homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cresele particulare sau cele de la stat?sau niciunele-2


#20 2009-11-20 22:27:38

anka9mai
Hero member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 2778

Re: cresele particulare sau cele de la stat?sau niciunele

o'hara a scris:

hehe...si eu tot la 20 am fost big_smile da' la gradi nu la cresa. partea naspa din punctul meu de vedere cu cresele e ca ele apartin de ministerul sanatataii si nu al educatiei si femeile care au grija de ei sunt asisetente medicale. ca ii invata 3 cantecele si 2 poezii e mare lucru...nu spun ca nu se ocupa de copii sau ca vreau sa o scot pe a mea geniu din cresa da' am o retinere cu astea de stat...

uite aici hopscotch-ul http://www.hopscotch.ro/ parca e altceva...

oricum de la 3 ani va merge la gradi...pt 1 an cat sta la cresa asta sunt multumita.... tummenupp


pc  pc

Offline

 



#21 2009-11-21 09:49:41

daria_25
Full member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 743

Re: cresele particulare sau cele de la stat?sau niciunele

eu zic ca e mai important sa se ocupe bine de ei, decat sa invete cateva cuvinte, poezii...pana la urma au tot timpul pentru astea.

La mine momentan e foarte greu cu mancarea pentru ca nu mananca deloc acolo pana la ora 14.oo cand vin eu si-l i-au acasa:(

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.