homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasm la 6 ani?????


#1 2008-06-10 10:17:28

ruxandrelu
New member
De la: moreni
Inregistrat: 2008-03-06
Mesaje: 36

orgasm la 6 ani?????

buna fetelor!

vreau sa va dati cu parerea asupra unei situatii, cam ciudate, dupa parerea mea. o fetita de 6 ani s-a jucat "de-a iubitul si iubita" cu un baietel, care asa cum a vazut el ca face un iubit cu o iubita, a inceput s-o pipaie. dupa aceasta pipaiala, fetita a spus ca a simtit zvacneli/ contractii "acolo jos" si a simtit nevoia sa urineze dupa. si asta nu s-a intamplat o singura data. sincera sa fiu zvacnelile si urinatul dupa seamana a orgasm, cel putin la mine asa se manifesta, dar orgasm la 6 ani? se poate sa aibe organele putin mai dezvolatet? mi se pare totusi de stul de ciudat. voi ce ziceti? oricum eu pe mama o sfatuiesc  sa mearga la un medic. sunt foarte curioasa sa vad ce ziceti si voi. va pup. sa aveti o zi super!

Offline

 

#2 2008-06-10 10:27:32

miha_g
Banat
Inregistrat: 2008-05-09
Mesaje: 704

Re: orgasm la 6 ani?????

dupa descriere pare sa fie orgasm dar practic nu stiu ce s-a intamplat,oricum cea mai tanara mamica din lume are 8 ani,daca e vreuna mai tanara de atat sa imi spuneti,eu de aia stiu,asa ca sunt de varste apropiate asa ca...e foarte urat ceea ce face fetita doar la 6 anisori...auzi sa se pipaie...mie mi-e dor si acum de vremrile cand ma jucam cu papusile si uite ce fac altele

Ultima oara a fost editat de miha_g (2008-06-10 10:28:00)

Offline

 

#3 2008-06-10 12:52:21

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: orgasm la 6 ani?????

nu ar fi exclus sa aiba. io tin minte k mai punem mana pe acolo sa vad ce si cum, si am stiut dintotdeauna k de acolo obtin placere.

de altfel, multi copii se masturbeaza, acesta fiind un act de autocunoastere, dar si de placere.
in ceea ce ma priveste nu mai tin minte cati ani aveam cand am trecut prin perioada asta, k sa iti pot spune, insa tin minte k de cand eram mica (sub 10 ani) ma gandeam la sex


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#4 2008-06-10 12:57:30

greeneyes
Full member
De la: mine de acasa
Inregistrat: 2008-05-24
Mesaje: 768

Re: orgasm la 6 ani?????

deadrose a scris:

nu ar fi exclus sa aiba. io tin minte k mai punem mana pe acolo sa vad ce si cum, si am stiut dintotdeauna k de acolo obtin placere.

rotfl rotfl
am citit zilele trecute despre o fetita de 10 ani care era gravida in 4 luni...eun la 10 ani parca stiam ca pe copii ii aduce barza neutral


viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi
http://www.trilulilu.ro/Luminita2007/9f7a2b405416f6

Offline

 

#5 2008-06-10 13:05:21

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: orgasm la 6 ani?????

greeneyes a scris:

deadrose a scris:

nu ar fi exclus sa aiba. io tin minte k mai punem mana pe acolo sa vad ce si cum, si am stiut dintotdeauna k de acolo obtin placere.

rotfl rotfl
am citit zilele trecute despre o fetita de 10 ani care era gravida in 4 luni...eun la 10 ani parca stiam ca pe copii ii aduce barza neutral

io am o verisoara cu vreo 5 ani mai mare k mine, si cand ma duceam la tara ne intalneam mereu, si ea mi-a zis tot ce trebuia sa stiu lol si nefiind foarte coapta (era copil na) mi-a zis cum apar copii desi aveam vreo 5 6 ani lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-06-10 13:05:33

miha_g
Banat
Inregistrat: 2008-05-09
Mesaje: 704

Re: orgasm la 6 ani?????

greeneyes a scris:

deadrose a scris:

nu ar fi exclus sa aiba. io tin minte k mai punem mana pe acolo sa vad ce si cum, si am stiut dintotdeauna k de acolo obtin placere.

rotfl rotfl
am citit zilele trecute despre o fetita de 10 ani care era gravida in 4 luni...eun la 10 ani parca stiam ca pe copii ii aduce barza neutral

si eu stiam la fel la varsta aia....stiam ca parintii pun zahar pe balcon si vine barza si aduce un bebe rotfl

Offline

 

#7 2008-06-10 13:15:52

cornflower
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 2053

Re: orgasm la 6 ani?????

eu una as vorbi cu parintii copiilor pt a lua masuri , una e sa se autocunoasca copilul si alta e sa aibe parte de pipaieli la varste asa fragede , si apropo de autocunoastre finul mamei mele se juca la buric pt ca i se s**** p*** , ajunsese sa isi faca rana (la buric) ... si avea 3 ani (dar nu facea asta ca pe un lucru cu tenta sexuala, cu au facut copii despre care se vorbeste, ci doar din amuzament)

Offline

 

#8 2008-06-11 01:03:01

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: orgasm la 6 ani?????

traiasca papa Freud...fetelor...e ceva normal...incerca ti sa va aduceti aminte cum descopeream noi sexualitatea...si cam la ce varsta...e drept ca,copii din ziua de azi sunt mai precoce...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#9 2008-06-11 09:30:30

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: orgasm la 6 ani?????

in loc sa se joace cu putulica in nisip se ocupa de lucruri asa de serioase, rapurosii astia mici.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#10 2008-06-11 12:47:16

daliana
Hero member
Inregistrat: 2007-07-02
Mesaje: 2186

Re: orgasm la 6 ani?????

si mai vrem copii...


There are two things in life: you have to die and you have to live until you die.
mamica de doua fete cucuiete

Offline

 

#11 2008-06-11 12:48:22

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: orgasm la 6 ani?????

miha_g a scris:

dupa descriere pare sa fie orgasm dar practic nu stiu ce s-a intamplat,oricum cea mai tanara mamica din lume are 8 ani,daca e vreuna mai tanara de atat sa imi spuneti,eu de aia stiu,asa ca sunt de varste apropiate asa ca...e foarte urat ceea ce face fetita doar la 6 anisori...auzi sa se pipaie...mie mi-e dor si acum de vremrile cand ma jucam cu papusile si uite ce fac altele

e una de 5
http://scienceroll.com/2006/12/09/the-y … ther-ever/
http://www.snopes.com/pregnant/medina.asp

Offline

 

#12 2008-06-11 12:53:17

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: orgasm la 6 ani?????

pai cum naiba ca doar nu au menstra la 8 ani sau mai rau 5 yikes


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#13 2008-06-11 12:54:51

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: orgasm la 6 ani?????

pai ba da...fata asta avea
nu vezi poza cu ea si copilul?
e in cartea recordurilor
asta e

Offline

 

#14 2008-06-11 12:56:37

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: orgasm la 6 ani?????

:f?rv?nad: inseamna ca eu sunt inapoiata rau ca mie la 15 ani mi-a venit lol

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2008-06-11 12:57:11)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#15 2008-06-11 14:26:59

innana
Sr. member
De la: Cluj
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 1882
Site

Re: orgasm la 6 ani?????

crys_ty_na a scris:

traiasca papa Freud...fetelor...e ceva normal...incerca ti sa va aduceti aminte cum descopeream noi sexualitatea...si cam la ce varsta...e drept ca,copii din ziua de azi sunt mai precoce...

subscriu. plus e dovedit faptul ca pana si bebelusii se pot masturba. eu aveam o fetita in grupa mica la gradinita care se masturba de fiecare data cand o puneam la somn, se baga cu capul sub patura si scotea sunete de placere si gafaia ca o persoana adulta. am vb cu parintii si mi-au raspuns senin ca stiu de problema, ca asa face si acasa. le-am propus consiliere...si pe urma nu stiu ce s-a mai intamplat ca am demisionat smile


Cu zambetul pe buze...

Offline

 

#16 2008-06-12 21:09:53

cinthya
Full member
Inregistrat: 2006-12-10
Mesaje: 584

Re: orgasm la 6 ani?????

probabil e orgasm clitoridian, ca altfel nu-mi inchipui...ca si deadrose, si eu stiam ca pe-aacolo e ceva dubios lol

Offline

 

#17 2008-06-12 22:30:56

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: orgasm la 6 ani?????

corii a scris:

crys_ty_na a scris:

traiasca papa Freud...fetelor...e ceva normal...incerca ti sa va aduceti aminte cum descopeream noi sexualitatea...si cam la ce varsta...e drept ca,copii din ziua de azi sunt mai precoce...

subscriu. plus e dovedit faptul ca pana si bebelusii se pot masturba. eu aveam o fetita in grupa mica la gradinita care se masturba de fiecare data cand o puneam la somn, se baga cu capul sub patura si scotea sunete de placere si gafaia ca o persoana adulta. am vb cu parintii si mi-au raspuns senin ca stiu de problema, ca asa face si acasa. le-am propus consiliere...si pe urma nu stiu ce s-a mai intamplat ca am demisionat smile

yikes yikes yikes OMG nu pot sa cred,deci yikes


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#18 2008-06-12 22:36:49

miha_g
Banat
Inregistrat: 2008-05-09
Mesaje: 704

Re: orgasm la 6 ani?????

ralluka a scris:

miha_g a scris:

dupa descriere pare sa fie orgasm dar practic nu stiu ce s-a intamplat,oricum cea mai tanara mamica din lume are 8 ani,daca e vreuna mai tanara de atat sa imi spuneti,eu de aia stiu,asa ca sunt de varste apropiate asa ca...e foarte urat ceea ce face fetita doar la 6 anisori...auzi sa se pipaie...mie mi-e dor si acum de vremrile cand ma jucam cu papusile si uite ce fac altele

e una de 5
http://scienceroll.com/2006/12/09/the-y … ther-ever/
http://www.snopes.com/pregnant/medina.asp

de 5??doamne fereste!!!

Offline

 

#19 2008-06-12 22:41:33

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: orgasm la 6 ani?????

miha_g a scris:

dupa descriere pare sa fie orgasm dar practic nu stiu ce s-a intamplat,oricum cea mai tanara mamica din lume are 8 ani,daca e vreuna mai tanara de atat sa imi spuneti,eu de aia stiu,asa ca sunt de varste apropiate asa ca...e foarte urat ceea ce face fetita doar la 6 anisori...auzi sa se pipaie...mie mi-e dor si acum de vremrile cand ma jucam cu papusile si uite ce fac altele

crys dar de ce zici asta? mie mi se pare mai mult decat normal...cand suntem copii si suntem curiosi...si eu ma pipaiam cu varul meu,si cu fetele de la scara..cand ne jucam cu papusile..am zis ca sunt eu defecta..dar pe masura ce cresc aud de tot mai multe chestii dinastea...si e vorba de copii indiferent de cultura,religie,educatie
eu zic ca e curiozitatea varstei


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.