homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 10-71


#1331 2008-05-10 08:36:41

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

gata...plec la..."munca".... v'am pupat!


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 



#1332 2008-05-10 08:37:38

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neatza rabbit smile
a fost f frumos dupa un car de nervi a la angela rodnar cand mi s-a rupt ciorapul exact cand trebuia sa plecam si l-am trimis pe iuby sa ia alti ciorapi GATTA si el s-a intors cu nush ce Liliana ca n-a gasit ...dupa faze ca nu mai merg bla bla  bla ,ne urnim si noi din casa in timp ce telefoanele curgeau ca "unde esti?" ca deja trebuia sa fi ajuns..mai ales ca aveam si cravata unui coleg ca trebuia sa ii fac nod si ala suna dupa cravata ...la bloc asteptam vreo 10 min taxiul ma urc cu nervi ...ajung... fug repede la colegi cu cravata (a fost un moment dala ca in filme cand toti parca ma asteptau pe mine si yo cu cravata in aer ca gata am ajuns lol ) apoi ne-a dat robele am facut poze (enorm de multe poze smile mi se inclestasera obraji ca nu mai puteam zambi lol apoi am intrat in facultate ne-a vb profi  big_smile ne-a adus aminte de ce frica ne era sa intram la seminar la Istoria economiei nationale rotfl si cu ce satisfactie o spunea profu lol apoi am tulito la Breaza unde am papat pizza si profiterol cu colegii apoi tzup acasa smile
mi-a placut tare dar as fi vrut sa dureze mai mult mi s-a parut prea scurt sau e doar o impresie ca atunci cand "u are having fun" lol robele au fost pe placul nostru nu ca la ceilalti,iuby a filmat tot cursul festiv big_smile ... a iesit bine pana la urma si cu profii ...iar la sfarsit cand am plecat colegutzul meu de suflet Mihai m-a pupat si mi-a zis ca am fost cea mai frumoasa rodnar (adevarul e ca in rochita aia scurta in care eram ...il cred si yo tongue ) ...ce mai pot sa cer ? smile

Ps:azi fac 1.11 luni cu iuby hjarta...alta petrecere lol ca de 4 weekenduri o tin tot asa lol


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#1333 2008-05-10 08:37:58

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neatza fetelor puss de cand nu am mai vb cu vooooiii kram dar mai am un pic si termin cu licenta big_smile abia astept

Offline

 

#1334 2008-05-10 09:00:53

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neataaaa smile ft misto angela, abia astept sa terminam si noi big_smile
ma imbrac sa plec :f?rbannad: profului ii face placere sa ne vada in weekend la fac sad

Ultima oara a fost editat de capcaun (2008-05-10 09:05:57)

Offline

 

#1335 2008-05-10 09:04:53

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neata fetele, azi imi fac curat prin casa... iara big_smile, sa aveti o dimineata faina, daca masina de spalat mi-ar si intinde rufele dupa ce mi le spala ce minunat m-as simti... tre sa imi iau un aspirator care aspira sigur


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1336 2008-05-10 09:59:45

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Neatza.
Super tare, angela! big_smile In sfarsit ne-au anuntat si pe noi de banchet si festivitate. Culmea e ca nimeni nu vrea la banchet rotfl asa ca am zis ca poate plecam toata grupa pe undeva.. dar sa vedem cat se va materializa. Si festivitatea cu robe si nebunii e pe 17 iunie parca. Mai e timp garla, o sesiune naspa de trecut, ehe, multe..
Cu petrecerile te invidiez, eu stau in casa si ma plictisesc. sad

 

#1337 2008-05-10 10:12:33

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neatza smile
astept sa dea ai mei un semn si plec la cumparaturi tongue
va puuuuup
o zi insorita pt fiecare


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#1338 2008-05-10 10:13:02

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

asa tarziu ai festivitatea persifona? eu o am in 21 mai, si vad ca angela a avut-o deja tongue

Offline

 

#1339 2008-05-10 10:14:45

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neata! si eu tot in petreceri o tin big_smile e ziua prietenului meu smile i-am mai luat un tricou si tare mi-e tarsa ca o sa ii fie mic. cesafac oare la metro pot returna tricoul? sa-mi dea o marime mai mare?

Offline

 

#1340 2008-05-10 10:15:40

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

camysh a scris:

asa tarziu ai festivitatea persifona? eu o am in 21 mai, si vad ca angela a avut-o deja tongue

Da, nu stiu de ce. Asa se intampla mereu, facultatea mea e ultima cu tot.. balul bobocilor, bachet, absolvire, tot neutral

 

#1341 2008-05-10 10:15:58

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

se poate oana

neata puss azi ne mutam big_smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#1342 2008-05-10 10:20:42

brut
Hero member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 2545

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ce bine... macar stiu ca mai am o sansa! smile ms puss

Offline

 

#1343 2008-05-10 10:21:33

iony
Sr. member
De la: stres
Inregistrat: 2007-09-11
Mesaje: 1773

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

isa20 a scris:

iony a scris:

chiar fain...desi am ramas socata de cat de puternica e influenta rusiei si cat de comunista e atmosfera uneori. cu toate astea, chisinaul e superb

altceva ce m-a uimit, o fata ce a fost la noi numa in bucuresti si constanta a afirmat chiar k credea k in romania sunt mai multi tigani decat romana. si nu era singura neutral

si lb rusa stiu k e obligatorie , nu ?
fetele erau frumoase asa cum se spune ?  ... k de baieti ... dumbom dumnezeu cu mila ..wink

sry de intarziere, dar aseara am adormit imediat. da. fetele sunt foarte frumoase, aproape toate cu ochi albastri.baietii nu m-au imp[resionat. deasemenea sunt f eleganti. ele poarta adidasi f rar, in rest doar pantofi cu toc, sandale, balerini. si baietii la fel: pantofi, costum uneori
rusa trebuie sa o inveti de nevoie, pentru ca desi sunt multe persoane care vorbesc amblele limbi, intrebi in romana si ei iti raspund in rusa. cei mai tineri urasc situatia asta si folosesc f putin rusa. chestia e k li se impune, si in scoli. daca mergi la un magazin ti se vorbeste in rusa(nu peste tot) si dak ii vorbesti in romana esti privit k o persoana inferioara

Offline

 

#1344 2008-05-10 10:24:12

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

oana_nice a scris:

ce bine... macar stiu ca mai am o sansa! smile ms puss

am un prieten care si-a schimbat asa o bluza...stai fara griji


mami de minuni hjarta

Offline

 

#1345 2008-05-10 10:25:13

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neata fetele! am vinit de la tuns....
ma doare gatul asa de tare de 2 zile de nu mai pot...noaptea nu dorm bine....cred ca e o laringita ceva grater(


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#1346 2008-05-10 10:25:46

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

eu_vreau a scris:

se poate oana

neata puss azi ne mutam big_smile

mutare usoara! puss


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#1347 2008-05-10 10:27:52

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

eu stau cu voi...altii muta big_smile si ce echipa de furnicute se lupta acum si la garsoniera si la frate-miu unde o sa stam...si cand ma gandesc ca acum toate vor fi impartite in 100 de locuri...cand ne-om muta in village si om avea de adunat de la neamuri...o cutie de ici, una de colo...atunci sa vezi distractie big_smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#1348 2008-05-10 10:30:28

dulcinika007
Sr. member
De la: strada viselor
Inregistrat: 2007-12-22
Mesaje: 1443

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neata fetelor!azi imi fac majoratul:Xhjartahjartahjarta:Xsa aveti o zi superba:*pusspuss


Tu nu vezi...paradisul meu e acelasi cu al tau
            .....dar tu te joci de'a Dumnezeu...
Tu nu vezi...ca mergem toti pe un drum inchis
            .....si vise mor pe asfalt incins...

Offline

 

#1349 2008-05-10 10:31:24

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

eu_vreau a scris:

eu stau cu voi...altii muta big_smile si ce echipa de furnicute se lupta acum si la garsoniera si la frate-miu unde o sa stam...si cand ma gandesc ca acum toate vor fi impartite in 100 de locuri...cand ne-om muta in village si om avea de adunat de la neamuri...o cutie de ici, una de colo...atunci sa vezi distractie big_smile

pai nu ti mai muti la bucuresti?


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.