homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum/ un topic offtopic 10-95


#1787 2008-05-11 11:45:47

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neata puss


mami de minuni hjarta

Offline

 



#1788 2008-05-11 11:48:05

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Gugulik a scris:

deadrose a scris:

alinuutza_81_23_11 a scris:

neata fetele, deadrose are alt avatar.... e fain ma obisnuisem cu celalalt, punish the grandma, asa am eu o matusa, ea si fi-sa grase , cum ma duc in vizita, se apuca ... mama ce te-ai ingrasat, wai ce grasa esti... eu? intr-adevar n-am silueta de model , mi se vede si mie o sunca .. ceva acolo , da ma enerveaza ca tre sa vb asa ca sa se afle in treaba

deci n-o mai suportttt sa mor io, da ea tot timpu cand ma vede tre sa comenteze de cum arat io. si ea si fie'sa comenteaza. si fie'sa lucreaza cu mama masculului si s-a scapat mai demult si mi-a zis k a discutat fiesa cu mama lu mascul k m-am ingrasat io. pai nefututele dracu, ce plm comneteaza ele de mine
si bunicamea tot asa e, crek de 15 nu mai doarme cu bunicumeo in camera

de ce nu le zici vreo 2 ...?asa intr-un mod ironico-glumesc dar care sa le dea peste nas. nu stiu cum ai avut rabdare pana acum...

iti vine sa crezi k le zic si nu se simt? deci bunicamea e de o nesimtire crunta, sau deja nu mai e pe treaba ei. deci in vacanta de pasti i-am si inchis telefonu k a inceput sa comenteze pe faza asta (daca si la telefon yikes), iar acu facui k toti dracii, da parca vad k o da la intoarsa cand o sa vada k nu vb deloc cu ea, si dupa iar baga cate un comenteariu de genu asta


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#1789 2008-05-11 11:49:38

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

nu mai potttttt..sa se faca 2 odata ca mor aici


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#1790 2008-05-11 11:53:10

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

buna fetele puss
ce faceti?
eu acum mi-am terminat de facut pagina web..maine o prezint la facultate..sper sa fie  tummenupp big_smile

Offline

 

#1791 2008-05-11 11:55:10

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

neatza!!!   mamah ce racita sunt..si mamah cat am dormit...am terminat moarte la venetzia la 1....si m'am trezit la 11.30 rotfl
felicitari anka!!! puss puss si apropo de romexpo...informaticianu meu mic a fost ieri la cerf si dupa m'a tzinut 10minute la telefon sa injure ca nu era nimic interesant...nimic sa'i sara in ochi...gagici dezbracate si calculatoare normale...si telefoane din orice magazin lol si cica ce plm au treaba gagicile dezbracate cu calculatoarele? numai putea de draci rotfl ca l'or fi deranjat oare...
azi scriu la licenta...mda mda...nu pot de stranuturi rotfl


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1792 2008-05-11 12:00:26

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

mah ce baba idioata :f?rbannad: :f?rbannad: :f?rbannad: lua-o-ar sa o ia moartea azi ca ma dispera la culme. ajung de la aeroport, imi las bagajul pe hol, ma duc si vorbesc cu ea 2 minute, intru in casa si ea, idioata,  o suna pe mama ca am plecat in oras. eu nici macar nu am iesit din casa :f?rbannad: si ea inventeaza. prima data cand se intampla sa o sune pe mama ii fac un scandal monstru la idioata.


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#1793 2008-05-11 12:02:01

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

deadrose a scris:

Gugulik a scris:

deadrose a scris:


deci n-o mai suportttt sa mor io, da ea tot timpu cand ma vede tre sa comenteze de cum arat io. si ea si fie'sa comenteaza. si fie'sa lucreaza cu mama masculului si s-a scapat mai demult si mi-a zis k a discutat fiesa cu mama lu mascul k m-am ingrasat io. pai nefututele dracu, ce plm comneteaza ele de mine
si bunicamea tot asa e, crek de 15 nu mai doarme cu bunicumeo in camera

de ce nu le zici vreo 2 ...?asa intr-un mod ironico-glumesc dar care sa le dea peste nas. nu stiu cum ai avut rabdare pana acum...

iti vine sa crezi k le zic si nu se simt? deci bunicamea e de o nesimtire crunta, sau deja nu mai e pe treaba ei. deci in vacanta de pasti i-am si inchis telefonu k a inceput sa comenteze pe faza asta (daca si la telefon yikes), iar acu facui k toti dracii, da parca vad k o da la intoarsa cand o sa vada k nu vb deloc cu ea, si dupa iar baga cate un comenteariu de genu asta

valeu... le-as impusca .Eu nu suport deloc, nu am rabdarea necesara. Vezi si tu ce le atinge si da-le putin peste nas...nu stiu ce altceva sa mai zic. Inarmeaza-te cu nesimtire si ignoranta...:k?ra:


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#1794 2008-05-11 12:11:40

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Gugulik a scris:

deadrose a scris:

Gugulik a scris:


de ce nu le zici vreo 2 ...?asa intr-un mod ironico-glumesc dar care sa le dea peste nas. nu stiu cum ai avut rabdare pana acum...

iti vine sa crezi k le zic si nu se simt? deci bunicamea e de o nesimtire crunta, sau deja nu mai e pe treaba ei. deci in vacanta de pasti i-am si inchis telefonu k a inceput sa comenteze pe faza asta (daca si la telefon yikes), iar acu facui k toti dracii, da parca vad k o da la intoarsa cand o sa vada k nu vb deloc cu ea, si dupa iar baga cate un comenteariu de genu asta

valeu... le-as impusca .Eu nu suport deloc, nu am rabdarea necesara. Vezi si tu ce le atinge si da-le putin peste nas...nu stiu ce altceva sa mai zic. Inarmeaza-te cu nesimtire si ignoranta...:k?ra:

pai asa fac, si dupa se supara un timp pe mine si dupa ii trece si iar discutam si mai da o frumusete de genu asta. matusa-mea a priceput din prima, dar discuta pe la spatem, in schimb bunicamea nici gand
si intr-un fel nici nu imi vine sa ma abitionez sa nu mai discut, k in fond e bunica mea si e singura k cealalta a murit, si ma gandesc k nah n-o sa mai fie prea mult timp de acu incolo (desi io cu maicamea zicem k nu moare pana nu se marita nepoatasa ailalata care are 4 ani lol ), dar crek degeaba incerc io sa ma gandesc la chestii destea k nu merita


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#1795 2008-05-11 12:12:30

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ankuzza a scris:

nu mai potttttt..sa se faca 2 odata ca mor aici

de ce nu iti gasesti in alta parta, daca aici au program super aiurea?


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#1796 2008-05-11 12:22:48

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

m`am trezit si eu roll

 

#1797 2008-05-11 12:30:26

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

deadrose a scris:

ankuzza a scris:

nu mai potttttt..sa se faca 2 odata ca mor aici

de ce nu iti gasesti in alta parta, daca aici au program super aiurea?

ca e bine dpdv financiar..si nu lucrez in fiecare weekend,dar si cand lucrez..deci disper pur si simplu...pt ca nu am ce face..si sunt obligata ca 7 ore sa le stau cu ochii in calculator..nu mai pot!vreau aks sa dorm


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#1798 2008-05-11 12:31:38

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

da unde lucrezi ?

 

#1799 2008-05-11 12:37:14

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ma pregatesc cu puiu sa mergem la pranz la cumnateii nostrii... big_smile
vb mai tarziu fetele...v-am pupat puss

Offline

 

#1800 2008-05-11 12:37:45

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

ankuzza a scris:

deadrose a scris:

ankuzza a scris:

nu mai potttttt..sa se faca 2 odata ca mor aici

de ce nu iti gasesti in alta parta, daca aici au program super aiurea?

ca e bine dpdv financiar..si nu lucrez in fiecare weekend,dar si cand lucrez..deci disper pur si simplu...pt ca nu am ce face..si sunt obligata ca 7 ore sa le stau cu ochii in calculator..nu mai pot!vreau aks sa dorm

ia-ti niste carti ceva sa citesti, sau sa desenezi, sau un film ceva wink noi te sustinem big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#1801 2008-05-11 12:41:01

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Ziua buna fetelor. Am reusit sa mai intru si eu pe aici ... offf cu atata munca o sa innebunesc ...


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#1802 2008-05-11 12:41:41

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

Am terminat de facut curatenieeee, i'm za best big_smile
Da acum m-a cam luat cu nitica ameteala.. cred ca ma asez in pat la vreun episod ceva.

 

#1803 2008-05-11 12:41:50

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

salut fetelor puss stau si eu un pic cu voi kram

Offline

 

#1804 2008-05-11 12:42:57

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

deadrose a scris:

ankuzza a scris:

deadrose a scris:


de ce nu iti gasesti in alta parta, daca aici au program super aiurea?

ca e bine dpdv financiar..si nu lucrez in fiecare weekend,dar si cand lucrez..deci disper pur si simplu...pt ca nu am ce face..si sunt obligata ca 7 ore sa le stau cu ochii in calculator..nu mai pot!vreau aks sa dorm

ia-ti niste carti ceva sa citesti, sau sa desenezi, sau un film ceva wink noi te sustinem big_smile

mersi mersi puss daca nu erati nici voi cre` ca direct la nebuni ma duceam
pai am facut cam tot ce se putea..am citit reviste,am stat pe net,m`am jucat.da` se mai plictiseste omu` frate...


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#1805 2008-05-11 12:43:38

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: ce gandesti acum/ un topic offtopic 10

skumpi a scris:

da unde lucrezi ?

lucrez la Cosmote intr`un centru comercial..si are un program tare aiurea


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.