homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 10-17


#305 2008-05-07 23:19:26

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Pff, nu incep si eu cu ce nu e perfect la mine (adica tot rotfl2 ca nu ne-ajunge forumul big_smile

Hai noapte buna si capu sus, girls puss

 



#306 2008-05-07 23:21:04

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

noapte buna ana. Restu care suntem la clubul defectelor, eu zic sa ne punem si calitatile. Eu am ochi albastri, am talie de fotomodel, si am calitati sufletesti: ajut cat pot si pe cine pot si sunt harnica si ma straduiesc sa fac totul ok tongue. Voi fetelor? aaa, si imi place sa desenez tongue


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#307 2008-05-07 23:22:17

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

tomina a scris:

din iunie ma duc si eu la tratamente cosmetice lol sa nu ma tradeze cand mie lumea mai draga!

si eu vreau sa mai scap de craterele ramase de la cosurile pe care nu le-am putut lasa in pace . daca nu ma dau cu fond de ten parca's moarta .
acum 2 sapt. am vazut si vergeturile.. am zis ca poate m-au strans chilotii de am liniile alea vinetii pe fund.... da nup, au ramas acolo .

vreau sa ma duc la solar, nu am bani, vreau din nou extensii, nu am bani, vreau si eu tratamente cosmetice, nu am bani, vreau si eu sa stau cu fundul la soare si sa imi vina banii , sa ii pot cheltui pe toate cele mentionate mai sus si sa nu ma doara inima ca ii dau asa ...

si cand ma gandesc ca tre sa mai platesc ink 1200 ron sapt asta pt taxa. uof...
impuscati'ma si scapati-va de vaicareala asta ...


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#308 2008-05-07 23:22:54

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ahhh...ce ma ustura ochii

 

#309 2008-05-07 23:23:42

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

nu sunt perfecta, nici nu vreau nici nu pot...ta nanana smile

 

 Publicitate


loading...

#310 2008-05-07 23:23:43

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

hmmmm.... io  am  ochii  corcitura , fizic acceptabil , am mania perfectiunii , si mie imi place sa desenez, mai ales personaje din desene animate big_smile si'mi mai place sa fiu nebuna big_smile

Offline

 

#311 2008-05-07 23:26:02

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

capcaun a scris:

Gugulik a scris:

tomina a scris:

Gugulik si eu am celulita, am vergeturi, bubite pe fata care tocmai mi-au iesit, cosuri, nu am unghii ( lol ca le rod de stres), am ochelari, sunt mica de inaltime, si am picioare strambe... si inca 20 de defecte. imprtant e ca eu ma simt bine cu mine, sa n spun ca sunt de-a deprul nesimtita lol . sus moralu ca nu sunt fete urate!

! acuma sa nu ziceti fetelor ca sunt muma padurii ! rotfl

cu exceptia partii cu cosurile (care mi-au mai trecut lately) si a ochelarilor... ma regasesc, picioare strambe am avut de cand eram mica , si poate acum m-am ingrasat si nu mai sunt chiar de cocostarc, dar eu tot nu pot sa port fuste  neutral

am acum o perioada de kko .... amorezu nu prea mai face dragoste cu mine pe cat as vrea de des, si incep sa ma simt neatragatoare  so to say .. low selfconfidence
nocry

io  am  picioare drepte ... da  fusta  tot nu  port k am semne pe picioare de la cazaturi big_smile , sa nu zic k a aparut si celulita sad .... asta  e ... cosuri  am  de  cand ma stiu, doar in pozele de la gradinita am si io tenul curat rotfl

mie nici macar nu mi-au facut poze cand eram la gradinita, pentru ca trebuia sa fiu imbracata cu uniforma sau fusta si mi se vedeau cum zicea mama "betzele de picioare" neutral


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#312 2008-05-07 23:27:00

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

rotfl si io am fost un schelet la viata mea...abia la facultate  am  pus si io carne pe mine

Offline

 

#313 2008-05-07 23:28:23

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

eu dak as avea muuuulti bani numa operatii mi-as face big_smile la fatza nu,dar la corp da...
fetele,unde e eu_vreau?n-am mai vazut-o..


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#314 2008-05-07 23:29:02

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

a fost azi pe zi

 

#315 2008-05-07 23:29:18

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

tomina a scris:

gugulik eu zic s ail ataci si sa il inmoi ca doar stii cum lol asa ca sa nu te uite. necazul la tine e curajul, zic sa iti faci curaj! maine il surpind pe al meu cu o fusta. nu scurta dar... macar pulpe sa vada rotfl . pana la el m-am simtit tare urata si asa ma vedea si lumea acum toata lumea imi spune ca sunt frumoasa, dar eu stiu ca nu m-am schimbat radical. dar ... iubesc si aici e toata schimbarea lol ce logoreee am... sunt rupta de oboseala tongue

tomilica , eu iubesc de aproape 3 ani ,si nu am trecut niciodata prin faze din astea. L-as viola pe amore acuma , da e plecat la training in Bucuresti. Maine seara vine, da o sa fie obosit rupt, nu am cum sa il iau la "munca". Sambata .. o sa vrea probabil sa mearga la maica'sa sa vada mobila nou cumparata, si o sa ma frece ai lui cu faze de kko si nu o sa mai am nici un chef de nici un hanki panki , iar duminica nu o facem ca luni pleaca el la munci ... si eu plec la munca, dar tot vreau sa ne hankipankiu-im oleaca....

am niste nervi


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#316 2008-05-07 23:30:30

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ma mai bag la un epi..sper sa rezist k mi tare somnik si dimi trezirea...uhhh...
va pop...somn ushor smile

 

#317 2008-05-07 23:31:49

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

pai se face timp? se uita la mobila aia toata ziua 24 de ore? lol
eu am picioare drepte dar nu-mi plac...si eu zic ca is groase si pretenele rad d mine k cik is betze..in fine


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#318 2008-05-07 23:32:34

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

si eu ma bag ca mi-e somnic...nb
u ai picioare groase? esti nebuna...u esti f slaba

Ultima oara a fost editat de andrutza (2008-05-07 23:33:10)

 

#319 2008-05-07 23:32:44

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

nb skumpi! pls pune o poza cu tine la avatar...sau macar cu tzupy


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#320 2008-05-07 23:33:26

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

nb andrutza..si toate kre mai merg la somn. imed beau ceaiu meu si ma bag si eu
am test de la 8


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#321 2008-05-07 23:33:46

tomina
Hero member
De la: Cluj
Inregistrat: 2007-01-19
Mesaje: 3647

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

stii, un vibrator ar merge acum... tongue offf si iubi al meu sta in alt oras, noroc ca lucreaza aici la mine in oras. lasa ca daca ne vedem mai rar ne iubesc mai tare big_smile . ma impresioneaza ce program clar aveti smile eu inca am doar in linii mari ce fac maine... aaa si duminica merg la sala cu iubi.

ma duc s ama prabusesc in patut ca nu mai pot nici sa rationez, parca's in vis. noapte buna frumoaselor rotfl


iubesc+Camelia+Matei

Offline

 

#322 2008-05-07 23:35:16

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

singurul lucru care nu imi place la mine este ca am 1.61....vroiam cel putin 1.68...dar asta e..daca nu m-am tinut de sport...in rest imi place tot..imi pare ca totul se imbina frumos rotfl am dimensiuni 83(sani),60(talie),90(fund) si 46 kg...aaa si mai e un lucru care nu imi place la mine..este ca sunt prea repezita...vreau sa fac 1000 de lucruri in acelasi timp,si nu am rabdare deloc...


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#323 2008-05-07 23:35:17

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

tomina a scris:

noapte buna ana. Restu care suntem la clubul defectelor, eu zic sa ne punem si calitatile. Eu am ochi albastri, am talie de fotomodel, si am calitati sufletesti: ajut cat pot si pe cine pot si sunt harnica si ma straduiesc sa fac totul ok tongue. Voi fetelor? aaa, si imi place sa desenez tongue

si eu am ochi albastri ( + o conjuctivita alergica de 8 ani de zile), talie de fotomodel nu am ...da am fund bombat( minus vergeturi si celulita), si eu sunt f sufletista dar cu cei dragi.... harnica - credca da .. 2 job-uri , facultate , un apartament imens in care fac curatenie cel putin 1 data pe sapt.. nu stiu sa desenez.. nici nu am stiut sa desenez un porc sad cand a fost postat linkul ala personalitatea ...
da nu ma prea ajuta cand vad ca am o varsta micuta si arat ca de 30-35 neutral asta ma deprima, ca ma duc la vale de pe acuma ... apai la 25 cum o sa arat?


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.