homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dr ginecologi buni-61


#1141 2009-10-27 10:19:17

adrianutza
Membru
Inregistrat: 2009-10-27
Mesaje: 2

Re: dr ginecologi buni

doctoressa a scris:

cu contraceptia(mijloace de evitare a sarcinilor nedorite) in mare parte

doctoressa, imi poti spune ceva despre dr. ispasoiu, dr. chicha si dr. ucenic toti de la polisano din sibiu? multumesc mult....

Offline

 



#1142 2009-10-30 10:02:12

bella-yzaura
Full member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-04-06
Mesaje: 728

Re: dr ginecologi buni

buna fetele va rog care sunteti din iasi si cunoaste-ti si stiti spuneti-mi si mie daca ati auzit de clinica Omniclinic?
cica este a Dl Dr. Onofriescu, as vrea sa merg sa imi fac toate analizele si consultatiile care trebuie , pana acum am fost la Dr Botezatu, este foarte buna dar foarte ocupata stai la ea la rand si 4,5 ore...
si as vrea sa merg sa cer si o alta parere in ceea ce ma priveste....si vreau sa imi spuneti daca ati auzit ceva despre urmatorii medici si pe care mii recomandati:
1.Dl.Dr Onofiescu
2.Dna Dr. Dumitrascu Irina
3.Dna. Dr.Toma Gabriela
4.Dna Dr. Butnaru Mariana
toti sunt la clinica Omniclinic Iasi , va rog tare mult sa imi raspuneti......


Daca am fi picaturi de ploaie/N-am avea nevoie de lacrimi/Daca am fi cuvinte/N-am avea nevoie de marturisiri/Dar cum suntem oameni/Avem nevoie de dragoste!!!

Offline

 

#1143 2009-10-30 12:31:36

cat_eyes
Full member
De la: Blocul vecin
Inregistrat: 2006-07-01
Mesaje: 725

Re: dr ginecologi buni

alina24 a scris:

buna fetelor! am sunat azi si mi-am facut programare la ginecolog, al indicatiile doctoressei, la dr tarpan celus. stie cineva cum este, am auzit ca e bun si as dori sa aflu unde anume are sediul, dansul mi-a explicat undeva in zona garii de nord. va multumesc!

salut,
ai fost? imi poti da si mie mai multe detalii?

am nevoie de un medic care sa imi dea IN SCRIS ce investigatii a facut, ce rezultate, ce a vazut la ecograf etc. anumiti .. nici nu se deranjeaza sa printeze o foaie sau te pun sa suni pentru rezultate.. nu mi se pare normal. stiti pe cineva care sa faca acest lucru?

Offline

 

#1144 2009-10-30 13:12:16

liutza
New member
De la: Cluj
Inregistrat: 2008-04-15
Mesaje: 47

Re: dr ginecologi buni

buna fetelor!Vreu sa stiu si eu un medic bun din Alba Iulia,in afara de Doctorul Ludosan care m-a dezamagit total,si cu toate astea este laudat de multa lume(parearea mea este ca nu-si merita laudele,e total indiferent fata de pacienti).

Din Cluj o recomand pe doctorita Puscas.TEL:0264434014.


"Nu in stele se afla destinul nostru, ci in noi insine." by William Shakespeare hjarta

Offline

 

#1145 2009-10-30 15:42:30

bella-yzaura
Full member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-04-06
Mesaje: 728

Re: dr ginecologi buni

bella-yzaura a scris:

buna fetele va rog care sunteti din iasi si cunoaste-ti si stiti spuneti-mi si mie daca ati auzit de clinica Omniclinic?
cica este a Dl Dr. Onofriescu, as vrea sa merg sa imi fac toate analizele si consultatiile care trebuie , pana acum am fost la Dr Botezatu, este foarte buna dar foarte ocupata stai la ea la rand si 4,5 ore...
si as vrea sa merg sa cer si o alta parere in ceea ce ma priveste....si vreau sa imi spuneti daca ati auzit ceva despre urmatorii medici si pe care mii recomandati:
1.Dl.Dr Onofiescu
2.Dna Dr. Dumitrascu Irina
3.Dna. Dr.Toma Gabriela
4.Dna Dr. Butnaru Mariana
toti sunt la clinica Omniclinic Iasi , va rog tare mult sa imi raspuneti......

nimeni din iasi nu cunoaste????nimeni nu a auzit de acesti medici??


Daca am fi picaturi de ploaie/N-am avea nevoie de lacrimi/Daca am fi cuvinte/N-am avea nevoie de marturisiri/Dar cum suntem oameni/Avem nevoie de dragoste!!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1146 2009-10-31 09:39:08

Violett
New member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-02-05
Mesaje: 6

Re: dr ginecologi buni

bella-yzaura a scris:

bella-yzaura a scris:

buna fetele va rog care sunteti din iasi si cunoaste-ti si stiti spuneti-mi si mie daca ati auzit de clinica Omniclinic?
cica este a Dl Dr. Onofriescu, as vrea sa merg sa imi fac toate analizele si consultatiile care trebuie , pana acum am fost la Dr Botezatu, este foarte buna dar foarte ocupata stai la ea la rand si 4,5 ore...
si as vrea sa merg sa cer si o alta parere in ceea ce ma priveste....si vreau sa imi spuneti daca ati auzit ceva despre urmatorii medici si pe care mii recomandati:
1.Dl.Dr Onofiescu
2.Dna Dr. Dumitrascu Irina
3.Dna. Dr.Toma Gabriela
4.Dna Dr. Butnaru Mariana
toti sunt la clinica Omniclinic Iasi , va rog tare mult sa imi raspuneti......

nimeni din iasi nu cunoaste????nimeni nu a auzit de acesti medici??

Draga mea. Eu merg la Ominiclinic la dr. Mihaila Catalin. Este un medic foarte bun. La dr. Onofriescu nu am fost; am auzit numai cuvinte de lauda despre el. Ce sa iti spun? Daca nu vrei sa pierzi timpul la cozi interminabile si sa astepti sa intre fel de fel de pile inaintea ta, mergi la aceasta clinica. Este un pic mai scump. Bafta.

Offline

 

#1147 2009-10-31 13:35:09

bella-yzaura
Full member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-04-06
Mesaje: 728

Re: dr ginecologi buni

merci tare mult pentru raspuns, am vazut k este un pik mai scump, dar ce nu e scum in ziua de azi....si mai ales sanatatea, sincer as fi preferat o doamna dr, ma simt mai in largul meu..de asta am si intrebat...
multumesc inca o data ...
mai astept pareri fetelor....
mi-am facut acum programare la dna dr Dumitrascu Irina de la Omniclinic, si abia pe 12 noiembrie am programarea, deci daca cineva ma poate ajuta cu informatiii...ii multumesc anticipat.

Ultima oara a fost editat de bella-yzaura (2009-10-31 13:42:57)


Daca am fi picaturi de ploaie/N-am avea nevoie de lacrimi/Daca am fi cuvinte/N-am avea nevoie de marturisiri/Dar cum suntem oameni/Avem nevoie de dragoste!!!

Offline

 

#1148 2009-10-31 14:15:11

mirela.zota
Membru
Inregistrat: 2009-10-12
Mesaje: 2

Re: dr ginecologi buni

pe mine m-ar interesa un doctor bun in craiova dar la fel de importante sunt si preturile macar orientativ.mc..pusspuss

Offline

 

#1149 2009-11-03 13:31:10

ioana.cristina83
Full member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-11-06
Mesaje: 479

Re: dr ginecologi buni

ladydeedee-unde are cabinet dr. Sprinjan?


one day we're gonna get somehow...rodnar

Offline

 

#1150 2009-11-05 14:32:31

bebe16
Membru
Inregistrat: 2009-11-05
Mesaje: 4

Re: dr ginecologi buni

buna fetelor am si eu o rugaminte daca cineva a fcaut conizatie la dr gabriel banceanu sa-mi spuna isi  mie daca a fost multumita, cam cat ar costa interventia eu am posibilitatea sa aeg intre dansul si dna doctor elisabeta maior stiu ca amndoi sunt buni si nu stiu ce sa fac stiu ca dansul e mia dur.

Offline

 

#1151 2009-11-08 13:56:27

flo2009
Full member
De la: brasov
Inregistrat: 2009-11-06
Mesaje: 106

Re: dr ginecologi buni

buna fetelor as dori sa-mi spuneti un doctor ginecolog bun din brasov

Offline

 

#1152 2009-11-15 10:52:01

oxxy
Full member
De la: my world
Inregistrat: 2008-05-20
Mesaje: 486

Re: dr ginecologi buni

Fetelor, cine imi poate recomanda si mie un ginecolog bun in Buc? Eu am fost la dr. Ion de la Maternitatea Giulesti, el mi-a facut un ERAD iarna trecuta, iar la 1 an dupa trebuia sa merg la control, un nou pap si de-astea... Problema e ca vreau sa-mi fac o programare si cica pana prin ianuarie nu sunt locuri libere  neutral Cum e posibil asa ceva? Mai e ceva, nu ma simt prea bine si chiar as vrea sa fac un pap, o analiza ceva... Va rog, spuneti-mi voi un ginecolog ok, dar nu la fel de ocupat ca dr Ion.

Offline

 

#1153 2009-11-15 14:00:34

september
New member
Inregistrat: 2009-10-14
Mesaje: 65

Re: dr ginecologi buni

flo2009 a scris:

buna fetelor as dori sa-mi spuneti un doctor ginecolog bun din brasov

eu ti-o recomand cu tpata increderea pe dr Radu Rafila; parerile sunt impartite despre ea insa eu am ales sa am incredere si am gasit un sprijin fantastic in acest medic pt care am toata stima; nu merge cu tratamente dupa ureche cum am mai patit la alt medic, da tratamente cu ovule preparate in fctie de natura problemei, mie mi-a recomandat niste analize de care nici nu auzisem pana acum caci nu toti medicii te informeaza; nu umbla  ea prea finut la controale dar merita; are cabinet la criistadent si la spitalul de copii

Offline

 

#1154 2009-11-21 02:36:41

Lauraaa
New member
Inregistrat: 2009-11-05
Mesaje: 8

Re: dr ginecologi buni

buna fetelor...am citit si eu cateva pagini dar avand in vedere ca sunt foarte multe prefer sa va mai intreb o data smile recomandati`mi si mie o d`na doctor in bucuresti, dar sa fie foarte buna pt ca este prima data knd merg la un ginecolog sad si plus de asta am si nush cate probleme gen negi genitali, plus o umflatura vulvara ( de astea stiu eu ca le vad...dar ma gandesc sa nu mai fie si altele sad )....dar va rog mult de tot sa fie o doctora buna k am nevoie urgent sa aflu ce am sad si sa ma tratez....si sa-mi dati si nr d tel ca sa sun neutral va multumesc frumos...puss

Offline

 

#1155 2009-11-23 12:44:13

anurim1987
Membru
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 4

Re: dr ginecologi buni

Eu iti recomand pe Dna Dr. Ciuvica Adriana de la Sanador sau Polizu. Este foarte deschisa si poti vorbi foarte relaxat cu ea. Si eu si mama mea (care avea probleme asemanatoare cu ce ai tu) am fost la ea si suntem foarte multumite. O sa vezi ca tratamentele ei alterneaza medicamentele cu produsele naturiste - ceea este foarte bine ca sa nu te indopi cu pastile tot timpul.

Offline

 

#1156 2009-11-23 21:21:14

Lauraaa
New member
Inregistrat: 2009-11-05
Mesaje: 8

Re: dr ginecologi buni

anurim1987 multumesc frumos puss o sa merg la d-na doctor recomandata de tine...dar te rog sa-mi lasi si mie nr de telefon sa sun pentru o programare. puss

Offline

 

#1157 2009-11-23 21:44:04

majestik
Addicted member
De la: Craiova
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 13242

Re: dr ginecologi buni

mirela.zota a scris:

pe mine m-ar interesa un doctor bun in craiova dar la fel de importante sunt si preturile macar orientativ.mc..pusspuss

eu am fost prima data la dr. radulescu. e un om calm, iti explica, e super ok. eu am fost un timp la el,dar l-am schimbat. mai este doctora Pavlova. amandoi au cabinete particulare, eu la amandoi am dat 50 lei consultatia si si 50 au fost analizele si pn.
La dr pavlova am fost in octombire, iar la radulescu, ultima data, acum un an, in decembrie wink


hjartahjarta Cat a trecut de la 10 septembrie 2011? rodnar hjartahjarta
Copil iubit, bine ai venit in viata noastra! 17.02.2013  hjarta
                    Lucruri crosetate ieftine

Offline

 

#1158 2009-11-26 22:29:54

ramona_1989
New member
Inregistrat: 2008-12-07
Mesaje: 16

Re: dr ginecologi buni

Buna am si eu cateva intrebari..Poate menopauza dura mai mult de 2 ani si jumatate?Sau pot ramane gravida cand sunt la menopauza?Si daca ar fi asa ce pastile as putea lua.Daca nu mai am calduri inseamna ca am ramas definitiv la menopauza?Astept raspunsurile dumneavostra,va multumesc.

Offline

 

#1159 2009-11-26 22:53:44

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: dr ginecologi buni

daca nu ai avut menstruatie timp de 12 luni...e menopauza definitiva.
inainte de menopauza definitiva...e premenopauza...care dureaza in jur de 3-4 ani(cu tot cu cele 12 luni).
in menopauza nu poti ramane insarcinata...dar in premenopauza da.


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.