homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Secretie vaginala urat mirositoare-5


#77 2008-08-13 13:41:02

chelest
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-01
Mesaje: 51

Re: secretie vaginala urat mirositoare

crys_ty_na chiar o sa repet analizele ,multumesc  pt sfaturi

Offline

 



#78 2008-08-13 19:40:28

titiluka
Full member
Inregistrat: 2008-06-15
Mesaje: 128

Re: secretie vaginala urat mirositoare

chelest a scris:

fetelor eu nu ma spal cu sapun de mult si cand foloseam  am ales dove cu ph neutru .Prin urmare este vorba de o alergie la Bioclin  cine recomanda acest Bioclin si alte geluri ? cred ca un doctor ar fi cel mai in masura sa recomande aceste produse ,iar in ce ma priveste chiar am o problema  ,o infectie o inflamatie,intrebarea mea este urmatoarea: la cat timp se repeta Papanicolau.?

mie medicul mi-a prescris bioclin....
in ceea ce priveste problema ta, sunt de acord cu crys-ty-na

Offline

 

#79 2011-07-06 10:00:06

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: secretie vaginala urat mirositoare

sa mergi la medic sa-ti recomande un tratament.


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#80 2011-07-06 15:13:42

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: secretie vaginala urat mirositoare

nu pot sa cred ca un medic ar considera normala o secretie care miroase urat!  deci mergi la ginecolog, fa un examen de secretie si vezi ce ai. normal nu e, asta e clar!
si am vazut la alt topic ca mai ai o problema tot in sfera genitala, eu zic sa te hotarasti sa mergi rapid la medic!

Ultima oara a fost editat de alinda (2011-07-06 15:15:43)


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#81 2011-07-06 19:09:11

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: secretie vaginala urat mirositoare

eu zic ca e gardenella sau o infectie asemanatoare.  nu e absolut deloc normal sa miroasa, mergi la alt medic, fa-ti o analiza si vezi ce ai. nu sta asa sa se cronicizeze si dupa aia sa stai cu anii sa faci tratamente.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2011-07-07 08:38:21

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: secretie vaginala urat mirositoare

nu iti spun cum se poate trata pentru ca nu stiu daca ai. mergi la medic, fa-ti analizele si iti va recomanda el un tratament pentru boala pe care o ai.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.