homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fara chef-2


#20 2008-07-09 19:18:44

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: fara chef

oana_ a scris:

azi noapte am visat ca eram cu unu in pat neutral da parca eram constienta ca am o relatie si el nu e in localitate,era totul asa real....

poate vrei sa vezi cum e si cu altu... de obicei visele reflecta dorintele/temerile subconstientului


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#21 2008-07-09 21:19:01

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: fara chef

uneori ma gandesc sa ma despart de el dar nu am curaj,nu stiu daca vreau sau nu....m-am obisnuit cu el.sunt aproape 4 ani la mijloc...mai e o chestie,eu sunt sigur ca la un moment dat ne vom desparti pt ca vine clasa a 12a,nu voi iesi asa des ca inainte si asta va afecta,vine facultate iar eu vreau sa dau la politie si nu ne vom vedea.si stiu ca ai mei nu ar fi niciodata de acord sa imi formez o familie alaturi de el pt ca nu are facultate,a terminat doar o scoala profesionala.cred ca si ai mei sunt de vina,ma fac sa ma indepartez de el fara sa imi dau seama....


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#22 2008-07-11 22:14:15

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: fara chef

am vorbit cu el si am hotarat sa renunt la ac,sa vad cum sta treaba apoi.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.