homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am o problema, nu-i asa? :(-3


#39 2008-10-13 19:58:17

justme13011989
New member
Inregistrat: 2008-06-14
Mesaje: 81

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

pai da...ma doare daca am 2-3 acte unul dupa altul...la cateva ore...daca de exemplu o zi fac,una nu si tot asa nu am probleme...dar parca dupa partida nu stiu...ma usuc,tare...si nu mai suport.devin foarte sensibila in zona aceea.off...poate ca am inca o retinere cum sa zic..adica..la inceput proveam sexul asa..facut pt barbat.eu eram asa..de forma.am inteles ca nu e asa si inca ma mai simt incomod poate....de cand m-a durut la dezvirginare am ramas cu ideea ca ma va durea mereu...

Offline

 

#40 2008-10-13 19:59:07

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

la asta ma gandeam si eu acu ceva timp..k inainte uitam de tot cand ne iubeam..de ceva vreme ..cam de ccand am luat  ac ma gand la toate tampeniile..la bani la alte chestii,la munca la fac..nu reusesc sa ma deconectez.. hmm
sper k nu inseamna k nu il mai iub sad k inainte eram ok la pat..zici k eram facuti unu pt altul .. hjarta


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#41 2008-10-13 20:01:09

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

poate ai o infectie si de aceea apar durerile la contact...
alta cauza ar fi cum spui tu..psihologica
eu zic ca merita sa investigezi un pic care ar putea fi cauzele

Offline

 

#42 2008-10-13 20:48:35

justme13011989
New member
Inregistrat: 2008-06-14
Mesaje: 81

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

stiu ca merita.adica,sunt mai mult ca sigura ca e psihologica..daca ma concentrez putin,alung gandurile si imi zice mie insami"sunt bine,ma simt bine" si ma relaxez incepe sa mearga.multumesc oricum pt ca mi-ati ascultat problema:D mai bine zis citit:))poops fetelor,cele mai tari

Offline

 

#43 2008-10-13 21:20:04

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

cu placere si te mai asteptam puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-10-14 13:06:36

OneOnly
Insomniac member
Inregistrat: 2008-07-14
Mesaje: 8686

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

Wildhoney a scris:

cel cu care mi-am inceput viata sexuala m-a deceptionat groaznic...acum il urasc si imi doresc sa nu il fi cunoscut niciodata...poate am sechele, stiu eu?

neutral vai,sa nu patesc si eu asa


They can because they think they can.

Offline

 

#45 2008-10-14 13:52:54

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

da...si mie mi se mai intampla sa fiu cu gandu' in alta parte...si mi s-a mai intamplat sa ma deconectez atat de tare d ce faceam acolo incat m-am trezit ca nu ma mai simteam bine....e nasol ce sa zik ... sad


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#46 2008-10-14 14:11:00

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

skumpi a scris:

ce stresate sunteti voi cu orgasmu asta lol
eu n`am nici o treaba... poate si faptu k am avut de la inceput nustiu sau nu dau eu atata importanta`  :f?rv?nad:

pai d-aia nu-i dai atata importanta pentru ca ai mereu tongue daca nu aveai erai si tu aici si te plangeai lol


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#47 2008-10-14 14:35:24

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

Incearca la un psiholog.
Eu m-am despartit de-o fata pentru ca avea problema asta si n-a interesat-o s-o rezolve. Adica dupa un an, ea dupa 10-15 minute incepea sa se gandeasca la cine-stie-ce chestii...

PS: am revenit in forta  rotfl

Ultima oara a fost editat de Leo (2008-10-14 14:36:09)

Offline

 

#48 2008-10-14 14:36:43

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

offtopic  Leo, welcome back ! smile

Offline

 

#49 2008-10-14 14:40:44

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

heimdall a scris:

offtopic  Leo, welcome back ! smile


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#50 2008-10-14 15:19:41

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

si eu aveam problema asta, incepeam sa ma gandesc la: cifre, bani, probleme, etc., si-mi pierea cheful big_smile
eu am dres-o cu o bere inainte big_smile pana am reusit sa ma deconectez complet si dup-aia fara nimic alcool


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#51 2008-10-17 14:17:05

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

am reusit sa nu ma mai gandesc aproape deloc..adik ma "trag deurechi" cand imi zboara gandul aiurea...smile


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#52 2009-03-29 15:28:41

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

revin la topicul asta...acum e mai grav...poate si din cauza ca prietenele mele foarte binevoitoare imi dau replici de genul "Cuuuuuum, tu n-ai avut niciodata?". Parca nu mai pot sa ma bucur deloc de actul in sine, aseara n-a vrut asta mica sa se lubrifieze si pace, iar dupa a inceput sa ma usture...si el a observat k nu sunt in apele mele (desi orgasm clit am avut) si mi-a zis k sunt asa de vreo juma de an, k nu vede la mine nici o satisfactie...si are dreptate, nici chef nu mai am asa ca la inceput...mi s-a fixat mintea pe cel orgasm vaginal si nu stiu cum sa imi revin...simt ca il pierd sad


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#53 2009-03-29 15:41:18

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

wild, nu te lua dupa gurile prietenelor. mai cunosc si eu persoane care au vreo 20 pe partida si restul. vrajeli. posibil ca cele care`ti spun nici cel pe care`l ai tu sa nu`l aiba.
eu zic sa mergi sa faci o analiza de secretie, poate ai vreo infectie ascunsa pe acolo, sau poate ti`a scazut libidoul de la ac prea tare.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#54 2009-03-29 15:46:48

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

cred ca tocmai faptul ca te gandesti prea mult la acel orgasm vaginal te face sa fii mai inhibata sau sa te gandesti in alta parte
eu am avut ceva probleme cu exul meu,probleme de genul asta,el era ok,eu eram frustrata ca nu reuseam sa am un orgasm normal ci doar stimulat
insa vreau sa-ti spun ca pe parcursul vietii,am inceput-o cu carti erotice,cu alte pozitii decat cele pe care le stiam eu,chiar cu filme,am reusit sa fiu cum mi-am dorit.
insa cel mai important,ptr mine a fost sa descopar ca ,cu un alt partener,am ceea ce nu avusesem cu el.
ajunsesem la un blocaj emotional,in care,capul,al naibii cap nu se conecta cu corpul si-mi zburau gandurile aiurea.
cand am cunoscut in viata pe altcineva,mi-am dat seama ca nu conteaza extraordinar decat un singur partener,ci acela care te face sa te simti bine.acum eu am si orgasme clitoridiene si vaginale..
crede-ma ca totusi intr-o relatie conteaza f mult si sexul si cum il intretii,imi pare rau ca ai avut o experienta neplacuta cu primul,dar as vrea sa te intrebi daca si iubitul tau de acum este chiar ok in pat...nu te gandi ca numai tu ai o vina...cand se face sex se implica 2 persoane de fapt,nu una..
poate inca nu ai gasit persoana care sa te faca cu adevarat fericita din punct de vedere sexual
te rog din suflet sa intelegi chiar ce am vrut sa scriu,am fost f sincera si nu vreau sa te simti prost la ceea ce am scris,sau sa intelegi altceva puss


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#55 2009-03-29 15:58:15

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

ma ingrijoreaza ca, de jumatet de an, cum a spus si el, nu mai simt asa mult nevoia de sex...
el face tot ce poate, ii pasa, rareori se intampla ca el sa termine si eu nu (clitoridian vorbind), il intereseaza si se simte prost ca nu am, ba chiar mi-a zis k crede k e vina lui...cand de fapt eu stiu ca nu e asa...e al doilea partener pe care il am, cu primul sexul era ceva ca sa il tin langa mine...nu stiu ce mi se intampla...trebuie sa ma redescopar. Poate e si de la faptul ca partidele noastre au loc numai in week-end si sunt intr-un fel "programate"...la inceput nu ma mai saturam ba chiar ma mai si masturbam o data pe saptamana iar acum...


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#56 2009-03-29 16:05:54

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

incearca sa fii mai relaxata,sa nu te mai gandesti atat de mult la ,,problemele tale,,,se mai intampla,corpul mai trece si prin perioade din acestea,nu trebuie sa fim mereu super femei sau super barbati.Da,ai dreptate,trebuie sa faci ceva,sa schimbi ceva,sa te redescoperi,sa aflii ce iti mai place pe langa ce-ti placea,ce-i mai place lui,ce mai poti folosi ca noutate,nu cred ca ati epuizat chiar totul. surprinde-l pe el si surprinde-te si pe tine.
dar in primul rand fa ceva cu blocajul acesta emotional,ptr ca sa iti zboare mintea si in alta parte,nu prea e ok,inseamna ca nu te poti concentra prea bine,deci ceva nu e bine.

Ultima oara a fost editat de ella_nicegirl (2009-03-29 16:06:35)


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#57 2009-03-29 16:11:34

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Am o problema, nu-i asa? :(

partea cu mintea in alta parte am rezolvat-o, problema e ca acum nu am chef...sa vedem in vacanta ce o sa fie, cand o sa putem face sex cand vrem tongue


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.