homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 8-38


#704 2008-04-19 16:12:53

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

fetelor eu ma duc sa jefuiesc o banca rotfl


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 



#705 2008-04-19 16:14:42

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

persifona a scris:

senorita a scris:

barbara.. multumim pt transmisiunea de la fata locului lol
sincer ma asteptam sa fie faza cu magazinele nedeschise... nu e primul si sigur nici ultimul care pateste asa.... are o data anume de lansare si aia ramane, chit ca nu sunt toti gata tongue
deci mai astept pana sa ma duc.. big_smile
pe DN cum s-a circulat? ca mereu e aglomerat spre baneasa...

Am fost eu in Carrefour, pe DN e crima si pedeapsa. Si pana la DN, pfff.. sa nu mai vorbim. Noi am venit din partea aia dinspre Floreasca, si de la pod de la Hotel Phoenicia bara la bara pana pe DN. Si la intoarcere era coada de la Romexpo pana la Aeroportul Baneasa..

Ca sa nu mai vorbim ca-n Carrefour abia am gasit loc de parcare :f?rv?nad:

eu nu stiu cum puteti sa locuiti voi in Bucuresti...cu traficul asta...pe mine daca ma lasi o saptamana cred ca ajung la balamuc...saptamana trecuta cand am fost la analize si am facut 2 ore din militari pana la universitar...am crezut ca innebunesc...a trecut o ambulanta pe langa noi cu chiu cu vai,jumate pe trotuar,jumate pe strada...mai ca imi venea sa ma urc in ea ca sa scap o data din aglomeratia aia tongue


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#706 2008-04-19 16:15:31

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

pink_butterfly a scris:

oricum nu cred ca nu isi imagineaza ca ati facut pasul asta dupa 3 ani...doar ca parintilor le e greu sa recunoasca in fata noastra chestiile astea...insa in sinea lor sunt si ei constienti ca e inevitabil sa se intample..mai ales dupa atata timp
bafta,janis...eu am un feeling ca o sa reactioneze mai bine decat crezi tu wink

merciiii pink sa te auda Doamne-Doamne si Maica Precista lol
s'a trezit..a zis sa mananc si sa facem..ca'i stau pe ficatzi...uh uhhhhh sa vedeeem big_smile
ii vorbesc frumos.....si cu adevraul..mama vine'n seara asta la 11 si pleaca de dimi..cand il vad si eu? n'ai vazut cate bocete am dat de dor? lasa'ma si pe mine sa ma duc....te rog frumos
si ....cu Dumnezeu inainte!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#707 2008-04-19 16:16:18

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

evilpink a scris:

fetelor eu ma duc sa jefuiesc o banca rotfl

pai vin si eu ca si asa ploua cu tunete si fulgere si ma plicti...applause


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#708 2008-04-19 16:18:06

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

am ajuns hommie sad da nu`mi place k is singura roll

 

 Publicitate


loading...

#709 2008-04-19 16:18:16

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

janis parca esti la probe lol nu lasa pe ultimul moment si spune-i ca sa aveti timp de pregatiri. mama intotdeauna cand ma duc la el mai pune ceva bun intr-o plasa... si ma duc impacata ca am sprijinul ei big_smile


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#710 2008-04-19 16:18:48

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

pink ne adaptam nu avem ce sa facem

ok alinuutza asa o sa avem bani sa ne cumparam tot ce ne dorim big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#711 2008-04-19 16:18:55

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

JanisJoplin a scris:

pink_butterfly a scris:

oricum nu cred ca nu isi imagineaza ca ati facut pasul asta dupa 3 ani...doar ca parintilor le e greu sa recunoasca in fata noastra chestiile astea...insa in sinea lor sunt si ei constienti ca e inevitabil sa se intample..mai ales dupa atata timp
bafta,janis...eu am un feeling ca o sa reactioneze mai bine decat crezi tu wink

merciiii pink sa te auda Doamne-Doamne si Maica Precista lol
s'a trezit..a zis sa mananc si sa facem..ca'i stau pe ficatzi...uh uhhhhh sa vedeeem big_smile
ii vorbesc frumos.....si cu adevraul..mama vine'n seara asta la 11 si pleaca de dimi..cand il vad si eu? n'ai vazut cate bocete am dat de dor? lasa'ma si pe mine sa ma duc....te rog frumos
si ....cu Dumnezeu inainte!

baga-i un planset, grater eu asa o mai santajam... mai dar sunt copilu tau, chiar asa iti place sa ma vezi suferind... nu beau nu ma droghez... ti-ar conveni sa ai un copil din ala care sa nu isi ceara voie, si sa iti fure bani din casa, eu atat iti cer sa intelegi ca am o varsta si is responsabila pt ce fac... bla bla bla. ma protejez... bla bla


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#712 2008-04-19 16:19:02

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

pink_butterfly a scris:

persifona a scris:

senorita a scris:

barbara.. multumim pt transmisiunea de la fata locului lol
sincer ma asteptam sa fie faza cu magazinele nedeschise... nu e primul si sigur nici ultimul care pateste asa.... are o data anume de lansare si aia ramane, chit ca nu sunt toti gata tongue
deci mai astept pana sa ma duc.. big_smile
pe DN cum s-a circulat? ca mereu e aglomerat spre baneasa...

Am fost eu in Carrefour, pe DN e crima si pedeapsa. Si pana la DN, pfff.. sa nu mai vorbim. Noi am venit din partea aia dinspre Floreasca, si de la pod de la Hotel Phoenicia bara la bara pana pe DN. Si la intoarcere era coada de la Romexpo pana la Aeroportul Baneasa..

Ca sa nu mai vorbim ca-n Carrefour abia am gasit loc de parcare :f?rv?nad:

eu nu stiu cum puteti sa locuiti voi in Bucuresti...cu traficul asta...pe mine daca ma lasi o saptamana cred ca ajung la balamuc...saptamana trecuta cand am fost la analize si am facut 2 ore din militari pana la universitar...am crezut ca innebunesc...a trecut o ambulanta pe langa noi cu chiu cu vai,jumate pe trotuar,jumate pe strada...mai ca imi venea sa ma urc in ea ca sa scap o data din aglomeratia aia tongue

Crede-ma pink, nu stam de placere sad n-avem incotro sad

 

#713 2008-04-19 16:19:22

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

ce pregatiri may ca la cum o cunosc..ma da pe usa afara si zice: pleaca ACUM ca te omor rotfl mai bine sa fiu imbracata..aranjata big_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#714 2008-04-19 16:20:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

alinuutza_81_23_11 a scris:

JanisJoplin a scris:

pink_butterfly a scris:

oricum nu cred ca nu isi imagineaza ca ati facut pasul asta dupa 3 ani...doar ca parintilor le e greu sa recunoasca in fata noastra chestiile astea...insa in sinea lor sunt si ei constienti ca e inevitabil sa se intample..mai ales dupa atata timp
bafta,janis...eu am un feeling ca o sa reactioneze mai bine decat crezi tu wink

merciiii pink sa te auda Doamne-Doamne si Maica Precista lol
s'a trezit..a zis sa mananc si sa facem..ca'i stau pe ficatzi...uh uhhhhh sa vedeeem big_smile
ii vorbesc frumos.....si cu adevraul..mama vine'n seara asta la 11 si pleaca de dimi..cand il vad si eu? n'ai vazut cate bocete am dat de dor? lasa'ma si pe mine sa ma duc....te rog frumos
si ....cu Dumnezeu inainte!

baga-i un planset, grater eu asa o mai santajam... mai dar sunt copilu tau, chiar asa iti place sa ma vezi suferind... nu beau nu ma droghez... ti-ar conveni sa ai un copil din ala care sa nu isi ceara voie, si sa iti fure bani din casa, eu atat iti cer sa intelegi ca am o varsta si is responsabila pt ce fac... bla bla bla. ma protejez... bla bla

daaa pai si la dinastea ma gandeam...sa'i zic ca anul asta fac 22 ani si nu am venit beata acasa....nu i'am facut probleme majore...altele se drogheaza pe strada
am si eu un prieten de'un an jumate si in timpul asta gravida n'am venit acasa..asha ca..ce mai vrea tongue


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#715 2008-04-19 16:20:58

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

Janis, trebuie sa-i zici!!!!! O sa fie bine, o sa vezi big_smile
Si eu mi-am luat inima in dinti asta vara si i-am zis lu mama si a fost super ok, n-a avut nimic de comentat. Si nici mama nu e foarte open-minded. Si eu atunci eram cu Dragos de vreo 6 luni, nu ca tine, de 1 an jumate.

Tin pumnii stransi stransi! Zi-i acum, nu cand pleci si apoi intra sa ne zici cum fu!

Te puss

 

#716 2008-04-19 16:21:05

b_oana
Hero member
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 2737

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

mi-e foame..si nu mai vine sora-mea o data k trebuie sa mergem la cumparaturi!! pe unde umbla?? neutral


Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!!
..."ai nevoie de cineva ca sa suferi si mai apoi sa te vindeci"...

Offline

 

#717 2008-04-19 16:22:36

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

tu cand erai cu tata eu iti spuneam sa nu o faci.... ce te-am rugat eu sa ma faci, de-aia mai facut sa ma chinui... eram cam exagerata, intr-o seara aceeiasi discutie, mama-mea ma enerva cu ideeile ei , m-am dus si am scos tv-ul din priza si am plecat.. macar sa faceti si voi putzi-putzi ca asa nu aveti ce face sa vedeti ce placut e... au alergat dupa mine sa le dau triplu stecher inapoi , iar eu mi-am vazut de treaba


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#718 2008-04-19 16:23:40

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

alinuutza_81_23_11 a scris:

tu cand erai cu tata eu iti spuneam sa nu o faci.... ce te-am rugat eu sa ma faci, de-aia mai facut sa ma chinui... eram cam exagerata, intr-o seara aceeiasi discutie, mama-mea ma enerva cu ideeile ei , m-am dus si am scos tv-ul din priza si am plecat.. macar sa faceti si voi putzi-putzi ca asa nu aveti ce face sa vedeti ce placut e... au alergat dupa mine sa le dau triplu stecher inapoi , iar eu mi-am vazut de treaba

rotfl

ce tare esti puss


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#719 2008-04-19 16:24:04

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

hahaha alinutza cat de tareeeeeeee


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#720 2008-04-19 16:25:46

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

ma pun la grey`s ca si asa am visat azi`noapte k a murit Meredith lol roll

 

#721 2008-04-19 16:25:58

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

tu te pregatesti de plecare sa inteleg lol Janis, ca spune bine ca spune ca nu-i bine mama ta. asa era si mama. dar a stiut de la inceput... pentru ca nu prea am prietene smile si a acceptat, ma rog, si acum mai bombane cateodata. probabil parintii nu se vor obisnui cu gandul niciodata dar de dragul nostru big_smile accepta.

of... asa de tare vreau sa scap de un fotoliu de la mine din camera... cum sa fac? unde sa il mai plasez? ma tot invart prin casa de o saptamana si nu gasesc solutia sad . da nu mai pot sta asa inghesuita in camera .... ce sa fac? cum sa fac?


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#722 2008-04-19 16:29:13

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 8

tomina a scris:

tu te pregatesti de plecare sa inteleg lol Janis, ca spune bine ca spune ca nu-i bine mama ta. asa era si mama. dar a stiut de la inceput... pentru ca nu prea am prietene smile si a acceptat, ma rog, si acum mai bombane cateodata. probabil parintii nu se vor obisnui cu gandul niciodata dar de dragul nostru big_smile accepta.

of... asa de tare vreau sa scap de un fotoliu de la mine din camera... cum sa fac? unde sa il mai plasez? ma tot invart prin casa de o saptamana si nu gasesc solutia sad . da nu mai pot sta asa inghesuita in camera .... ce sa fac? cum sa fac?

wai sa vezi ce -i la ai mei, acu si-au adus si o vitrina , de abia mai incapi in sufragerie,....poate gasesti la cineva sa il dai...


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.