homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Numai al meu e asa?!?!?!


#1 2006-09-29 14:07:03

anouk
Full member
Inregistrat: 2006-09-05
Mesaje: 102
Site

numai al meu e asa?!?!?!

uite ca am si eu o problema... maine e ziua mea (ya i know... la multzi ani mie smile )... si pasarica al meu... ar vrea el sa-mi faca o surpriza... dar pur si simplu NU SE PRICEPE :smile( io incerc sa par surprinsa de fiecare data knd incearca... dar pur si simplu nu-i iese... si sunt curioasa daca am cum sa-i rez poblema asta... nu neap pt maine... dar in general...
pt ca daca ii spun ca nu e bine... se supara... logic.... ca el saracu' incearca.... daca nu-i spun... o sa ramana asa mereu... si e aiurea... daca ii spun subtil... se prinde ca nu e bine... si se supara neutral so.... mai ramane vre-o solutie sau trebuie sa ma resemnez cu faptul ca este iremediabil pierdut?


" La ce mai merita traita viata asta, daca totul ti se ofera atat de carpit si de indoielnic?" Jocul Ielelor

"i'm not like them/ but i can pretend/ the sun is gone,/ but i have a gun/ i think i'm dumb/ or maybe just happy" nirvana- dumb

Offline

 



#2 2006-09-29 14:12:03

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: numai al meu e asa?!?!?!

si al meu e asa. a zis ca anul asta de sf arhangheli imi da bani. sad pai eu nu vreau bani, vreau surpriza.
fa altceva: iesi cu el, extaziaza-te in fata unei vitrine la ceva ce-ti place si spera sa-ti cumpare. fa asta de cateva ori, pana se prinde ce-ti place. pana atunci... prefa-te surprinsa. sad

si la multi ani pt maine, anouk. *big hug*


Nobody home

Offline

 

#3 2006-09-29 14:19:53

anckusha
Full member
Inregistrat: 2006-08-04
Mesaje: 147

Re: numai al meu e asa?!?!?!

la multi ani,anouk!
iuby meu s prinde rpd d c imi doresc...uneori fara sa vreau ii zic"cat as vrea sa am si eu aia"...si cu prima ocazie el imi daruieste exact lucrul acela...iuby meu anul asta mi-a zis la multi ani! cu 6 zile inainte d ziua mea pt k eu urma sa plec...si cand am fost sa fie ziua mea am vb la tel si el nik...a trebuit sa il intreb eu dak n-a uitat ceva si abia at mi-a zis la multi ani! si si-a cerut scuze...

Offline

 

#4 2006-09-29 14:21:01

anouk
Full member
Inregistrat: 2006-09-05
Mesaje: 102
Site

Re: numai al meu e asa?!?!?!

eh... aia cu extaziatul in fatza vitrinilor nu merge... pt ca mereu fac asta... si nu se prinde neutral iar cu banii stai linistita ca mi-a zis-o si mie... ce draq o fi in capul lor??? nu pot sa inteleg...
  am reusit totusi in 9 luni sa-l conving ca florile sunt un lucru bun si dragutz, pe care il apreciez... macar flori sa-mi aduca neutral


" La ce mai merita traita viata asta, daca totul ti se ofera atat de carpit si de indoielnic?" Jocul Ielelor

"i'm not like them/ but i can pretend/ the sun is gone,/ but i have a gun/ i think i'm dumb/ or maybe just happy" nirvana- dumb

Offline

 

#5 2006-09-29 14:27:28

cata
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-07-19
Mesaje: 303

Re: numai al meu e asa?!?!?!

La multi ani Anouk! al meu ma surprinde mereu chiar dc nu sunt evenimente importante..de ziua mea anul trecut mi-a luat 21 de crizanteme si cadoul..o carte..mi le-a bagat prin birou cand nu eram acolo si m-a lasat sa cred ca doar florile mi le-a adus..mi-a scris mesaj cand a ajuns seara la el acasa si mi-a zis sa caut in birou..a fost f dragut..de sf Ion de ex mi-a cumparat o harta si mi-a infipt in ea pioneze in forma de inima cu traseul pe care el spune ca o sa-l facem prin europa.... si aseara( noi suntem singuri la mine de o sapt smile ) a cumparat o sticla de vin cand a venit de la servici cu 2 pahare..a fost f dragut..
Si eu zic la fel sa ii spui cand va mai plimbati ce iti place si poate asa se prinde si iti va face o surpriza....


"Destinul alearga dupa noi ca un nebun cu briciul in mana"
                                                         Arsenii Tarkovski

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2006-09-29 14:27:45

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: numai al meu e asa?!?!?!

al meu a uitat ca exista si fori pe lumea asta. sad ultima data mi-a adus in ianuarie.
sper ca macar azi o sa-mi aduca, dupa ce aseara si azi ne-am certat in dracusorii aia mari. dar parca vad ca sper degeaba...


Nobody home

Offline

 

#7 2006-09-29 14:29:42

cata
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-07-19
Mesaje: 303

Re: numai al meu e asa?!?!?!

Cu florile sunt oarecum norocoasa..stie ca imi palc si mai imi aduce din cand in cand..eram odata si ne plimbam cu bicicletele, iar eu am intrat intr-un magazin sa iau ceva si atunci mi-a luat o garoafa alba si  mi-a prins-o de ghidon...f dragut...


"Destinul alearga dupa noi ca un nebun cu briciul in mana"
                                                         Arsenii Tarkovski

Offline

 

#8 2006-09-29 14:36:34

milana
Sr. member
De la: orasul de pe deal
Inregistrat: 2006-09-14
Mesaje: 1177

Re: numai al meu e asa?!?!?!

anouk smile nu doar al tau e asa big_smile si la multzi ani fericitzi
prietenul meu de un timp incoace prefera sa imi dea mie banii si sa ma duc sa imi cumpar ce doresc...nasoleala asa...iar knd imi facea cadouri nu prea le nimerea, desi se straduia saracu'...acu nu pot sa zic k am starmbat mereu din nas, pt k a reusit sa imi mai faca si surprize placute smile

Offline

 

#9 2006-09-29 14:55:45

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: numai al meu e asa?!?!?!

anouk gestu conteaza, acu daca nu are talent asta e, important e sa incerce.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#10 2006-09-29 16:52:42

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: numai al meu e asa?!?!?!

Si eu zic la fel ca Deadrose...important e ca incearca. Unii chiar nu stiu...sotul meu, de cite ori incearca, incepe printr-o minciuna...de care ma prind si ma enervez...si se supara ca i-am stricat surpriza. I-am spus sa nu mai incerce sa imi faca surprize, ma descurc fara ele, nu suport sa fiu mintita, si necazul e ca am un talent extraordinar de a descoperi minciunile


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#11 2006-09-29 17:34:48

anouk
Full member
Inregistrat: 2006-09-05
Mesaje: 102
Site

Re: numai al meu e asa?!?!?!

pai bine... inteleg... sa incerce... dar sa-mi aduca flori furate din parc... si asta inteleg... dar CU TOT cu radacina??? neutral
  uoof... parca il vad maine dim.... ca-mi aduce cola, tigari si cornuletz la pat... si asta e toata surpriza... neutral de obicei ma ridic sg dupa ele smile)smile)
  si mai luasem si eu o sticla de vin, pe care am ascuns-o... ca sa-i fac o surpriza mai pe seara... si acum iau antibiotice si s-a dus toata surpriza...
  singura varianta care ramane, este (asa cum a propus si el saracul) sa-l iau cu mine prin magazine (si uraste asta smilesmilesmile ) sa-i arat ce-mi place si sa-l las apoi pe el sa-si formeze o idee...
   in fine... eu vreau flori... daca imi aduce flori... ii iert stangacia... smile


" La ce mai merita traita viata asta, daca totul ti se ofera atat de carpit si de indoielnic?" Jocul Ielelor

"i'm not like them/ but i can pretend/ the sun is gone,/ but i have a gun/ i think i'm dumb/ or maybe just happy" nirvana- dumb

Offline

 

#12 2006-09-29 17:45:48

Soricica
Full member
Inregistrat: 2006-08-05
Mesaje: 428

Re: numai al meu e asa?!?!?!

anouk a scris:

pai bine... inteleg... sa incerce... dar sa-mi aduca flori furate din parc... si asta inteleg... dar CU TOT cu radacina??? neutral

ce tareeeeeeee! smile) lol     le-ai plantat in ghiveci?big_smile
sunt si baieti care nu prea stiu cum si ce sa faca.dar nu inteleg ce e asa de greu. trebuie doar ceva frumos, ca o sa-i placa sigur fetei.mi-ar ajunge un buchet frumos de flori si mie. chiar! urmeaza si ziua mea! abia astept ! sa vad cat il duce capusorul de soricel  :Doricum o sa-mi placa ...


In dragoste si in razboi totul e permis!

Offline

 

#13 2006-09-29 17:51:41

anouk
Full member
Inregistrat: 2006-09-05
Mesaje: 102
Site

Re: numai al meu e asa?!?!?!

ce sa mai plantez... imi venea sa-i dau cu ele in cap... (in mod normal m-ar fi distrat lucrul asta, si probabil as fi apreciat gestul... dar nu cand stau sg si il astept... si el apare la 12 noaptea cu pamatuful ala de buruieni neutral dupa ce... CULMEA.. ii dadusem si bani de flori ca sa fiu sigura ca are destui neutral )
   eh... acum... daca o da in bara si de data asta... nu'sh ce-i fac.... da' cu siguranta nu e de bine smile)


" La ce mai merita traita viata asta, daca totul ti se ofera atat de carpit si de indoielnic?" Jocul Ielelor

"i'm not like them/ but i can pretend/ the sun is gone,/ but i have a gun/ i think i'm dumb/ or maybe just happy" nirvana- dumb

Offline

 

#14 2006-09-29 17:54:48

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: numai al meu e asa?!?!?!

eu zic sa il ierti chiar daca nu face o surpriza k lumea. chiar ma distrez acum k citi k ti-a adus flori cu radacina, deci chiar nu trebuie sa te superi pe el.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#15 2006-09-29 17:57:15

eakarina
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-12
Mesaje: 789

Re: numai al meu e asa?!?!?!

la multi ani ,anouk! smile al meu imi ia mereu tzoale si flori.la iceput era mai atent,in sensul ca dc vedeam ceva ,si-mi placea bag la cap si aia imi  lua,dar acum...s-a tampit rau.cred ca aprope toti sunt la fel.incerca sa vb cu el despre asta intr-o zi,poate pricepe ceva.

Ultima oara a fost editat de eakarina (2006-09-29 17:57:25)


A gandi e cea mai dificila munca, probabil de aceea o fac atat de putini.

Offline

 

#16 2006-09-29 18:30:57

Mandy
Hero member
De la: Bucuresti most of the time
Inregistrat: 2006-04-15
Mesaje: 3287

Re: numai al meu e asa?!?!?!

How nice,mai sunt balante p aici :)Ziua mea e sambata viitoare,deci la multi ani noua big_smile...P mine ma duce zuzul la Sighisoara,k stia k vroiam sa ma duc....D jumatate d an se tot gandea la un cadou bun pt majoratul meu(intru in legalitate wink )...Chiar k e tare faza cu florile smile

Offline

 

#17 2006-09-29 21:36:46

anouk
Full member
Inregistrat: 2006-09-05
Mesaje: 102
Site

Re: numai al meu e asa?!?!?!

smile


" La ce mai merita traita viata asta, daca totul ti se ofera atat de carpit si de indoielnic?" Jocul Ielelor

"i'm not like them/ but i can pretend/ the sun is gone,/ but i have a gun/ i think i'm dumb/ or maybe just happy" nirvana- dumb

Offline

 

#18 2006-09-29 21:41:40

Infinity
Hero member
Inregistrat: 2006-01-02
Mesaje: 3368

Re: numai al meu e asa?!?!?!

offtopic: LA multi ani fetelor !

Offline

 

#19 2006-09-29 23:05:39

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: numai al meu e asa?!?!?!

of ce aiurita sunt. la multi ani anouk!!!!!!
off topic: si io tot balanta, ultima zi de balanta big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.