homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 8-35


#647 2008-04-19 14:36:51

roxanikuta
Hero member
Inregistrat: 2007-09-18
Mesaje: 3933

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

:f?rv?nad:sal fetele.....m-am bagat p curatenia pt Pasti...ufiii....mai am vreo juma de casa... rock


I LOVE YOU is 8 letters....so is BULLSHIT... big_smile

Offline

 



#648 2008-04-19 14:40:45

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

doamne...grater vai d kpul meu..c proasta sunt.grater am gasit p un forum akuma k unii s plangeau  k primesc spamuri si unnu din ele era ala p kre l-a primit iuby..si c circ am facut...am mai plans si 3 ore in continuu pana a venit el aks..big_smile


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#649 2008-04-19 14:42:51

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

JanisJoplin a scris:

linisteste'te buttelrfly...asta e....o sa o faci si tu tongue si eu mai am o treime din al doilea capitol plus capitolul 3..
astia's anii terminali...ce vrei...vrei sa spui ca'n clasa a12a te omorai cu plimbatu? nu prea cred....tongue

eu mai am o gramada si tare mi-e teama ca n-o sa termin hmm...nu prea mai am cand...mai sunt cateva saptamani pana la sesiune sad...si mai am de facut multe alte chestii pt scoala...referate,proiecte...
in clasa a XII-a chiar m-am distrat cel mai tare din toti anii mei de pana acum...nu m-am stresat mai deloc...in ultimele saptamani am deschis si eu niste carti si am mai facut niste teste...pregatire nu am facut...dar pana la urma a fost bine...am luat 9,56 per total...dar acum...nu prea cred ca o sa mai fie asa usor...se anunta un viitor sumbru pt mine sad


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#650 2008-04-19 14:45:11

roxanikuta
Hero member
Inregistrat: 2007-09-18
Mesaje: 3933

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

liniste-te pink...la mine la faculta sunt inca colegi de-ai mei care nici macar nu si-au ales vreo tema pt licenta....deci stai bine...wink


I LOVE YOU is 8 letters....so is BULLSHIT... big_smile

Offline

 

#651 2008-04-19 14:52:20

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

Deuzza a scris:

neata gagicilor :k?ra:kram
eu n`am dormit deloc... m`am impacat cu theo rodnar :k?ra: ooof prostutzu naibii cat il iubesc ! hjarta
trebuie sa plec la sala..va dau detalii dupa amiaza :k?ra:

de ce ma bucur ca te-ai impacat cu el?
nush de ce, da stiu ca ma bucur...tare! serios! smile
puss


hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#652 2008-04-19 14:54:43

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

JanisJoplin a scris:

omg omg omg omg omg omg
vine'n seara astaaaaaaaaaaa big_smile big_smile eu stergeam parchetu cu mama..si suna telefonu.....si era el si zice...ca diseara poti sa dormi la mine? zic CEEEE? zice vin cu finu ..cu masina ajungem dupa-masa,seara si plecam de dimineata...vezi cum faci
omg omg omg nici epilata nu sunt....cu mama tre sa fac treaba...omg omg omg yikes acum am luat pauza ca's covorasele la inmuiat
ce ma fac sa'i zic lu mama ca raman la el? ar fi prima data..avand in vedere ca shtie ca ne mutam la vara...ar trebui sa inteleaga....sper....doaamneee ajuta...mi'e o tarsa...n'am tupeu
cred ca iar o mint...dar nuuu   TREBUIE sa'i zic ca raman la el grater wish me luck

omg omg.. lol nu-i spune lu mama ca dormi la el...nu acu`...daca nu te lasa? nu poti sa risti smile
si fugi si epileaza-te...daca ai timp, cu penseta big_smile eu asa fac (2 ore)...daca nu, cu lama si gata...fugiii smile


hjarta

Offline

 

#653 2008-04-19 15:00:00

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

tinem pumnii janis pusspuss
in 10-15 min cu o lama te epilezi si faci si dush big_smile deci nu e aia problema, ca doar e urgenta, nu? 18 asa o sa fac si eu... ca-s ai mei acasa si incep cu intrebarile daca ma bibilesc prea mult... insa la dush nu se prinde nimeni ca termin imediat big_smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#654 2008-04-19 15:02:55

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

go janis go janis big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#655 2008-04-19 15:04:46

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

rotfl  ce zapacita esti janis...nu te maio grabi ca poate te tai smile


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#656 2008-04-19 15:07:09

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

m'am spalat pe cap....si m'am epilat cu aparatu...mi'a luat putin....iar la pasa las asha ca nu e prea mult si nu ma bag eu...doar la salon tongue
loveable asha zici? sa nu'i zic?? eu vreau sa termin cu minciunile...si...nush...m'am saturat sa dorm la el si sa stau cu frica ca o sa ma prinda....stau cu mana pe tel si tremur....vreau sa'i zic adevarul!
dush fac mai tarziu...ca sunt covorase la inmuiat...ahh si el vine pe la 6-7 si mama zice ca doarme acum putin si dupa punem scandura si spalam covoare....ufffff
nush ce sa fac...sincer...sunt asha.....


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#657 2008-04-19 15:10:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

deuzzzaaaa suuuper tareee ca te'ai impacat cu theooo   yeyyy storstark
puss puss     al9leacer  cool


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#658 2008-04-19 15:12:03

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

offf janis; poate ai dreptate si chiar e momentul sa o confrunti si sa-i spui adevarul; dar daca nu te lasa... ce faci? iti iei geanta si pleci... certata cu ea? hmm sad aiurea

Ultima oara a fost editat de annna (2008-04-19 15:12:23)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#659 2008-04-19 15:13:43

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

eu zic sa-i spui mamei tale adevarul janis...ai si u o varsta de acum, nu mai merge sa te ascunzi de dupa deget

 

#660 2008-04-19 15:14:13

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

da lol imi iau geanta si plec!
toata noaptea are timp sa se gandeasca ca e absurda..si pana maine cand vin o sa'i treaca tongue
pe de alta parte mi'e si tarsa s'o supar...e cu diabetu varza...inima ei e grater de operatie....i'a zis un medic...si tensiune si....mi'e si frica sa'i zic....


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#661 2008-04-19 15:16:15

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

dar poti s`o intrebi intai ..mami ce ai zice daca as dormi la el?sua poti s`o iei si altfel..eu asa ii spuneam la inceput..si s`a obisnuit cu timpul..vb andrutei,ai si tu o varsta,ar trebui sa incerci s`o "educi"


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#662 2008-04-19 15:16:18

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

alexia a scris:

eu azi nu trebuie sa fac nimic! Si nici nu as avea chef sa fac ceva!

da,dar cand ai casuta ta mai trebuie sa faci si curat wink


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#663 2008-04-19 15:20:26

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

ankuzza a scris:

dar poti s`o intrebi intai ..mami ce ai zice daca as dormi la el?sua poti s`o iei si altfel..eu asa ii spuneam la inceput..si s`a obisnuit cu timpul..vb andrutei,ai si tu o varsta,ar trebui sa incerci s`o "educi"

da ancuzza....bine era daca'i ziceam de la inceput....grater acum e urgentza..vine'n seara asta....maine pleaca....ce facccc? hmm eu ma gandeam sa astept acum cat doarme ea ma usuc la par,imi fac unghiile alea alea..si cand se trezeste mama spal covoru si dupa ma imbrac,ma machiez..iau geanta si zic: mami vezi ca vine vladutz...in seara asta si pleaca maine...raman si eu la el big_smile orice'ar zice eu ies pe usa si plec rotfl2


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#664 2008-04-19 15:22:55

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

si eu la fel as face big_smile trebuie sa inteleaga... nu mai ai 15 ani smile
tin pumnii puss


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#665 2008-04-19 15:23:05

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

buna fetelor.

Janis eu zic sa ii spui pur si simplu... e corect asa si fata de mama ta si fata de tine. Cand ma gandesc ca nici mama nu ar fi acceptat ca iubi sa dorma la noi si acum... e cea mai mare minune care s-a intamplat anul asta lol . mamele sunt surprinzatoare, o sa-i arati ca ai incredere in ea daca ii spui smile


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.