homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?-3


#39 2008-11-20 09:19:07

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

muty a scris:

sexxy a scris:

Melany1 a scris:

subscriu...si poate a vrut sa vada cum reactionezi daca cedezi sau nu...incearca si el.daca pica..pica...nu inseamna ca daca sare pe tine nu are activitate sexuala.poate fi din mai multe cauze.
si subscriu inca o data ce a zis hugsy-depinde ff mult de caracterul omului
iar in ceea ce priveste cazul tau....nu vreau sa jignesc dar el e cam nerusinat ca-si inseala nevasta.eu am inteles ca e insurat tipu...eu cred ca nu esti prima cu care o inseala si poate vrea sa se limiteze doar la sex.ca nu face sex acasa...hmmm mereu ei au cate o scuza sa-si insele partenerele.
ei-nu generalizez,ma refer la cei care isi inseala nevestele

El nu a mai inselat-o niciodata pe nevasasa nu este genul sa insele cu mine a fost diferit.Eu cred ca el nu isi iubeste nevasta si din cauza ca nu o iubeste nu prea face sex cu ea.Eu cred ca duce lipsa de sex ca nu numai a sarit pe mine ma si dezbracat cu forta un barbat nu dezbraca cu forta daca nu duce lipsa de sex iti da de inteles ca vrea sa faca sex cu tine dar nu sa ajunga sa te dezbrace cu forta......

cu forta? /smile sa inteleg ca tu nu ai vrut nu? cand spui ca cineva ti-a facut ceva"cu forta" inseamna k tu nu ai vrut acel lucru ba mai mult nu ai putut sa-l opresti si ar fi trebuit sa ti se parea dezgustator...daca nu a fost asa puteai sa zici pasional sau oricare alt cuvant...nu ai de unde sa stii k nu e genul sa insele. prin simplul fapt k a inselat-o pe navasta lui sau concubina ce ii e cu tine iti demonstreaza clar ca e genul sa insele..poate sa-si si iubeasca partenera si sa o insele ..iar persoanei cu care o inseala in mod normal ii zice ca nu tine la partenera ca nu il mai satisface..  goodluck

sigur ca exista foarte multi barbati care pretind ca-si iubesc nevestele si ca nu le-ar parasi niciodata si de-aia tot le inseala cu cine apuca, vanatorii astia de gaurele.......... rotfl      sigur s-a exprimat gresit in ceea ce priveste dezbracatul cu forta pentru ca altfel e vorba de viol aici puilor...............

Ultima oara a fost editat de baciu (2008-11-20 09:20:41)


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#40 2008-11-20 09:34:40

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

baciu a scris:

muty a scris:

sexxy a scris:


El nu a mai inselat-o niciodata pe nevasasa nu este genul sa insele cu mine a fost diferit.Eu cred ca el nu isi iubeste nevasta si din cauza ca nu o iubeste nu prea face sex cu ea.Eu cred ca duce lipsa de sex ca nu numai a sarit pe mine ma si dezbracat cu forta un barbat nu dezbraca cu forta daca nu duce lipsa de sex iti da de inteles ca vrea sa faca sex cu tine dar nu sa ajunga sa te dezbrace cu forta......

cu forta? /smile sa inteleg ca tu nu ai vrut nu? cand spui ca cineva ti-a facut ceva"cu forta" inseamna k tu nu ai vrut acel lucru ba mai mult nu ai putut sa-l opresti si ar fi trebuit sa ti se parea dezgustator...daca nu a fost asa puteai sa zici pasional sau oricare alt cuvant...nu ai de unde sa stii k nu e genul sa insele. prin simplul fapt k a inselat-o pe navasta lui sau concubina ce ii e cu tine iti demonstreaza clar ca e genul sa insele..poate sa-si si iubeasca partenera si sa o insele ..iar persoanei cu care o inseala in mod normal ii zice ca nu tine la partenera ca nu il mai satisface..  goodluck

sigur ca exista foarte multi barbati care pretind ca-si iubesc nevestele si ca nu le-ar parasi niciodata si de-aia tot le inseala cu cine apuca, vanatorii astia de gaurele.......... rotfl      sigur s-a exprimat gresit in ceea ce priveste dezbracatul cu forta pentru ca altfel e vorba de viol aici puilor...............

Nu are cum sa fie viol pentru ca nu sa intimplat nimic pina la urma.

Offline

 

#41 2008-11-20 09:35:19

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy a scris:

baciu a scris:

muty a scris:


cu forta? /smile sa inteleg ca tu nu ai vrut nu? cand spui ca cineva ti-a facut ceva"cu forta" inseamna k tu nu ai vrut acel lucru ba mai mult nu ai putut sa-l opresti si ar fi trebuit sa ti se parea dezgustator...daca nu a fost asa puteai sa zici pasional sau oricare alt cuvant...nu ai de unde sa stii k nu e genul sa insele. prin simplul fapt k a inselat-o pe navasta lui sau concubina ce ii e cu tine iti demonstreaza clar ca e genul sa insele..poate sa-si si iubeasca partenera si sa o insele ..iar persoanei cu care o inseala in mod normal ii zice ca nu tine la partenera ca nu il mai satisface..  goodluck

sigur ca exista foarte multi barbati care pretind ca-si iubesc nevestele si ca nu le-ar parasi niciodata si de-aia tot le inseala cu cine apuca, vanatorii astia de gaurele.......... rotfl      sigur s-a exprimat gresit in ceea ce priveste dezbracatul cu forta pentru ca altfel e vorba de viol aici puilor...............

Nu are cum sa fie viol pentru ca nu sa intimplat nimic pina la urma.

ah, scuze. Am inteles gresit.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#42 2008-11-20 09:47:53

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Iti dai seama cand duce lipsa de sex daca vine la tine si vrea sa ti-o puna...

Offline

 

#43 2008-11-20 11:12:08

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

andrulina a scris:

mai nu tb neaparat sa duca lipsa de sex un barbat ca sa sara pe tine smile
e nevoie doar sa se simta f atras de tine ca sa ajunga sa sara pe tine smile sunt atatia barbati care o fac zilnic si tot isi pipaie partenerele etc...asta inseamna ca sunt atrasi fizic de ea f tare.

Asa face si al meu - ma doreste non-stop chiar daca face sex de enspe mii de ori  punish
Ii de bine ii de rau?  rotfl


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2008-11-20 16:35:00

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy a scris:

Daca vrea doar sex inseamna ca nu are acasa .Si am zis de atitea ori ca nu este insurat cu acte.Sa sti ca nu imi pare rau ca ma-m incurcat cu el si nici nu o sa-mi para rau.Ca daca as lua-o asa fata aia sa bagat intre noi.Si lui daca nu ii placea nu venea la mine si nu isi lasa prietena acasa asa ca doar pina la urma nu ma-m dus eu la el.

mmm dupa mine eu chiar nu cred ce spune el..toti gasesc scuze.esti destul de mare sa-ti dai si tu seama..si ca in viata asta nu dai numai de feti frumosi si Ilene Cosanzene.eu m-as pune in locul tipei inselate..si cred ca l-as castra daca as afla ca incearca ,doar,sa se culce si cu alta.
eu nu spun ca el nu e atras de tine da tu esti "roata de rezerva " daca ma intelegi....adica te foloseste cand are nevoie ...si atat.prima pe lista va fi tot sotia sau prietena lui ,ce o fi....
si mi-a fost dat sa ies acum 2 zile cu un tip care are prietena de 2ani jumate si tipu asta a venit in seara aia cu alta gagica.una care e primu an la facultate..iar prietena lui stia ca e cu baietii.sa nu iti spun cum a fost privita tipa aia de noi toti....
iar el e un porc ptr ca are prietena de 2 ani si o super fata ...dar baiatu mai are si alte combinatii.daca l-as fi intrebat de ce face asta sigur gasea el o scuza...dar oricum nu-si lasa prietena ptr tipa cu care era

Offline

 

#45 2008-11-20 17:29:02

muty
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2008-03-18
Mesaje: 645
Site

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

eu nu spun ca el nu e atras de tine da tu esti "roata de rezerva " daca ma intelegi....adica te foloseste cand are nevoie ...si atat.prima pe lista va fi tot sotia sau prietena lui ,ce o fi....

da...oricat de rau ar suna iti dau dreptate la faza cu roata de rezerva..ma bucur ca nu ai regrete pt ce ai facut dar incearca sa te pui in situatia tipei...nu stiu ce fel s-a bagat intre voi dar la o adica acum tu te-ai bagat. pune-te o singura clipa in situatia ei ...si prima pe lista o sa fie intotdeauna prietena/concubina/sotia/persoana iubita. sa invatam sa facem diferenta intre sex si dragoste, intre iubire si o simpla necesitate,un orgoliu...ideea e ca tot la ea se intoarce smile dar daca tu poti sa faci asa ceva repet e ok..pt tine...nu are nimeni dreptul sa te condamne..

Offline

 

#46 2008-11-20 17:32:42

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

blueeyes a scris:

andrulina a scris:

mai nu tb neaparat sa duca lipsa de sex un barbat ca sa sara pe tine smile
e nevoie doar sa se simta f atras de tine ca sa ajunga sa sara pe tine smile sunt atatia barbati care o fac zilnic si tot isi pipaie partenerele etc...asta inseamna ca sunt atrasi fizic de ea f tare.

Asa face si al meu - ma doreste non-stop chiar daca face sex de enspe mii de ori  punish
Ii de bine ii de rau?  rotfl

de bineeeee lol
leo si nu e chiar asa...sunt barbati care nu fac sex f des din multe motive...spre ex cunosc barbati navigatori care n-au o viata sexuala activa si cu toate astea nu sar pe femei...eu zic ca depinde f mult de barbat.

Ultima oara a fost editat de andrulina (2008-11-20 17:33:16)

Offline

 

#47 2008-11-20 17:33:11

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

nu e vorba de condamnat,ca nimeni nu are dreptul sa o judece...idea era alta: sa il faca sa o respecte...ptr ca merita mult mai mult..nu sa vina cu scuze jalnice.daca tot nu ii convine relatia lui de ce se complace?mai ales ca inca nu are acte..eu cred ca se bat cap in cap scuzele lui cu situatia in care e

Offline

 

#48 2008-11-22 03:51:12

muty
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2008-03-18
Mesaje: 645
Site

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

nu e vorba de condamnat,ca nimeni nu are dreptul sa o judece...idea era alta: sa il faca sa o respecte...ptr ca merita mult mai mult..nu sa vina cu scuze jalnice.daca tot nu ii convine relatia lui de ce se complace?mai ales ca inca nu are acte..eu cred ca se bat cap in cap scuzele lui cu situatia in care e

eu doar am zis k nimeni nu are dreptul sa o condamne...si implicit sa o judece..si adevarul e ca nu stai intr-o relatie daca nu iti place, nu te satisface..sa renunte la actuala si sa isi faca o alta relatie care cu adevarat sa il multumeasca din toate punctele de vedere..

Offline

 

#49 2008-11-22 12:20:16

Iulica 15 ani
New member
Inregistrat: 2008-09-24
Mesaje: 76

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Katalyna2311 a scris:

-ii citesc in ochi pofta de sex...il vad cum ma priveste
-cand vb pe mess sau la tel, imi dau seama dupa cum vb
-cand suntem singuri sau cat de cat singuri tongue sare pe mine

da da cam asa e  rotfl

Offline

 

#50 2008-11-23 17:06:59

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

muty a scris:

Melany1 a scris:

nu e vorba de condamnat,ca nimeni nu are dreptul sa o judece...idea era alta: sa il faca sa o respecte...ptr ca merita mult mai mult..nu sa vina cu scuze jalnice.daca tot nu ii convine relatia lui de ce se complace?mai ales ca inca nu are acte..eu cred ca se bat cap in cap scuzele lui cu situatia in care e

eu doar am zis k nimeni nu are dreptul sa o condamne...si implicit sa o judece..si adevarul e ca nu stai intr-o relatie daca nu iti place, nu te satisface..sa renunte la actuala si sa isi faca o alta relatie care cu adevarat sa il multumeasca din toate punctele de vedere..

Nici eu nu stiu pentru ce sta cu ea ca nu ii place de ea  ii este rusine cu  ea nu se duce nicaeri cu ea.Nu sta cu ea pentru banii ca ea nu are banii.Eu chiar nu inteleg pentru ce sta cu ea.

Offline

 

#51 2008-11-23 20:23:09

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sta cu ea ptr ceva...eu chiar nu cred ce iti spune tie...deci daca nu ar avea dc sa stea cu ea..o termina.dar eu cred ca ea nu stie nimic din ce-ti inventeaza tie....si tu n-ar trebui nici sa-l crezi nici sa-i plangi de mila...ca sigur nu esti singura careia i-a spus povestile astea

Offline

 

#52 2008-11-24 10:11:16

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Melany1 a scris:

sta cu ea ptr ceva...eu chiar nu cred ce iti spune tie...deci daca nu ar avea dc sa stea cu ea..o termina.dar eu cred ca ea nu stie nimic din ce-ti inventeaza tie....si tu n-ar trebui nici sa-l crezi nici sa-i plangi de mila...ca sigur nu esti singura careia i-a spus povestile astea

El mie nu imi inveteaza nimic ca nu mia zis el in primu rind mia zis sora lui si mama lui chestile astea.Nici mama lui nu stie pentru ce sta cu ea.

Offline

 

#53 2008-11-24 11:42:46

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Si tie ti se pare normala situatia asta? Eu cred ca nu te iubeste (suficient sau in cel mai rau caz chiar deloc) daca accepta sa faca sex cu tine dar sa stea cu una "fara nici un motiv" neutral Eu l-as fi pus sa aleaga intre mine si aia inca de la inceput neutral


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#54 2008-11-24 12:57:36

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

Nu stiu cum si tu si alte femei accepta sa fie puse intr-o situatie de genul...el casatorit sau intr-o alta relatie si sa te aiba si pe tine. Nu-ti dai seama ca el n-are nimic de pierdut? ii convine situatia ca sta cu nevasta-sa si n-o s-o paraseasca clar, dar mai vine si pe la tine...nu ca n-ar fi la fel de umed, cald acolo jos la toate...dar na vrea alta ca sa nu se plictiseasca omul.
Numai tu vei suferi....daca nu pui piciorul in prag cand trebuie...ok iti place de el, dar dc nu vb serios si nu-l intrebi ce are de gand sa faca? dc sta si cu tine si cu ea? tie iti place sa-l imparti cu altcineva? nu prea cred...da dovada de maturitate si gandeste cu capul in situatia asta, nu cu inima.

Offline

 

#55 2008-11-24 13:51:23

sexxy
New member
Inregistrat: 2008-11-14
Mesaje: 21

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

andrulina a scris:

Nu stiu cum si tu si alte femei accepta sa fie puse intr-o situatie de genul...el casatorit sau intr-o alta relatie si sa te aiba si pe tine. Nu-ti dai seama ca el n-are nimic de pierdut? ii convine situatia ca sta cu nevasta-sa si n-o s-o paraseasca clar, dar mai vine si pe la tine...nu ca n-ar fi la fel de umed, cald acolo jos la toate...dar na vrea alta ca sa nu se plictiseasca omul.
Numai tu vei suferi....daca nu pui piciorul in prag cand trebuie...ok iti place de el, dar dc nu vb serios si nu-l intrebi ce are de gand sa faca? dc sta si cu tine si cu ea? tie iti place sa-l imparti cu altcineva? nu prea cred...da dovada de maturitate si gandeste cu capul in situatia asta, nu cu inima.

Eu am vb cu el si i-am spus de ce nu stai cu aia si pe mine ma lasi in pace si el a zis ca lui nu ii place de ea ca ii place de mine eu nu stiu ce sa mai inteleg.El zice ca nu are incredere in mine si ca avem timp sa fim impreuna, si i-am zis cand o sa vrei tu nu o sa mai vreau eu.Si pot sa spun ca de ceva vreme nu am mai vb cu el.Poate sa fie si chestia ca noi suntem departe unul de altul.

Offline

 

#56 2008-11-24 13:53:50

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

sexxy a scris:

andrulina a scris:

Nu stiu cum si tu si alte femei accepta sa fie puse intr-o situatie de genul...el casatorit sau intr-o alta relatie si sa te aiba si pe tine. Nu-ti dai seama ca el n-are nimic de pierdut? ii convine situatia ca sta cu nevasta-sa si n-o s-o paraseasca clar, dar mai vine si pe la tine...nu ca n-ar fi la fel de umed, cald acolo jos la toate...dar na vrea alta ca sa nu se plictiseasca omul.
Numai tu vei suferi....daca nu pui piciorul in prag cand trebuie...ok iti place de el, dar dc nu vb serios si nu-l intrebi ce are de gand sa faca? dc sta si cu tine si cu ea? tie iti place sa-l imparti cu altcineva? nu prea cred...da dovada de maturitate si gandeste cu capul in situatia asta, nu cu inima.

Eu am vb cu el si i-am spus de ce nu stai cu aia si pe mine ma lasi in pace si el a zis ca lui nu ii place de ea ca ii place de mine eu nu stiu ce sa mai inteleg.El zice ca nu are incredere in mine si ca avem timp sa fim impreuna, si i-am zis cand o sa vrei tu nu o sa mai vreau eu.Si pot sa spun ca de ceva vreme nu am mai vb cu el.Poate sa fie si chestia ca noi suntem departe unul de altul.

:f?rv?nad:   :f?rv?nad:   :f?rv?nad:  Mie mi se pare ca te lasi folosita de el si te complaci in situatia asta. Pacat de tine, ca pari o fata desteapta si cu picioarele pe pamant...


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#57 2008-11-24 13:59:18

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: Cum iti dai seama cand un barbat duce lipsa de sex?

pai si tu te-ai multumit cu raspunsul asta penibil ca nu-i place de ea? pai daca nu-i place pt ce mai sta cu ea? tu nu te intrebi? nu vezi ca-ti da numai raspunsuri de om profitor?
cica n-am incredere in tine si avem timp sa fim impreuna...doamnee cred ca ii dadeam un jet de nu mai avea tupeu nici sa ma sune vreodata...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.