homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dr ginecologi buni-73


#1369 2011-02-04 20:01:53

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: dr ginecologi buni

Eu merg la doamna profesor Aldea. E un medic foarte bun. Consultatia e 100 ron. Daca vrei poti sa mergi si la policlinica studenteasca, cu trimitere e gratis, fara trimitere era acum  an 20 ron, la d.na doctor Botezatu.


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 



#1370 2011-02-08 20:06:31

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: dr ginecologi buni

Am fost si eu la Alexandra Stroe, doc recomandata de alexia. Mi-a placut la nebunie de ea! Nici nu am simtit cand m-a consultat si a vb f frumos cu mine si zici ca o cunosteam de-o viata asa m-am simtit big_smile Si prietena mea a fost la fel de incantata.  Asa ca v-o recomand si eu din tot sufletul smile

PS: 10x Alexia pt recomandare smile


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#1371 2011-02-10 19:43:23

aziuta
Membru
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 2

Re: dr ginecologi buni

In galati cunoasteti vreun medic deosebit care trateaza infertilitatea?

Offline

 

#1372 2011-02-10 20:56:12

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: dr ginecologi buni

YourLove a scris:

ok..multumesc..
trimiterea banuiesc ca tb de la medicul de familie...dar...eu nu sunt din iasi..sunt aici la facultate..
si...nu stiu...e ok doamna doctor Botezatu?...k mi-e cam frica sad..
si nu-mi permit 100 de lei acum:|

Scuze! abia acum am vazut mesajul tau. Nici eu nu sunt din Iasi dar m-am inscris la medicul de familie aici. Si dispun de trimiteri si analize gratuite wink .

D-na doctor e de treaba, se poarta frumos, cred ca e si cat de cat priceputa. Eu n-am mai mers la ea pentru ca mi-a zis ca am o rana pe col care trebuie cauterizata. Am fost la d.na doctor Aldea, in care am mare mare incredere, o stiu de mai demult si mi-a zis ca nu e cazul de asa ceva, nu era de fapt chiar o rana si in prezent nu mai am nimic fara cauterizare. Mult succes!


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#1373 2011-02-16 17:17:03

Miss.Andreea
New member
Inregistrat: 2010-11-17
Mesaje: 8

Re: dr ginecologi buni

alexia a scris:

andreeab_ a scris:

alexia a scris:

Am si eu o recomandare pt tine, gabitzalex.
Doctora la care merg eu de cativa ani buni si la care mi-am dus toate cunostintele, care au fost foarte incantate de ea si tot acolo se duc si ele big_smile
Eu merg la cabinetul ei particular, dar ea este medic si la spitalul Elias.
Numele ei este Alexandra Stroe, cabinetul ei se afla in Berceni, pe Alexandru Obregia, iar numarul la care poti face programari este: 0214600920.
Consultatia, Papanicolaul si examenul de secretie sunt gratuite cu trimitere de la medicul de familie.

Imi mai poti da cateva detalii, te rog. Primeste la cabinetul ei particular  cu trimitere? Stii daca face si ecografii? Multumesc

Buna, imi cer scuze pt intarziere.
Da, face ecografii (transvaginale si normale) si primeste cu trimitere.

Buna, Alexia.

As vrea sa merg si eu aici pentru un control. Oare cu trimitere de la cabinetul studentesc este gratuit? Si te rog sa-mi dai cateva detalii despre zona in care se afla, eventual cum pot ajunge acolo de la Unirii sau Universitate, ori alta statie de metrou. Multumesc mult!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1374 2011-02-19 17:42:31

imogen
New member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 18

Re: dr ginecologi buni

Himmel a scris:

Am fost si eu la Alexandra Stroe, doc recomandata de alexia. Mi-a placut la nebunie de ea! Nici nu am simtit cand m-a consultat si a vb f frumos cu mine si zici ca o cunosteam de-o viata asa m-am simtit big_smile Si prietena mea a fost la fel de incantata.  Asa ca v-o recomand si eu din tot sufletul smile

PS: 10x Alexia pt recomandare smile

Daca nu am trimitere ... cam ce preturi are ?

Offline

 

#1375 2011-02-20 19:48:51

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: dr ginecologi buni

Daca nu ai trimitere consultatia e 60 ron si un papanicolau la fel


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#1376 2011-02-20 23:36:39

imogen
New member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 18

Re: dr ginecologi buni

Himmel as dori mai multe informatii, ti-am trimis un mail mai devreme.

Offline

 

#1377 2011-02-21 12:29:27

imogen
New member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 18

Re: dr ginecologi buni

alexia a scris:

Am si eu o recomandare pt tine, gabitzalex.
Doctora la care merg eu de cativa ani buni si la care mi-am dus toate cunostintele, care au fost foarte incantate de ea si tot acolo se duc si ele big_smile
Eu merg la cabinetul ei particular, dar ea este medic si la spitalul Elias.
Numele ei este Alexandra Stroe, cabinetul ei se afla in Berceni, pe Alexandru Obregia, iar numarul la care poti face programari este: 0214600920.
Consultatia, Papanicolaul si examenul de secretie sunt gratuite cu trimitere de la medicul de familie.

alexia, numarul acela de telefon este inca valabil ? mai exact unde este cabinetul si in cat timp te programeaza de obicei ?

Offline

 

#1378 2011-02-21 20:43:01

eu-orhidee
Membru
Inregistrat: 2011-02-02
Mesaje: 2

Re: dr ginecologi buni

buna!as dori si eu sa-mi spuneti o parere despre d-na doctor elvira bratila de la euroclinic,va rog.Am recomandare de operatie de fibrom uterin la dumneaei dar nu stiu nimic despre competentele ei profesionale si am emotii.Sunt din provincie si as dori un raspuns de la voi(fetele din Bucuresti )daca ati avut vreodata ocazia sa-i fiti paciente.Multumesc frumos!

Offline

 

#1379 2011-02-21 22:38:36

mando
New member
Inregistrat: 2011-02-16
Mesaje: 5

Re: dr ginecologi buni

AncaG a scris:

Am citit pe site despre doamna dr. Degeratu Rodica, dar postul este de acum 4 ani. A mai auzit cineva despre dansa ceva sau a fost recent la cabinetul ei?

Am fost recent la cabinetul dansei de pe Batistei.Este prima data cand merg.D-na doctor are in jur de 60 ani cred...dar este f ok.Este rabdatoare.Ii poti adresa orice intrebare,adica nu o vad invechita.Se vede ca are experienta.
Eu nu am avut timitere si am platit analiza de secretie40 lei,papanicolau 50 lei si consultatia 50 lei.
In doua sapt o sa primesc raspunsul,si trebuie sa merg acolo.
Iti poti face programare.Trebuie doar sa suni.are si site daca nu ma insel.
bafta:)

Offline

 

#1380 2011-02-24 22:55:44

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: dr ginecologi buni

mando a scris:

AncaG a scris:

Am citit pe site despre doamna dr. Degeratu Rodica, dar postul este de acum 4 ani. A mai auzit cineva despre dansa ceva sau a fost recent la cabinetul ei?

Am fost recent la cabinetul dansei de pe Batistei.Este prima data cand merg.D-na doctor are in jur de 60 ani cred...dar este f ok.Este rabdatoare.Ii poti adresa orice intrebare,adica nu o vad invechita.Se vede ca are experienta.
Eu nu am avut timitere si am platit analiza de secretie40 lei,papanicolau 50 lei si consultatia 50 lei.
In doua sapt o sa primesc raspunsul,si trebuie sa merg acolo.
Iti poti face programare.Trebuie doar sa suni.are si site daca nu ma insel.
bafta:)

Am fost si eu la dansa pana anul trecut. Chiar daca are experienta... eu nu mai ma duc la ea. Ma grabea mai mereu, ma intimida intr-un fel. Si de fiecare data cand ma duceam la ea imi dadea spalaturi desi ii ziceam k nu vreau spalaturi. Plus k stateam o juma de ora in plus sa astept. Nu e punctuala deloc.


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#1381 2011-02-25 01:54:55

vlad madalina
Membru
Inregistrat: 2011-02-25
Mesaje: 2

Re: dr ginecologi buni

buna ma numesc madalina sunt din cj dar momentan sunt in danemarca si nu am posibilitatea de a consulta un ginecolog si am probleme ma puteti ajuta?va multumesc

Offline

 

#1382 2011-02-26 16:02:02

vlad madalina
Membru
Inregistrat: 2011-02-25
Mesaje: 2

Re: dr ginecologi buni

buna ma ajuta si pe  mine cineva la o intrebare va rog?

Offline

 

#1383 2011-02-28 10:47:46

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: dr ginecologi buni

pai pune intrebarea smile. daca stim, te ajutam

Offline

 

#1384 2011-02-28 14:19:14

butterfly_effect
New member
Inregistrat: 2008-09-16
Mesaje: 72

Re: dr ginecologi buni

buna! stiti ceva de doamna doctor Niculescu de la Marie Stopes? e buna?

Offline

 

#1385 2011-03-01 15:13:45

alidaa11
New member
Inregistrat: 2010-08-24
Mesaje: 13

Re: dr ginecologi buni

buna,stiti medic ginecolog bun in ploiesti?si daca se poate cu adresa si numar de telefon!

Offline

 

#1386 2011-03-07 20:11:51

darling
New member
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 24

Re: dr ginecologi buni

alexia a scris:

imogen a scris:

alexia a scris:

Am si eu o recomandare pt tine, gabitzalex.
Doctora la care merg eu de cativa ani buni si la care mi-am dus toate cunostintele, care au fost foarte incantate de ea si tot acolo se duc si ele big_smile
Eu merg la cabinetul ei particular, dar ea este medic si la spitalul Elias.
Numele ei este Alexandra Stroe, cabinetul ei se afla in Berceni, pe Alexandru Obregia, iar numarul la care poti face programari este: 0214600920.
Consultatia, Papanicolaul si examenul de secretie sunt gratuite cu trimitere de la medicul de familie.

alexia, numarul acela de telefon este inca valabil ? mai exact unde este cabinetul si in cat timp te programeaza de obicei ?

Da, numarul e inca valabil. Programeaza cam peste 3-4 zile maxim.
Cabinetul este pe Bd. Alexandru Obregia, la 2 statii cu troleibuzul 73 de Piata Sudului (metrou).

Stiti cumva si cam care este programul? dimineata,dupa-amiaza? big_smile

Offline

 

#1387 2011-03-08 00:48:03

QueenOfRoses
Moderator
De la: Where the wild roses grow.
Inregistrat: 2009-08-21
Mesaje: 17999

Re: dr ginecologi buni

Alexia, primeste medicul tau cu trimitere si din alt oras ?


"Yesterday is not ours to recover, but tomorrow is ours to win or lose." Lyndon B. Johnson

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.