunci..


Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri. :pucko
(J.F.Kennedy

Offline

 



#78 2008-04-11 15:48:03

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

nicolle ce titlu avea? mai intai? ana? ce titlu? ce ce?

pai scrie pe prima pagina...era ceva de genul "os, behaie niste miei pe camp, ce gandesti"....era cu totul incoerent rotfl i se amestecase din greseala titlul topicului cu textul din mesaj..... cool


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#79 2008-04-11 15:48:49

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

cu rusine  zic k 21..si nici makr nu m intretin ei k muncesc si am si bursa la facultate..si ksa au trecut-o asta vara p numele meu big_smile k il stiu p tata si dak as recunoaste...si mai e si bolnav q inima si cu diabetu..nu vreau s fak cva s il am p constiinta sad


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#80 2008-04-11 15:49:00

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

m-am balonat...it's horrible, abia astept sa ajung acasa neutral


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#81 2008-04-11 15:50:51

criss2302
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 93

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

myha,,sa fim seriosi..crezi k daca il minti..nu se enerveaza..? acum..pe bune...eu atat i-as zice...am incercat si eu din curiozitate..sa vad cum e..


Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri. :pucko
(J.F.Kennedy

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2008-04-11 15:52:21

rh
Hero member
Inregistrat: 2007-01-11
Mesaje: 2327

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

nu-mi mai trece raceala asta...butter de simbata trecuta am inceput sa ma simt rau, iaca-i o saptamina aproape de atunci grater

Offline

 

#83 2008-04-11 15:53:19

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

criss2302 a scris:

myha,,sa fim seriosi..crezi k daca il minti..nu se enerveaza..?

pai din moment c nu are o dovada?i-am mai zis si alte dati k pana nu m-o vedea q tigara in gura nu poate dovedi nimik


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#84 2008-04-11 15:55:31

criss2302
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 93

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rotfl am inteles myh..dar totusi..trebuie sa ai o scuza buna pt tigarile alea...si mai ales sa te creada...
si poate nici n-o sa faca atat scandal pe cat te astepti...oricum..sa ne tii la curent..kram


Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri. :pucko
(J.F.Kennedy

Offline

 

#85 2008-04-11 15:59:51

iony
Sr. member
De la: stres
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 1773

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

ee..la mn e alta treaba...eu stau cu maikmea la o cafea si fumez cu ea. nu imi zice nimik pt k prefera sa fiu sincera cu ea decat sa ma ascund...numa taikmiu ar baga mana in foc k fata lui nu fumeaza rotfl

Offline

 

#86 2008-04-11 16:01:06

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

nicolle_rox a scris:

m-am balonat...it's horrible, abia astept sa ajung acasa neutral

i nu stii ce se face in cazuri de astea? big_smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#87 2008-04-11 16:03:12

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu_vreau a scris:

nicolle_rox a scris:

m-am balonat...it's horrible, abia astept sa ajung acasa neutral

i nu stii ce se face in cazuri de astea? big_smile

activia rotfl rotfl

Offline

 

#88 2008-04-11 16:03:35

rh
Hero member
Inregistrat: 2007-01-11
Mesaje: 2327

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

mi-am amintit o patanie din perioada in care ma apucasem de fumat iar ai mei inca nu stiau asta rotfl fumam pe ascuns, iar in casa doar cind nu erau ei acasa, cu toate geamurile larg deschise. fumez io linistita asa intr-o zi, stiind ca mai sint citeva ore pina sa vina ei acasa cind suna cineva la usa. m-am stresat groaznic, mai ales ca se simtea fumul rotfl eram imbracata intr-o camasa larga de-a lui taica-miu, cam asa umblam imbracata io in liceu big_smile ma duc repede sa raspund la usa, ca era muzica deschisa, deci nu puteam sa pretind ca nu as fi acasa. ma uit pe vizor, era unchiu-mio, fratele mamei mele. eram inca cu tigara aprinsa....cind il vad, o sting repede, nici nu mai tin minte cum am facut, si am bagat-o in buzunarul camasii. am raspuns la usa, unchiu-mio nu o stat deloc, o cauta pe maica-mea si nici nu mi-o zis ce se vedea prea bine cu ochiul liber rotfl din buzunarul camasii mele iesea fum rotfl nu o stinsesem bine si era facuta ditamai gaura de la arsura rotfl o fost mult prea diplomat de nu mi-o zis nimic si nici la maica-mea lol
dupa un timp, gaseste mama camasa aia, pe care eu intre timp o cususem in locul cu pricina. si ma intreaba ce-o patit camasa aia si io am facut pe prostul mirat: uai, pai de unde sa stiu eu ce-i cu camasa asta, ii a mea? rotfl

Offline

 

#89 2008-04-11 16:03:39

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

eu_vreau a scris:

nicolle_rox a scris:

m-am balonat...it's horrible, abia astept sa ajung acasa neutral

i nu stii ce se face in cazuri de astea? big_smile

gravida, i don't get you.....explain! dumbom


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#90 2008-04-11 16:04:25

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

heahahaha ce tuta sunt! eu nu intru niciodata la index..si acum m'am uitat si'am vazut ce de stiky'uri...cu missele toate...cu etc rotfl ce frumossss ! n'am shtiut niciodata de existenta lor! rotfl
iubi e asha obosit sad l'au frecat astia asha azi...abia asteapta sa scape..l'au obosit aiurea cica...treaba si iar treaba..si maine dimineata cine'l vede si'l iubeeeesteee ? hjarta shmupilica
nah ca sunt si eu siropoasa tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#91 2008-04-11 16:04:41

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

tare, rh... rotfl


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#92 2008-04-11 16:05:09

iony
Sr. member
De la: stres
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 1773

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rotfl rotfl f tare rh lol

Offline

 

#93 2008-04-11 16:05:31

criss2302
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 93

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

rh..mortala...rotfl rotfl
am ras...mai k se uitau si colegii de birou la mine...


Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri. :pucko
(J.F.Kennedy

Offline

 

#94 2008-04-11 16:05:39

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

super tare rh rotfl
asa o s fac si eu akuma..o s ma fac k ploua si dak zice cva m fac k  nici nu obsevasem..

Ultima oara a fost editat de myhaela87 (2008-04-11 16:06:18)


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#95 2008-04-11 16:05:40

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 7 / offtopic

JanisJoplin a scris:

heahahaha ce tuta sunt! eu nu intru niciodata la index..si acum m'am uitat si'am vazut ce de stiky'uri...cu missele toate...cu etc rotfl ce frumossss ! n'am shtiut niciodata de existenta lor! rotfl
iubi e asha obosit sad l'au frecat astia asha azi...abia asteapta sa scape..l'au obosit aiurea cica...treaba si iar treaba..si maine dimineata cine'l vede si'l iubeeeesteee ? hjarta shmupilica
nah ca sunt si eu siropoasa tongue

blondo big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.