homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Doctori ginecologi (pe orase)-6


#96 2011-10-25 09:44:34

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: doctori ginecologi (pe orase)

pe site-ul lor nu figureaza, dar suna la clinica eva si intreaba.
sigur face consultatii la regina maria, la bioclinica si la pdr.
ai mai fost la ea?

Offline

 



#97 2011-11-07 16:32:49

gabytza_g
New member
Inregistrat: 2008-12-14
Mesaje: 77

Re: doctori ginecologi (pe orase)

buna!ajutati-ma si pe mine sa ma decid la un medic ginecolog bun din iasi pentru un consult+ecografie+lama/papa nicolau.
am inteles ca cei mai buni ar fi I.Dumitrascu,M.Holicov,M.Grigore si D.Aursulesei.ideea de a merge la un barbat ma cam sperie...dar tot ce e mai bun pt mine,nu?sau daca ar fi altcineva, sunt deschisa la orice sfat.la vreunul dintre ei se poate merge cu carnet de student?dar despre clinica iscare ce stiti? multumesc!

Ultima oara a fost editat de gabytza_g (2011-11-07 16:59:25)

Offline

 

#98 2011-11-15 11:50:38

Alexandra B.
New member
Inregistrat: 2010-01-16
Mesaje: 19

Re: doctori ginecologi (pe orase)

Am sunat la SECS, dar mi-au spus ca domnul dr.Tarpan vine o data pe luna si ei nu stiu cand anume...as fi vrut sa merg la el, dar nu stiu unde sa il gasesc...La SECS imi convenea pt. ca au si tarife diferite pt. studenti, mi-au spus ca sunt alti doctori, nu zic ca nu sunt buni, dar nu stiu la care sa ma duc...a fost cineva la SECS?
Apropo o prietena mi-a recomandat clinica Romgermed care e la C-tin Brancoveanu...stie cineva ceva?

Ultima oara a fost editat de Alexandra B. (2011-11-15 12:00:39)

Offline

 

#99 2012-05-18 20:57:46

bluynna
New member
Inregistrat: 2012-05-18
Mesaje: 27

Re: doctori ginecologi (pe orase)

Buna pentru fetele din Craiova sunt mai multi ginecologi buni ,in principiu barbatii au mai multa rabdare dar nu e o regula.Despre Cristian Vaduva s- au  spus multe insa are un echipament medical foarte modern si chiar rezolva cazuri legate de infertilitate, de la el din cabinet nu iesi fara un control medical riguros si amanuntit insa costurile sunt mari.O alta doctorita buna care lucreaza cu casa este Dijmarescu Lorena de la policlinica Medaura ,are foarte multa rabdare si chiar iti explica tot ceea ce doresti sa afli si te nemultumeste.In Rovine este de asemenea este si doamna doctor Pargaru Elis dar nu vorbeste prea mult decat scurt si la obiect ,o alta doctora ginecolog este Tudorache Stefania foarte buna ecografista  foarte cunoscuta in oras,  programarile se fac cu o luna inainte.Pe Severinului este cabinetul doamnei doctor  Surte Lotea .De la mamici am auzit de Tanase ,are cabinetul in 1 Mai.

Offline

 

#100 2013-06-12 22:48:54

cry
New member
Inregistrat: 2007-09-03
Mesaje: 5

Re: doctori ginecologi (pe orase)

Buna fetelor. Ce imi puteti spune despre dna dr. Tarlea Virginia de la Medsana? Am nevoie de o consultatie si un papanicolau. Am vrut sa merg la micomi, insa pot doar vinerea viitoare si atunci nu se fac consultatii. Am inteles ca Marie Stopes ar fi de evitat din cauza laboratorului nu prea performant, asa ca ma gandeam sa incerc la Medsana. Daca aveti alte sugestii, le astept cu nerabdare. Multumesc! smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2013-08-08 12:44:46

Kiko07
New member
Inregistrat: 2013-03-19
Mesaje: 31

Re: doctori ginecologi (pe orase)

Buna!Foarte bun topicul!Felicitari celei care l-a initiat!Daca e cineva din Buzau si poate sa propuna un doctor bun?!!Eu am fost o singura data la d-l dr.David Gigel de la Sapientek si prima(si singura)mea experienta a fost ok.Am multe colege foarte,foarte multumite de el.Din pacate am si o colega al carei copil s-a nascut cu probleme dupa ce sarcina i-a fost urmarita de dl dr.Nu stiu daca a fost ghinion sau nu.Alte propuneri?
Sanatate va doresc!

Offline

 

#102 2014-09-10 07:28:25

Lavinia_tia
Sr. member
Inregistrat: 2006-12-30
Mesaje: 1576

Re: doctori ginecologi (pe orase)

Neatza. Imi puteti recomanda si mie va rog un medic ginecolog bun in Ploiesti?

Offline

 

#103 2014-09-30 14:24:24

ioana aziza
New member
Inregistrat: 2013-11-18
Mesaje: 33

Re: doctori ginecologi (pe orase)

As vrea sa sustin opriniile fetelor despre dr . Akad Hassan,( cabinet: Echomed, Pacurari, Iasi). Nu mi-a placut deloc cum isi face meseria, am dat 100 de lei pentru 10 min petrecute in cabinet, nu are rabdare sa explice, pare grabit ( desi nu stiu de ce era asa grabit nu astepta nimeni sa intre la consultatie) 3 cuvinte in limba romana, 5 in araba. Nota mea in calitate de pacient : 2 !! si 2 pentru ca singura chestie care mi-a placut a fost ca m-a programat in aceiasi zi cand am sunat ptr programare, dar doar atat.

Offline

 

#104 2015-07-29 10:45:17

broken_wings
Full member
De la: somewhere
Inregistrat: 2010-09-12
Mesaje: 196

Re: doctori ginecologi (pe orase)

Buna,

Mi-ai putea recomanda un ginecolog bun la Medlife Bucuresti?

Multumesc anticipat. smile


Doar tu! hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.