homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Placere?!


#1 2008-08-11 00:54:02

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Placere?!

As vrea sa stiu daca patiti si voi la fel..
De multe ori cand imi face oral sau cand se joaca cu mana pe la mine simt placere si dupaceea deodata se opreste placerea neutral Nush d c..sunt relaxata si etc dar se opreste fara motiv..si nu ca am orgasm si dupaceea gata,nici pe departe sa fie orgasm..
Deci..vi se mai intampla si voua?


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#2 2008-08-11 02:43:44

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: Placere?!

daca zici ca esti relaxata nu ar avea dc sa fie asa ...  eu personal nu am patit-o pt ca o data ce ma aprinde si simt .... cand ma opresc ma opresc de tot tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#3 2008-08-11 08:09:09

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Placere?!

e lipsa de experienta la el..cred

Offline

 

#4 2008-08-11 11:42:48

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Placere?!

femeile sunt foarte complexe dpdv psihic....si se poate ca si inconstient sa te distragi de la ce se intampla acolo si pur si simplu dispare excitarea...mi s-a intamplat si mie treaba asta...intr-o fractiune de secunda...mi-a trecut ceva prin cap si gata....asta e unu' din motive.....pot sa fie foarte bine si altele...

Ultima oara a fost editat de deliav (2008-08-11 11:43:09)


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#5 2008-08-11 12:13:14

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Placere?!

sh eu mai patesc.... de fapt toata treaba e sa te concentrezi numai acolo... adik sa "traiesti" tot c sa intampla in zona aia, k dk ti zboara gandu k t doare picioru, k te mananca nasu, k ai de invatat se duce naibii toata placerea big_smile


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-08-11 14:29:22

ada2910
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-07-13
Mesaje: 299

Re: Placere?!

si mie mi se intampla...odata am inceput nebuniile si eu nu mi-am dat seama ca am ramas cu ochelarii de soare pe cap...iar tocmai in momentul decisiv mi-au picat ochelarii pe ochi (eram si woman on top) rotflrotfl   va imaginati ca am inceput amandoi sa radem in hohote...si ca pentru moment a trebuit sa facem o pauza...
iar de multe ori imi trec numai tampenii prin cap si dispare si starea aia....sad


Infrange-ti deci durerea
Fii vesel de se poate
Caci tot la zi ajunge
Si cea mai lunga noapte!

Offline

 

#7 2008-08-11 19:15:30

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Da..probabil asta se intampla ca'mi trec chestii prin cap.Mai ales ca de multe ori suntem acasa la el si maicasa e in alta camera si mereu ma mai uit la usa sau incerc sa nu prea fac galagie ca na..si astfel,probabil,se duce momentul tongue


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#8 2008-08-12 11:45:17

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

zilele trecute si eu eram cu teama in sufletel ca poate intra mama lui in camera rotfl dar nu a intrat. oricum m-am simtit cam aiurea ca era si mama lui in apropiere

Da..pai la mine stiu ca nu intra ca era noapte dar oricum tot stau si ma uit la usa ca poate se trezeste si se duce la baie sau eu stiu si nu vreau sa auda nush ce sunete:D..Faza e ca nu are usa plina ci are sticla,nu se vede prin ea dar asa siluetele se vad putin si cred ca s'ar vedea daca eu as sta calare pe el rotfl

Ultima oara a fost editat de life (2008-08-12 11:46:33)


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#9 2008-08-12 12:59:52

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

si pe deasupra nu ma simt bine deloc si imi fac singura rau si m-am decis ca nu vreau sa mai fac sex cu el doar ca sa se simta el bine. ma cam durea cand ma penetra ca daca lubrifiere....cam 0.

Mai faceam si eu greseala asta sa fac sex pt el..Faza la noi e ca ne vedem cam rar ca nu e din acelasi oras cu mine si na, cand era sa ne vedem trebuia sa recuperam patfierbinte numai ca recuperam cam mult:)) si eu in unele momente nu prea aveam chef ca oricum eram obosita si de la drum si etc dar tot faceam pt ca stiam ca iar va veni o perioada cand nu o sa facem nimic si eu pot sa rezist mai mult dar la baieti e cam naspa cu rezistatul tongue Si se mai intampla sa stam in pat si el sa se ia de mine putin cu mana p'acolo pe dincolo si el se incingea imediat si treceam la fapte dar eu nu eram prea incinsa dar tot continuam si placere cam nema..


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#10 2008-08-12 13:31:08

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

De multe ori am zis ca daca nu am chef calumea nu fac dar pana la urma tot am facut mai ales ca imi place sa'l vad fericit hjarta dar totusi trebuie sa ma gandesc si la mine mai mult:D


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#11 2008-08-12 13:46:21

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

si eu am mai zis ca nu o s-o mai fac de dragul lui, dar de data aceasta sper sa ma tin de cuvant

Bafta!
Eu de multe ori il anuntam dinainte sa ne vedem ca nu o sa facem nimic ca e lume la el in casa si etc dar niciodata nu reuseam sa fac ce imi propuneam..stia el cum sa ma ia big_smile


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#12 2008-08-12 14:05:07

maryahs
Insomniac member
De la: de sub tampa
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 5699

Re: Placere?!

eu si daca nu am chef stie el cum sa ma ia si imi face un chef... patfierbinte


hjarta iubesc si sunt iubita hjarta

Offline

 

#13 2008-08-12 14:45:33

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

da, si eu i-am spus o data cu o zi inainte ca nu fac nimic ca nu am chef si am terminat tca de obicei
dar de data aceasta gata...ca m-a si enervat aseara

Pai atunci fa o pauza si astfel vezi cum reactioneaza si el..poate sa reziste si el putin:P cred big_smile


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#14 2008-08-12 15:56:05

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

big_smile daca stai putin pe uscat dupa o sa ti se faca tzie chef si poate o sa iasa ceva super dupa ce o sa reincepeti treaba big_smile


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#15 2008-08-12 16:15:10

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

sincer nu stiu ce sa spun, dar cred ca pe langa multi factori care ne influenteaza viata nostra sexuala, ar mai fi si faptul ca nu imi place de el de la o vreme. eu vreau preludiu el e mult mai rapid...si nu ma simt bine sincer
am incercat ieri sa vb cu el deschis(de la o vreme nici macar nu mai discutam despre ce vrea fiecare cand vine vb de sex...inainte vb foarte deschis) si sa ii spun ca nu ma mai simt cu el bine si ca vreau sa isi cam schimbe comportamentul in pat, dar el a inceput cxu acei factori negativi(distanta, teama, stres...) si am incercat sa ii spun si ca e vina lui, dar nu am reusit sa si spun tot ce aveam de spus.
cred ca e destul de destept si si-a dat seama ca e si vina lui, caci aseara nu stiu ce naiba i-am spus, dar nu cu gand de sex si imi spune ca vb mai tarziu si l-am intrebat de ce si mi-a raspuns ca nu are chef de vb despre sex, dar pentru faza asta e clar ca o sa mi-o plateasca.

Pai cand incepeti preludiul si daca el vrea sa treaca direct la fapte opreste'l si spune'i ca vrei un preludiu mai lung si sa se comporte mai fin cu u k nu vrei doar sex si vrei dragoste,sa simti calumea momentul si sa fie ceva special de fiecare data..si sa vezi atunci ce reactie are,expresia fetei poate sa zica multe."distanta, teama, stres"? pai daca va vedeti mai rar atunci cand va intalniti ar trebuie sa vrea sa stea cu u,sa simta fiecare moment,sa aiba rabdare nu doar sex si gata ca si cum cand va intalniti va intaniti doar pt sex (asta daca am inteles bine faza cu distanta)


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#16 2008-08-12 16:35:34

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

..el s-a simtit binme, iar eu m-am ales cu dureri pe peretele vaginului...

Am patit si eu ceva de genu..dupa ce am terminat noi m a luat o super durere de burta,nush d c si am zis ca seara urmatoare nu o sa mai fac dar normal ca am facut si iar am avut durere..

Cred ca ar fi bine sa faci o pauza de la ceea ce te deranjeaza si sa'ti aduni gandurile,sa te relaxezi putin..Spune'i ca vrei sa fii linistita o vreme,fara sex ,ca vrei sa te 'odihnesti putin' si sa speram ca o sa inteleaga..Dar in timpul asta nu zic sa nu te vezi cu el,te vezi,va uitati la un film ceva,va plimbati si etc dar fara sex si astfel poate o sa'ti revii.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#17 2008-08-12 16:42:56

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Katalyna2311 a scris:

eu fac aceasta pauza mai mult pentru el, in speranta ca se schimba si ca o sa fim pe aceeasi lungime de unda.
puaza oricum fac si ca vreau si ca nu vreau pentru ca iar nu ne mai vedem cateva saptamani.
incerc sa nu mai aduc discutia la telefon despre sex...nu vrea sa vb despre sex, nu vb nici eu, dar nici nu ii mai ofer cand are el chef.

Ar fi bine cand are el chef sa te faca sa ai si u chef..asta cred ca trebuie sa discuti cu el,treaba cu preludiul.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#18 2008-08-12 17:08:00

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Placere?!

Ceea ce spui aici ar fi bine sa incerci sa'i spui lui..daca el zice ca nu vrea sa discute u sa'i zici ca u vrei sa discuti asa ca o sa discutati big_smile Nu trebuie sa te iei de el tare sa ajungeti la cearta,incearca sa discuti calm si deschis despre ce te framanta.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#19 2008-08-12 17:17:45

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Placere?!

katalyna iubita mai editeaza si tu

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.