homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sa-l parasesc sau nu? am orgasm odata la 4-5 luni sau chiar mai mult-6


  • Index
  •  » Totul despre sex
  •  » sa-l parasesc sau nu? am orgasm odata la 4-5 luni sau chiar mai mult

#96 2008-07-01 00:50:49

Raducu
New member
Inregistrat: 2008-06-28
Mesaje: 5

Re: sa-l parasesc sau nu? am orgasm odata la 4-5 luni sau chiar mai mult

Cred ca tu adina sau poate era doarsex (nu am rabdare acuma sa vad care a fost cu mentiunea respectiva)  una din voi ati mentionat ca prietenul vostru nu accepta sexul oral si vroiam doar sa mai spun o data ce am mentionat si in alta discutie , daca ti cu adevarat la persoana de langa tine nu cred ca exista impedimente pt a nu practica anumite tipuri de sex.As putea sa ma dau exemplu chiar pe mine avand in vedere ca poate nu tot timpul am chef sa o satisfac oral pe a mea dar pt ca o iubesc si stiu ca o face sa se simta bine trec peste chefurile mele pt ca si ea face pt mine chestii care poate nu ai fac  placere permanent dar pe mine ma fac sa ma simt bine.Oricum ideia era ca nu sunt de cu atitudinea barbatului care este impotriva sexului oral si asi creaza o fixatie NU si gata stiind ca persoanei iubite ai face placere.

Offline

 

#97 2008-07-01 10:09:41

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: sa-l parasesc sau nu? am orgasm odata la 4-5 luni sau chiar mai mult

Raducu a scris:

Cred ca tu adina sau poate era doarsex (nu am rabdare acuma sa vad care a fost cu mentiunea respectiva)  una din voi ati mentionat ca prietenul vostru nu accepta sexul oral si vroiam doar sa mai spun o data ce am mentionat si in alta discutie , daca ti cu adevarat la persoana de langa tine nu cred ca exista impedimente pt a nu practica anumite tipuri de sex.As putea sa ma dau exemplu chiar pe mine avand in vedere ca poate nu tot timpul am chef sa o satisfac oral pe a mea dar pt ca o iubesc si stiu ca o face sa se simta bine trec peste chefurile mele pt ca si ea face pt mine chestii care poate nu ai fac  placere permanent dar pe mine ma fac sa ma simt bine.Oricum ideia era ca nu sunt de cu atitudinea barbatului care este impotriva sexului oral si asi creaza o fixatie NU si gata stiind ca persoanei iubite ai face placere.

mda.. nu era vba de mine. sunt de acord cu ce spui.

Offline

 

#98 2008-07-01 16:03:45

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: sa-l parasesc sau nu? am orgasm odata la 4-5 luni sau chiar mai mult

so... pana la urma l-o fi parasit? lol


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

 Acum


  • Index
  •  » Totul despre sex
  •  » sa-l parasesc sau nu? am orgasm odata la 4-5 luni sau chiar mai mult
   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.