homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Locurile unde ati facut sex!-2


#20 2008-08-17 03:49:04

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Locurile unde ati facut sex!

nu are legatura q eforut fizic .. cred tongue in fine is yo mai sensibiloasa... k in povestea aia q bobu de mazare asa si yo rodnar rodnar

si yo fara perna nu pot sa stau myutza tongue


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#21 2008-08-17 20:39:46

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Locurile unde ati facut sex!

Katalyna2311 a scris:

delyutza* eu cred ca e si de la efortul fizic si ma refer la exercitii facute acasa

sportu meu preferat e somnu rotfl is mai puturoasa... big_smile


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#22 2008-08-18 09:38:33

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: Locurile unde ati facut sex!

super tari si locatiile astea rotfl

la noi a fost in pat, pe langa pat rotfl pe jos, pe scaun, pe birou, in cada, in dush, intr-un autobuz hjarta in padure (dupa fragi si mure rotfl ) intr-o casa parasita, pe un deal prin iarba angel , langa un rau la lumina stelelor, in bucatarie pe masa si pe masina de spalat cand "storcea" hainele lol 
aaa...si s-a mai intamplat si pe niste stanci hjarta nu era confortabil, dar a fost special, nu stiu de ce rotfl

important e ca de aproape fiecare data am incercat locatii noi smile


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#23 2008-08-18 10:51:52

Alina Delia
Addicted member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 12952

Re: Locurile unde ati facut sex!

pat , masina, baie pe jos, cada, scaun, podeaua camerei, la birou in picioare, in cort si dadca mai imi amintesc editez >


Cine rade la urma....gandeste mai incet dumbom

Offline

 

#24 2008-09-03 11:16:24

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Locurile unde ati facut sex!

intrebarea ar fi: unde nu am facut? rotfl


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-09-03 13:10:21

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Locurile unde ati facut sex!

Amaria a scris:

intrebarea ar fi: unde nu am facut? rotfl

rotfl Atunci unde nu ati facut sau unde ati vrea sa faceti? big_smile


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#26 2008-09-03 17:36:14

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Locurile unde ati facut sex!

eu nu am avut ocazia sa fac sex in locuri mai neobisnuite. locurile unde am facut sex au fost: acasa pe pat, pe masa, si la prietenul meu la servici pe masa, si jos (e paznic pe timp de noapte).


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#27 2008-09-04 22:45:40

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Locurile unde ati facut sex!

pai nu am facut in mare,ca era apa prea rece big_smile
am fost si profa si asistenta si majoreta si secretara inclusiv personajul lui de joc preferat am fost rotfl
cati bani am aruncat pe haine..dar merita


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#28 2008-09-04 23:49:16

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Locurile unde ati facut sex!

aia a fost slabuta...craciunita a fost punctul forte.
smile


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#29 2008-09-05 16:48:02

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: Locurile unde ati facut sex!

da,am,dar merita.


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#30 2008-09-05 17:21:46

Aryanne
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 1131

Re: Locurile unde ati facut sex!

Eu vreau NEAPARAT costum de asistenta. Cred ca l-as innebuni. In orasul de unde sunt eu e un singur sex shop si avea un costum 'sexxy' de asistenta, dar sortul meu de bucatarie sigur arata mai bine, iar pe net nu am gasit nimic super sexxy. Amaria, asistenta ai fost? lol si de unde iti procuri costumele? ;wink


A venit, a venit toamna, acopera-mi inima cu ceva, cu umbra unui copac sau mai bine, mai bine cu umbra ta.
Ma tem ca n-am sa te mai vad, uneori, ca or sa-mi creasca aripi ascutite pan' la nori,
Ca ai sa te ascunzi intr-un ochi strain, si el o sa se-nchida cu-o frunza de pelin...

Offline

 

#31 2008-09-05 17:27:03

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Locurile unde ati facut sex!

http://www.kinkystore.ro/

poate gasesti ceva aici.si eu am degand sa imi inoiesc colectia cat de curand big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#32 2008-09-06 16:01:02

Aryanne
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 1131

Re: Locurile unde ati facut sex!

imi place tare mult siteul, dar din pacate am gasit decat poseta de asistenta lol costumul nu e. Poate vede amaria intrebarea mea.


A venit, a venit toamna, acopera-mi inima cu ceva, cu umbra unui copac sau mai bine, mai bine cu umbra ta.
Ma tem ca n-am sa te mai vad, uneori, ca or sa-mi creasca aripi ascutite pan' la nori,
Ca ai sa te ascunzi intr-un ochi strain, si el o sa se-nchida cu-o frunza de pelin...

Offline

 

#33 2008-09-08 01:14:53

danielabbelusha
New member
De la: bacau
Inregistrat: 2008-09-03
Mesaje: 6

Re: Locurile unde ati facut sex!

..lol..pat..scaun..dush.dormitorul parintilor..pe plaja..masina...la iarba verde.....si ar mai fi:d


a iubi inseamna a ii incredinta cuiva sufletul tau cu riscul de a o rani...iar acesta sa nu o faca...

Offline

 

#34 2008-09-09 11:36:32

gabriela2008
New member
Inregistrat: 2008-09-06
Mesaje: 28

Re: Locurile unde ati facut sex!

BUNA sunt noua pe aici...nu vreau sa ma bag aiurea in seama dar imi place acest site si forumurile pe care le are...si eu am facut in multe locuri...in afara de pat birou masa masina d spalat..am facut in masina pe camp pe masina in lift blocasem liftu si a batut cineva in usa si injura copii ca iar au blocat liftu pe caramizi afara in mare in parc intr-o baie de la o terasa rapis:P si multe

Offline

 

#35 2008-09-09 12:08:22

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Locurile unde ati facut sex!

gabriela2008 a scris:

BUNA sunt noua pe aici...nu vreau sa ma bag aiurea in seama dar imi place acest site si forumurile pe care le are...si eu am facut in multe locuri...in afara de pat birou masa masina d spalat..am facut in masina pe camp pe masina in lift blocasem liftu si a batut cineva in usa si injura copii ca iar au blocat liftu pe caramizi afara in mare in parc intr-o baie de la o terasa rapis:P si multe

Buna! bine ai venit tongue
Interesante locurile big_smile daca mai ai poti sa mai zici poate ne mai dai si noua idei big_smile


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#36 2008-09-09 13:21:18

gabriela2008
New member
Inregistrat: 2008-09-06
Mesaje: 28

Re: Locurile unde ati facut sex!

cred ca mai am destul de multe ptr ca cu cat stii ca te poate prinde cineva cu atat este mai placut sexu....tin minte ca eram cu iubitul meu prin turnu magurele la o prietena de a mea si nu aveam unde sa facem sex...si tin minte ca am coborat pe un camp asa si am iesit afara din masina in spate la masina...si eu in momentele alea am auzit oi masina el  a zis k nu aude si am vazut niste faruri....era politia de frontiera:D...neam imbracat repede pana sa vina si cand nea intrebat c cautam acolo am zis k suntem din bucuresti si neam ratacit:Dsi neau si indrumat pe unde sa iesim

Offline

 

#37 2008-09-09 14:09:38

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Locurile unde ati facut sex!

gabriela2008 a scris:

cred ca mai am destul de multe ptr ca cu cat stii ca te poate prinde cineva cu atat este mai placut sexu....tin minte ca eram cu iubitul meu prin turnu magurele la o prietena de a mea si nu aveam unde sa facem sex...si tin minte ca am coborat pe un camp asa si am iesit afara din masina in spate la masina...si eu in momentele alea am auzit oi masina el  a zis k nu aude si am vazut niste faruri....era politia de frontiera:D...neam imbracat repede pana sa vina si cand nea intrebat c cautam acolo am zis k suntem din bucuresti si neam ratacit:Dsi neau si indrumat pe unde sa iesim

rotfl tare..trebuiau sa vine ei si sa va strice treburile :f?rbannad:


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#38 2008-09-09 15:17:40

gabriela2008
New member
Inregistrat: 2008-09-06
Mesaje: 28

Re: Locurile unde ati facut sex!

dap...dar a fost frumoas am ras dupa aia ce ne poate capu:D

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.