homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 10-37


#685 2008-05-08 17:44:49

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

dar botul e acelasi! de rozatoare....BLEAH! exact bleah da alexia...bleah big_smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 



#686 2008-05-08 17:44:52

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

barbara_mori a scris:

alexia a scris:

stiu ca gusturile nu se discuta, dar cum puii mei sa ti se para "bleah" un iepuras? Mi se par cele mai ducli animalutze ...

alexia pt ca animalele astea se mananca si nu stiu nu pot sa pup un animal care apoi sa il tai si sa il mananc...serios asa sunt eu...nu am suportat niciodata iepurii ca animale de casa...asa'i gusturile nu se discuta si sper sa nu se sup skumpi dar asta'i parerea mea...chiar nu am zis-o cu rautate

nu ma supar doar k nu toata lumea mananca iepurasii wink

 

#687 2008-05-08 17:45:37

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

nici eu nu mananc iepurasi...ca nu'mi place gustul...nu de alta rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#688 2008-05-08 17:45:58

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

JanisJoplin a scris:

dar botul e acelasi! de rozatoare....BLEAH! exact bleah da alexia...bleah big_smile

tie`ti trb un caine d ala care sa vina sa`ti dea o limba rotfl aia`s scarbosi nu animalutele astea mici si pufoase hjarta

 

#689 2008-05-08 17:47:20

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

skumpi a scris:

JanisJoplin a scris:

dar botul e acelasi! de rozatoare....BLEAH! exact bleah da alexia...bleah big_smile

tie`ti trb un caine d ala care sa vina sa`ti dea o limba rotfl aia`s scarbosi nu animalutele astea mici si pufoase hjarta

rotfl rotfl


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#690 2008-05-08 17:47:47

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

janis vezi k am pus un filmuletz la "Poze cu animalele noastre" ia vezi...poate`ti schimb parerea big_smile k oricum l`ai visat aseara big_smile

 

#691 2008-05-08 17:48:20

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

skumpi a scris:

mai...u ai o pb cu soarecii rotfl da nu compara soarecii aia mari si urati cu coada lunga cu un hamster sau cu un iepurash

nu imi spune ca iti plac hamsterii?tot soareci sunt..avea o prietena de-a mea si de fiecare data cand mergeam la ea o puneam sa il tina p balcon pt ca nu suport soarecii ..imi este frica de ei..cand ii vad cu coada aia ..si cum fug ei si se ascund peste tot..brrr ..voi nu stiti eu am avut o trauma din cauza animalelor astea scarboase si urate...cand eram la ora de romana,stateam frumos in banca calmi...si cand vad un sobolanoi acklad ca iese dintr-o gaura din perete si traverseaza clasa in graba ..trece pe sub catedra si apoi intra in alta gaura din cealalta parte a clasei grater(( a fost groaznic..ne-am urcat pe banca de frica si am inceput sa tipam toti...

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2008-05-08 17:49:48)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#692 2008-05-08 17:48:26

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

eu de exemplu nu sufar pisicile acklad.....deci nu pot nici sa ma uit la ele lol va rog sa ma credeti smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#693 2008-05-08 17:49:07

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

anytza a scris:

skumpi a scris:

JanisJoplin a scris:

dar botul e acelasi! de rozatoare....BLEAH! exact bleah da alexia...bleah big_smile

tie`ti trb un caine d ala care sa vina sa`ti dea o limba rotfl aia`s scarbosi nu animalutele astea mici si pufoase hjarta

rotfl rotfl

sa va arat? tongue asta'i ziceam lu japan acum pe mess..ca vreau pechinez frumoooos sa se dea pe langa mine sa'l mangai..sa se joace..sa sare..sa ma iubeasca hjarta sa'mi dea limbutze big_smile sa'l scarpin la cooo....la burtica lol si el zice ca decat mizerie'n casa....se ofera el sa stea sa'l mangai rotfl2 rotfl2 rotfl2


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#694 2008-05-08 17:49:57

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

barbara_mori a scris:

skumpi a scris:

mai...u ai o pb cu soarecii rotfl da nu compara soarecii aia mari si urati cu coada lunga cu un hamster sau cu un iepurash

nu imi spune ca iti plac hamsterii?tot soareci sunt..avea o prietena de-a mea si de fiecare data cand mergeam la ea o puneam sa il tina p balcon pt ca nu suport soarecii ..imi este frica de ei..cand ii vad cu coada aia ..si cum fug ei si se ascund peste tot..brrr ..voi nu stiti eu am avut o trauma din cauza animalelor astea scarboase si urate...cand eram la ora de romana,statea frumos in banca calmi...si cand vad un sobolanoi acklad ca iese dintr-o gaura din perete si traverseaza clasa in graba ..trece pe sub catedra si apoi intra in alta gaura din cealalta parte a clasei grater(( a fost groaznic..ne-am urcat pe banca de frica si am inceput sa tipam toti...

am avut vreo 10 hamsterei applause

mai...una`s sobolanii...pe care nu`i suporta nimeni...si una`s hamsterii hjarta
ce`ati crezut k o sa va pape un sobolan ? rotfl

Ultima oara a fost editat de skumpi (2008-05-08 17:50:15)

 

#695 2008-05-08 17:51:00

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

skumpi a scris:

janis vezi k am pus un filmuletz la "Poze cu animalele noastre" ia vezi...poate`ti schimb parerea big_smile k oricum l`ai visat aseara big_smile

kapitulation

 

#696 2008-05-08 17:51:02

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

skumpi a scris:

janis vezi k am pus un filmuletz la "Poze cu animalele noastre" ia vezi...poate`ti schimb parerea big_smile k oricum l`ai visat aseara big_smile

may repet e scumppp..foarte scumpppp hjarta dar cand ii vad botul langa mine imi trece toata iubirea...mai aveau colege si le rugam sa plece cu el de langa mine ca mi se face pielea gaina de la botul ala...


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#697 2008-05-08 17:51:05

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

moama barbara ce trauma rotfl

Eu am avut 10 hamsteri simultan in casa big_smile A facut hamsteritza mea 9 puisori... sa-i vezi ce dulci erau cand nici nu le dadusera ochisorii si erau transparenti si li se vedeau organele interne rotfl

Offline

 

#698 2008-05-08 17:52:39

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

si la facultate s'a intamplat asta barbara...trist dar adevarat.....hamsteri..soareci...iepuri..tot rozatoare se cheama!


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#699 2008-05-08 17:53:14

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ce sweet alexia...si eu am avut da tot asa cu randu...pana nu mi`am mai cumparat k plangeam f mult dupa ei cand mureau si era asa goala casa sad eu cu tati suntem innebuniti dupa animale...cand ne trezeam..primu lucru hamsterelu hjarta

 

#700 2008-05-08 17:53:40

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

JanisJoplin a scris:

si la facultate s'a intamplat asta barbara...trist dar adevarat.....hamsteri..soareci...iepuri..tot rozatoare se cheama!

punish

 

#701 2008-05-08 17:54:20

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

eu mi-am gasit rochita de vara foarte draguta marimea mea big_smile mi-am mai cumparat 2 tricouri si 2 bluzite big_smile.acum imi caut o pereche de balerini si o fusta big_smile

mi-a zis iubi ca are o veste foarte buna oare ce este hmm


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#702 2008-05-08 17:54:52

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

asa mi`a zis si mie iubi si era un iepurash rotfl

 

#703 2008-05-08 17:55:36

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

barbara_mori a scris:

skumpi a scris:

mai...u ai o pb cu soarecii rotfl da nu compara soarecii aia mari si urati cu coada lunga cu un hamster sau cu un iepurash

nu imi spune ca iti plac hamsterii?tot soareci sunt..avea o prietena de-a mea si de fiecare data cand mergeam la ea o puneam sa il tina p balcon pt ca nu suport soarecii ..imi este frica de ei..cand ii vad cu coada aia ..si cum fug ei si se ascund peste tot..brrr ..voi nu stiti eu am avut o trauma din cauza animalelor astea scarboase si urate...cand eram la ora de romana,stateam frumos in banca calmi...si cand vad un sobolanoi acklad ca iese dintr-o gaura din perete si traverseaza clasa in graba ..trece pe sub catedra si apoi intra in alta gaura din cealalta parte a clasei grater(( a fost groaznic..ne-am urcat pe banca de frica si am inceput sa tipam toti...

imi imaginez scena in care erati toti pe banci si tipati rotflrotflrotfl2rotfl


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.