homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Chirie bucuresti!-26


#476 2010-08-26 23:41:43

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: chirie bucuresti!

Joy'n'Happiness a scris:

pe mine partea cu unde am sa stau , chiria , ma streseaza cel mai mult... nu cunosc pe nimeni in Buc... intentionez sa inchiriez un ap cu 2 cam insa as dori sa fie intr-un cartier cat de cat ok...mentionez ca eu am facult in sectorul 5 p langa Palatul Cotroceno..imi puteti recomanda un cartier care sa fie cat de cat ok , nu conteaza ca este mai departe, insa sa am ceva direct...

hmm... Brancoveanu?


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 



#477 2010-08-27 14:15:15

kreed
Sr. member
Inregistrat: 2008-05-13
Mesaje: 1040

Re: chirie bucuresti!

madadrs a scris:

caut si eu chirie in timisoara!!! stie careva??? multumesc

Cauta pe Publi24.ro sau daca mergi in Timisoara sa iti iei publitimul.....

Offline

 

#478 2010-08-27 14:55:21

sophie
Addicted member
De la: Atlantis
Inregistrat: 2008-02-19
Mesaje: 11424

Re: chirie bucuresti!

carmen_21 a scris:

Joy'n'Happiness a scris:

pe mine partea cu unde am sa stau , chiria , ma streseaza cel mai mult... nu cunosc pe nimeni in Buc... intentionez sa inchiriez un ap cu 2 cam insa as dori sa fie intr-un cartier cat de cat ok...mentionez ca eu am facult in sectorul 5 p langa Palatul Cotroceno..imi puteti recomanda un cartier care sa fie cat de cat ok , nu conteaza ca este mai departe, insa sa am ceva direct...

hmm... Brancoveanu?

Si ce ar avea direct din Brancoveanu?  nustiu

Joy, cred ca cel mai bine ar fi sa stai in Militari smile
Cartiere ok sunt cam toate, mai putin Rahova, Ferentari ... sau extremitatile ...

Offline

 

#479 2010-08-27 15:57:57

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: chirie bucuresti!

am gasit in militari ceva..ap cu 2 camere...e pe langa metro din militari..as dori sa va intreb ce as putea lua pt a ajunge  p bvd geniului sau p soseaua panduri , cam p acolo e facult mea..


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#480 2010-08-27 17:58:43

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: chirie bucuresti!

Joy, chimie sau psiho? big_smile
Sophie, am citit doar ca nu conteaza cat e de departe , nu si ca vrea un mijloc direct chicot


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#481 2010-08-27 18:10:07

AyraBlack
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 1068

Re: chirie bucuresti!

Joy'n'Happiness a scris:

am gasit in militari ceva..ap cu 2 camere...e pe langa metro din militari..as dori sa va intreb ce as putea lua pt a ajunge  p bvd geniului sau p soseaua panduri , cam p acolo e facult mea..

E cam mult prea departe lol

Offline

 

#482 2010-08-28 13:08:12

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: chirie bucuresti!

carmen_21 a scris:

Joy, chimie sau psiho? big_smile
Sophie, am citit doar ca nu conteaza cat e de departe , nu si ca vrea un mijloc direct chicot

Psiho


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#483 2010-09-11 21:44:12

deyacrs
Hero member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 2439

Re: chirie bucuresti!

am inchiriat si noi un apartament cu 4 camere, in care intentionam sa ocupam doar 3 din ele, una sa fie folosita gen living... doar ca din cele 3, avem doar 2 camere ocupate, pentru ca cei ce trebuiau sa stea in a3a camera au renuntat. apartamentul este in drumul taberei, la 5 minute de statia lui 41, piata moghioros. chiria pe tot apartamentul este 360 euro, deci pe camera ramasa 120 euro. apartamentul este semimobilat, bucataria are de toate, frigider, masina de spalat, hota, aragaz...2 grupuri sanitare, termopane... nustiu. daca este cineva interesat, doar sa dea de veste pentru alte detalii.

Offline

 

#484 2010-10-04 00:14:32

OneOnly
Insomniac member
Inregistrat: 2008-07-14
Mesaje: 8686

Re: chirie bucuresti!

Spuneti-mi si mie va rog cam ce intretineri sunt in Bucuresti?
Stie cineva niste sume estimative pentru cateva cartiere? smile


They can because they think they can.

Offline

 

#485 2010-10-04 09:03:48

Darcy
Sr. member
Inregistrat: 2008-07-11
Mesaje: 1396

Re: chirie bucuresti!

paai depinde de zone, suprafata locuintei, apartament/garsoniera...si dc din ac iarna nu va mai exista subventia la caldura, ne-am cam dus pe pluta grater
de exemplu, in tineretului, in ap 2 cam, destul de mare, contorizat, pe lunile de vara a venit in jur de 150 la doua persoane. iarna inca nu am prins-o inca.


Cap patrat cu minte-n colturi

Offline

 

#486 2010-10-08 16:53:16

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: chirie bucuresti!

sper sa nu se supere nimeni daca postez si eu anuntul acesta: Caut colega de camera. Apartamentul are 3 camere, toate decomandate, 2 camere se ocupa, una -living-ul- ramane libera.. Camera in care stau eu are pat pe mijloc, dressing,baia in camera (toaleta, cabina de dus, chiuveta). In casa sunt 2 bai.Apartamentul este mobilat ultra modern, cu toate cele necesare.  Persoana care este interesata as dori sa fie curata, ordonata si linistita.
Pentru mai multe detalii trimiteti mesaj si va voi raspunde cat pot de repede. Apartamentul este situat pe str. Sebastian, la strada, zona f linistita.


Totodata as vrea sa intreb daca este careva interesata de cumpararea unui loc de camin, pentru fata, camin C Grozavesti.


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#487 2010-10-09 02:16:42

OneOnly
Insomniac member
Inregistrat: 2008-07-14
Mesaje: 8686

Re: chirie bucuresti!

Cat este chiria si in ce cartier este? smile


They can because they think they can.

Offline

 

#488 2010-10-09 10:41:22

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: chirie bucuresti!

chiria e 80 de euro p luna..strada Sebastian, undeva p la intersectia Dr Taberei -Razoare, aproape de statia Drumul Sarii ...


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#489 2010-10-17 23:31:40

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: chirie bucuresti!

fetelor,care vreti sa stati in gazda la mine.? eu stau pe Brancoveanu(berceni)[buc] , la cateva statii de fac SPIRU HARET si de metrou la doar 5 statii.... daca se poate  si este interesata , sa-mi lasati si mie un msj pe (mt_flrz )id meu
Apartamentul abia acum l-aam luat,l-am zugravit,e in conditii super,mobilat nou,etajul ,2 camere,din sufragerie treci in dormitor..... si e o zona linistita... eu l-am cumparat ca mi se luase sa stau cu matusa.....Daca stiti pe cineva serioasa,curata,ordonata,va rog sa ma contactati....
CHIRIA 150 Euro si intretinerea,jumatate cu mine;) v-as fi reunoscatoare daca m-ati ajuta sa gasesc pe cineva

Va pupic dulce puss noapte buna si uitati si un id daca sunt pers interesate ( m.andreea71 )


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#490 2010-10-27 18:48:12

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: chirie bucuresti!

ca sa nu deschid topic nou...totusi ceea ce vreau sa intreb are cat de cat legatura cu topicul... daca esti chirias la cineva, pe tine ca si chirias ar trebui sa te intereseze si lucrurile care ar trebui sa il intereseze exclusiv pe proprietar? adica eu ca si chirias ar trebui sa ma interesez de absolut tot chiar si de lucrurile de care ar trebui sa se intereseze proprietarul? de exemplu izolarea blocului pe mine ar trebui sa ma "afecteze" cu ceva? nu ma refer la plata...intelegeti ce vreau sa spun/intreb? logic ar trebui sa vina proprietarul si sa rezolve lucrurile de genul, nu? eu ca si chirias ar trebui sa imi vad de plata chiriei, consum, cablu tv etc, nu???
big_smile

Ultima oara a fost editat de puffball (2010-10-27 18:48:42)

Offline

 

#491 2010-10-27 19:49:54

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: chirie bucuresti!

n-ai nici o treaba gen, izolatia blocului..in caz ca se fac sedinte pe scara sau ceva de genul, tu ca si chirias dragut ce esti, poti cel mult sa anunti proprietarul de existenta acesteia..nu are cu ce te afecta pe tine, tu iti platesti cheltuielile si cam atat..
proprietarul este cel ce se ocupa de aceste parti.."tehnici" tongue


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#492 2010-10-27 20:52:08

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: chirie bucuresti!

ok, deci de-aia am intrebat ca s-a luat proprietara de mine ca de ce nu m-am ocupat eu de asta, ca de sa faca ea drumuri pana aici in oras cand pot eu sa fac asta...m-am certat destul de urat cu ea, dar pe buna dreptate, pt ca pe mine nu ma intereseaza aspectele alea cu izolarea blocului s.a.m.d. Iar fiica-sa sta chiar in blocul de vis-a-vis si mi-a zis ca fiica-sa n-are vreme ca are copii si e ocupata /smile BUN, deci si eu am facultate si chiar nu ma intereseaza asptectele alea! Jur ca de azi de cand m-am certat cu ea nu mai suport batranii astia posomorati si suparati pe viata.
I-auzi dom`le sa ma apuc eu sa ii rezolv ei problemele ca vezi doamne ea nu are chef sa bata drumul pana aici. Baba nesimtita!

Offline

 

#493 2010-12-08 13:49:56

onnellisuus
Full member
Inregistrat: 2008-10-07
Mesaje: 385

Re: chirie bucuresti!

Buna! Daca e cineva printre voi care cauta chirie in buc, avem o camera libera intr-un apartament cu 2 camere. Pretul este 125 Euro/luna. Cealalta camera este locuita de mine si inca o prietena. Daca e vreuna dintre voi interesata, lasa-ti un mesaj. puss


Don't worry, be happy!!!! puss

Offline

 

#494 2010-12-09 00:28:23

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: chirie bucuresti!

Pe unde este apartamentul?


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.