homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasm uterin (AFE Zone)-2


#20 2008-07-18 22:37:11

bliss
Full member
Inregistrat: 2007-01-23
Mesaje: 366
Site

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

eu daca s-ar apuca sa-mi caute "buzunarasul" cu degetul as simtii ca fac pe mine de ras. lol
insa cred ca l-a gasit cu alta parte a corpului sau, ceva mai potrivita pt astfel de indeletniciri. tongue

Offline

 

#21 2008-07-19 02:10:06

Andreea86
Hero member
De la: Focsani
Inregistrat: 2006-10-20
Mesaje: 4428

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

E un secret pe care daca l-ar sti barbatii ar avea sex garantat. Pentru ca nu ar mai trebui sa ceara sex, ar oferi masaj si orgasme fabuloase iar ea l-ar implora apoi sa faca sex cu ea. Sau pur si simplu il inhata. Si il incaleca. Si devine de neoprit.

Daca femeia te lasa sa-i cauti buzunarasul, parerea mea e ca e de acord si cu sexul...chiar si fara orgasmul minune.


If you feel my love, can hear my thoughts? Can you feel everything? And if you hear my thoughts, can you feed my soul? Can you save it too?
hjarta Eu si puiu hjarta

Offline

 

#22 2008-07-19 02:20:44

skumpi
Vizitator

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

interesant :-?

 

#23 2008-09-03 11:20:21

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

merita incercat. e geniala senzatia smile


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#24 2008-09-03 20:52:15

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

iNs a scris:

Sa inteleg ca alea nu sunt femei speciale si doar parteneri priceputi?

Da wink


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-09-04 22:47:06

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

pai iti zic eu ca din multe incercari sigru reusesti wink
probat


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#26 2008-09-04 23:41:39

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

Katalyna2311 a scris:

mda....ce incercari? oare cand o sa stam amandoi linistiti fara teama parintilor sau a colegilor de camera?
poate ca ai dreptate, da' chiar nu prea avem timp de "incercari" pentru ca intotdeauna ne grabim ca sa nu ne surprinda cineva sad si graba strica treaba(mai ales in ultima vreme chiar am observat ca nu ne face bine graba)

un loc retras, intr-un parc ceva, e tot timpu mai bun decat o camera unde poate intra cineva
unde mai pui si adrenalina


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#27 2008-09-05 00:54:37

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

nashpa atunci


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#28 2008-09-05 12:27:20

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

eu am observat ca atunci cand am orgasm dasta am si squirt,adica cred ca coincid


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#29 2008-09-05 12:39:36

andrutza
Vizitator

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

ce buzunaras? practic ce tre sa faca el ca sa ejaculezi? deci eu n-o sa ajung in veci la performanta asta smile ca nici vaginal n-am

 

#30 2008-09-05 13:53:21

draga_otee
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 10

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

wow..c bine suna..aproape ireal..


"Să fii, din lipsă de cuvinte, mai prejos de tine însuţi, să nu găseşti cuvinte pentru ceea ce eşti, potrivite cu ceea ce trăieşti sau înduri, să trăieşti mereu mai prejos de propria-ţi realitate."

CIORAN

Offline

 

#31 2008-09-05 15:30:21

andrutza
Vizitator

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

am citit si eu ca tre sa-l caute cu degetul, dar destul de adanc tre sa introduca degetul ala ca sa dea de buzunaras...si nu sunt convinsa daca ajunge cu degetul pana acolo....o sa-l pun sa cerceteze locul cand vine, dar eu una nu prea cred in asa ceva.
am downloadat si un filmulet pus tot de pers care a deschis topicul asta si una ejacula de nspe mii de ori iar ala ii baga 2 degete in vagin si ii stimula acolo uretra parca asa retin...a vazut si iubi filmuletul dar a zis ca pra usor a avut aia orgasm...si el mi-a facut de multe ori ce a facut ala aleia si nu mi s-a intampalt asa ceva.

 

#32 2008-09-05 16:43:31

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

ba se ajunge insa tre sa te chinui,tu sa stai un pic ridicata adica fundu,oricum se ajunge wink


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#33 2008-09-05 17:20:02

andrutza
Vizitator

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

tre sa stai pe burta sau pe spate?

 

#34 2008-09-05 17:21:35

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

eu am avut stand pe spate si el cu degetul big_smile


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#35 2009-02-12 12:31:35

N.
Membru
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 3

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

? Am fost casatorita trei ani, am mai avut dupa aceea cateva relatii trecatoare si am simtit orgasm de cateva ori. Nu mi-am dat seama cum se intampla, si cum se producea.
Pana acum.
Cu actualul meu prieten, care este un tip mai neobisnuit, a studiat tehnici orientale de control al ejacularii si alte tehnici care l-au facut un fel de sex guru am reusit sa inteleg ce se intampla.
Orgasmul vaginal are loc atunci cand penisul parnenerului atinge o anumita zona si stimuleaza repetat acea zona. Nu e vorba de punctul G. Orgasm acolo se obtine prin stimulare cu degetul mai degraba decat cu penisul.
E vorba despre cervix. In preajma colului se afla un buzunaras. Misterul consta in frecventa redusa cu care nimereste penisul exact in buzunaras. Daca nimereste pe intrarea in col, se simt o durere ca la menstruatie. Stop.
Daca nimereste alaturi de buzunaras, nu se simte nimic, nici durere, nici placere.
In acel buzunaras se declanseaza niste reactii incredibile. Orgasm care poate dura foarte mult, nu secunde ci minute. Cu conditia ca el sa nu ejaculeze. Pentru ca valul orgasmic, energia degajata ii provoaca lui ejacularea instantaneu. Si femeia atunci poate simti doar o umbra de orgasm. Daca el poate continua, daca nu ejaculeaza si continua masajul in buzunaras atunci orgasmul este ceva teribil.
Nota: la inceput, pot aparea manifestari psihologice alarmante, ca de exemplu, femeia sa inceapa sa planga.
Explicatia este aceea ca in acel punct se strang tensiunile emotionale legate de sex, de relatii, in general de viata amoroasa.
Orgasmul pe cervix provoaca eliberarea acelor energii. La inceput sunt greu de suportat dar dupa eliberarea tensiunilor femeia isi simte si trupul si sufletul mai usor.
E genul de experienta wow!
Mai intai, acel punct trebuie gasit. Partenerul introduce un deget in vagin cu palma orientata in sus si cu buricul degetului cauta locul de langa intrare in col, trebuie sa dea de o zona care se simte la palmare ca un buzunar. Cred ca e locul unde palpeaza ginecologul ca sa verifice pozitia uterului.
Apoi, incepe sa miste degetul inainte si inapoi, e ca atunci cand faci gestul cu degetul de a chema pe cineva. Trebuie apasat destul de tare.
Si se mai intampla ceva. Se declanseaza ejacularea feminina. Apare ca o senzatie de urinare. Dar lichidul care iese nu provine din vezica, este incolor, fara miros si curata fantastic vaginul, cum nu o poate face nici un irigator.
Si poate si rezolva problemele legate de flora vaginala.
Ce este foarte dificil pentru partener este oboseala care apare rapid la nivelul degetului, trebuie sa fie exersat, ca sa poata face asta cateva minute.
Apare o senzatie irezistibila de a face sex.
Deci, daca partenerul vrea sex, sa faca acest masaj. Partenera lui il va implora sa o patrunda, pentru ca simte ca inebuneste.
Ar fi bine sa nu fie nimeni pe acasa si muzica data tare, sau ea sa-si acopere gura cu mana pentru ca s-ar putea ca vecinii sa cheme politia din pricina strigatelor.
Dupa acest masaj, penisul isi va gasi usor drum spre buzunaras. Si odata intrat acolo, orgasmele ei contrinua, val dupa val.
E un secret pe care daca l-ar sti barbatii ar avea sex garantat. Pentru ca nu ar mai trebui sa ceara sex, ar oferi masaj si orgasme fabuloase iar ea l-ar implora apoi sa faca sex cu ea. Sau pur si simplu il inhata. Si il incaleca. Si devine de neoprit.
Incercati acasa. Sau pe unde sunteti. Succes. ?



Am gasit pe net un site..a treia poza din pagina va arata exact pozitia despre care se scrie in articol..Succes! Si multa iubire si voua, fetelor, dar si voua, baietilor!

http://www.penissizedebate.com/page18_penis-length.htm

Offline

 

#36 2009-02-12 14:38:43

ioana.cristina83
Full member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-11-06
Mesaje: 479

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

pfai...ca ma iau cladurile aici..si s la birou...wink)
doamne de mi s ar gasi si mie buzunarelul rotfl2)))


one day we're gonna get somehow...rodnar

Offline

 

#37 2009-02-12 14:40:09

nikko20
Full member
Inregistrat: 2009-01-03
Mesaje: 695

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

Acum ca am citit tot topicul imi amintesc si eu ca am patit ceva de genu asta, chiar mi se parea ceva nou, si simteam tensiunea aia din'naintea orgasmului dar sarcau' iubi cand m-a vazut cum ma manifestam nu a mai rezistat si a terminat, dar oricum daca ar fi continuat nu stiu daca puteam rezista, e ciudata senzatia...pozitia era aprox  cea din poza care a pus-o finesse. De atunci nu am mai trait asa o stare desi e ok de fiecare data dar data aia mi-a ramas intiparita in minte...m-a pus pe ganduri topicul si mi-a dat idei:)


"o lume in care ne iubim,tu ma ai,ma vrei,iar eu te privesc si nu-mi ajunge,te tin si nu ma satur,te am.....si...te mai vreau!!!!"

Offline

 

#38 2009-02-12 15:28:20

tttttt
Hero member
Inregistrat: 2008-01-22
Mesaje: 4110

Re: Orgasm uterin (AFE Zone)

mai am putin si termin programu....pai nu ma duc acasa si il pun sa caute buzunarasu  punish

Ultima oara a fost editat de tttttt (2009-02-12 15:28:39)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.