homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fuck budddies (?)-3


#39 2009-08-23 13:21:11

maria-luiza
New member
Inregistrat: 2009-06-12
Mesaje: 13

Re: Fuck budddies (?)

Mai fetelor eu chiar nu va inteleg , sa fiti voi libere adica fara vreo verogheta pe deget si sa te intorci mereu la fostul doar pt sex? nu stiu ; cred ca as explora .... la maxim pentru ca oricum orice decizie iei in viata mai devreme sau mai tarziu regreti . eu una am fost educata ca nu e frumos sa faci sex inainte de casatorie sau daca chiar nu poti , adica iubirea ...na , sa fie cu persoana cu care crezi ca vei ramane  bla bla bla , acum nu mai vad lucrurile la fel iar copiilor mei voi incerca sa le explic ca nu e chiar gresit sa cunoasca mai mult.


Fericirea are ochii verzi

Offline

 

#40 2009-08-29 11:42:06

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Fuck budddies (?)

ei ei ei...exact cum spune-am si ma astept-am...dupa o noapte "nebuna" cu al meu "buddy f." mi-a venit mie in capsorul asta (prost cateodata) sa ma bag in tel. lui sa vad oare ce face in timpul liber (stie el de ce are 2 tel.... lol  ) si cu deobicei am "norocul" sa dau peste tot felul de secrete si prostii asta am descoperit si la el in tel. mesaje peste mesaje trimise la cateva tipe de genul : "mii dor de tine,vreau sa iti aud vocea..bla,bla,bla..." care m-au pus off..cu toate ca eu doar i-am spus ca daca il prind ca se intalneste cu alta pe mine nu ma mai vede... sm  fu..i guritza lui de baiat...nu ma supara-m daca nu erau trimise mesajele in perioada asta in care noi ne intalnim,dar vad ca el isi incearca "norocul" in alta parte...in fine,ii mai bine ca nu am apucat sa tin la el...ca "i-o taiam jos"... diablo  si plus de asta la cum sunt eu de razbunatoare ii spun ca "it`s the end"....curiozitatea mea ar fi sa vad cum reactioneaza... punish
bloody hell..i don`t need this kind of shit to be onest..(talking myself..rotfl )


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#41 2009-08-29 11:47:16

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Fuck budddies (?)

De ce brutalizezi ?n halul ăsta limba rom?nă? Spune-ai? Te aștept-ai?
O faceți pe zmeoaicele că aveți bărbați pe care-i țineți doar pentru sex... dar vă purtați ca niște minore geloase. Ia-l de bărbat și gata, ce at?ta fuck budy, my fb, bf, kk...  lol


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#42 2009-08-30 12:48:48

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Fuck budddies (?)

rotfl lasa ca s-a sucarit ca i-am umblat in tel....asta e,daca a fost singa modalitate prin care am putut afla,asa sa fie...that`s it...finished..tongue


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#43 2009-08-30 12:51:46

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Fuck budddies (?)

Să afli ce? Că şi-o trage cu altele? Parcă vă !!ţi şi at?t, nu eraţi căsătoriţi.


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-08-30 13:16:01

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Fuck budddies (?)

faza e ca eu i-am spus ca daca aflu ca si-o mai trage cu alta noi am terminat-o...macar daca tot am "avut o asemenea relatie" sa aiba bunul simt si sa nu isi "faca treaba" in alta parte,dar el a facut pe "clever boy" si a cautat in alta parte...iar cand am aflat si i-am spus ca "noi 2" am terminat-o m-a luat cu "cum ti-ai permis sa intrii la mine in tel.?"  da,chiar..cine se credea sa nu fac asta? God? rotfl poate nu a fost frumos din partea mea dar a fost singura modalitate prin care am aflat ca nu-i asa de "cuminte"...what ever...big_smile


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#45 2009-08-30 13:23:41

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Fuck budddies (?)

Dar cine te crezi tu să faci asta? Adică nu are dreptul să-şi găsescă pe cineva? Eşti absurdă şi habar n-ai ce implică o relaţie de acest gen.


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#46 2009-08-30 13:29:31

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Fuck budddies (?)

aici se vorbeste despre fuck buddies, nu despre un cuplu in adevaratul sens al cuvantului. cu fb nu ai o relatie in parametri normali, va vedeti doar pentru sex. daca ea are o relatie, poate ar trebui sa scrie la "de ce insala barbatii", nu aici.

Ultima oara a fost editat de anabella_n (2009-08-30 13:31:48)

Offline

 

#47 2009-08-30 13:30:52

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Fuck budddies (?)

kata,dar ei nu erau intr-o relatie...asta e chestia. nu erau boyfriend-girlfriend. erau o partida de sex ocazionala unul pentru celalalt. fiecare avea in viata celuilalt rol strict sexual... de asta se numeste fuck-buddy si nu boyfriend/girlfriend. oricare dintre ei e liber si sa aiba o relatie... si isi poate pastra fuck-buddy-ul. dupa felul in care s-a purtat ea,s-ar putea spune ca ar fi vrut o relatie,dar apparently,he didn't.

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2009-08-30 13:32:03)

Offline

 

#48 2009-08-30 13:36:54

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Fuck budddies (?)

pai atunci nu-l numea fuck-buddy,ci boyfriend. un fb nu e obligat sa-ti fie fidel... tre' doar sa fie acolo cand esti horny si atat smile daca ea vroia mai mult,poate ar fi trebuit sa-i spuna si lui asta smile

Offline

 

#49 2009-08-30 13:39:14

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Fuck budddies (?)

... cum spuneam,poate ar fi fost bine sa stie si el teoria asta big_smile ca poate atunci nu si-ar mai fi cautat si altele,bineinteles tongue

Offline

 

#50 2009-08-30 13:39:30

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Fuck budddies (?)

Şi de ce o mai face pe interesanta pe aici? Fuck buddy... ce termen de căcat. Amanţi sună mai bine şi e şi pe rom?neşte. Al dracului treabă, nu vă mai ajung zecile de mii de cuvinte din limba rom?nă...


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#51 2009-08-30 13:40:45

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Fuck budddies (?)

exact..daca e sa am o relatie doar bazata pe sex,pai o am cu persoaa in cauza nu cu persoana respectiva si inca 4-5 femei pe langa..asta e mentalitatatea mea...big_smile 
  in parametrii in care incepusem cu fb si el "vroia" altceva...

Ultima oara a fost editat de Ank-Su-Namun (2009-08-30 13:43:18)


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#52 2009-08-30 13:40:53

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Fuck budddies (?)

Poate fetei nu-i place cum suna termenul 'amanta' tongue
anca...dar aveati relatie doar voi doi. numai ca el,pe langa relatia voastra,avea inca vreo cateva,ale lui. cred ca inca nu intelegi ce inseamna termenul de care zici... poa' sa fie si insurat,si sa fie your fb. smile

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2009-08-30 13:42:01)

Offline

 

#53 2009-08-30 13:44:40

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Fuck budddies (?)

Altfel zis... aşa-i trebuie! big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#54 2009-08-30 13:44:49

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Fuck budddies (?)

Katalyna2311 a scris:

eu il luam la intrebari chicot de ex: cat de bune sunt ele? si daca tot vroiam sa fie doar al meu, faceam ceva, aratam ca sunt mai buna decat celelalte. incercam pana iesea cum imi doream

...si ii spuneam ca vreau ceva mai mult de la el,decat sex. pentru ca omul e obligat sa-ti fie fidel doar intr-o relatie...daca tu i-ai spus clar ca e fb,el s-a simtit liber sa faca ce vroia in restul timpului...cum  e si normal.

Offline

 

#55 2009-08-30 13:47:15

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Fuck budddies (?)

nu sunt chiar asa de "blonda" sa nu stiu ce inseamna fb...si imi place cum suna pe engleza decat pe romaneste,de aceea folosesc termenul...in fine...am inceput ca fb si cand i-am spus ca ma poate avea dar trebuie sa ma imparta cu altcineva (exact ce inseamna a avea un fb si relatie pe langa) mi-a spus ca nu ar accepta...deci,si eu cand am aflat ca defapt el "joaca" in alta parte trebuia sa trec peste? nu prea cred...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#56 2009-08-30 13:48:51

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Fuck budddies (?)

atunci ati gresit amandoi. e clar ca amandoi vreti o relatie,si niciunul nu spune asa...

Offline

 

#57 2009-08-30 13:49:34

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Fuck budddies (?)

Ank-Su-Namun a scris:

nu sunt chiar asa de "blonda" sa nu stiu ce inseamna fb...si imi place cum suna pe engleza decat pe romaneste,de aceea folosesc termenul...in fine...am inceput ca fb si cand i-am spus ca ma poate avea dar trebuie sa ma imparta cu altcineva (exact ce inseamna a avea un fb si relatie pe langa) mi-a spus ca nu ar accepta...deci,si eu cand am aflat ca defapt el "joaca" in alta parte trebuia sa trec peste? nu prea cred...

Interesul poartă fesul. * bine? Da? Atunci ce treabă ai tu cu el? Aşa şi el cu tine, poate să ceară/vrea orice, tu ?ţi vezi de viaţă, cunoşti noi oameni... el nu e dec?t un penis umblător.

http://www.pneyman.com/gallery/d/488-1/WalkingPenis.jpg

Ultima oara a fost editat de James (2009-08-30 13:51:10)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.