homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mesaje sexy-3


#39 2008-09-05 15:56:39

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: mesaje sexy

super sfaturi !!!!!!!!!!!!!!!!! si cred ca daca nu cunosti persoanele si nu esti implicat emotional,vei lucrurile asa cum sunt.nu cum vrei sa fie

Offline

 

#40 2010-10-06 00:04:32

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: mesaje sexy

Amaria a scris:

varsatorii niciodata nu vei sti sa ii citesti...
e ceva de genu : daca varsatoru vrea,atunci merge...daca nu vrea..poti sa te pui si'n fund si'n cap si degeaba
e cea mai aiurea zodie la baieti(din punctul meu de vedere)
in primul rand,la primul semn ca le iei din libertate o sa isi ia masuri de precautie.Tin la libertatea lor mai mult decat la orice..
spun asta avand in jurul meu vreo 9 varsatori masculi printre care si tata lol deci..stiu cu ce se mananca

Nuuu, cei mai stranii sunt capricornii big_smile big_smile Yo sunt la fel varsator(fata) tongue


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#41 2010-10-06 00:46:02

cinderela
Hero member
De la: Oradea
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 2627

Re: mesaje sexy

eu am barbatel capricorn...nu e grav...ma inteleg cu el bine...eu leoaica el capricorn...combinatie ciudata cica...dar uite suntem de 10 luni imediat impreuna si am trecut peste multe greutati...e f bn:X
nu as putea sa zic care e cea mai aiurea zodie...cred k depinde si de noi fetele


'Cause I've got you to make me feel stronger /When the days are rough and an hour feels much longer /Yeah when I got you to make me feel better /When the nights are long they'll be easier together...hjartahjartahjarta...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.