homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Doctori endocrinologi buni-2


#20 2009-06-18 16:23:46

ET
Addicted member
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 10295

Re: doctori endocrinologi buni

daliana a scris:

daca stie cineva de dr. Dominic, pe la ce policlinica mai e

Google imi spune ca lucreaza la Med-As. Ma tenteaza sa merg la el pentru ca am vazut ca face echo tiroidiana. Imi poti spune ce experiente ai avut cu el?

Am tot cautat pe forum si sunand ulterior la clinici am aflat ca unii medici recomandati nu fac (si) ecografiii la tiroida. Nu ma intereseaza sa merg la un medic ft. cunoscut la care programarile se fac cu cel putin o luna inainte. As vrea un medic priceput si de incredere, nu grabit.

Daca aveti alte recomandari, pls scrieti.

Offline

 



#21 2009-09-03 13:30:45

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: doctori endocrinologi buni

Fetele care sunteti din Iasi..recomandati-mi un medic endocrinolog bun, pentru tratarea tiroidei..am vazut pareri impartite pe net si daca stiti un medic bun va rog sa mi-l recomandati tongue
Multumesc big_smile


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#22 2010-04-04 20:00:51

miha0623
New member
Inregistrat: 2010-01-23
Mesaje: 9

Re: doctori endocrinologi buni

va rog sa imi recomandati un endocrinolog bun la timisoara. mersi mult

Offline

 

#23 2010-05-02 06:47:35

miha0623
New member
Inregistrat: 2010-01-23
Mesaje: 9

Re: doctori endocrinologi buni

buna. am fost pana la urma la endocrinolog la timisoara la bucuras dana. eu personal nu o recomand pentru ca este foarte cu nasul pe sus, are impresia ca daca este doamna doctor toata lumea trebuie sa fie la picioarele ei. pe mine ca pacient m-a luat foarte de sus si a vorbit cu superioritate-exact de asta are nevoie un bolnav! ca medic mi se pare competenta, ca sa fiu sincera dar nu imi place deloc atitudinea si felul cum se poarta si vorbeste cu pacientii...si am fost la cabinetul particular la care lucreaza ca sa nu existe problema ca nu este platita. eu nu zic ca nu poate sa puna un diagnostic bun dar riscati sa fiti umilite/umiliti ca doar cam asa e cu majoritatea medicilor in romania. sper sa va prinda bine informatiile pe care vi le-am dat

Offline

 

#24 2010-06-03 13:54:09

Alec
New member
De la: Alba
Inregistrat: 2008-04-23
Mesaje: 56

Re: doctori endocrinologi buni

am gasit pe net. urmatorul articol, scris de Dr. Cristina Roman: http://www.infosib.ro/lifestyle/sanatat … ganismului
- asi dori sa merg cu sotia la dansa, insa incer sa aflu mai intai cate ceva, daca a fost cineva la control rog detalii si desigur daca s-a simtit bine dupa tratament, multumesc

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-08-06 23:37:45

mariana123M
Membru
Inregistrat: 2010-08-06
Mesaje: 2

Re: doctori endocrinologi buni

pt alec

am fost la dna dr cristina roman si am fost f impresionata. este tana dar foarte profi. iti explica la obiet despre boalacare suferi. face singura ecografia. am fost foarte multumita. mi-a descoperit un cancer tiroidian in faza de inceput , m-am operat si multumita ei am reusit sa i-mi revin repede si mai ales sa scap de un mare necaz daca as fi ramas cu el. consulta in sibiu la gynepro pe calea dumbravii. bafta.

Offline

 

#26 2010-08-21 20:37:38

mariana123M
Membru
Inregistrat: 2010-08-06
Mesaje: 2

Re: doctori endocrinologi buni

Sunt din sibiu, si eu am fost la dr roman, e foarte draguta, are multa rabdare (m-am dus cu list ade intrebari luate de pe net despre boala mea) si mi-a raspuns la toate. mi-a arata la ecograf nodulii din tiroida, mi-a explicat tot , ce sa mai, sunt tare multumita de ea. o recomand mai departe.

Offline

 

#27 2013-04-21 12:22:34

Andreea Colceag
Membru
Inregistrat: 2013-04-21
Mesaje: 1

Re: doctori endocrinologi buni

Eu il recomand 100% pe doctorul Daniel Grigorie, presedintele societatii romane de osteoporoza! Am 48 de ani si ma tratez la el pentru diverse afectiuni de mai multi ani si sunt foarte multumita! Este un profesionist in adevaratul sens al cuvantului. Este un om rapid si eficient. Daca aveti o nelamurire legata de aria sa de expertiza va da raspunsul prompt si precis. Asa ca bucurati-va sa ajungeti la el, pentru ca nu mai sunt multi de calibrul lui in tara!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.