homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nu mai savurez sexul k inainte...-2


#20 2008-09-03 17:12:33

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

poi atunci e bine pt tine k iti continui studiile...
aq depinde si ea ce vise are .. daca vrea sa faca o fac anume in tara... etc...
probabil k inca sufera k si tine.. nu ai ce sa faci ... si decat sa o amagesti... asa q vacantele daca u ramani acolo 4 ever and ever..
cred k subconstientul tau nu te lasa sa savurezi... ia si u o pauza mai lunga .. si incearca sa cunosti o fata sa incerci sa o cucerseti sa depui efort... sa merite fata aia.. k sa o poti uita p ea....
si ea la fel ... ar trebui sa se ridice k viata nu s-a terminat la un singur baiat big_smile mai sunt da daca ea te iubeste e un pic mai greu..d a asta e sad


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#21 2008-09-03 17:14:18

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

iubirea asta, da batai de cap! acum chiar cred in zicala aia sau ce o fi "daca dragoste nu e nimic nu e".


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#22 2008-09-03 17:17:37

feel_nick
New member
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 14

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

adevarul e k nici nu prea mam chinuit sa gasesc o fata care sa-mi placa...si sa o cuceresc si etc....am preferat sa stau linishtit...si dak vreo fata e interesata....sa faca ea primul pas ...o sa incerc sa fac cum ziceti....si sper sa reusesc....chiar sper.

PS : pt mine dragostea e boala care ma ajuta sa trag inainte...si care totodata a trage inapoi.

Offline

 

#23 2008-09-03 17:19:37

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

pai da`ti interesul putin, ca doar nu o sa apara marea dragoste asa usor! tu esti baiatul, tu fa primul pas. daca nu si nu, via romania!


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#24 2008-09-03 17:26:09

feel_nick
New member
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 14

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

aia da....asha am sa fac....de acuma o sa ies  si o sa fiu un fustangiu`.....sa vad cum e...k intotdeauna am preferat sa stau linishtit...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-09-03 17:27:15

andrutza
Vizitator

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

daca din fire esti mai linistit nu stiu daca te vei putea schimba la 180 de grade asa rpd si usor.

 

#26 2008-09-03 17:30:07

feel_nick
New member
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 14

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

crede-ma....ma pot schimba f repede...dar pana acum nu am avut motiv sa fac asta....dar fetelor...cred ca mi-ati schimbat parerea....sa vedem cum o sa iasa smile

Offline

 

#27 2008-09-03 17:30:59

andrutza
Vizitator

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

eu sunt de parere ca daca tu crezi c-o iubesti si mai vrei ceva cu ea sa nu lasi lucrurile asa...dar na tu stii mai bine ce simti si ce vrei sa faci in viata

 

#28 2008-09-03 17:31:24

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

daca o iubesti sincer si curat, lupta pentru ea, pana nu se stinge flacara!


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#29 2008-09-03 17:33:07

feel_nick
New member
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 14

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

eu pana acum am considerat k sa fiu baiat linishtit....ar fi o calitate....

Offline

 

#30 2008-09-03 17:34:32

andrutza
Vizitator

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

pai este o calitate intr-adevar, dar important e sa fi asa cum esti tu nu sa incerci s-o faci doar de dragul lumii asa...tre sa fi tu insuti

 

#31 2008-09-03 17:36:27

feel_nick
New member
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 14

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

tocmai....eu sunt genul` de baiat care merge pe strada...si nu ma intorc sa ma uit dupa o tipa  "buna" .... dar si plac pe cineva destul de greu...in fine o sa vad eu ce si cum....

fetele astea... big_smile

Offline

 

#32 2008-09-03 17:36:55

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

andrutza a scris:

pai este o calitate intr-adevar, dar important e sa fi asa cum esti tu nu sa incerci s-o faci doar de dragul lumii asa...tre sa fi tu insuti

perfect de acord cu tine big_smile

Ultima oara a fost editat de ank_antoniac (2008-09-03 17:37:18)


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#33 2008-09-03 18:25:33

Bebyta
New member
Inregistrat: 2008-08-25
Mesaje: 6

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

Buna! Am citit ce a spus feel_nick si ce sfaturi iatzi dat voi fetelor si restu... chiar credetzi k poate sa fie din cauza k inca o iubeste pe ea? Si mie mi se intampla acelasi lucru sad bine putzin diferit...De knd nu mai snt k "el" nu pot sa mai fac nimik k altu...Dc? O fi pt acelasi motiv? K inca il iubesc sau dc sad

Offline

 

#34 2008-09-03 19:39:29

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

feel_nick a scris:

crede-ma....ma pot schimba f repede...dar pana acum nu am avut motiv sa fac asta....dar fetelor...cred ca mi-ati schimbat parerea....sa vedem cum o sa iasa smile

tu crezi k dk faci asta te va ajuta?
parerea mea e ca ai 19 ani si multe se mai pot schimba in viata ta....de asta chiar daca eu sunt o sensibila si visatoare, nu te sfatuiesc sa renunti la bursa, e ceva important si e f probabil sa nu te mai intalnesti cu sansa asta....Iar in privinta ei....daca si ea sufera atunci cum te gand tu numai la tine akm k vrei sa te skimbi? nu ar fi mai bine sa incerci sa pastrezi relatia? si sa depuneti efort si unu si celalalt ca sa va vedeti si k sa o mentineti? exact cum a zis si cezady...zborul din floare in floare nu ti umple golul lasat de ea...daca chiar o iubesti...si eu cred ca da (inca).


time is precious.....

Offline

 

#35 2008-09-03 22:55:10

andrutza
Vizitator

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

Bebyta a scris:

Buna! Am citit ce a spus feel_nick si ce sfaturi iatzi dat voi fetelor si restu... chiar credetzi k poate sa fie din cauza k inca o iubeste pe ea? Si mie mi se intampla acelasi lucru sad bine putzin diferit...De knd nu mai snt k "el" nu pot sa mai fac nimik k altu...Dc? O fi pt acelasi motiv? K inca il iubesc sau dc sad

Daca inca il iubesti si ti-e gandul la el si nu te poti impaca cu gandul ca nu mai sunteti impreuna atunci se explica dc nu poti face cu alt nimic nimic.
Atunci cand iti vei lua gandul de la el si te vei hotari sa iti cotinui viata ta sigur va fi altfel.
Si ar mai fi o chestie: inca n-ai intalnit altul care sa-ti suceasca mintile...

 

#36 2008-09-03 23:43:14

feel_nick
New member
Inregistrat: 2008-08-31
Mesaje: 14

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

multumesc celor ce au raspuns la thread....acum cred k o sa o scor la capat cumva big_smile

10x again..

Offline

 

#37 2008-09-03 23:50:15

Bebyta
New member
Inregistrat: 2008-08-25
Mesaje: 6

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

sad Andrutza:  Da am incercat sa imi vad de viatza mea k a trecut un an de knd nu mai sntem impreuna. Am mai stat k altzi baietzi k sa incerc sa cica il uit da nu am putut si knd e vb de facut ceva k alti pfff ma dau la o parte imediat. Faza e k nici el nu ma lasa in pace, dupa un an si tot gelos e.


Katalyna2311: Pff grater sincer ma intreb nu o sa pot sa trec niciodata peste asta? sad
Ms fetelor puss sad

Offline

 

#38 2008-09-04 00:57:27

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: nu mai savurez sexul k inainte...

Bebyta a scris:

sad Andrutza:  Da am incercat sa imi vad de viatza mea k a trecut un an de knd nu mai sntem impreuna. Am mai stat k altzi baietzi k sa incerc sa cica il uit da nu am putut si knd e vb de facut ceva k alti pfff ma dau la o parte imediat. Faza e k nici el nu ma lasa in pace, dupa un an si tot gelos e.


Katalyna2311: Pff grater sincer ma intreb nu o sa pot sa trec niciodata peste asta? sad
Ms fetelor puss sad

prietena mea cea mai buna a trecut prin aceeasi stare ca si tine....1 an si jumatate nu a putut sa si l scoata din cap...sau chiar daca o facea...era doar provizoriu ca apoi compara pe oricine cu el...si nu putea sa treaca deloc....dar din fericire anul acesta si a gasit pe cineva care sa o faca sa l uite....deci e vb doar sa gasesti persoana potrivita...sigur exista si ptr tine puss


time is precious.....

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.