homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Costumele de baie la raport...


#1 2008-06-06 17:14:51

alexutza12345
Sr. member
Inregistrat: 2008-02-11
Mesaje: 1921

Costumele de baie la raport...

Buna fetelor....ieri mi-am cumparat un costum de baie foarte frumos si a fost si ieftin...si ma gandeam ca tot a venit vara haideti sa vedem care ce fel de costume poarta si cam cat ati da voi pe un costum de baie..eu sincer nu prea mult ca dupa un sezon ma plictisesc....poze cu costumul...maine:X


Para hacer bien el amor hay que venir al sur....

Offline

 



#2 2008-06-06 17:25:05

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: Costumele de baie la raport...

eu mi-am luat unul rosu simplu material elastic ...30 ron smile


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

#3 2008-06-06 17:27:57

alexutza12345
Sr. member
Inregistrat: 2008-02-11
Mesaje: 1921

Re: Costumele de baie la raport...

al meu e rosu cu niste flori aplicate si am dat pe el 12 lei...tongue da ...12 doar


Para hacer bien el amor hay que venir al sur....

Offline

 

#4 2008-06-06 17:29:21

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Costumele de baie la raport...

eu mi-am luat azi unul albastru din kenvelo.normal era 83 lei,dar am mai luat unul pentru cineva si am dat 83 pe doua la oferta smile


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#5 2008-06-06 17:29:37

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Costumele de baie la raport...

da, bun topic
eu imi doresc de anul trecut unul cu sutienul in genul asta :
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 40_G80.jpg
sau
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 80_703.jpg (ignorati restul, culoarea etc)
si nu gasesc pentru ca sunt aiurea facute, ar trebui sa-mi iau sutien L si chilot S, si nu sunt disproportionata, pur si simplu sunt prost facute, iar separat nu se vand
asa ca deocamdata am unul albastru, simplu, din ala cu triunghiuri incretite pe post de sutien si chilotei cu siret lateral, am dat cred vreo 35 ron pe el
pe site la Pepos sunt niste modele foarte dragute, in magazine nu prea le-am vazut

sa-mi spuna Janis cum procedeaza smile ca daca se descurca ea, pot si eu big_smile ca nici macar nu sunt atat de dotata big_smile

Ultima oara a fost editat de heimdall (2008-06-06 17:30:58)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-06-06 17:32:40

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Costumele de baie la raport...

eu mi-am luat anul trecut unul cand am fost la Felix, cu vreo 15 lei. e cu sutien cu triunghiuri si slip cu siret pe parti. slipul e negru cu o floare galbena si sutienul e galben cu cate o floare neagra pe fiecare triunghi.

Offline

 

#7 2008-06-06 17:33:17

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Costumele de baie la raport...

si eu sunt in cautare de costum de baie vreau sa imi cumpar 2.si sunt si cam pretentioasa in sus vreau cupelel sa fie in forma de triunghi si jos sa o acopere cat mai bine pe aia mica si nici sa nu fie scump.cine e din Buc.sa imi spuna si mie unde sa gasesc ceva ok?


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#8 2008-06-06 17:35:40

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: Costumele de baie la raport...

heimdall a scris:

da, bun topic
eu imi doresc de anul trecut unul cu sutienul in genul asta :
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 40_G80.jpg
sau
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 80_703.jpg (ignorati restul, culoarea etc)
si nu gasesc pentru ca sunt aiurea facute, ar trebui sa-mi iau sutien L si chilot S, si nu sunt disproportionata, pur si simplu sunt prost facute, iar separat nu se vand
asa ca deocamdata am unul albastru, simplu, din ala cu triunghiuri incretite pe post de sutien si chilotei cu siret lateral, am dat cred vreo 35 ron pe el
pe site la Pepos sunt niste modele foarte dragute, in magazine nu prea le-am vazut

sa-mi spuna Janis cum procedeaza smile ca daca se descurca ea, pot si eu big_smile ca nici macar nu sunt atat de dotata big_smile

daca ai un magazin golden point (golden lady) prin apropiere, acolo se vand piese separate, adica poti sa-ti iei sutien o marime - culoare, slip alta. Doar ca sunt scumpute.

Ultima oara a fost editat de nicolle_rox (2008-06-06 17:36:42)


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#9 2008-06-06 17:36:37

andrutza
Vizitator

Re: Costumele de baie la raport...

si eu as vrea sa mi-l schimb dar ma enervez mereu pt ca nu gasesc cu tanga...numai slip normal am vazut si am observat ca majoritatea sutienelor au burete si nu vreau asa
o sa trec azi pe la jolidon si triumph sa vad ce mai au
pe un costum de baie as da pana in 60 ron

 

#10 2008-06-06 17:39:37

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Costumele de baie la raport...

eu nu vreau tanga.


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#11 2008-06-06 17:41:07

andrutza
Vizitator

Re: Costumele de baie la raport...

eu mereu am avut numai tanga la costum pt ca nu vreau sa ma bronzez cu urme se vede cam nasol smile

 

#12 2008-06-06 17:42:00

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Costumele de baie la raport...

pai si eu as vrea tanga,dar nu vreau sa-mi expun grasimea,asa k raman la cei normali smile


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#13 2008-06-06 17:45:08

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Costumele de baie la raport...

al meu saracu' va necesita o schimbare.... e verde inchis, tot de ala cu "triunghiuri". l-am luat cu 50 ron acu vreo 3 ani, de la ani's. problema lui e ca doar sutienul e cu snur, chilotul are in lateral doua portiuni cu snur, dar nu e din ala care se leaga, e banda continua. si eu patesc invers ca heimdall... sutienul imi e bun mic, dar chilotul strange putin sunculitza in zona aia. asa ca vreau neaparat sa-l schimb cu unul cu snur reglabil, pe care sa-l leg eu si sa nu ma mai stresez big_smile\

aaa... si neaparat ieftin. pe asta inca am dat mult, dar era urgenta. data viitoare am sa iau unul de asta de o vara...


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#14 2008-06-06 17:47:29

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Costumele de baie la raport...

exista in magazine costume de la 12 lei la multi bani smile si ai de unde alege


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#15 2008-06-06 17:51:56

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Costumele de baie la raport...

heimdall a scris:

da, bun topic
eu imi doresc de anul trecut unul cu sutienul in genul asta :
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 40_G80.jpg
sau
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 80_703.jpg (ignorati restul, culoarea etc)
si nu gasesc pentru ca sunt aiurea facute, ar trebui sa-mi iau sutien L si chilot S, si nu sunt disproportionata, pur si simplu sunt prost facute, iar separat nu se vand
asa ca deocamdata am unul albastru, simplu, din ala cu triunghiuri incretite pe post de sutien si chilotei cu siret lateral, am dat cred vreo 35 ron pe el
pe site la Pepos sunt niste modele foarte dragute, in magazine nu prea le-am vazut

sa-mi spuna Janis cum procedeaza smile ca daca se descurca ea, pot si eu big_smile ca nici macar nu sunt atat de dotata big_smile

deci arata bestial costumele astea big_smile le-am remarcat si eu tongue dar oare nu s-ar vedea linia bronzata aiurea?

io dau si un milion pe un costum daca stiu k e de calitate si ma tine 2 3 ani tongue mi se pare mai avantajos asa, stiu k nu o sa ma trezesc cu atele curgand pe plaja, si nici nu tre sa stau in fiecare an sa caut tongue
eu mi-am luat acu 2 ani (de fapt asta ar fi al 3 lea de cand il am) unul de la kenvelo si inca e in stare f buna, dar as vrea sa imi mai iau unul. sper sa am noroc si sa gasesc tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#16 2008-06-06 17:53:10

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Costumele de baie la raport...

heimdall a scris:

da, bun topic
eu imi doresc de anul trecut unul cu sutienul in genul asta :
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 40_G80.jpg
sau
http://www2.victoriassecret.com/images/ … 80_703.jpg (ignorati restul, culoarea etc)
si nu gasesc pentru ca sunt aiurea facute, ar trebui sa-mi iau sutien L si chilot S, si nu sunt disproportionata, pur si simplu sunt prost facute, iar separat nu se vand
asa ca deocamdata am unul albastru, simplu, din ala cu triunghiuri incretite pe post de sutien si chilotei cu siret lateral, am dat cred vreo 35 ron pe el
pe site la Pepos sunt niste modele foarte dragute, in magazine nu prea le-am vazut

sa-mi spuna Janis cum procedeaza smile ca daca se descurca ea, pot si eu big_smile ca nici macar nu sunt atat de dotata big_smile

in genul asta mi-am luat eu anul trecut de la golden point la vrep 150 ron


mami de minuni hjarta

Offline

 

#17 2008-06-06 17:54:54

micicutza
Banat
Inregistrat: 2007-10-25
Mesaje: 11922

Re: Costumele de baie la raport...

eu am unul jolidon cu slip brazilian..sutienul nu-l port


N. Iorga: "Unii oameni au demnitatea ambitiei lor, altii a situatiei lor, cei mai putini au demnitatea persoanei lor."
Eu le am pe toate trei...

Offline

 

#18 2008-06-06 17:57:29

skumpi
Vizitator

Re: Costumele de baie la raport...

nu se mai poarta tanga...se poarta asa 3 sfert sau cum ii spune wink

 

#19 2008-06-06 17:58:04

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Costumele de baie la raport...

si am uitat sa mentionez - al meu e ca in al doilea link pus de heimdal, negru si cu o orhidee galbena pe sanul stang. nu ramane naspa urma.


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.