homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dc nu poate mai mult?


#1 2008-04-28 20:42:58

CredInTine
New member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 26

dc nu poate mai mult?

Mi s`a intamplat de mai multe ori ca iubitul meu sa'si dea drumul primul iar eu nu am mai apukt. neutral Aseara aveam un chef nebun sa facem sex , pt el totul s'a rez repede...si'a dat drumul aproape imediat si eu...am ramas cam in plop si i`am zis sa nu`si dea drumul dvrm . Faza e ca nu poate de 2 ori sad una dp alta...Numai mie mi s intampla asa?sad
A inceput sa`si ceara iertare si eu ii ziceam k nu are d c sa`si ceara iertare ca se mai intampla,dar eram oftikta.Nu vroiam sa`i arat ca nu se simta prost,dar in momentul ala chiar imi era ciuda.iar trb asta mi s`a intamplat de 2 ori in 3 zile.el isi da drumul rpd si zice ca e din cauza k o facem rar.adik o data la 3 zile neutral

Ultima oara a fost editat de CredInTine (2008-04-28 20:43:52)

Offline

 

#2 2008-04-28 20:48:08

mydy
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-08
Mesaje: 939

Re: dc nu poate mai mult?

rar ...odata la 3 zile ? :f?rv?nad:
eu ce sa mai zik..k o facem knd putem trec si 2 saptamani si nimik sad  ....akm mai sunt si bolnavioara....
eu cred k ar trebuii dinainte sa vbesti cu el...zii k dk va terminatzi aman2 in acelas tp e alta senzatzie mai k-lumea wink ..totul tine de comunicare wink.si mie mi s-a intamplat la fel...dar am vbit cu el si ultima oara knd am facut-o a fost super frumos .. desii el era pe culmi a avut rabdare sa ma astepte si pe mine big_smile.....deci..se poate ! good luck ! pusspuss


^__________________ [ hjarta ]___________________^

Offline

 

#3 2008-04-28 20:53:19

Kleo
Insomniac member
Inregistrat: 2007-12-26
Mesaje: 6597

Re: dc nu poate mai mult?

Hmm..Nu prea stiu ce sa ti zic...Doar ca si eu sunt tot pe acolo in ultima vreme.El a fost primul la mine(acum 5 luni) si initial eu aveam orgasm de 2 3 ori si el tot reusea sa se tina.Insa de vreo 2 luni s au schimbat lucrurile...Pana sa am eu...isi da drumul,nu se mai poate abtine....Si ramana cu buza umflata.De exemplu aseara cand am simteam si eu bine..s a retras..i am zis sa o lasam balta si el nu nu...k nu vrea sa ma lase asa.A 2 a oara am reusit sa am pana sa si dea drumu..dar nu stiu..ma bosumflu enorm ca nu am de prima data,cand cheful e mai mare....deja a 2 a oara mi se duce si mama chefului.Daca ar fi fost asa de la inceput as mai fi inteles sau daca s  ar fi excitat prea repede...dar deja sunt cateva luni.stresat nu e,probleme nu are....Nu e   bai,imi trece dupa aia dar pe moment am niste nervi..Sper sa se rezplve de la sine..Bafta multa si tie


Keep trying! Maybe you'll succeed!

Offline

 

#4 2008-05-09 21:40:28

spring24
Full member
De la: Nowhere
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 505

Re: dc nu poate mai mult?

CredinTine, daca sunteti abia la inceput, atunci pot sa spun sa ai putintica rabdare..in timp, o sa stie sa isi controleze ejacularea si o sa tina mult mai mult timp ! cu cat inainteaza in varsta, barbatii au erectie mai de durata si mult mai bine controlata smile succes !

Offline

 

#5 2008-05-09 21:49:51

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: dc nu poate mai mult?

raluca24 a scris:

CredinTine, daca sunteti abia la inceput, atunci pot sa spun sa ai putintica rabdare..in timp, o sa stie sa isi controleze ejacularea si o sa tina mult mai mult timp ! cu cat inainteaza in varsta, barbatii au erectie mai de durata si mult mai bine controlata smile succes !

conteaza foarte mult si varsta prietenului tau.experienta sexuala smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-05-09 22:17:44

andrutza
Vizitator

Re: dc nu poate mai mult?

asa e are dreptate raluca24 si prietenul meu la inceput isi dadea drumul rpd...iar de la un timp il tine 1 ora 2...conteaza si experienta si cum reuseste el sa-si controleze ejacularea. Prietenul meu zicea ca a invatat sa faca asta si cand tre sa-i vina incordeaza si ii trece...a citit pe nu stiu unde smile
mai ai rabdare poate se va schimba situatia.

 

#7 2008-11-25 15:15:49

aade
New member
Inregistrat: 2008-11-19
Mesaje: 20

Re: dc nu poate mai mult?

Am si eu o problema asemanatoare... prima data cand am facut`o eu eram virgina ma durea f tare si l-am rugat sa ne oprim,el nu s-a terminat. Si de atunci o singura data a fost sex in adevaratul sens al cuvantului, dupa aceeia se termina in aproximativ 5 min(s-a intamlat de mai multe ori)... cum as putea sa il ajut?problema e la el? am vrea niste pareri ... multumesc puss


Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, dar e frumoasa pentru ca o iubesti...

Offline

 

#8 2008-11-25 22:03:35

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: dc nu poate mai mult?

faceti sex rar? ca si asta poate fi o cauza daca isi da drumul mai repede...deobicei cei tineri nu se pot controla, daca faceti sex mai rar sau poate pur si simplu se gandeste mai mult la placerea lui decat la a ta....
tu ar trebui sa stii ce este...ca tu il vezi comportamental...daca te deranjeaza vb cu el si spune-i frumos si diplomat ca sa nu ilf aci sa se simta nici prost.

Offline

 

#9 2008-11-25 22:19:34

aade
New member
Inregistrat: 2008-11-19
Mesaje: 20

Re: dc nu poate mai mult?

facem sex rar ...cam o data la 2 sapt... Voi incerca sa vorbesc cu el, nu vreau sa se simta prost! si imi doresc mult sa il pot ajuta,pt ca incepe sa isi piarda increderea in el... multumesc mult andrulina >big_smile<


Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, dar e frumoasa pentru ca o iubesti...

Offline

 

#10 2008-11-25 22:21:01

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: dc nu poate mai mult?

de asta isi da drumul mai repede...ca faceti mai rar...ia incearca sa o faci cateva zile la rand sa vezi atunci cum e?

Offline

 

#11 2008-11-25 22:23:40

aade
New member
Inregistrat: 2008-11-19
Mesaje: 20

Re: dc nu poate mai mult?

multumesc mult de tot pt sfat puss


Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, dar e frumoasa pentru ca o iubesti...

Offline

 

#12 2008-11-25 22:28:16

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: dc nu poate mai mult?

n-ai pt ce puss

Offline

 

#13 2008-11-26 02:04:40

un_gandacel
Full member
Inregistrat: 2008-11-18
Mesaje: 918

Re: dc nu poate mai mult?

CredInTine ai putea sa stai tu deasupra si cand vezi ca mai are putin si termina sa te opresti cateva secunde, un minut. Ce inseamna de 2 ori una dupa alta? 5 min intre sau o ora?

Offline

 

#14 2008-11-26 10:59:34

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: dc nu poate mai mult?

Deci.. ca sa inteleg si eu.. isi da drumul dupa 5 minute de cand ati inceput si daca incercati din nou dupa ce isi revine putin tot in 5 minute isi da drumul?

Offline

 

#15 2008-11-26 11:40:27

eelena*84
New member
Inregistrat: 2008-10-15
Mesaje: 53

Re: dc nu poate mai mult?

dragele mele ,aceasi problema mi s a intamplat si mie.
     facem dragoste o data pe saptamana ,acum nu am mai facut de  doua saptamani si parca vad........... cand  se va intampla..... aceeasi problema......pac,pac,...si gata ...in cinci minute s a terminat  si eu sunt  raman cu buza umflata......
    intr adevar cand e mai rar e o dorinta mai mare ,insa eu  as vrea mai des....... am discut cu el insa tot asa a ramas
   vreau sa va mai spun ca stresul si oboseala isi pun amprenta in primul rand pe  apetitul sexual.........
   o data s a intamplat ca  al meu sa se  termine  in  primele trei secunde de la penetrare...... atunci chiar ca era sa mor......dar ce sa faci ?
   este adevarat ca si experienta sexuala face aproape tot in pat......cand se intampla sa se termine inaintea mea mi as  fi dorit ca el  sa fi avut experienta......insa cand ma gandesc ca a fost numai al meu(am fost virgini amandoi ) imi creste inima.......


mereu impreuna

Offline

 

#16 2008-11-26 13:18:28

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: dc nu poate mai mult?

eu am mai spus...ori din cauza ca sexul se intampla rar, ori ca e prea egoist, ori ca are probleme cu ejacularea.
eu m-as simti nasol ca iubitul meu sa termine asa rpd de fiecare data...mie imi place sa fac dragoste muuuuuuult peste juma de ora ca sa simt toate trairile la maxima intensitate....asa in 5 min ce simt?

Offline

 

#17 2008-11-26 15:22:00

aade
New member
Inregistrat: 2008-11-19
Mesaje: 20

Re: dc nu poate mai mult?

deci...se termina prima data dupa 5 min,dar daca continuam dupa aceea,e totul ok


Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, dar e frumoasa pentru ca o iubesti...

Offline

 

#18 2008-11-26 16:20:53

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: dc nu poate mai mult?

pai atunci nu ai de ce sa-ti faci probleme....probabil ca prima data cand o faceti este foarte excitat...dar daca e totul ok cand continuati, stunci zik sa nu-ti faci probleme smile


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#19 2008-11-26 16:29:47

aade
New member
Inregistrat: 2008-11-19
Mesaje: 20

Re: dc nu poate mai mult?

multumesc:*


Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, dar e frumoasa pentru ca o iubesti...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.