homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

V-ati sarutat vreodata cu o fata?-5


#77 2008-09-13 18:17:23

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

luxurylife a scris:

Jenant....dar oricum sunt cazuri izolate...

dc jenant?  tongue incepe sa mi se para interesant...oare aproape toti baietii heterosexuali sunt homofobi sau au inclinatii catre homofobie? smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#78 2008-09-13 18:20:25

persifona
Vizitator

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Aproape toti.

 

#79 2008-09-13 18:52:02

pive
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-04-01
Mesaje: 47

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

eu am zarit zilele trecute la semafor intr-un 4x4 doua tipe care se tot pupau, acu poate incercau sa atraga atentia (ceea ce au si facut big_smile) sau poate chiar era natura lor...in fine
Eu m-am sarutat acu ceva ani buni cu toate prietenele mele cele mai bune intr-o zi, mai exact 3 la nr wink).Si a fost un sarut intens si repetat, cu pozitiii in pat si multe cele.Oricum era un joc teribilistic, aveam impresia ca ne distram copios.Chiar atunci am vrut sa imortalizam momentul si ne-am tras in poze.Le-am developat si eu inteligenta le-am si pus in albumul cu poze.Ce distractie a fost cand mama pt prima data mi-a umblat fara sa stiu in lucruri si a plecat la serviciu cu albumul meu de poze (cica sa se laude la colege cu ce fata model are).Si cred ca i-a cam ramas in gat laudatul cand una dintre colege ne-a recunoscut pe toate 4 si a inceput sa insire prin cartier fel si fel de vb. smile)smile) acu rad eu dar atunci eram sa plec de-acas'

Offline

 

#80 2008-09-13 23:51:52

ashada
New member
De la: Constanta
Inregistrat: 2008-06-18
Mesaje: 52

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

si eu m'am sarutat cu doua fete...prietene f bune amandoua...cu prima...pt k asa a fost sa fie si cu a doua la o pedeapsa la carti lol...ma rog...eu zik ca senzatia in sine e mai ok cu o fata(are buzele mai moi,are fatza mai fina)...dar bineinteles k trairea o am tot cu un baiat...smile


Face your fears and watch the shadows fade...tummenupp

Offline

 

#81 2008-09-14 00:26:12

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

nu niciodata si nici nu vreau sa incerc.....raman la barbati


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2008-09-24 23:55:39

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

da..de cateva ori
cu limba a fost o singura data la o bauta zdravana si in urma unui pariu pierdut,sa-i vezi pe baieti cum se incinge-au vazandu-ne pe noi sarutandu-ne cu asa pasiune (mai mult in ciuda lor era)..rotfl


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#83 2008-09-25 00:07:18

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Eu m-am sarutat cu o fata dar cand eram mai coinaka...pe lla vreo 14 ani ...lol jucam jocul ala "Urmatoarea carte" si nu mi se pare nimik scarbos ...akm nu m-as m=ai saruta dar nici nu sunt contra ..oricum e mai placut din punctul meu de vedere sa vad  2 fete sarutandu=se decat 2 baieti.


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#84 2008-09-25 00:10:57

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Yup, been there, done that... De curiozitate. Si are dreptate Ank-Su-Namun, felul cum se uita baietii la doua fete care se saruta e incredibil. big_smile


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

#85 2008-09-25 00:19:06

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Amaria a scris:

m'am sarutat si nu numai cu una lol
mi'a placut,e sexi,excitant etc..si as mai face'o din nou fara regrete

si eu rotfl cu mai multe
prietene eram.
sincer n-am simtitnimic...nu m-am excitat,nici macar nu mi-am inchis ochii...o faceam mecanic,dar era fain lol au buze mai moi si saruta mai romantic fetele big_smile
ah si in legatura cu barbati ce se saruta,am vazut deja
p doi i-am corupt eu si o amica sa se sarute...le-am zis k dak o fac ei,o facem si noi rotfl
ei fara limba k le era scarba.. lol
si alta data tot asa am facut cu altii doi,ne jucam adevar sau provocare si i-am provocat lol culmea e ca unu i-a bagat limba-n gura  la celalalt si ala asa s-a infuriat rotfl


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#86 2008-09-25 00:29:25

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

GreenBubbles a scris:

Amaria a scris:

m'am sarutat si nu numai cu una lol
mi'a placut,e sexi,excitant etc..si as mai face'o din nou fara regrete

si eu rotfl cu mai multe
prietene eram.
sincer n-am simtitnimic...nu m-am excitat,nici macar nu mi-am inchis ochii...o faceam mecanic,dar era fain lol au buze mai moi si saruta mai romantic fetele big_smile
ah si in legatura cu barbati ce se saruta,am vazut deja
p doi i-am corupt eu si o amica sa se sarute...le-am zis k dak o fac ei,o facem si noi rotfl
ei fara limba k le era scarba.. lol
si alta data tot asa am facut cu altii doi,ne jucam adevar sau provocare si i-am provocat lol culmea e ca unu i-a bagat limba-n gura  la celalalt si ala asa s-a infuriat rotfl

si iooooooooooo rotfl
cu destule as putea zice lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#87 2008-09-25 00:30:04

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

recent am visat destul de erotic cu o tipa
da nush dc


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#88 2008-09-25 09:40:44

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Doooooh. M-am sarutat cu multe fete...

Dar fiindca e un topic gay, m-am sarutat si cu baieti... cu 2.

Later Edit: Da. Cu limba. Cu unu' a fost mai ciudat, ca eram amandoi nerasi lol Dupa care 5 fete au trebuit sa faca o cheta pentru o naveta de bere big_smile

Ultima oara a fost editat de Leo (2008-09-25 09:43:09)

Offline

 

#89 2008-09-25 12:02:47

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

eu m-am sarutat cu o tipa odata.. prin liceu .. da fara limbi si alte cele.
am vazut live 2 tipi , eram in aeroport in frankfurt si erau 2 gay au inceput sa se linga langa masa mea, si la un moment dat au inceput sa isi dea limbi in ureche ... mad ....


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 

#90 2008-09-25 16:19:31

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Gugulik a scris:

eu m-am sarutat cu o tipa odata.. prin liceu .. da fara limbi si alte cele.
am vazut live 2 tipi , eram in aeroport in frankfurt si erau 2 gay au inceput sa se linga langa masa mea, si la un moment dat au inceput sa isi dea limbi in ureche ... mad ....

ce senzual rotflrotfl
glumesc  butter


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#91 2008-09-25 16:54:23

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

eu as da orice sa vad live 2 baieti sarutandu-se big_smile


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#92 2008-09-25 17:09:23

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Dai 2 navete de bere? big_smile

Offline

 

#93 2008-09-25 17:10:52

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Hugsy a scris:

Dai 2 navete de bere? big_smile

rotfl

Offline

 

#94 2008-09-25 17:14:49

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Hugsy a scris:

Dai 2 navete de bere? big_smile

dau big_smile sa mor big_smile
dar as prefera sa astept pana nasc sa pot trage si eu o bere lol ca salivez ca un caine cand simt miros d bere, sau macar vad lol


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#95 2008-09-25 17:29:02

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: V-ati sarutat vreodata cu o fata?

Ok rotfl

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.