homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 10-31


#571 2008-05-08 14:42:21

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

gata terminai si eu in sfarsit cu curatenia tongue


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 



#572 2008-05-08 14:44:14

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

iau pauza...ma duc la jegi...ma duc sa invat sa conectorizez fibra optica...


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#573 2008-05-08 14:46:28

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Leo a scris:

barbara_mori a scris:

serios chiar nu inteleg unde vrea sa ajunga?!

nu mai vreau sa ajung nicaieri... pentru ca am ajuns deja smile)am zis mai sus: Quod erat demonstrandum. Si cu asta am terminat.

chiar n-ai demonstrat nimik.....poate doar in legatura cu tine rotfl si cu asta am incheiat rotfl

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2008-05-08 14:46:54)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#574 2008-05-08 14:57:41

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

micanarcisa a scris:

multe cuvinte si expresii le folosim noi si nu conform cu dexul...daca ar fi sa vorbim numai din dex atunci ...ne-ar chema Pruteanu (Dumnezeu sa-l odihneasca)...nici chiar englezii nu vorbesc conform cu Merriam Webster...daca e sa o facem pe ăi mai mari invatati ar deveni topicul asta : Cine vorbeste cel mai corect si conform cu Dex-ul... sau Hai sa mai luam pe cineva peste picior

si eu am obs ca o gramada de lume vorbeste gresit si e cu gramatica la pamant... eu chiar ma gandeam sa deschid un topic in care sa vorbim despre cele mai intalnite greseli de scriere si cum sa ne corectam big_smile


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#575 2008-05-08 14:58:51

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

m-am suparat plec acasa .... ne vorbim mai tarziu... puss


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#576 2008-05-08 15:00:15

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

in fine... Barbara... esti un paradox

Offline

 

#577 2008-05-08 15:01:07

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

hello isa


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#578 2008-05-08 15:03:30

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

senorita baga ochiul un picut la members smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#579 2008-05-08 15:06:23

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Leo a scris:

in fine... Barbara... esti un paradox

ms..iar tu esti cam dus cu capu'.....


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#580 2008-05-08 15:07:20

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neutral geeezzzz barbara stop.......baiatul a fost cavaler si a cedat....so ??? yikes


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#581 2008-05-08 15:08:07

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ce ploua sad.. m`am saturat de vreme naspa


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#582 2008-05-08 15:08:24

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

senorita a scris:

micanarcisa a scris:

multe cuvinte si expresii le folosim noi si nu conform cu dexul...daca ar fi sa vorbim numai din dex atunci ...ne-ar chema Pruteanu (Dumnezeu sa-l odihneasca)...nici chiar englezii nu vorbesc conform cu Merriam Webster...daca e sa o facem pe ăi mai mari invatati ar deveni topicul asta : Cine vorbeste cel mai corect si conform cu Dex-ul... sau Hai sa mai luam pe cineva peste picior

si eu am obs ca o gramada de lume vorbeste gresit si e cu gramatica la pamant... eu chiar ma gandeam sa deschid un topic in care sa vorbim despre cele mai intalnite greseli de scriere si cum sa ne corectam big_smile

pai deschide un topic..dar in care sa corectam greselile in mod civilizat nu cu luari peste picior si jigniri...de exemplu si eu am facut carte cand se facea ca lumea carte, cand nu exista internet si televizor nonstop..si am facut un liceu bun o facultate stiu sa vorbesc corect stiu sa analizez o fraza si sa pun o virgula si am observat muuuulte greseli pe forum dar nu m-am trezit eu aia mai desteapta sa corectez in mod total deplasat...bine recunosc ca mai mult stiu matematica si fizica dar si gramatica si literatura stiu..daca e sa ma dau rotunda...deci baga topic: Doar o vorba sa-ti mai spun ...asa in memoria lui Pruteanu smile


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#583 2008-05-08 15:09:03

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

OMG am fost plecata nici o zi si ati ajuns la pagina 8 din alt topic rotfl2 of offff
ce ati mai facut? cine se pricepe la sintetizat? tongue sa'mi faceti un rezumat big_smile
mie mi'e foame tare...am fost la scoala si aseara am dormit la sormea...
japan a zis ca'l insel ca am uitat telu in geanta pe silent lol si l'am umplut de dor ca am raspuns tarziu.....seara...lol ce tandru si mumusel e acum, ca l'am ignorat lol bine nu ca inainte nu era
se anuntza cel putin un examen dur rau..la literatura comparata..sunt tare speriata..am mult de citit...
sa nu mai vb de lfc unde am de intzeles si de invatzat o carte de 200 pagini...buuun
cu restul sper sa ma descurc invatzand.....uof uoffff


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#584 2008-05-08 15:10:15

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

senorita a scris:

micanarcisa a scris:

multe cuvinte si expresii le folosim noi si nu conform cu dexul...daca ar fi sa vorbim numai din dex atunci ...ne-ar chema Pruteanu (Dumnezeu sa-l odihneasca)...nici chiar englezii nu vorbesc conform cu Merriam Webster...daca e sa o facem pe ăi mai mari invatati ar deveni topicul asta : Cine vorbeste cel mai corect si conform cu Dex-ul... sau Hai sa mai luam pe cineva peste picior

si eu am obs ca o gramada de lume vorbeste gresit si e cu gramatica la pamant... eu chiar ma gandeam sa deschid un topic in care sa vorbim despre cele mai intalnite greseli de scriere si cum sa ne corectam big_smile

Daca te uiti in DOOM2 o sa vezi ca multe variante pana mai demult gresite ale unor cuvinte sunt acceptate,pentru ca sunt prea des utilizate.In ritmul asta n-o sa mai fie nimic gresit in limba noastra roll

Offline

 

#585 2008-05-08 15:12:11

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

micanarcisa a scris:

senorita a scris:

micanarcisa a scris:

multe cuvinte si expresii le folosim noi si nu conform cu dexul...daca ar fi sa vorbim numai din dex atunci ...ne-ar chema Pruteanu (Dumnezeu sa-l odihneasca)...nici chiar englezii nu vorbesc conform cu Merriam Webster...daca e sa o facem pe ăi mai mari invatati ar deveni topicul asta : Cine vorbeste cel mai corect si conform cu Dex-ul... sau Hai sa mai luam pe cineva peste picior

si eu am obs ca o gramada de lume vorbeste gresit si e cu gramatica la pamant... eu chiar ma gandeam sa deschid un topic in care sa vorbim despre cele mai intalnite greseli de scriere si cum sa ne corectam big_smile

pai deschide un topic..dar in care sa corectam greselile in mod civilizat nu cu luari peste picior si jigniri...de exemplu si eu am facut carte cand se facea ca lumea carte, cand nu exista internet si televizor nonstop..si am facut un liceu bun o facultate stiu sa vorbesc corect stiu sa analizez o fraza si sa pun o virgula si am observat muuuulte greseli pe forum dar nu m-am trezit eu aia mai desteapta sa corectez in mod total deplasat...bine recunosc ca mai mult stiu matematica si fizica dar si gramatica si literatura stiu..daca e sa ma dau rotunda...deci baga topic: Doar o vorba sa-ti mai spun ...asa in memoria lui Pruteanu smile

si mie mi-ar placea un topic de genul asta..pt ca la ora de doom nu prea reusesc sa imi starnesc toate curiozitatile...


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#586 2008-05-08 15:14:58

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

JanisJoplin a scris:

OMG am fost plecata nici o zi si ati ajuns la pagina 8 din alt topic rotfl2 of offff
ce ati mai facut? cine se pricepe la sintetizat? tongue sa'mi faceti un rezumat big_smile
mie mi'e foame tare...am fost la scoala si aseara am dormit la sormea...
japan a zis ca'l insel ca am uitat telu in geanta pe silent lol si l'am umplut de dor ca am raspuns tarziu.....seara...lol ce tandru si mumusel e acum, ca l'am ignorat lol bine nu ca inainte nu era
se anuntza cel putin un examen dur rau..la literatura comparata..sunt tare speriata..am mult de citit...
sa nu mai vb de lfc unde am de intzeles si de invatzat o carte de 200 pagini...buuun
cu restul sper sa ma descurc invatzand.....uof uoffff

puss buna janis.....lol ce limbarita ai lol


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#587 2008-05-08 15:16:05

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ok fetele.. bag topic big_smile

anytza... gata mi-am facut temele tongue


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#588 2008-05-08 15:17:50

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

senorita a scris:

ok fetele.. bag topic big_smile

anytza... gata mi-am facut temele tongue

sarumana mult puss....acum verific tongue


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#589 2008-05-08 15:18:34

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

eu mereu am limbarnitza tongue
haide ziceti'mi...que paso?


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.