homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 8-173


#3269 2008-04-24 11:37:53

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

pai nu pateste nimic! nu are el nici o vina ca a primit citatia dupa data procesului.... eu insa cred ca o sa ami fie chemat din nou la proces... daca nu se prezinta poate sa fie obligat sa se prezinte dar nu cred ca se ajunge pana aici smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#3270 2008-04-24 11:39:10

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

evilpink a scris:

pai nu pateste nimic! nu are el nici o vina ca a primit citatia dupa data procesului.... eu insa cred ca o sa ami fie chemat din nou la proces... daca nu se prezinta poate sa fie obligat sa se prezinte dar nu cred ca se ajunge pana aici smile

pai treaba e k e citat k martor nu k parat sau ceva...si in general astea nu ar tb s vina recomandate?s semnezi pt ele? si nici makr nu s specifik c proces e,al cui,pt c...


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3271 2008-04-24 11:40:02

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

oana_nice a scris:

la inceput castiga in jur de 10-11 mil... esti sigura ca asta vrei? sa stii ca e destul de greu, e multa munca.

sigura 100% nu sunt.peste tot e munca.in avocatura nu ma bag nici daca ma platesc ei pe mine lol iar in magistratura e alta mancare de peste mult mai complicata smile.ehhh mai am un an ... am si alte alternative as vrea sa lucrez si intr-o banca nu in mod obligatoriu pe domeniul mei dar parca sa arunc 4 ani de invatat nu prea imi vine din cauza asta ma gandeam la scoala de grefieri smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3272 2008-04-24 11:43:02

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

ce ploua afara sad


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3273 2008-04-24 11:44:00

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

credddd caaa l'am vandutttttt big_smilebig_smilebig_smile


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3274 2008-04-24 11:44:40

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

capcaun a scris:

nicolle_rox a scris:

myhaela87 a scris:

dati-va l o parte k imi fac curatenie in inkltaminte...crd k termin in 5 ani lol

eu aici n-am probleme, ca am cate o pereche, maxim doua de sezon rotfl

rotfl  si  io  la  fel ... dar  mai  nou  port  o  pereke  de  balerini  2 luni  dupa  care  o  arunc sad ii  tocesc  la  calcai

Eu n-am decat o pereche de balerini, dar la fel am patit cu ei sad credeam ca unde mi i-am luat eu 38 ca sa nu se largeasca si sa-mi sara din picior si-s cam mici..

 

#3275 2008-04-24 11:46:16

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

myhaela87 a scris:

evilpink a scris:

pai nu pateste nimic! nu are el nici o vina ca a primit citatia dupa data procesului.... eu insa cred ca o sa ami fie chemat din nou la proces... daca nu se prezinta poate sa fie obligat sa se prezinte dar nu cred ca se ajunge pana aici smile

pai treaba e k e citat k martor nu k parat sau ceva...si in general astea nu ar tb s vina recomandate?s semnezi pt ele? si nici makr nu s specifik c proces e,al cui,pt c...

am inteles ca e martor! daca avea alta calitate si nu se prezenta nu era asa simplu! sincer nu stiu sa iti zic daca trebuia sa fie semnata si de el.cer este ca daca nu sa prezentat el poate sa fie amendat sau obligat sa se prezinte la proces printr-un mandat de aducere!


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3276 2008-04-24 11:47:29

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

wai ce lenesa is big_smile
nu m`am trezit sa ma duc la solar sad

 

#3277 2008-04-24 11:47:33

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

persifona a scris:

capcaun a scris:

nicolle_rox a scris:


eu aici n-am probleme, ca am cate o pereche, maxim doua de sezon rotfl

rotfl  si  io  la  fel ... dar  mai  nou  port  o  pereke  de  balerini  2 luni  dupa  care  o  arunc sad ii  tocesc  la  calcai

Eu n-am decat o pereche de balerini, dar la fel am patit cu ei sad credeam ca unde mi i-am luat eu 38 ca sa nu se largeasca si sa-mi sara din picior si-s cam mici..

rotfl eu port 38 si mi-am luat balerini 36..k 37 imi zburau l propriu din picior...s-au mai largit k i-am purtat prin ksa da m bat l spate..
aku am vzut o pereche d sansdalute din carpa cu talpa joasa ,albe cu buline negre ..si erau 200 mii....si ieri am vazut si o geanta l fel..si mi-a placut..big_smile


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3278 2008-04-24 11:48:48

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

Cocoleta, am pus eu la tras o arhiva de-aia de gifuri. Daca-mi trimiti pe mail id-ul tau de Yahoo pot sa ti-o trimit in vreo juma de ora cand o sa se termine de luat.

 

#3279 2008-04-24 11:50:51

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

persifona a scris:

Cocoleta, am pus eu la tras o arhiva de-aia de gifuri. Daca-mi trimiti pe mail id-ul tau de Yahoo pot sa ti-o trimit in vreo juma de ora cand o sa se termine de luat.

vlea si eu..tongue


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3280 2008-04-24 11:51:42

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

ma doare buuurta sad


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#3281 2008-04-24 11:52:28

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

myhaela87 a scris:

persifona a scris:

Cocoleta, am pus eu la tras o arhiva de-aia de gifuri. Daca-mi trimiti pe mail id-ul tau de Yahoo pot sa ti-o trimit in vreo juma de ora cand o sa se termine de luat.

vlea si eu..tongue

si io big_smile

ma apuc sa fac curat k e k la porci aici la mine


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3282 2008-04-24 11:53:48

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

ralluka a scris:

Gugulik a scris:

daca beau prea mult ceai negru ,dauneaza cumva? offtopic

nu

grija ca poate creste tensiunea. e ca si cum ai bea cafea wink


mami de minuni hjarta

Offline

 

#3283 2008-04-24 11:54:05

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

evilpink a scris:

oana_nice a scris:

la inceput castiga in jur de 10-11 mil... esti sigura ca asta vrei? sa stii ca e destul de greu, e multa munca.

sigura 100% nu sunt.peste tot e munca.in avocatura nu ma bag nici daca ma platesc ei pe mine lol iar in magistratura e alta mancare de peste mult mai complicata smile.ehhh mai am un an ... am si alte alternative as vrea sa lucrez si intr-o banca nu in mod obligatoriu pe domeniul mei dar parca sa arunc 4 ani de invatat nu prea imi vine din cauza asta ma gandeam la scoala de grefieri smile

eu sunt la drept anul 1 si nici eu nu vreau avocatura. Visul meu e sa ajung magistrat... dar mai e pana atunci smile

Offline

 

#3284 2008-04-24 11:55:45

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

ehhh esti mica mai ai de invatat .greu cu magistratura in schimb dar na visez si eu .in fine nici grefier nu suna rau lol

puss si bafta in sesiuni wink


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#3285 2008-04-24 11:57:16

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

bunaaa...ce faceeeti?
duamne,ce nervuasa is...as fi in stare sa bat p cineva...jur!


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#3286 2008-04-24 11:57:31

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

senorita a scris:

ma doare buuurta sad

ia o pastiluta ceva


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#3287 2008-04-24 11:58:14

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

GreenBubbles a scris:

bunaaa...ce faceeeti?
duamne,ce nervuasa is...as fi in stare sa bat p cineva...jur!

sal green.cine te-a suparat asa tare?


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.