homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Of! barbatii-3


#39 2008-10-27 09:30:27

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: of! barbatii

aiurea. Eu sunt de parere ca exista perioade in care omul nu are chef sa faca des sex si prefera sa se concentreze pe altfel de lucruri pe care le poate face impruna cu partenerul si care ii pot aduce satisfactie. Importanat este ca amandoi sa constientizeze ca e vorba de o asemenea perioada. Dupa ce trece aceasta perioada vin din nou vremuri in care cei doi nu mai doresc sa coboare din pat preferand sa stea mai tot timpul imbratisati si incolaciti si atunci se da sex pana la comanda:Stop. Comunicarea este foarte importanta pentru ca in aceste perioade de abstinenta relatia de iubire sa nu se raceasca. Atentie mare. Pupuici.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#40 2008-10-27 15:59:31

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: of! barbatii

mie mi se pare foarte trist cand aud de asa ceva... eu sunt de acord sa ne intelegem reciproc...ca suntem obositi....plictisiti etc. ...dar chiar ma indigneaza sa vad femei care sufera din pricina lipsei sexului...nu stiu daca veti fi de acord cu mine...dar perpetuarea lipsei de sex duce sigur la frustrare...eu zic ca meritati sa fiti satisfacute frate, pana nu mai puteti si ziceti 'piua' ...o relatie care se vrea sanatoasa trebuie sa insemne satisfactie sexuala a ambilor parteneri...

sa stiti ca sunt putini barbati care ar rabda lipsei de sex...asa cum o fac femeile...sunt sigura de asta...si-ar gasi imediat scuza ca partenerele nu-i mai satisfac si si-ar vedea de treaba in alta parte imeeediat.


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

#41 2008-10-27 17:01:28

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: of! barbatii

deliav a scris:

mie mi se pare foarte trist cand aud de asa ceva... eu sunt de acord sa ne intelegem reciproc...ca suntem obositi....plictisiti etc. ...dar chiar ma indigneaza sa vad femei care sufera din pricina lipsei sexului...nu stiu daca veti fi de acord cu mine...dar perpetuarea lipsei de sex duce sigur la frustrare...eu zic ca meritati sa fiti satisfacute frate, pana nu mai puteti si ziceti 'piua' ...o relatie care se vrea sanatoasa trebuie sa insemne satisfactie sexuala a ambilor parteneri...

sa stiti ca sunt putini barbati care ar rabda lipsei de sex...asa cum o fac femeile...sunt sigura de asta...si-ar gasi imediat scuza ca partenerele nu-i mai satisfac si si-ar vedea de treaba in alta parte imeeediat.

tummenupp


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#42 2008-10-27 17:08:00

darkmelania
Sr. member
De la: iasi
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 1186

Re: of! barbatii

deliav a scris:

sa stiti ca sunt putini barbati care ar rabda lipsei de sex...asa cum o fac femeile...sunt sigura de asta...si-ar gasi imediat scuza ca partenerele nu-i mai satisfac si si-ar vedea de treaba in alta parte imeeediat.

dar pe noi ce ne impiedica sa facem ca ei? mai intai ii ameninti daca nu tine iti gasesti un amant.eu nu zic sa nu fim intelegatoare si rabdatoare , din contra dar daca timpul trece si tot trece ....  sexinpat ne gasim in alta parte si pe urma cu mila tot la ei ne intoarcem  kram ca de na sunt ai nostri...


nu vreau sa fiu citata!

m-as baga intr-o relatie serioasa , dar nu stiu in a cui.

Offline

 

#43 2008-11-20 18:26:36

c_bandila
Membru
Inregistrat: 2008-11-20
Mesaje: 2

Re: of! barbatii

La mine e invers. Eu vreau zilnic iar ea mai rarut ca-i mai dragut. Cred ca adevarul e undeva la mijloc.

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.