homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu


#1 2008-09-12 10:32:55

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

vi s-a intamplat vreodata sa faceti propuneri de natura sex. unui barbat si ...nimic?

Offline

 

#2 2008-09-12 10:57:15

Chiara.M
Hero member
De la: Wingsland
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 4116

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

pai da... lui iubi, dar stiu ca daca ma refuza un motiv trebuie sa fie.. ori e obosit, ori nu se simte bine. stiu ca ma doreste si striu ca daca intr-o seara nu vrea nu e din cauza faptului ca nu il atrag.
din cate am inteles din povestea ta.. iubitul tau nu vrea sa faceti sex or something like that, nu? pai incearca si tu sa descoperi dc.. nu e normal sa nu fie deloc curios mai ales ca sunteti de asa putin timp impreuna. poate e mai traditionalist, vrea sa mai astepte ori cine stie?


Have you ever thrown a fist full of glitter in the air?...

Offline

 

#3 2008-09-12 11:18:56

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

nu este cazul.am facut o odata. nu stiu ce naiba are.are niste pb si este fff ciudat.parca ma vrea si nu ma vrea.l am provocat la o discutie(din pacate pe mess ca intre patru ochi nu am cum) si nimic.l am rugat sa mi spuna daca il deranjez cu tel,mesaje,etc si il las .dar mi a spus ca nu.sa termin ....cica

Offline

 

#4 2008-09-12 11:41:39

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

eu nu-mi dau seama din ce spui tu... propunerile astea au loc doar pe mess ? cat de des va vedeti ?

Offline

 

#5 2008-09-12 11:48:15

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

heimdall a scris:

eu nu-mi dau seama din ce spui tu... propunerile astea au loc doar pe mess ? cat de des va vedeti ?

NE VEDEAM ZILNIC.DAR ,DE CAND CU PROBLEMELE LUI NU NE AM MAI VAZUT DE O SAPTAMANA.VB DOAR LA TELEFON SI PE MES.scuze,nu mi am dat seama ca scriu cu majuscule.sunt asa suparataaaaaaaaaaa.nu stiu ce naiba sa cred.aseara tb sa iasa cu mine sa sofez .m a sunat pe la 6 sa mi spuna ca intarzie pt ca are intalnire cu un avocat cica.pe la 10 nu dadea nici un semn de viata.din intamplare am intrat pe mess si surprizaaaaaa .cica doar ce intrase in casa si cauta niste legi.pe cuvant daca inteleg ceva.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2008-09-12 11:51:14

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

cred ca tu poti sa-ti dai seama mai bine daca are intr-adevar probleme sau evita sa se intalneasca cu tine
oricum, eu as lasa-o mai moale cu batutul la cap pe mess si as stepta sa vad ce se mai intampla

Offline

 

#7 2008-09-12 11:57:10

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

heimdall a scris:

cred ca tu poti sa-ti dai seama mai bine daca are intr-adevar probleme sau evita sa se intalneasca cu tine
oricum, eu as lasa-o mai moale cu batutul la cap pe mess si as stepta sa vad ce se mai intampla

cum sa mi dau seama?nu am cum.ideea este ca de acum chiar ca nu mai sun,nu mai dau mesaje pe mess.daca vrea sa vb,vb .dar lumea nu incepe si se termina cu el .nu crezi.numai ca nu o sa inteleg niciodata de ce sunt barbatii asa.

Offline

 

#8 2008-09-12 12:00:00

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

luminitza a scris:

eu nu l-as mai cauta nici la telefon , nici personal si as sta si off-line pt el pe mess..daca ma vrea sa ma caute el si cand/daca ma cauta sa aibe pregatita si o explicatie al naibii de buna ..altfel nu se pune..dar eu sunt mai dura si mai orgolioasa de felul meu asa k nu ma lua in seama prea tare

si eu suntttttttttttt.chiar fff orgolioasa .din cauza asta toata lumea spune ca sunt rece.asa ca,am spus sa fiu altfel.poate asa merge.dar,,,,se pare ca nu.

Offline

 

#9 2008-09-12 12:13:16

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

luminitza a scris:

motto-ul meu este acela ca intotdeauna exista loc de mai bine..si se mai spune ca in viata pierzi lucrurile de care nu ai nevoie..totul se intampla cu un motiv....eu una iti spun capul sus si mergi mai departe si nu in ultimul rand ..zambeste ..nu stii cine se poate indragosti de zambetul tau . Pup

ai dreptate .multumesc frumos pt incurajari.nu duc lipsa de  de admiratori.dar sti cum este cand ti se pune pata.
daca stau bine si ma gandesc,poate spera sa o las eu balta .cel putin asta spune comportamentul lui.nu crezi?sunt fffffff multi barbati care nu pot spune pa si gata.

Ultima oara a fost editat de iuliact (2008-09-12 12:23:48)

Offline

 

#10 2008-09-12 12:48:17

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

hmmm, iulia, cam naspa faza cu intalnirea ptr sofat...a stat atat cu avocatu?si dk avea nevoie de legi le lua de pe mess? mi se par cam dubioase explicatiile lui...sincer, si din cate povestesti tu  e ca si cum te ar evita...cel putin eu asta inteleg.
exact cum ti au zis si fetele...lasa l pe el sa dea semne de viata...dk nu da, inseamna ca nu te merita..sincer. bafta pusspuss


time is precious.....

Offline

 

#11 2008-09-12 12:52:23

mylv4u
Full member
Inregistrat: 2008-08-15
Mesaje: 129

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

de cat timp sunteti impreuna?ati facut sex doar 1 data?da-ne cateva detalii poate rusim sa intelegem ceva


Imi e indiferent ce e obligatoriu, imi permit tot ce e interzis.

Offline

 

#12 2008-09-12 12:53:43

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

luminitza a scris:

iuliact a scris:

.si
daca stau bine si ma gandesc,poate spera sa o las eu balta .cel putin asta spune comportamentul lui.nu crezi?sunt fffffff multi barbati care nu pot spune pa si gata.

eu asta cred ...puss..si trebuie sa te gandesti pe viitor cand veti avea o relatie serioasa ..daca el nu comunica cu tine acuma..mai tarziu ce faci cu el?

ai dreptate!!!!! am crezut ca daca este un varsator tembel ,asta este explicatia.si mie mi se pare ciudata explicatia.adica ce avocat vb cu tine de la 7.3 de fapt pana la 10.si,sincer,nu cred ca avea de gand sa ma sune.o sa astept.sa vad ce face.pb este ca am o persoana care ma bate la cap sa iesim .si parca nu as face asta.inca.ce credeti?

Offline

 

#13 2008-09-12 12:54:25

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

mylv4u a scris:

de cat timp sunteti impreuna?ati facut sex doar 1 data?da-ne cateva detalii poate rusim sa intelegem ceva

4 sapt.in primele 3 ne am vazut zilnic

Offline

 

#14 2008-09-12 13:06:16

mylv4u
Full member
Inregistrat: 2008-08-15
Mesaje: 129

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

te-ai gandit la posibilitatea ca poate doar a vrut sa te f**a si atat,acum nu-l mai intereseaza?
nu vreau sa te supar, nu spun ca asa e , te intreb doar daca te-ai gandit la asta


Imi e indiferent ce e obligatoriu, imi permit tot ce e interzis.

Offline

 

#15 2008-09-12 13:12:38

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

m am gandit.poate.nu am de ce sa ma supar.am 30 si .asta este.nu vreau decat sa mi spuna ca s a terminat.ce este asa greu?
ti am spus ,chiar l am provocat sa spuna.nici vorba....termina asta mi a raspuns!!!!!!!! dupa cum spuneam,astept sa vad urmatoarea miscare.nu stiu de ce naiba am asa ghinion in dragoste.pe bune!!!!!!!!!!!!!!si culmea,dupa ce plec ,toata lumea ma vrea .

Offline

 

#16 2008-09-12 13:21:42

mylv4u
Full member
Inregistrat: 2008-08-15
Mesaje: 129

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

nu stiu ce sa zic doar ca imi pare rau, si eu trec printr-o situatie similara, vb des la tel si prin sms, imi spune ca ii e dor de mine ca vrea sa facem dragoste dar evita sa ne vedem, nici eu nu prea inteleg mare lucru smile


Imi e indiferent ce e obligatoriu, imi permit tot ce e interzis.

Offline

 

#17 2008-09-12 13:33:49

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

mylv4u a scris:

nu stiu ce sa zic doar ca imi pare rau, si eu trec printr-o situatie similara, vb des la tel si prin sms, imi spune ca ii e dor de mine ca vrea sa facem dragoste dar evita sa ne vedem, nici eu nu prea inteleg mare lucru smile

nu imi vine sa cred!!astia au inebunit!!11si nu inteleg o chestie.daca doar  asta  a vrut,avea ocazia sa o mai faca.de ce nu?

Offline

 

#18 2008-09-12 13:34:58

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

iuliact treci peste, lasa-l cu legile lui, asta e , nu are sa te tina in loc , vezi de viata ta . Si daca vrea sa discutati , va intalniti fata in fata nu mess , si alte cele , iar terminaaaaaaaaaa!!! nu este un raspuns, asa ca spune-i franc ce ai de spus , nu are sens sa alergi dupa el, in mod normal ar fi trebuit sa te anunte daca i s-au schimbat planurile , deci sfatul meu ignora-l o vreme ca nu pierzi nimic


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#19 2008-09-12 13:36:45

iuliact
Full member
Inregistrat: 2008-08-21
Mesaje: 146

Re: se spune ca femeile nu stiu ce vor dar barbatii stiu

luminitza a scris:

iulia , eu zic sa iesi cu celalalt..o cafea / un suc nu te obliga la/nu inseamna nimic.Poate castigi un amic puss

il cunosc de un an si ceva pe celalalt.doar ca nu ne am sincronizat niciodata.si nu stiu cum dar este indragostit de mine.si mie normalllll,nu prea imi place.nu mi se pare suficient de ambitios.aveam un prieten comun care imi spunea mereu ca ne potrivim si ca as face ce vreau din el.dar nu asta ma intereseaza

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.