homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Doctori nerecomandati!-3


#39 2008-10-10 15:37:32

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Doctori nerecomandati!

daria_25 a scris:

Da..de ce??

si eu big_smile si ma gandeam k sunt singura care are ghinionul sa dea numai peste cine nu trebuie


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 



#40 2008-10-10 15:42:08

daria_25
Full member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 743

Re: Doctori nerecomandati!

eu sincer aveam recomandata aceasta dr. Ionescu, inainte mergeam la Buzatu cu care am si nascut la Bucuresti la sp. Militar. Tu cu cine ai avut probl? (ca sa stiu big_smile )

Ultima oara a fost editat de daria_25 (2008-10-10 15:43:10)

Offline

 

#41 2008-10-10 15:44:18

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: Doctori nerecomandati!

daria_25 a scris:

eu sincer aveam recomandata aceasta dr. Ionescu, inainte mergeam la Buzatu cu care am si nascut la Bucuresti la sp. Militar. Tu cu cine ai avut probl? (ca sa stiu big_smile )

cu tanasescu,are cabinet p klea bucuresti .am auzit de un doctor bun pe langa john,cik,are cabinet ultra modern si e de treaba


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#42 2008-10-10 15:50:40

daria_25
Full member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 743

Re: Doctori nerecomandati!

sora mea a avut mari probleme cu Tanasescu, atat cu tratam cat si cu nasterea...de asta a si venit azi cu mine la dr. Ionescu ca vroia sa schimbe...de dr. de langa John am auzit si eu, dar doar atat...mai e si Ali...

Offline

 

#43 2010-11-10 22:39:26

andri21
New member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 21

Re: Doctori nerecomandati!

daria_25 a scris:

Precizez de la inceput ca nu pun la indoiala competenta doctorului, dar azi sunt tare suparata ca acum 2 luni am facut programare ptr azi la 10.30, am si sunat sa confirm programarea si surpriza cand am ajuns la clinica ma intampina asistenta care-mi spune frumos sa plec ca nu mai sunt scaune in sala de asteptare, erau acolo foarte multe paciente care asteptau si ma pofteste sa plec si sa vin ,,pe seara" sau ,,luni, marti"...am sunat la 13.30 sa spun ca vin dupa amiaza pe la 16.00, sa intreb daca e liber si-mi spune ca dr nu mai are decat o singura pacienta care asteapta la usa si apoi pleaca...e posibil??? Eu eram progr ptr analizare a secretiei, PAP, eco si consult...sunt tare dezgustata...am asteptat doua luni... Ionescu Nicoleta dr ginecolog, Pitesti.
...acum ma intreb, oare si analizele pe care urma sa le fac erau tratate tot cu atata neseriozitate???

Daria..si eu am patit ca tine. Eram programata la o anumita ora, am sosit cu o juma de ora mai devreme si surpriza...cica nu apar pe lista de programari desi sunasem sa-mi confirm programarea. Asa ca m-am asezat frumusel la coada si cand mi-a venit randul am intrat, chit ca nu figuram ca programata. Prin urmare m-am prins de o faza...nu conteaza sa ai programare, ci intra cele aflate pe hol in ordinea in care au sosit. Data urmatoare cand am vrut sa ma duc la control nu m-am mai programat ci m-am prezentat la usa la o ora matinala si am fost consultata chiar inaintea unor doamne care aveau programare.
Pe de alta parte, doamna doctor e f ok. Ea mi-a descoperit o problema cu colul pe care acum am ajuns s-o tratez la buc ca tot locuiesc aici. Si tot ea mi-a recomandat sa fac neaparat papanicolau care mi-a iesit modificat sad. Lucru pe care tanaseasca nici nu mi l-a recomandat..off

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2010-11-10 23:34:37

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Doctori nerecomandati!

tanaseasca nu e buna de nimic. neutral dna dragoi a imbatranit si s-a sclerozat... e un medic bun langa john smile dr. Ionita Dan. big_smile il recomand cu caldura. chiar isi da interesul pt pacienti, nu-ti ia banii degeaba.


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#45 2010-11-11 00:00:43

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: Doctori nerecomandati!

mama avea sarcina oprita din evolutie de 2 saptamani si tanaseasca i-a spus ca e bine mersi sad..
Ali mai profeseaza? Daca da , unde ? E un prieten de familie de care nu am mai auzit de ceva ani..

Ultima oara a fost editat de QueenOfRoses (2010-11-11 00:00:55)


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.